Wywiad Jacka Adamczyka z menadżerem i bratem Michała Materli, Norbertem Sawickim o tym jak wyglądały negocjacje „Cipao” z organizacjami UFC i KSW.

76 KOMENTARZE

 1. A Ja nie rozumiem jednego i nikt mi jeszcze nie odpowiedział na to pytanie. Dlaczego Materla i Sawicki mają inne nazwiska i za nic w świecie nie są podobni, a są braćmi? Inna matka ten sam ojciec? Ten sam ojciec dwie kobiety? Adopcja?

 2. A Ja nie rozumiem jednego i nikt mi jeszcze nie odpowiedział na to pytanie. Dlaczego Materla i Sawicki mają inne nazwiska i za nic w świecie nie są podobni, a są braćmi? Inna matka ten sam ojciec? Ten sam ojciec dwie kobiety? Adopcja?

  a moze to porostu brat  cioteczny

 3. Fajny wywiad, dobry nabytek Rocksów w postaci Jacka;) Jednego się czepię, mianowicie nie zgodzę się z tym co mówi menadżer, że Michał walczył z zawodnikami, którzy walczyli w UFC i bilans jest 7-1 więc UFC nie ma takiego poziomu jak to niektórzy mówią. Michał walczył z zawodnikami, którzy zostali zwolnieni z UFC czyt. nie trzymali poziomu i nie nadawali się, czyli byli za słabi żeby tam walczyć.

 4. Tak na prawdę jedyne rozsądne wyjście w obecnej sytuacji to podpisanie kontraktu z KSW. Ja zawsze byłem za tym, żeby Cipek spróbował swoich sił w UFC ale z uwagi na zakaz opuszczenia kraju nie dziwie się, że wziął to co dało KSW.

  Jedyna rzecz w tym wywiadzie która mnie razi to mowa o tym, że hołubimy UFC i zawodnicy którzy tam się bili, bili się również w KSW i w tej sytuacji 7-1 dla Michała w ostatnich 10 pojedynkach. Wydaje mi się, że obijanie zawodników którzy są w gazie walcząc w UFC a Ci którzy zostali zwolnieni to zasadnicza różnica.

  Czy wszyscy weterani UFC których na rozkładzie ma Cipek byli w sytuacji gdzie skończył im się kontrakt i dostali równomierne oferty z KSW i UFC i wybierali tą pierwszą? Czy zostali po prostu zwolnieni bo ich wyniki nie zachęcały do podpisania kolejnego kontraktu z UFC? No właśnie. Pokonywać zawodników w UFC a tych którzy byli w UFC można oceniać jako tych którzy są świetni i tych którzy byli świetni a są dobrzy.

  Kawul jest bardzo szczęśliwy z tytułu zatrzymania Michała i nie dziwie się. Gratulacje. Uważam jednak, że KSW od początku miało asa w rękawie w postaci zakazu opuszczenia kraju przez Cipka i chciałbym wierzyć, że to zaważyło.

  Ciekawe jakby to wszystko się potoczyło gdyby Cipek nie miał tego zakazu i czy faktycznie by przeszedł do UFC. Nie dowiemy się tego nigdy z tego co wnioskuje po wypowiedzi Norberta. UFC się wkurwiło bo co by nie mówić zjebał im troche plany ale logiczne jest, że gra do bramki brata przede wszystkim a nie do bramki fanów. To nie fani będą płacić Cipkowi za siedzenie w domu podczas gdy nie będzie mógł opuszczać kraju powiedzmy kolejny rok czy dwa będąc pod kontraktem UFC.

  Bardzo dobry wywiad i solidne wzmocnienie portalu.

 5. Fajny wywiad, dobry nabytek Rocksów w postaci Jacka;) Jednego się czepię, mianowicie nie zgodzę się z tym co mówi menadżer, że Michał walczył z zawodnikami, którzy walczyli w UFC i bilans jest 7-1 więc UFC nie ma takiego poziomu jak to niektórzy mówią. Michał walczył z zawodnikami, którzy zostali zwolnieni z UFC czyt. nie trzymali poziomu i nie nadawali się, czyli byli za słabi żeby tam walczyć.

