Michał Michalski

W piątek, 20 maja 2016 roku, o pas FEN zmierzą się: Michał Michalski reprezentujący klub Rio Grappling Wrocław i Francuz, Davy Gallon z klubu Adrenaline Fight Team Caen.

Informacja prasowa:

Obaj zawodnicy udowodnili już swoje nieprzeciętne umiejętności w klatkoringu FEN pokazując, iż nadeszła najważniejsza chwila w ich karierze. Michalski odniósł trzy zwycięstwa na przestrzeni 2015 roku. Gallonpokonując cenionego Rafała Błachutę na FEN 10 na początku roku zdobył drugie zwycięstwo nad polskim zawodnikiem, bowiem wcześniej rozbił Mariusza Radziszewskiego. To wystarczające argumenty, by to starcie stało się mistrzowskim i jednym z tych najbardziej oczekiwanych przez kibiców.

„Myślę, że nikt nie będzie rozczarowany tym zestawieniem i jego statusem, a szczególnie wrocławska publiczność w Hali Stulecia” – powiedział o pojedynku prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

„To najmocniejsza para zawodników w naszej najmocniejszej dywizji, na obecną chwilę. Na zapleczu już czeka kilku potencjalnych pretendentów z przeszłością w najlepszej światowej organizacji jaką jest UFC. Ktokolwiek zwycięży, czy Michalski, czy Gallon, będzie poddany kolejnemu testowi. Ta kategoria u nas jest najlepsza w Polsce, a chcemy by była w Europie. Michalski i Gallon to zawodnicy europejskiego formatu” – dodał na koniec Paweł Jóźwiak.

13 KOMENTARZE

 1. Ja bym się na miejscu gallona bał bo legenda głosi że zagraniczni mistrzowie FEN znikają w niewyjaśnionych okolicznościach.

 2. Dosyć dobry rywal, teoretycznie, chociaż jak dla mnie to najbardziej czekam na walkę Zelazowskiego z Michalskim albo Pawlakiem. Moim zdaniem Paweł numer jeden zje Pawła z ufc

 3. Wkurza mnie te pisanie ,że 77 w FEN to najmocniejsza kategoria w Polsce. Wystarczy porownac mistrza fenu i pretendenta (Michalski lub Gallon) a mistrza ksw i pretendenta (Borys i Aslam)

  Mają fajna kategorię 77 pod tym względem ze jest tam wielu równych zawodnikow na krajowym poziomie.

 4. Rozpiska FEN 12 średniawa, ale jest jeszcze kilka tygodni do gali więc może będzie jakaś petarda :bomb:

 5. Gienek

  Rozpiska FEN 12 średniawa, ale jest jeszcze kilka tygodni do gali więc może będzie jakaś petarda :bomb:

  Wielki powrót Mirka Wacka

 6. mnie z tej rozpiski interesuje tylko walka Pawlaka, chociaż nie przeczuwam jakiegoś rywala z wyżyn wszelakich rankingów, raczej przeciwnika z krajów ościennych. Zontek – TBA na dystansie 5 rund jeżeli nie skończy się szybko to będzie raczej pływanie i walka o tlen. Gallon – Michalski, to nie potrwa długo, Michał szybko podda (Gallon to nie żaden wielki prospect, bardzo przeciętny zawodnik zbudowany na jeszcze bardziej przeciętnym Błachucie). Kiełek i Golonkiewicz dostana przeciwników na odbudowanie bo FEN nie ukręci łba swoim talentom. 'Bitew na poduszki' nie komentuje bo się nie znam.

 7. Czteroosobowy turniej Najman, Popek, Ozdoba, Trybson będzie na PLMMA na Torwarze.

  Wystarczy śledzić fb Mirka by zauważyć, że coś jest na rzeczy

 8. Kacper

  Moim zdaniem Paweł numer jeden zje Pawła z ufc

  Oby do tej walki doszlo, mam nadzieje, ze w momencie podpisania przez Pawlaka umowy z FEN wspolne treningi zostaly zawieszone 😉

 9. trpone92

  mnie z tej rozpiski interesuje tylko walka Pawlaka, chociaż nie przeczuwam jakiegoś rywala z wyżyn wszelakich rankingów, raczej przeciwnika z krajów ościennych. Zontek – TBA na dystansie 5 rund jeżeli nie skończy się szybko to będzie raczej pływanie i walka o tlen. Gallon – Michalski, to nie potrwa długo, Michał szybko podda (Gallon to nie żaden wielki prospect, bardzo przeciętny zawodnik zbudowany na jeszcze bardziej przeciętnym Błachucie). Kiełek i Golonkiewicz dostana przeciwników na odbudowanie bo FEN nie ukręci łba swoim talentom. 'Bitew na poduszki' nie komentuje bo się nie znam.

  pawlak juz mial walczyc z takim osciennym przeciwnikiem i odrzucil propozycje, bo nie chce sie bic z leszczami

 10. Gaara

  pawlak juz mial walczyc z takim osciennym przeciwnikiem i odrzucil propozycje, bo nie chce sie bic z leszczami

  wiem, bo pisałem o tym w newsach userów. Mimo to nie przeczuwam jakiegoś mocnego rywala dla Pawła. Obym się mylił!

 11. ja bym Francuza nie lekceważył, oczywiście faworytem jest Michał, ale wcale nie będzie miał łatwo, no i przede wszystkim cieszy mnie fakt że na zwycięzce tego pojedynku już czeka Żelazowski.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.