Wywiad Jacka Adamczyka z menadżerem i bratem Michała Materli, Norbertem Sawickim o tym jak wyglądały negocjacje „Cipao” z organizacjami UFC i KSW.

9 KOMENTARZE

  1. A Ja nie rozumiem jednego i nikt mi jeszcze nie odpowiedział na to pytanie. Dlaczego Materla i Sawicki mają inne nazwiska i za nic w świecie nie są podobni, a są braćmi? Inna matka ten sam ojciec? Ten sam ojciec dwie kobiety? Adopcja?

  2. A mnie zastanawia możliwość wymowienia kontraktu KSW, w przypadku podpisania umowy z UFC. To w takim razie o co były te krzyki??? Ze podpisują kontrakty z których nie idzie się uwolnić. Z fen-u idą jak chcą, z KSW w takim razie też można(legalnie) odejść. Zgodnie z zapisami w kontrakcie. Wtf?

  3. Cipao/Cipek to ogolnie najgorsza ksywa ever. Ok, na rowni z Touchie Feely

  4. po oglądnięciu tego wywiadu odnoszę wrażenie że z tym UFC to był pic i fotomontaż i w ogóle tego nie brali po uwagę ale… dzięki bajce o UFC udało się Materli wycisnąć z KSW dużo większe pieniądze niż dotychczas. wyrolować K&L to też jest jakieś zwycięstwo;-)

  5. Wywiad fajny ale to 8x Patrzał mnie rozjebało:)W skrócie Michał jest za stary na UFC,Ksw dało więcej siana dodatkowo Michał jest na bombie i ma zakaz opuszczania kraju:)

  6. Ale widać różnice klas dziennikarstwa. Konkurencja tez zrobiła wywiad z Norbertem i nic ciekawego się nie dowiedziałem. Tutaj sporo smaczków, transfer na duży plus!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.