  Którzy zostali zwolnieni z UFC. — reszta zdania zbędna, bo nie koniecznie musieli się nienadawać itp, czasem UFC zwalnia ot tak widzimisie.

 6. A mnie zastanawia możliwość wymowienia kontraktu KSW, w przypadku podpisania umowy z UFC. To w takim razie o co były te krzyki??? Ze podpisują kontrakty z których nie idzie się uwolnić. Z fen-u idą jak chcą, z KSW w takim razie też można(legalnie) odejść. Zgodnie z zapisami w kontrakcie. Wtf?

 7. A mnie zastanawia możliwość wymowienia kontraktu KSW, w przypadku podpisania umowy z UFC. To w takim razie o co były te krzyki??? Ze podpisują kontrakty z których nie idzie się uwolnić. Z fen-u idą jak chcą, z KSW w takim razie też można(legalnie) odejść. Zgodnie z zapisami w kontrakcie. Wtf?

  ale kto tam niby mialby isc i po co?

 8. Choćby najbardziej krzyczący duet Gamer i Maniek.

  oni krzycza, bo chca wiecej od KSW

  zaden z nich nie ma czego szukac w UFC

 9. oni krzycza, bo chca wiecej od KSW

  zaden z nich nie ma czego szukac w UFC

  To czy mają, czy nie to sprawa drugorzędna. Chodzi mi o to że swego czasu na okrągło mówili w wywiadach o UFC.

 10. KSW ofertą nie odstępuje od UFC. Kawul tonie w zachwycie.

  Pewnie tak. Ale obiektywnie patrząc to Materla jest dla KSW jednym z kluczowych zawodnikuw a dla ufc co najwyżej szeregowcem więc nic dziwnego że nie sypią sianem.

 11. To czy mają, czy nie to sprawa drugorzędna. Chodzi mi o to że swego czasu na okrągło mówili w wywiadach o UFC.

  bo chcieli wiecej kasy od KSW

  tu masz pokazane co ich czeka w UFC, Gamera ostatnio zweryfikowal Parke

 12. Którzy zostali zwolnieni z UFC. — reszta zdania zbędna, bo nie koniecznie musieli się nienadawać itp, czasem UFC zwalnia ot tak widzimisie.

  Aż pofatygowałem się i sprawdziłem. Zacznijmy od Zikicia (UFC 0-1) odszedł po przegranej z Phillipem Millerem, dalej Horwich (UFC 0-2) przegrana z Danem Millerem i Ricardo Almeidą, kolejny Jay Silva (UFC 0-2) przegrana z Dollowayem i Lebenem, następny Rodney Wallace (UFC 0-3) przegrana ze Stannem, Hammanem i Davisem, następny  Kendall Grove (UFC 6-6) zwolniony po przegranej z Maia i Boetschem, dalej Drwal (UFC 3-3) zwolniony po przegranej z Palharesem i Branchem, kolejny Palhares i on się tu jedynie broni rekordem (UFC 8-4) zwolniony za własną głupotę. Dlatego nie uważam, że dopisek że się nie nadawali jest niesłuszny. Tak samo nie są to zawodnicy zwolnieni za ot tak widzimisie.

