ksw36-logo2_1468506692_6692

Informacja prasowa:

Dwóch aktualnych i jeden były mistrz KSW wystąpią na pierwszej gali największej organizacji MMA w Europie w Zielonej Górze, która odbędzie się 1 października 2016 roku. W trzech walkach wieczoru KSW 36 kibice zobaczą zmierzającego po utracony pas KSW w wadze średniej Michała Materlę oraz broniących tytułów najmłodszych mistrzów Federacji Tomasza Narkuna i Mateusza Gamrota. W pięknie położonej hali CRS do startów w KSW powróci też czołowy polski ciężki Michał Kita.

Ulubieniec kibiców w całej Polsce Michał Materla (23-5, 5 KO, 12 Sub) to najdłużej panujący mistrz w historii KSW. Do momentu utraty tytułu w 2015 roku, szczecinian dzierżył tytuł w wadze średniej przez ponad trzy i pół roku. W swoim ostatnim występie na KSW 35, reprezentant Berserkers Team w dominującym stylu rozprawił się z innym weteranem polskiej sceny MMA Antonim Chmielewskim, dając jasny sygnał, że zamierza powrócić na tron dywizji średniej. W Zielonej Górze Materla będzie chciał wykonać następny krok w drodze do odzyskania tytułu.

Najlepszy zawodnik wagi półciężkiej w Polsce w ostatnich trzech pojedynkach nie pozwolił rywalom dotrwać nawet do końca pierwszej rundy. Tomasz Narkun (12-2, 2 KO, 10 Sub) najpierw zapewnił sobie szansę walki o pas dzięki poddaniu Karola Celińskiego na KSW 31, a następnie na KSW 32 w Londynie fenomenalnym stylu znokautował Gorana Reljicia. W ostatniej obronie szczeciński Berserker nie dał żadnych szans Brazylijczykowi, Cassio Barbosie.

Najmłodszy mistrz KSW Mateusz Gamrot (11-0, 4 KO, 2 Sub) zdobył tytuł w wadze lekkiej po znakomitym występie na KSW 35 w Gdańsku, gdzie pewnie wypunktował mistrza M-1 i BAMMA Mansoura Barnaouiego. Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań nie tylko nie znalazł pogromcy w żadnym ze swoich siedmiu pojedynków w KSW, ale również nie przegrał ani jednej rundy, mając na rozkładzie takich rywali jak Andre Winner, Łukasz Chlewicki, Marif Piraev czy wspomniany Barnaoui.

Jeden z najlepszych polskich ciężkich Michał Kita (16-8) powróci do klatki KSW po nieudanej próbie zdobycia pasa w starciu z Karolem Bedorfem. Zabrzanin w listopadzie zeszłego roku postawił mistrzowi niesamowicie trudne warunki prezentując twardą i skuteczną walkę w stójce. Na KSW 36 „Masakra” zamierza wymazać z pamięci kibiców ostatnią porażkę oraz rozpocząć marsz po kolejną szansę walki o tytuł.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

122 KOMENTARZE

 1. Cloud

  sygnał, że zamierza powrócić na tron dywizji średniej.

  bedzie rewanz z Mamedem w przyszlosci czy raczej olsztynianin zwakuje pas ?

 2. Piękny news. Szykuje się bardzo mocna rozpiska. Nie sądziłem, że Gamerowi dadzą tak szybko walkę.

  Wiadomo coś o biletach? Do tej pory nie byłem zainteresowany tą galą i nie śledziłem tej kwestii.

 3. Piękny news. Szykuje się bardzo mocna rozpiska. Nie sądziłem, że Gamerowi dadzą tak szybko walkę.

  Wiadomo coś o biletach? Do tej pory nie byłem zainteresowany tą galą i nie śledziłem tej kwestii.

