14522955_1130320700379678_6823485119230027148_n

Informacja prasowa:

Michał Materla został ambasadorem FIWE – największych targów Fitness w Polsce!

Przede wszystkim, jak już zapewne zdążyliście się zorientować jest to niecodzienna sprawa. FIWE to jedne z największych wydarzeń branży Fitness & Wellness w Europie Środkowo – Wschodniej.

Zastanawiacie się więc, gdzie tutaj miejsce na sztuki walki? Do tej pory ambasadorami targów byli zawodnicy ściśle związani z kulturystyką m.in. Michał Karmowski – srebrny medalista Mistrzostw Europy w Kulturystyce, czy Simeon Panda jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy branży fitness na świecie. Tegoroczna edycja targów będzie się różnić od poprzednich. Organizator, który w swoim portfolio ma organizacje kwietniowego Forum MMA, w październikowej edycji targów FIWE planuje zgromadzić wystawców, którzy w swojej ofercie mają produkty skierowane do dyscyplin związanych ze sztukami walk.

Będzie Berserk labs z Arturem „Kornikiem” Sowińskim, czy IHS – Iron Horse System, który nieustannie stawia na zawodników MMA. Będą także wystawcy z zagranicy m.in. Hunter Sports z Pakistanu. Poza Michałem Materlą i „Kornikiem” na targach pojawią się inni zawodnicy – przedstawiciele federacji KSW, UFC, czy ACB m.in. Marcin Różalski, Anzor Aziev, Karolina Kowalkiewicz, Katarzyna Lubońska, Łukasz (Juras) Jurkowski, Daniel Omielańczuk, Marcin Tybura, Jan Błachowicz, Tomasz Narkun, Borys Mańkowski, Mateusz Gamrot, Emil Różewski. Wszystko to odbędzie się na 15 000 m2 powierzchni wystawienniczej w warszawskim centrum EXPO XXI, a cała impreza zgromadzi ponad 30 000 osób odwiedzających.

Szczegóły całego wydarzenia znajdziecie na stronie www.fiwe.pl

8 KOMENTARZE

  1. Było to info jakiś czas temu.
    Może więcej zawodników zacznie być rozpoznawalnych dzięki takim imprezą, więc wszystko na plus.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.