 13. Aż pofatygowałem się i sprawdziłem. Zacznijmy od Zikicia (UFC 0-1) odszedł po przegranej z Phillipem Millerem, dalej Horwich (UFC 0-2) przegrana z Danem Millerem i Ricardo Almeidą, kolejny Jay Silva (UFC 0-2) przegrana z Dollowayem i Lebenem, następny Rodney Wallace (UFC 0-3) przegrana ze Stannem, Hammanem i Davisem, następny  Kendall Grove (UFC 6-6) zwolniony po przegranej z Maia i Boetschem, dalej Drwal (UFC 3-3) zwolniony po przegranej z Palharesem i Branchem, kolejny Palhares i on się tu jedynie broni rekordem (UFC 8-4) zwolniony za własną głupotę. Dlatego nie uważam, że dopisek że się nie nadawali jest niesłuszny. Tak samo nie są to zawodnicy zwolnieni za ot tak widzimisie.

  rekord w UFC 0-1 czyli po 1 walce (porażce) to od razu ze sie nie nadawali ?

 14. rekord w UFC 0-1 czyli po 1 walce (porażce) to od razu ze sie nie nadawali ?

  No na to wychodzi. Jakby się nadawali to raczej by tam dostali kolejną szansę, a z jakichś powodów jednak to się nie stało.

 15. on sam nie wierzyl w co mowi, ciezko go sie slucha

  wczesniej normalnie sie wypowiadal w wywiadach, a tu sie zacina, jąka, jakis zestresowany

 16. ciezko go sie slucha

  wczesniej normalnie sie wypowiadal w wywiadach, a tu sie zacina, jąka, jakis zestresowany

  a na zywo ? :jjsmile:

 17. Jak nie może opuszczać kraju to zrozumiałe, że ksw, chociaż czy jakby mógł to by podpisał?Niestety wątpię.Dla Materli jednak szacunek spory, bo on w walkach rzeczywiście zostawia serce i zdrowie.

 18. bo chcieli wiecej kasy od KSW

  tu masz pokazane co ich czeka w UFC, Gamera ostatnio zweryfikowal Parke

  Jprdl Borys jaki mały.

 19. Michał walczył z tyloma zawodnikami z UFC 😀 (OGÓRKI)

  przecież  KSW to dawała mu emerytów praktycznie Tych samych co dostawali w pizde w USA czy gdzie kolwiek a wiec  ilość nie równa sie jakość ;/

  Już nigdy sie tego nie zweryfikuje ile Materla jest wart .

  teraz to za stary jest do UFC ,chodz jak by był w chuj pewny siebie i mocny to by przeszedł tam i zawalczył:)

  No bo jak mniemam Zostanie Oczyszczony z wszystkich zarzutów i zakaz opuszczania kraju Też Mu zdejmą 

  Pozdro !

 20. po oglądnięciu tego wywiadu odnoszę wrażenie że z tym UFC to był pic i fotomontaż i w ogóle tego nie brali po uwagę ale… dzięki bajce o UFC udało się Materli wycisnąć z KSW dużo większe pieniądze niż dotychczas. wyrolować K&L to też jest jakieś zwycięstwo;-)

 21. Nie jest chyba dla nikogo tajemnicą, że K&L nie przepadają za Norbertem.  Wyrolować jakby nie było niezłych biznesmenów, to już jest coś. Wspaniały człowiek. 😆

 22. Naprawdę myślicie, że Kawulski nie wie co to jest zakaz opuszczania kraju? Myślę, że nikt tu nikogo nie wydymał, a i Michał, po akcji z prokuratorem, nie miał karety asów w ręku.

 23. Naprawdę myślicie, że Kawulski nie wie co to jest zakaz opuszczania kraju? Myślę, że nikt tu nikogo nie wydymał, a i Michał, po akcji z prokuratorem, nie miał karety asów w ręku.

  a na ile ten zakaz niby jest? bo cos mi tu smierci, ze to taka wymowka dobra

  no wiecie mamy zakaz, to po co w ogole z UFC negocjujecie?

 24. Naprawdę myślicie, że Kawulski nie wie co to jest zakaz opuszczania kraju? Myślę, że nikt tu nikogo nie wydymał, a i Michał, po akcji z prokuratorem, nie miał karety asów w ręku.