 4. Kita z płockim Barbarzyńcą? Ktoś tam napisał :
  "Jaram się jak powierzchnia czołgu podstawowego M1 Abrams. Czyli po chuju w ogóle."
  pewnie potrzebny Pudzian lub Czeczen byś się jarał?
  Jak na razie nazwiska sympatyczne, oby rywali dostali godnych no chyba, że Materla znowu jakąś gwiazde dostanie, może z modelem rachunki wyrówna 😆

 5. Kita z płockim Barbarzyńcą? Ktoś tam napisał :
  "Jaram się jak powierzchnia czołgu podstawowego M1 Abrams. Czyli po chuju w ogóle."
  pewnie potrzebny Pudzian lub Czeczen byś się jarał?
  Jak na razie nazwiska sympatyczne, oby rywali dostali godnych no chyba, że Materla znowu jakąś gwiazde dostanie, może z modelem rachunki wyrówna 😆

 6. Kiedyś robili 2 majn iwenty, teraz 3 walki wieczoru w niedalekiej przyszłości 7 majn iwentow i 2 walki wieczoru 😀

 7. Kiedyś robili 2 majn iwenty, teraz 3 walki wieczoru w niedalekiej przyszłości 7 majn iwentow i 2 walki wieczoru 😀

 8. Czyli zarówno Bedorf jak i Mańkowski planowani na dużą galę PPV pod koniec roku, zapewne w Krakowie. W sumie da się to logicznie wytłumaczyć, do tego pewnie Pudzian i Drwal.

 9. Fajnie, ciekawe tylko z kim mają zamiar ich zestawić? Dowiemy się pewnie miesiąc przed galą, tak samo jak ich rywale…

 10. Borys niech jeszcze dłużej nie walczy, niech trzyma pas. Ciekawe, czy Cipek bez pasa będzie tą "najważniejszą walką", nad dwoma mistrzami?

 11. Borys niech jeszcze dłużej nie walczy, niech trzyma pas. Ciekawe, czy Cipek bez pasa będzie tą "najważniejszą walką", nad dwoma mistrzami?

 12. Z oczywistych wzgledow najbardziej interesuja mnie rywale Mateusza Gamrota i Tomka Narkuna, bo dopiero ich ogloszenie moze sprawic, ze ewentualnie bede naprawde niecierpliwie wyczekiwal tej gali. Tak na marginesie, Borys Mankowski – jedna, do tego trwajaca trzy minuty, walka na przestrzeni 22 miesiecy. Jesli dodamy do tego fakt, ze zapawne zawalczy z zawodnikiem z ktorym mierzyl sie juz dwukrotnie to otrzymujemy naprawde smutny obrazek.

 13. Z oczywistych wzgledow najbardziej interesuja mnie rywale Mateusza Gamrota i Tomka Narkuna, bo dopiero ich ogloszenie moze sprawic, ze ewentualnie bede naprawde niecierpliwie wyczekiwal tej gali. Tak na marginesie, Borys Mankowski – jedna, do tego trwajaca trzy minuty, walka na przestrzeni 22 miesiecy. Jesli dodamy do tego fakt, ze zapawne zawalczy z zawodnikiem z ktorym mierzyl sie juz dwukrotnie to otrzymujemy naprawde smutny obrazek.

 14. VaeVictis

  Z oczywistych wzgledow najbardziej interesuja mnie rywale Mateusza Gamrota i Tomka Narkuna, bo dopiero ich ogloszenie moze sprawic, ze ewentualnie bede naprawde niecierpliwie wyczekiwal tej gali. Tak na marginesie, Borys Mankowski – jedna, do tego trwajaca trzy minuty, walka na przestrzeni 22 miesiecy. Jesli dodamy do tego fakt, ze zapawne zawalczy z zawodnikiem z ktorym mierzyl sie juz dwukrotnie to otrzymujemy naprawde smutny obrazek.

  myślisz, że to jakaś kara, pstryczek w nos Borysa ze strony KSW, czy zrządzenie losu, kontuzja czy cokolwiek innego z racjonalnym wytłumaczeniem ?

 15. Co do Borysa to rzeczywiście słabo to wygląda. Jakie by nie były powody takiego stanu rzeczy to blokowanie pasa jest jeszcze słabsze bo chętny na niego jest już od jakiegos czasu.

