Zdjęcia z wizyty mistrza KSW, Michała Materlii w jednym z najlepszych teamów MMA na świecie, AKA w San Jose zamieszczamy dzięki uprzejmości firmy Sport Managment Team i Michała Biela.

10 KOMENTARZE

  1. Witam, każdy szary kowalski który mieszka w USA może sobie potrenować w AKA?

  2. Monster, kto płaci trenuje 🙂 pewnie jest tam jakiś podział na zawodowców i amatorów.

  3. Najlepsza fota to ta gdzie kolejno od lewej siedzą obok siebie Cormier, Materla i Rockhold. Ogólnie to mistrzowskie foty wszystkie.

  4. Oby Michał to wygrał ! 🙂 po wczesniejszych wyjazdach do AKA już było widać efekty 😛 Cipek szybko się uczy , te springi na pewno też mu coś dadzą 🙂 A co robi Mamedzik ?:P Zaszył się w Berkucie i ani widu ani słychu 😛 być może też ciężko pracuje 🙂

  5. Kurde, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Michał faktycznie może tą walkę wygrać :O Analizując wszystko to faktycznie Materla ma spore szansę, fizyczność, zapasy, kondycja… W poddanie na pewno tak łatwo nie wpadnie. Byle teraz jak najszybciej do 28 listopada i widzimy się w Krakowie !!!

  6. Ciekaw jestem jak prezentuje sie Michal pod wzgledem silowym na tle DC czy Luke'a ?Ciekaw tez jestem, ktorzy sparingpartnerzy (w kwestii zapasow) sa lepsi pod katem MMA – mistrzowie z AKA czy te ruskie tury, z ktorymi kula sie Mamed ?

  7. Gdy tylko pojawiła się iskierka nadziei, że dojdzie do tej walki, byłem przekonany, że Mamed zje Materlę w pierwszej rundzie. Teraz mam wrażenie, że to Cipek ma większe szanse na wygraną. Jak tylko nie wpakuje się z coś głupiego, zajedzie Chalidowa.Gdyby walka była pięciorundowa, byłbym 100% pewien wygranej Michała.

  8. nie no klasa fajnie ma możliwość trenowania ,to dopiero zaszczyt z takimi dzikami mma  ,pewnie nie zły progres zaliczył

  9. Kibicuję Michałowi i bardzo chciałbym żeby wygrał ale rozum podpowiada, że to jednak Mamed wygra…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.