Materla
(fot. Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl)

Michał Materla (19-3) będzie miał pracowitą jesień. Mistrz KSW został dziś ogłoszony jako jeden z uczestników nowego projektu w polskim MMA – gali European Fight Masters. Gala, promowana m.in. przez managera Materli Norberta Sawickiego ma się odbyć 10 listopada w czeskiej Ostrawie, sześć tygodni po KSW 24 w Łodzi gdzie Materla walczy z Jayem Silvą.

Prócz Materli z polskiej strony na galę zostali awizowani Marcin Lasota (7-0), Arkadiusz Żaba (8-5), powracający po trzyletniej przerwie od startów Michał Mankiewicz (5-1) oraz Rafał Haratyk (3-1-1). Prócz Polaków na gali mają wystąpić zawodnicy z  Czech i Niemiec, z których na razie ujawniono Alexandrosa Michalidisa (4-0) oraz Bohumila Lungrika (14-16), który zmierzy się z Żabą.

Walką wieczoru gali European Fight Masters ma być jednak starcie sportowców z innych dyscyplin. Tam zmierzą się piłkarz usiłujący zatrzeć słabe wrażenie, jakie pozostawił po swoim debiucie – Jacek Wiśniewski (0-1) oraz – walczący u siebie – hokejowy zawadiaka Marek Ivan (0-0). Transmisję z gali ma przeprowadzić polska telewizja TVS.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.