Zobaczcie najnowszy projekt jednej z największych stajni w Polsce jeśli chodzi o zawodników MMA, Berserkers Team – Sala Marzeń. Przedsięwzięcie dotyczy stworzenia nowej sali do treningów dla zarówno doświadczonych już zawodników, jak i początkujących czy dzieci. Nieco więcej opowiedzą o nim trener, Piotr Bagiński, oraz jeden z najbardziej rozpoznawalnych Berserkerów, Michał Materla.

Projekt można wesprzeć pod tym linkiem:

https://polakpotrafi.pl/projekt/sala-marzen

17 KOMENTARZE

 1. No przyznam że faktycznie zasługują na lepsze warunki, klub z tradycjami, z sukcesami. W sumie to są bardzo dobrym przykładem że nawet w tak "gownianych" warunkach można mieć lepsze wyniki niż inni np. Zapasnicy z Poznania :beczka:

 2. No przyznam że faktycznie zasługują na lepsze warunki, klub z tradycjami, z sukcesami. W sumie to są bardzo dobrym przykładem że nawet w tak "gownianych" warunkach można mieć lepsze wyniki niż inni np. Zapasnicy z Poznania :beczka:

  albo delfinki z Łodzi 😉

 3. Ciekawych rzeczy można się doczytać w internetach o klubie Berserkerów ze Szczecina…

  "Adam Zadworny z zaangażowaniem godnym lepszej sprawy, z uporem maniaka powtarza w swoich artykułach kwestię niechęci bohaterów w.w. wydarzeń do współpracy z organami ścigania. Osłupienie Adama Zadwornego, na taki – nie do końca prawdziwy- stan rzeczy, nie powinno dziwić. Adam Z. intelektualnie, zawodowo i etycznie dojrzewał wsród kryminalistów- kapusi, których przez całe zawodowe życie albo chroni albo usprawiedliwia. Adam, możesz wierzyć na słowo, tacy jak Stawarz czy "Kapsel",to wyjątkowe indiwidua.. Naprawdę, nawet dziś trudno spotkać zdeklarowanych bandytów, atakujących innych, którzy po przegranej bójce biegną na skargę na policję. A propos odporności na współpracę z policją gangu sportowców. Wszyscy oni wywodzą się z klubu Bereserkers, który został założony przez kapusi- debili różnej maści. Opóżnionych- z punktu widzenia analizy procesowej- w rozwoju donosicieli. Guru tego środowiska Stasiu Janerka, był tak miły, że min. został świadkiem oskarżenia do sprawy "Oczki". Mariusz Linke min. pomagał policji albo straży granicznej łapać przemytników papierosów, których osobiście doprowadzał na komisariat. Roman "Down" Bojko sypną kolegów na drodze do radiowozu (lata 90"). Paweł Czekała "Piguła" zakapował mnie, na apel "Oczki", a następnie "Oczkę". O milicjantach z tego klubu, nie będę wspominał, niech znęca się nad nimi PiS."

  Cytat pochodzi z http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/1,34939,21117858,mistrz-mma-ze-szczecina-zatrzymany-policja-uderza-w-szczecinskie.html?disableRedirects=true

 4. Zajebiste akcja oby więcej i więcej powstawało takich obiektów sportowych to może mniej patologii będzie chodziło po ulicach.

 5. Fajna inicjatywa, żaden klub BJJ w Polsce nie robi takich wyników jak Berserker's Team. Należy się jak psu buda.

 6. Zajebiste akcja oby więcej i więcej powstawało takich obiektów sportowych to może mniej patologii będzie chodziło po ulicach.

  Dalej będą chodzić, tylko lepiej wytrenowani:beczka:

  Co do zbiórki to dobry pomysł z tymi "nagrodami" dla wspierających już od 20zł.

 7. i nikomu nie wstyd 🙂 ?

  tyle kapusty tam się trzepie, pełno tłuszczy na treningach, prywatne lekcje,sponsorzy

  i jeszcze prosić ludzi na swój biznes?

 8. Jeszcze doczytałem i drobnym druczkiem jest: Na PolakPotrafi.pl obowiązuje zasada „wszystko albo nic”. Jeśli przed upływem przewidzianego czasu na uzyskanie dofinansowania Twój projekt nie osiągnie zakładanego celu finansowego, wówczas wspierający otrzymają zwrot swoich wpłat w całości na konto w PolakPotrafi.pl. Ty natomiast nie otrzymasz, niestety, żadnych pieniędzy. Dlaczego? Działamy uczciwie. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala odpowiednio zabezpieczyć obie strony.


  Oni zbierają 80tys. do 02.01.2019r. Chyba polecieli za mocno.

 9. Dawać kasę obcym ludziom żeby mieli salę do napierdalania po pysku ?

  Rozumiem akcje zbiórek pieniędzy na operacje dla chorych dzieci itp, ale to

  :DC:

 10. Ja rozumiem robic zbiorke aby ogarnac biednym jakies standardy do trenowania, ale tam gdzie sa " gwiazdy" i nie ma komu wylozyc?

 11. Tak jak koledzy z góry, ja również nie ogarniam dlaczego miałbym wpłacać pieniądze na remont klubu w którym niektórzy zawodnicy dostaja za jedna walkę więcej niz ja za cały rok pracy.

  Rozumiem zbiórki na chore dzieci albo nawet kurwa schroniska, ale to? Szczerze to trochę zglupialem, nie spodziewałem sie że o cos takiego można w ogóle prosić ludzi. No ale spoko, jak ktoś chce wpłacać to śmiało, nie mam z tym żadnego problemu.

 12. Tak jak koledzy z góry, ja również nie ogarniam dlaczego miałbym wpłacać pieniądze na remont klubu w którym niektórzy zawodnicy dostaja za jedna walkę więcej niz ja za cały rok pracy.

  A widzisz, a moze jakbys kiedys sie zapisal do Berserkerow, potrenowal na ich pieknej nowej sali, to moze tez bedziesz zarabiac duzo pieniazkow i skonczy Ci sie ten bol dupy.

  Ogolnie beka z  "poruszonych" zbiorka. Jeszcze bym zrozumial, jakby im z podatkow sciagali, szly by ich pieniadze na jakies zrodla termalne ojca prowadzacego, czy swiatynie opatrznosci, parady obrony terytorialnej, czy ochrone calej rodziny jakiegos ministra, bez ich wiedzy i zgody, ale tutaj dobrowolnie wszystko, fajne gadzety, mozliwosc potrenowania z idolami.  Ehh Polska…..

  Fajny projekt. Powodzenia w realizacji.

 13. A widzisz, a moze jakbys kiedys sie zapisal do Berserkerow, potrenowal na ich pieknej nowej sali, to moze tez bedziesz zarabiac duzo pieniazkow i skonczy Ci sie ten bol dupy.

  Ogolnie beka z  "poruszonych" zbiorka. Jeszcze bym zrozumial, jakby im z podatkow sciagali, szly by ich pieniadze na jakies zrodla termalne ojca prowadzacego, czy swiatynie opatrznosci, parady obrony terytorialnej, czy ochrone calej rodziny jakiegos ministra, bez ich wiedzy i zgody, ale tutaj dobrowolnie wszystko, fajne gadzety, mozliwosc potrenowania z idolami.  Ehh Polska…..

  Fajny projekt. Powodzenia w realizacji.

  Chyba ze Szczecina jesteś :deniro:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.