  Jedyny trzeźwy w tym temacie jak do tej pory.  Czytam dalej. :corn:

 25. Tak jak myślalem, skomplikowana sytuacja prawna stała na przeszkodzie. Zamknięcie sobie kariery po jednorazowym epizodzie w UFC byłoby dalece nierozsądne.

 26. ja tam wierzę że Cipek przez całą karierę jedzie tylko na suplach i nutelli! Norberta tez lubię bo przypomina mi Cama z "modern familly"

 27. Wywiad fajny ale to 8x Patrzał mnie rozjebało:)

  W skrócie Michał jest za stary na UFC,Ksw dało więcej siana dodatkowo Michał jest na bombie i ma zakaz opuszczania kraju:)

 28. A mnie zastanawia możliwość wymowienia kontraktu KSW, w przypadku podpisania umowy z UFC. To w takim razie o co były te krzyki??? Ze podpisują kontrakty z których nie idzie się uwolnić. Z fen-u idą jak chcą, z KSW w takim razie też można(legalnie) odejść. Zgodnie z zapisami w kontrakcie. Wtf?

  Jeśli dobrze pamiętam że starych czasów, to Materla chyba wynegocjowal sobie taki kontrakt, że jak się zgłosi UFC, to może odejść. Kiedyś KSW miało z resztą chyba wyłączność tylko na Polskę (i zdaje się z tego korzystali m.in. Mamed i Pudzian).

  Z pewnością nie jest natomiast tak, że można sobie po prostu wypowiedziec kontrakt. Może być np. milionowe odstepne itp

 29. wywiady z bratem Michała ciekawsze niz z samym Michałem

  :redford:

  ale tak jak ktos napisal wyzej, zupelnie inne charaktery jak z innego nasienia 😆

 30. Ale widać różnice klas dziennikarstwa. Konkurencja tez zrobiła wywiad z Norbertem i nic ciekawego się nie dowiedziałem. Tutaj sporo smaczków, transfer na duży plus!

 31. Wylaczylem wywiad w momencie gdy Norbert zaczal odlatywać z tezami ze UFC to wcale nie jest liga swiatowa i ze Cipek pokonywal zawodnikow UFC i ma rekord 7-1:damjan: a co do początku to wogole jestem w szoku ze UFC naprawde negocjowalo z gościem który siedział 7 miechow i caly czas wisi nad nim widmo puchy… przyznam się bez bicia ze tez w to uwierzyłem. Czyli nic nie było klepnięte i UFC miało duzy dylemat czy warto wogole brac takiego gościa. Jak go jeszcze straszyli rozwiązaniem kontraktu to tym bardziej… Ale sa organizacje na swiecie którym taka sytuacja wogole nie przeszkadza:kis:

 32. Aż pofatygowałem się i sprawdziłem. Zacznijmy od Zikicia (UFC 0-1) odszedł po przegranej z Phillipem Millerem, dalej Horwich (UFC 0-2) przegrana z Danem Millerem i Ricardo Almeidą, kolejny Jay Silva (UFC 0-2) przegrana z Dollowayem i Lebenem, następny Rodney Wallace (UFC 0-3) przegrana ze Stannem, Hammanem i Davisem, następny  Kendall Grove (UFC 6-6) zwolniony po przegranej z Maia i Boetschem, dalej Drwal (UFC 3-3) zwolniony po przegranej z Palharesem i Branchem, kolejny Palhares i on się tu jedynie broni rekordem (UFC 8-4) zwolniony za własną głupotę. Dlatego nie uważam, że dopisek że się nie nadawali jest niesłuszny. Tak samo nie są to zawodnicy zwolnieni za ot tak widzimisie.

