palhares

Rousimar Palhares, który zmierzy się z Michałem Materlą podczas gali KSW36: Trzy Korony znany jest z przeciągania dźwigni i kontuzjowania swoich przeciwników. Tym razem zapowiada jednak, że do takiej sytuacji nie dojdzie. W rozmowie z Onet.pl, powiedział:

Wiem, że było dużo kłopotów z moimi poddaniami. Ale teraz piszę nową historię. Zmieniłem swoje nastawienie. Wygram z Materlą, ale po walce podamy sobie ręce.

Palhares zapytany o KSW powiedział, że kojarzył wcześniej tę markę, ale nie znał Michała Materli.

Słyszałem o KSW, ale nie śledziłem gal na bieżąco. Nie wiedziałem więc zbyt wiele, ale jestem zadowolony, że tu trafiłem. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie, jestem zrelaksowany. Po podpisaniu kontraktu zaczęliśmy szukać z trenerem informacji o nim (Michale Materli przyp. red.). Zobaczyliśmy, że to twardy gość. Dlatego przygotowałem się bardzo dobrze do walki, dużo trenowałem.

Gala KSW 36 odbędzie się już 1 października w Zielonej Górze.

28 KOMENTARZE

 1. Nie zazdroszczę Cipkowi tego rywala. W klatce z nikim nie ma przelewek, jednak jest pewien akceptowalny poziom ryzyka, który Palhares niestety przekracza.

 2. Zmieniłem swoje nastawienie

  Kiedyś przerywałem, kiedy sędzia odginał mi ręce łomem, teraz to już nie jest potrzebne, po prostu widzę kość, to puszczam.

  Wygram z Materlą, ale po walce podamy sobie ręce

  Tu chyba błąd w tłumaczeniu, on powiedział "jak wygram z Materlą, to podam mu jego rękę"

 3. Oplułem biurko:DC:

  Chyba:

  "jak wygram z Materlą, to oddam mu jego rękę, po tym jak wyłamię ją podczas balachy":DC:

 4. Nastawienie? To chyba chce to wygrać w stójce. Nie zdziwiłbym się, to dla niego bezpieczniejsze paradoksalnie może być 😉 Czy wygra czy przegra to przynajmniej go nie wyjebią…Bo przecież nigdy nie uważał by robił coś złego. Najwyraźniej słabiej sobie radzi z okiełznaniem adrenaliny i może ma słabszy czas reakcji niż wielu innych. Problem w tym, że duszeniem uśpisz, zaraz go obudzą, ale dźwignią na stawy już łamiesz lub przynajmniej mocno nadwyrężasz jak ciśniesz, gdy już rywal klepie ;]

 5. ofkors:werdum:

  Taka fota wydaje się zabawna, kaleka robi dziubek.. a wiecie kim jest ten facet? Trochę szacunku..

 6. Taka fota wydaje się zabawna, kaleka robi dziubek.. a wiecie kim jest ten facet? Trochę szacunku..

  Ten facet ma dużo więcej luzu w stosunku do swojej sytuacji niż to się może początkowo wydawać.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.