 16. Fresh

  myślisz, że to jakaś kara, pstryczek w nos Borysa ze strony KSW, czy zrządzenie losu, kontuzja czy cokolwiek innego z racjonalnym wytłumaczeniem ?

  Wiesz co, tak naprawde to sam nie wiem i dlatego w trakcie pisania tego komentarza zmienilem nawet jego tresc. Pamietam jak Borys sam mowil kiedys w wywiadach, ze nie zalezy mu na zbyt duzej intensywnosci startow. Poza tym nie zauwazylem aby w jakis szczegolny sposob dopominal sie o walke, a o ewentualnym trzecim starciu z Aslanem tez zawsze mowil bez szczegolnego entuzjazmu. Wychodze wiec z zalozenia, ze tak dluga przerwa to wypadkowa podejscia obu stron.

 17. Mankowski musi czekac ponad rok na kolejna walke, a tymczasem Ross Pearson 30 lipca stoczy juz 4 walke w tym roku. Szkoda, ze taki zawodnik marnuje swoj potencjal. Mam nadzieje, ze to nie jest spowodowane brakiem miejsca w karcie.

 18. W sumie dość logiczne jest to, że Mańkowskiego trzymają na tą ostatnią dużą galę w PPV. No ale sam fakt że będzie miał ponad roczną przerwę jest mimo wszystko megaaaa słaby… No i co tu się za problem kłania? Chyba będę powtarzał to do znudzenia… Więcej gal i nie ma takich problemów. No ale można mówić/pisać chyba jak do ściany…

 19. Wygląda mi to niestety na blokowanie Borysa, który wyraża chęć odejścia do UFC. Póki ma kontrakt z KSW jest na ich łasce. Od wielu walk nie dość, że ma słabych rywali, to walczy cholernie rzadko.

  Porównajcie taką Asię Jędrzejczyk do Borysa. W czasie kiedy Asia przeszła do UFC, wygrała tam 6 walk, stała się międzynarodową gwiazdą, zarobiła kilka milionów, zdobyła pas UFC i zaliczyła 3 fenomenalne obrony, teraz prawdopodobnie zawalczy na historycznej gali w NY, a Borys w tym czasie zawalczył z Zawadą (nie oszukujmy się, przeciętniak), Mohsenem Bahari (rekord na przeciętnych zawodnikach 8-3, przystępował do walki po porażce) i Jesse Taylor (na 7 ostatnich walk 5 porażek). Do tego najbliższa gala KSW w październiku, a Borys nawet nie jest na nią zapowiedziany. Jeszcze można by porównać z Marcinem Heldem, który szykuje się do podboju UFC, ale to aż przykro się rozpisywać w jakiej sytuacji jest Borys, oby KSW już go wypuściło.

 20. dewutrn

  W sumie dość logiczne jest to, że Mańkowskiego trzymają na tą ostatnią dużą galę w PPV. No ale sam fakt że będzie miał ponad roczną przerwę jest mimo wszystko megaaaa słaby… No i co tu się za problem kłania? Chyba będę powtarzał to do znudzenia… Więcej gal i nie ma takich problemów. No ale można mówić/pisać chyba jak do ściany…

  Zobacz jacy rywale są teraz sprowadzani. Tylko Gamerowi są w stanie znaleźć godnego rywala, a tak to jedyne ciekawe starcia i rewanże mogą organizować w kółkach Mamed, Materla, Drwal (z domieszką Aziza, Silvy i Falcao); Borys, Moks, Aslambek; plus teraz jedna walka Zombie i Kornik. Ciężka to tragedia generalnie, jedyne co mogliby zestawić to Bedorf – Pudzian, ale Mariuszowi zbyt nie idzie, żeby dostać walkę o pas.