  dobra robota 🙂 no rzeczywiście tak to wygląda, większość takich samych przeciwników miał Mamed… odpady, po ciezkiej depresji, ktore nic specjalnego w UFC nie pokazaly. Coraz bardziej widze, jak zenujaca jest narracja Goebbelsów z KSW i Polsatu. Zmietlismy kolesi (ktorzy za kase oddaliby nerke, bo nie mieli za co jesc), ktorzy pbyli w UFC, a to ze nikt ich tam nie chcial to juz tego nie powiemy. To ze potrafimy wyprzedac ergo arene (czort z tym, ze zylismy z fejmu Pudziana przez ostanie 5 lat) szybciej niż UFC to przeciez nie byłoby nas stać nawet na wykup obowiazkowego ubezpieczenia, zeby wynajac MSG, ale to nie problem, bo przeciez nigdy jej nie wypelnimy. Jestesmy druga organizacja w Europie, bo czeczenia to nie Europa …ale nie pozwól Boże i wszyscy świeci, żeby UFC zaczelo robić numerowane gale na starym kontynencie bo nas zjedzą i wypluja.

  ale jakbyscie nie wiedzieli, to UFC jest w dupie, bo nie wzieli goscia z grozba wyroku, co ma 33 lata, najlepsze za soba i jest w zasadzie anonimowy dla przecietnego kibica UFC. Maja za to brazola, ktory rzeczywiscie wyglada jak król nokautu i pewnie udusiłby konia jakby chcial

  Wywiad mega, w końcu rzetelny dziennikarz w mmarocks. Tak trzymać!

  jest to osoba z duzym stażem, doświadczeniem i na pewno bogatym warsztatem, ale ja odnioslem wrazenie, ze wywiad dosyc asekuracyjny, nie bylo trudnych pytan i drazenia – jak chocby z tym kto na prawde co powiedzial i obiecal UFC. To, ze umowa pisemna jest wazniejsza od ustnej to wszyscy wiemy. Pytanie czy bracia przycieli w #$%^ (pewne 4 literowe słowo, błędnie pisane na murach jako 3 literowe).

  KSW ofertą nie odstępuje od UFC. Kawul tonie w zachwycie.

  przeciez ich nie stac na zadna gwiazde UFC. Conora? bez jaj, Mark Hunt, Werdum, Rockhold, Bisping – nikt nie znizy sie do poziomu KSW, nie stac ich na nich poza tym. Wiec bez jaj.

 33. Wylaczylem wywiad w momencie gdy Norbert zaczal odlatywać z tezami ze UFC to wcale nie jest liga swiatowa i ze Cipek pokonywal zawodnikow UFC i ma rekord 7-1:damjan: a co do początku to wogole jestem w szoku ze UFC naprawde negocjowalo z gościem który siedział 7 miechow i caly czas wisi nad nim widmo puchy… przyznam się bez bicia ze tez w to uwierzyłem. Czyli nic nie było klepnięte i UFC miało duzy dylemat czy warto wogole brac takiego gościa. Jak go jeszcze straszyli rozwiązaniem kontraktu to tym bardziej… Ale sa organizacje na swiecie którym taka sytuacja wogole nie przeszkadza:kis:

  dokladnie ksw jak UFC jak real madryt. sa pchła w porównaniu do UFC, a wszystkim wmawiają, kompletne bzdury. Zaraz się okaże, że Łódź to Hollywood, gokarty to formuła 1 a Zenon Martyniuk to kur… Frank Sinatra 🙂

 34. Nie jest chyba dla nikogo tajemnicą, że K&L nie przepadają za Norbertem.  Wyrolować jakby nie było niezłych biznesmenów, to już jest coś. Wspaniały człowiek. 😆

  i jak wynika z wywiadu po tej akcji już nie tylko K&L

 35. A mnie zastanawia możliwość wymowienia kontraktu KSW, w przypadku podpisania umowy z UFC. To w takim razie o co były te krzyki??? Ze podpisują kontrakty z których nie idzie się uwolnić. Z fen-u idą jak chcą, z KSW w takim razie też można(legalnie) odejść. Zgodnie z zapisami w kontrakcie. Wtf?

