Po sobotnich galach European Fight Masters 3 i UFC Fight Night: Blaydes vs Volkov, w pojawiło się kilka zmian. Sprawdź, jak aktualnie prezentują się listy najlepszych zawodników w wadze półciężkiej i średniej, których dotyczy najnowsza aktualizacja.

W wadze półciężkiej na miejscu trzynastym zadebiutował #13 Maciej Różański (11-3), który powrócił do klatki po przerwie trwającej półtora roku. Poprzedni raz „Spartan” pojawił się w mieszanych sztukach walki w grudniu 2018 roku. Wtedy na Babilon MMA 6 przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Rafałem Haratykiem.

Przez pojawienie się Różańskiego w zestawieniu najlepszej piętnastki zawodników wagi półciężkiej w Polsce, o jedno miejsce spadają #14 Rafał Kijańczuk (8-3) oraz #15 Szymon Kołęcki (8-1). Ranking tym samym opuszcza natomiast Łukasz „Juras” Jurkowski (17-11).

W wadze średniej zmiany dotyczą szczytu tej kategorii. Po czwartej przegranej z rzędu o dwie pozycje spada #6 Oskar Piechota (11-4-1), którego tym samym wyprzedzają #5 Rafał Haratyk (12-3-2) oraz #4 Michał Materla (27-7), który w walce wieczoru ekspresowo rozprawił się z Willhelmem Ottem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.