Michał Materla podczas porannego ważenia zrobił wymaganą wagę przed pojedynkiem z Ottem. Polak idealnie zmieścił się w limicie kategorii średniej, wnosząc na wagę równo 84 kilogramy. Stanął też twarzą w twarz z rywalem, a zapis tej wzrokowej konfrontacji przedstawiamy poniżej:

W walce wieczoru gali European Fight Masters 3 zawalczy jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce, Michał Materla. Zawodnik ze Szczecina powraca do startów po ponad rocznej przerwie. Przeciwnikiem Michała będzie Willi Ott – mistrz największej austriackiej federacji MMA. Na gali odbędą się aż cztery pojedynki o pas. Oprócz Materli wystąpią także między innymi Mateusz Piskorz, czy Maciej Różański.

Więcej informacji o gali EFM 3 

Jak oglądać galę EFM 3?

Trzecia już edycja gali federacji EFM  zostanie zorganizowana w formacie telewizyjnym w studiu pod Dortmundem. Fani będą mogli obejrzeć galę za pośrednictwem systemu PPV, wykupując dostęp  w cenie od 25 zł przez stronę organizatora.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.