  Materla ma w kontrakcie tzw klauzulę UFC którą mu brat wynegocjował. Podobną miał np Janek. KSW już chyba się na nią nie zgadza od dawna

 36. Oj ciezko sie slucha tego Brata Michala M. , mam warazenie ,ze kolo sciemnia w kazdym zdaniu.

  7-1 Dla Michala z zawodnikami ufc . :damjan:

   Dotrawalem do konca tylko dzieki temu ,ze wywiad prowadzil Jacek :OK:

 37. Kto chce wierzyć menadżerowi to…no cóż…powodzenia 😉 Przeprawadzającemu wywiad należą się słowa uznania — dobra robota 🙂 Jednakowoż, co to za kulisy, skoro wypowiada się tylko jedna strona? Gdyby wypowiedziało się też UFC, to można by było wyciągnąć jakieś wnioski. A tak? Czego można się spodziewać, jak nie wybielania i wynoszenia zawodnika na piedestał przez jego menadżera? Raczej nic innego, czytaj ciekawego.

 38. Czegoś tu nie rozumiem. Pisze ten post bo przypadkiem usłyszałem z ust Martina coś ciekawego:

  Jak to w końcu z tym kontraktem Michała było bo ja już sam nie wiem. Pamiętam przed Szczecinem negocjacje, że też tam poszło o klauzule z UFC przez co Michał miał więcej zarabiać podpisując kontrakt na wyłączność.

  Tu Martin mówi, że jednak miał zapis w kontrakcie, że mógł odejść do UFC a przecież wtedy KSW zależało przy podpisaniu nowego kontraktu żeby tej klauzuli się pozbyć sypiąc więcej hajsu.

 39. Jak to w końcu z tym kontraktem Michała było bo ja już sam nie wiem. Pamiętam przed Szczecinem negocjacje, że też tam poszło o klauzule z UFC przez co Michał miał więcej zarabiać podpisując kontrakt na wyłączność.

  Tu Martin mówi, że jednak miał zapis w kontrakcie, że mógł odejść do UFC a przecież wtedy KSW zależało przy podpisaniu nowego kontraktu żeby tej klauzuli się pozbyć sypiąc więcej hajsu.

  może kontrakt się zmienił po stracie tytułu

 40. Moim zdaniem to wszystko jest ladnie wyrezyserowane przez K&L I sawickiego, aby szerzyc propagande ksw najlepszej organizacji na swiecie. Wzrosla wartosc marketingowa materli i ksw dzoeki temu materla ma lepsza kase. Tzn ja bym tak zrobil

 41. Bardzo lubię wywiady z Norbertem, długo już żadnego nie mieliście. Facet ma łeb na karku, jest profesjonalistą i dobrze się go słucha.

  Jako menago ma za zadanie dbać o interesy swojego klienta, zdobywać dla niego jak najkorzystniejsze kontrakty – i z tego zadania jak widać się świetnie wywiązuje.

  Jak każdy fan zajarałem się na wieść o negocjacjach Michała z UFC…ale patrząc racjonalnie, to by był teraz najgorszy dla niego moment na podpisanie tego kontraktu. Wierzę mu też, jak mówi iż była to bardzo ciężka decyzja dla Michała, ale w pełni rozumiem jego wybór.

  Natomiast w tym wywiadzie to trochę zagalopował się z kilkoma kwestiami 🙂

  Przede wszystkim – na co już wiele osób zwracało uwagę, gadnie że Michał ma 7-1 z gośćmi z UFC jest po prostu jawną manipulacją.

  Rozumiem mówienie, że Michał mierzy się z możliwie mocnymi przeciwnikami, że to zawodnicy UFC…ale właśnie – BYLI. Z tych czy innych powodów tam już nie są, więc nie wyznaczają żadnego poziomu UFC. Jeśli już, to wyznaczają absolutnie dolną granicę poziomu UFC

  Druga rzecz – nie ma się co dziwić, że KSW jest w stanie przebić/wyrównać ofertę UFC. Wręcz trudno, by było inaczej. Bo różnica jest taka, że UFC go tylko chce, a KSW żywnie potrzebuje. W UFC jest takich zawodników jak Michał (z całym szacunkiem dla niego) kilkudziesięciu, natomiast w KSW jest on byłym mistrzem, jednym z kilku najlepszych sportowo i najbardziej znanych zawodników.

