Informację o tym, że były król wagi średniej federacji KSW, wraca do klatki 22 października, udało się potwierdzić dziś rano. Teraz pora rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tym, w jaki sposób Michał Materla otrzymał zgodę na występ poza granicami kraju.

Krajowe media wytoczyły w tej kwestii wiele spekulacji. My postanowiliśmy skontaktować się dziś z bratem oraz managerem „Cipao”, Norbertem Sawickim. Ten opowiedział nam o zmianie organów zajmujących się sprawą Materli. Sprawa byłego mistrza trafiła jakiś czas temu z prokuratury okręgowej, do krajowej. Do tej mecenas Jakub Łysakowski złożył wniosek o uchylenie zakazu opuszczania kraju, do którego prokurator się przychylił. To otworzyło drogę do walki Michała Materli na KSW 40.

Przypominamy, że do niedawna Michał Materla miał nałożony na siebie zakaz opuszczania kraju, w związku z ciągle toczącą się sprawą jego nagłego zatrzymania w ubiegłym roku.

2 KOMENTARZE

  1. Wg mnie bardzo dobra informacja dla prawdziwych fanów a hejterzy, którzy wypisują, że Michał się "sfrajerzył" zostając w KSW niech się rozpędzą pustymi łbami w stronę ściany a potem dokonają rzetelnej obserwacji czy aby może coś im się pozmieniało. WOJNA MICHAŁ!!!!!!!!!!!

  2. no i co przyglupy wyzywaliscie go od kryminalistow i bandytow i tacy byliscie pewni ze w tym wszym pieknym i sprawiedliwym kraju prokuratura by przeciesz nie robila takich akcji jak kilkunastu chlopa z granatami chukowymi z buta do malych dzieci wjezdza a tu puszcza sie tak powanego szefa organizacji przestepczej za granice bez problemu i bez wyroku

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.