Michał Materla, Marcin Held i Artur Sowiński gośćmi dzisiejszego „Punchera”

1
W kolejny poniedziałek spotykamy się z fanami sportów walki. Podsumujemy wydarzenia pięściarskie na całym świecie i porozmawiamy o tym, co czeka nas w najbliższy weekend. Gośćmi prowadzącego Mateusza Borka będą w pierwszej części Andrzej Wasilewski oraz Janusz Pindera, a w drugiej poświęconej MMA, Michał Materla, Marcin Held oraz Artur Sowiński. Transmisja programu Puncher od godziny 20:00 w Polsacie Sport News!

W weekend Artur Abraham obronił pas mistrzowski WBO w kategorii super średniej po niejednogłośnej decyzji sędziowskiej w walce z Martinem Murrayem. Za oceanem Saul Alvarez po świetnym pojedynku z Miguelem Cotto zgarnął tytuł WBC w kategorii średniej. W przypadku obu walk sporo kontrowersji wzbudziły decyzje sędziowskie, a o ocenę rezultatów poprosimy naszych gości.

W najbliższy weekend nie zwalniamy tempa. W piątek gala pięściarska w Rzeszowie z walką wieczoru Ewy Piątkowskiej z Marie Riederer o mistrzostwo Europy i występami m.in. Marka Matyi oraz Przemysława Runowskiego. W sobotę dojdzie do długo wyczekiwanego starcia w kategorii ciężkiej pomiędzy Władimirem Kliczo i Tysonem Furym. Czy Brytyjczyk będzie w stanie spawić wielką niespodziankę i zagrozi Ukraińcowi?

W drugiej części programu zajmiemy się MMA. W studiu zagoszczą bohaterowie gali KSW 33 Michał Materla i Artur Sowiński. Obaj zawodnicy stoczą w Krakowie pojedynki, których stawką będą pasy mistrzowskie największej polskiej organizacji. W jakiej są formie i jak wyglądały ich przygotowania?

Z Marcinem Heldem prowadzący Mateusz Borek porozmawia o jego ostatnim występie. Tyszanin przegrał walkę o mistrzostwo kategorii lekkiej Bellatora na gali z numerem 145. Co było przyczyną niepowodzenia i jakie wnioski nasz reprezentant wyciągnął z ostatniego starcia?

Źródło: polsatsport.pl

Program rozpocznie się o godzinie 20:00 w Polsat Sport News, a dyskusja będzie kontynuowana w „Puncher. Extra Time”, który można obejrzeć na stronie polsatsport.pl. Jeśli ktoś nie zdążył na emisję, będzie miał możliwość przeczytania na MMARocks szczegółowego sprawozdania zaraz po zakończeniu „Punchera”.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.