  To trochę jak z Satoshi Ishi, japońce się przelicytowywały na śmierć o niego, bo był im absolutnie potrzebny. Dla UFC był on po prostu ciekawym zawodnikiem i nic więcej

 42. Odnośnik finansowy… 40 gal na całym świecie kontra 4 gale, w tym jedna, rekordowa z biletami za 20 zł i Borysiewiczem udającym że gra.

   

  Dobry wybór Michała, praca musi się kalkulować i wpływa na to wiele czynników. A ci co chcą iść do UFC, to do niego idą. Inni zostają legendami polskiego mma/ksw.

  Pan Norbert od początku wiedział co dla brata dobre, w końcu to on załatwił mu rewanż z Silvą, zamiast kontraktu z UFC.

 43. Bardzo lubię wywiady z Norbertem, długo już żadnego nie mieliście. Facet ma łeb na karku, jest profesjonalistą i dobrze się go słucha.

  Jako menago ma za zadanie dbać o interesy swojego klienta, zdobywać dla niego jak najkorzystniejsze kontrakty – i z tego zadania jak widać się świetnie wywiązuje.

  Jak każdy fan zajarałem się na wieść o negocjacjach Michała z UFC…ale patrząc racjonalnie, to by był teraz najgorszy dla niego moment na podpisanie tego kontraktu. Wierzę mu też, jak mówi iż była to bardzo ciężka decyzja dla Michała, ale w pełni rozumiem jego wybór.

  Ta czesc wpisu wyglada mi na prace Norberta , albo wpis sponsorowany :joe::rutekajak:

 44. Ta czesc wpisu wyglada mi na prace Norberta , albo wpis sponsorowany :joe:

  nie mam nic przeciwko, chętnie podam dane do przelewu 🙂 po prostu doceniam Norberta jako profesjonalistę i kolegę po fachu, a Michała rozumiem, bo pewnie na jego miejscu bym taką samą decyzję podjął

 45. Przede wszystkim – na co już wiele osób zwracało uwagę, gadnie że Michał ma 7-1 z gośćmi z UFC jest po prostu jawną manipulacją.

  Rozumiem mówienie, że Michał mierzy się z możliwie mocnymi przeciwnikami, że to zawodnicy UFC…ale właśnie – BYLI. Z tych czy innych powodów tam już nie są, więc nie wyznaczają żadnego poziomu UFC. Jeśli już, to wyznaczają absolutnie dolną granicę poziomu UFC

  Tym gościem z UFC z którym przegrał Materla był chyba Antonio Mendes?

 46. Tym gościem z UFC z którym przegrał Materla był chyba Antonio Mendes?

  Nie. Tym gosciem z UFC z ktorym Materla przegral byl Jay Silva

 47. Chyba Pan menadżer troche za dużo powiedział w tym wywiadzie 😀

  Ciekawy watek jest z tyi bonusami od UFC w kontrakcie, ktoś by mógł z redaktorów ten temat pociągnąc dalej.

 48. Nie. Tym gosciem z UFC z ktorym Materla przegral byl Jay Silva

  Bo Antonio Mendes również walczył w UFC z tym,  że najpierw pokonał Michała a potem trafił do UFC.

 49. W sumie już stary temat i wywiad bo przecież sprzed tygodnia ale dodam jeszcze od siebie, że osobiście do słów i relacji Norberta podchodzę z rezerwą bo jest profesjonalistą. Nie można więc oczekiwać, że kiedykolwiek i w jakiejkolwiek sytuacji powiedziałby coś co by przedstawiło Michała w złym świetle.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.