Podczas wtorkowego media treningu, mistrz KSW Michał Materla opowiedział o wspólnych treningach z zawodnikami jednego z najlepszych teamów na świecie – American Kickboxing Academy:

Pitbull: Niedawno miałeś okazję sparować z Lukiem Rockholdem i Danielem Cormierem. Jakbyś ocenił swój poziom na ich tle i czy dawałeś radę stawiać im opór

Materla: Sparingi z nimi zawsze mi dużo dają. Dlatego właśnie tak często i chętnie tam wyjeżdżam. A jeżeli chodzi o Luke`a to myślę że skoro kiedy Rockhold przychodził na trening, główny trener pytał go z kim chcesz dzisiaj sparować a on mówił z Michałem lub z Materlą to jest to taki argument, że też mu się podobało i coś z naszych wspólnych treningów również wynosił. Ja dawałem z siebie 100% podczas pobytu tam. Oczywiście uważam, że Luke jest lepszym zawodnikiem ale stawiałem mu czoła i godnie reprezentowałem naszą szkołę MMA.

Poniżej fotorelacja z treningów Michała Materli w AKA

Oraz wywiad

9 KOMENTARZE

 1. "A tak w ogóle. to przypomnijcie mi, z kim ja do cholery lubię sparować?"

 2. Freeman

  pomyślał Luke ocierając pot z czoła

  po przywitaniu i wymianie spojrzeń z Michałem,a to dopiero początek.

 3. Z kim chcesz dzisiaj sparrować?
  Z Materlą – mam dziś słaby dzień i nie chce mi się wysilać 😉

 4. skunx

  Z kim chcesz dzisiaj sparrować?
  Z Materlą – mam dziś słaby dzień i nie chce mi się wysilać 😉

  Nie mam nic do Michała, wręcz przeciwnie ale ten post mnie setnie ubawił 😀

 5. Spoko ja też nic nie mam. Podejrzewam , ze wygra jednak Mamed bo w końcu jest undisputed a nie zwykły czampion. A tak zupełnie serio niech sobie wygra lepszy oby tylko ta walka była ciekawa a nie jak finał mistrzostw sambo kiedy Fedeor walczył z bratem:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.