Już za tydzień Michał Materla wróci do klatki MMA, kiedy to na KSW 40 w Dublinie zawalczy z Paulem Thiago. Jeszcze niedawno Cipao w mediach społecznościowych dawał znać fanom, iż waży około 99 kilogramów. Jak widać cięcie wagi do limitu kategorii średniej idzie mu bardzo dobrze.

Na KSW 40 zobaczymy także występy takich gwiazd organizacji jak Mariusz Pudzianowski, Mateusz Gamrot czy Maciej Jewtuszko.

2 KOMENTARZE

  1. Z tym Thiago wrakiem to lekka przesada..  Michał powoli skraca też brode, oby ciął jak wagę!

  2. Thiago wygrał swoje 3 ostatnie walki,swoje najlepsze czasy ma już za sobą ale na pewno nie jest to ogór a tutaj odnoszę wrażenie że Materla jest postrzegany jako totalny kot z niesamowitymi umiejętnościami za swoje serducho.A to ten sam Michał który został poskładany przez Jay Silve a potem przerobiony przez sędziów.Nie mówię że Michał jest słaby bo naprawdę poprawił się w każdej płaszczyżnie ale przez pryzmat jego waleczności nie ma co zakrzywiać jego umiejętności.Jak była możliwość zmiany organizacji na UFC i czytałem co nie których postów typu dla czego on nie idzie,to myślałem sobie ludzie naprawdę nie widzą że tam czekałyby go walki o przetrwanie a do tego USADA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.