 21. zoom

  Kiedyś robili 2 majn iwenty, teraz 3 walki wieczoru w niedalekiej przyszłości 7 majn iwentow i 2 walki wieczoru 😀

  I tyle gal w roku co UFC w jeden tydzień :facepalm:

 22. Maestro08

  Zobacz jacy rywale są teraz sprowadzani. Tylko Gamerowi są w stanie znaleźć godnego rywala, a tak to jedyne ciekawe starcia i rewanże mogą organizować w kółkach Mamed, Materla, Drwal (z domieszką Aziza, Silvy i Falcao); Borys, Moks, Aslambek; plus teraz jedna walka Zombie i Kornik. Ciężka to tragedia generalnie, jedyne co mogliby zestawić to Bedorf – Pudzian, ale Mariuszowi zbyt nie idzie, żeby dostać walkę o pas.

  Ja jestem ciekawy kogo Wojek tym razem wynajdzie. Gamrot nie jest zadna gwiazda i watpie by KSW wylozylo wiecej niz 10k $ na gaze dla jego przeciwnika. Taki Norman Parke musialby byc desperatem podpisujac kontrakt i blokujac sobie powrot do UFC.
  A co do ciezkiej to przeciez Jordan po rozstaniu z UFC byl wolnym zawodnikiem. Dostal 15+15k $ w WSOF. Byl tez Volkov, ktory zostal zwolniony z Bellatora. Widocznie KSW nie bylo tak bardzo zainteresowane.
  Mam nadzieje, ze na miesiac przed gala TBA nie bedzie najpopularniejszym zawodnikiem na karcie walk.

 23. Kadczers

  Norman
  Norman Parke ?

  Było by świetnie, ale raczej Park cyrografu nie podpisze, więc może być ciężko.

 24. @Maestro08 w punkt.

  Nie wiem czy Borys tego nie widzi, czy ma tak związane ręcę, ale jak już pisałeś jest to jawne marnowanie jego talentu. W sumie sam już nie wiem czy talentu bo już od dawien dawna nie został on zweryfikowany przez konkretnego przeciwnika.

  Co do KSW: już nie raz i nie dwa pokazywali, że dla soich mistrzów nie są w stanie zapewnić ciągłości przeciwników na poziomie. Kolejnym do kolejki, mam nadzieję, będzie @zombie. Ubije Kornika i co dalej? Rewanże rewanży i sagi pisane przez KiL i Wojka?
  O częstotliwości walk szkoda gadać. Temat poruszany dziesiątki jak nie setki razy. Mamy połowę lipca, a KSW zapowiada galę na pażdziernik. Jedyne co jest wiadome to trzech Polaków na rozpisce, jeśli oczywiście nic się nie wysypie w międzyczasie.
  Najlepsze w tym wszystkim jest hasło o najlepszej organizacji w Europie… taaaaaa:mamed::mamed::mamed::mamed:

 25. Na mieście ćwierkają, że Tomka Matusewicza i Arka Medyńskiego również zobaczymy na tej gali. Nie zdziwiłby mnie także występ Marcina Bilmana. Każdy z tych chłopaków jest doskonale znany Zielonogórskiej publiczności 🙂

 26. Jakby Parke dla Gamrota załatwili to by było sztos, ale marne szanse.
  Materla – Kendalla pewnie nie zobaczymy, Manhoef byłby spoko ale pewnie nie będzie.
  Narkun- nie wiem kto tam wolny, Sokoudjou mogliby dać, bo i tak pewnie nie postarają się z rywalem.Maldonado pewnie nie załatwią

 27. bardzo_madra_glowa

  Na mieście ćwierkają, że Tomka Matusewicza i Arka Medyńskiego również zobaczymy na tej gali. Nie zdziwiłby mnie także występ Marcina Bilmana. Każdy z tych chłopaków jest doskonale znany Zielonogórskiej publiczności 🙂

  O ile pierwszego musiałem sobie wysherdogować, to zakontraktowanie #9 w postaci Arka Medyńskiego byłby ciekawe. Co do Bilmana, to szczerze wątpię, Ankosiak lata w 57/61 kg, a KSW takiej dywizji nie ma – a według Sherdoga byłby mu ciężko wejść do piórkowej.

