Tomasz Sarara opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube wspólny trening z Michałem Materlą. Jak sam kickboxer napisał, celowo nie użył słowa sparing, gdyż jego zdaniem jest to jedynie „lekka, tytułowa klepanka„. Sprawdźcie sami!

Materla już 20 czerwca wystąpi w walce wieczoru gali European Fight Masters 3. Jego rywalem będzie Wilhelm Ott. Będzie to powrót zawodnika ze Szczecina po ubiegłorocznej przegranej ze Scottem Askhamem.

Na przestrzeni ostatnich pięciu lat 36-latek przegrywał tylko z Mamedem Khalidovem i dwukrotnie ze Scottem Askhamem. W pozostałych starciach pokonywał on jednak między innymi Tomasza Drwala, Rousimara Palharesa, Paulo Thiago, Martina Zawadę czy Damiana Janikowskiego.

Sarara pod okiem Mirosława Oknińskiego planuje rozpocząć treningi mieszanych sztuk walki. Właśnie w MMA zawodnik z Krakowa stoczy swoją następną walkę w karierze.

Otatni raz Tomasz Sarara do ringu wyszedł w lutym 2019 roku. Na gali DSF Kickboxing Challenge 20 decyzją sędziów pokonał Abdarhmanego Coulibaly’ego. Wcześniej 35-latek pokonywał między innymi Piotra Romankiewicza, Tomasa Mozny’ego czy Artura Gorlova.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.