  michi972

  Narkun- nie wiem kto tam wolny, Sokoudjou mogliby dać, bo i tak pewnie nie postarają się z rywalem.Maldonado pewnie nie załatwią

  Przy okazji ostatniej gali mówiło się, że rywalem Żyrafy ma być jego niedoszły rywal – Andre Muniz. Potem takim moim pobożnym życzeniem byłoby, aby kolejny w kolejce był Marcin Wójcik, o ile wygra swoją następną walkę. 😉

  Kadczers

  Norman Parke ?

  Przecież ten cały Gomes wygrał kontrakt z KSW na Asperze, więc pewnie on będzie następnym rywalem Gamera. Choć wolałbym ten Brazylijski wynalazek zobaczyć najpierw w eliminatorze z Saszką, a dla Gamera ściągnąć tego Ruska, któremu Heldzik niegdyś urwał nogę 😆

  @Edit:

  VaeVictis

  Zwarty, gotowy i juz zakontraktowany, majacy na rozkladzie dwoch kolegow klubowych Tomka, z seria siedmiu zwyciestw z rzedu, w tym dwoch w KSW. Naprawde nie wiem kogo musieliby zakontraktowac abym przyznal, ze bardziej zasluguje na walke o pas mistrzowski.

  Czy przypadkiem gdzieś nie przewijało się, że Wójcik chciałby teraz odpocząć, bo walczył na dwóch galach pod rząd?

 28. michi972

  Narkun- nie wiem kto tam wolny

  Zwarty, gotowy i juz zakontraktowany, majacy na rozkladzie dwoch kolegow klubowych Tomka, z seria siedmiu zwyciestw z rzedu, w tym dwoch w KSW. Naprawde nie wiem kogo musieliby zakontraktowac abym przyznal, ze bardziej zasluguje na walke o pas mistrzowski.

 29. bardzo_madra_glowa

  Na mieście ćwierkają, że Tomka Matusewicza i Arka Medyńskiego również zobaczymy na tej gali. Nie zdziwiłby mnie także występ Marcina Bilmana. Każdy z tych chłopaków jest doskonale znany Zielonogórskiej publiczności 🙂

  Bilman w KSW? No bez jajec. To jakieś sprawdzone info?

 30. bardzo_madra_glowa

  Na mieście ćwierkają, że Tomka Matusewicza i Arka Medyńskiego również zobaczymy na tej gali. Nie zdziwiłby mnie także występ Marcina Bilmana. Każdy z tych chłopaków jest doskonale znany Zielonogórskiej publiczności 🙂

  Bilman w KSW? No bez jajec. To jakieś sprawdzone info?

 31. Bilman w 56kg nie bił się od czasów amatorskich, jego naturalna kategoria wagowa to co prawda 61kg, ale z tego co pamiętam, to swoje ostatnie dwie walki – z Wikłaczem i Mosgalikiem, bił się w kategorii 66kg.

 32. Bilman w 56kg nie bił się od czasów amatorskich, jego naturalna kategoria wagowa to co prawda 61kg, ale z tego co pamiętam, to swoje ostatnie dwie walki – z Wikłaczem i Mosgalikiem, bił się w kategorii 66kg.

 33. VaeVictis

  Zwarty, gotowy i juz zakontraktowany, majacy na rozkladzie dwoch kolegow klubowych Tomka, z seria siedmiu zwyciestw z rzedu, w tym dwoch w KSW. Naprawde nie wiem kogo musieliby zakontraktowac abym przyznal, ze bardziej zasluguje na walke o pas mistrzowski.

  No niby spoko, ale dałbym mu jeszcze Celińskiego

 34. VaeVictis

  Zwarty, gotowy i juz zakontraktowany, majacy na rozkladzie dwoch kolegow klubowych Tomka, z seria siedmiu zwyciestw z rzedu, w tym dwoch w KSW. Naprawde nie wiem kogo musieliby zakontraktowac abym przyznal, ze bardziej zasluguje na walke o pas mistrzowski.

  No niby spoko, ale dałbym mu jeszcze Celińskiego

 35. VaeVictis

  Zwarty, gotowy i juz zakontraktowany, majacy na rozkladzie dwoch kolegow klubowych Tomka, z seria siedmiu zwyciestw z rzedu, w tym dwoch w KSW. Naprawde nie wiem kogo musieliby zakontraktowac abym przyznal, ze bardziej zasluguje na walke o pas mistrzowski.

  Wójcik jest ku… konie strasznym. Poważnie, dawno żaden zawodnik w KSW mnie tak nie przerażał w pozytywnym znaczeniu tego słowa.
  Będzie dobra bitka bo wierzę to Marcin, jak nie w tej to w następnej walce, dostanie szansę.

 36. VaeVictis

  Zwarty, gotowy i juz zakontraktowany, majacy na rozkladzie dwoch kolegow klubowych Tomka, z seria siedmiu zwyciestw z rzedu, w tym dwoch w KSW. Naprawde nie wiem kogo musieliby zakontraktowac abym przyznal, ze bardziej zasluguje na walke o pas mistrzowski.

  Wójcik jest ku… konie strasznym. Poważnie, dawno żaden zawodnik w KSW mnie tak nie przerażał w pozytywnym znaczeniu tego słowa.
  Będzie dobra bitka bo wierzę to Marcin, jak nie w tej to w następnej walce, dostanie szansę.

 37. @michi972 sorry, ale Wójcik Cebulę obiera:)

  Bilman może chodzić w 66kg. Inna sprawa, że rekord naciągany bo każdy kto oglądał jego walkę z Masą wie, że ten remis on on kurwa dostał na dzień dziecka, z lekkim opóżnieniem.

 38. @michi972 sorry, ale Wójcik Cebulę obiera:)

  Bilman może chodzić w 66kg. Inna sprawa, że rekord naciągany bo każdy kto oglądał jego walkę z Masą wie, że ten remis on on kurwa dostał na dzień dziecka, z lekkim opóżnieniem.

 39. s3pp

  Odraczają Borysowi utratę pasa?:)

  Nazwiska fajne, oby przeciwnicy byli równie atrakcyjni.

  Wszyscy będą walczyli z bardzo znanym w Polsce, rewelacyjnym stójkowiczem TBA, chociaż ten rywal prawdopodobnie może się zmienić tydzień przed galą…

 40. s3pp

  Odraczają Borysowi utratę pasa?:)

  Nazwiska fajne, oby przeciwnicy byli równie atrakcyjni.

  Wszyscy będą walczyli z bardzo znanym w Polsce, rewelacyjnym stójkowiczem TBA, chociaż ten rywal prawdopodobnie może się zmienić tydzień przed galą…

 41. s3pp

  @michi972 sorry, ale Wójcik Cebulę obiera:)

  Bilman może chodzić w 66kg. Inna sprawa, że rekord naciągany bo każdy kto oglądał jego walkę z Masą wie, że ten remis on on kurwa dostał na dzień dziecka, z lekkim opóżnieniem.

  Dlatego ewentualny rewanż z Wikłaczem też nie byłby zaskoczeniem 🙂 Info o Matusewiczu i Medyńskim z bardzo pewnego źródła.

 42. s3pp

  @michi972 sorry, ale Wójcik Cebulę obiera:)

  Bilman może chodzić w 66kg. Inna sprawa, że rekord naciągany bo każdy kto oglądał jego walkę z Masą wie, że ten remis on on kurwa dostał na dzień dziecka, z lekkim opóżnieniem.

  Dlatego ewentualny rewanż z Wikłaczem też nie byłby zaskoczeniem 🙂 Info o Matusewiczu i Medyńskim z bardzo pewnego źródła.

 43. No to

  bardzo_madra_glowa

  Info o Matusewiczu i Medyńskim z bardzo pewnego źródła.

  I specjalnie założyłeś dziś konto, by anonimowo postrzelać se z ucha?!
  #michiapproved

 44. No to

  bardzo_madra_glowa

  Info o Matusewiczu i Medyńskim z bardzo pewnego źródła.

  I specjalnie założyłeś dziś konto, by anonimowo postrzelać se z ucha?!
  #michiapproved

 45. bardzo_madra_glowa

  Dlatego ewentualny rewanż z Wikłaczem też nie byłby zaskoczeniem 🙂 Info o Matusewiczu i Medyńskim z bardzo pewnego źródła.

  Niech on się tam lepiej z Pakolem stuka… :star wars:

 46. bardzo_madra_glowa

  Dlatego ewentualny rewanż z Wikłaczem też nie byłby zaskoczeniem 🙂 Info o Matusewiczu i Medyńskim z bardzo pewnego źródła.

  Niech on się tam lepiej z Pakolem stuka… :star wars:

 47. s3pp

  @michi972 sorry, ale Wójcik Cebulę obiera:)

  Bilman może chodzić w 66kg. Inna sprawa, że rekord naciągany bo każdy kto oglądał jego walkę z Masą wie, że ten remis on on kurwa dostał na dzień dziecka, z lekkim opóżnieniem.

  Nie wykluczam, aczkolwiek nie byłbym taki pewien w stójce Celiński miałby szanse, tak na potwierdzenie walkę dać, bo po Kondraciuku przejechali obaj, a Kondraciuk i Fijałka to w żadnej płaszczyźnie liga Narkuna

 48. s3pp

  @michi972 sorry, ale Wójcik Cebulę obiera:)

  Bilman może chodzić w 66kg. Inna sprawa, że rekord naciągany bo każdy kto oglądał jego walkę z Masą wie, że ten remis on on kurwa dostał na dzień dziecka, z lekkim opóżnieniem.

  Nie wykluczam, aczkolwiek nie byłbym taki pewien w stójce Celiński miałby szanse, tak na potwierdzenie walkę dać, bo po Kondraciuku przejechali obaj, a Kondraciuk i Fijałka to w żadnej płaszczyźnie liga Narkuna

 49. michi972

  No niby spoko, ale dałbym mu jeszcze Celińskiego

  Przeciez taka walka nie ma najmniejszego sensu…
  Wojcik o pas i tyle. Zmiana mistrza na horyzoncie.

 50. michi972

  No niby spoko, ale dałbym mu jeszcze Celińskiego

  Przeciez taka walka nie ma najmniejszego sensu…
  Wojcik o pas i tyle. Zmiana mistrza na horyzoncie.

 51. zoom

  A ten turniej w brazyli w jakiej byl wadze nie 70kg, a wygrany mial walczyc z gamerem?

  W 70kg, a wygrany podpisywał kontrakt z KSW, a nie na walkę z Gamrotem. Choć coś czuję, że ten Brazol właśnie z Mateuszem w Zielonej Górze skrzyżuje rękawice…

 52. zoom

  A ten turniej w brazyli w jakiej byl wadze nie 70kg, a wygrany mial walczyc z gamerem?

  W 70kg, a wygrany podpisywał kontrakt z KSW, a nie na walkę z Gamrotem. Choć coś czuję, że ten Brazol właśnie z Mateuszem w Zielonej Górze skrzyżuje rękawice…

 53. mat01

  Przeciez taka walka nie ma najmniejszego sensu…
  Wojcik o pas i tyle. Zmiana mistrza na horyzoncie.

  Obaj przejechali po Kondraciuku, Wójcik miał lepszą przeprawę z Fijałką, ale imo w stójce Celiński ma szanse, Wójcik faworytem jednak.Zmiana mistrza, imo płyniesz Sztanga i Kondraciuk to liga niżej niż Narkun

 54. mat01

  Przeciez taka walka nie ma najmniejszego sensu…
  Wojcik o pas i tyle. Zmiana mistrza na horyzoncie.

  Obaj przejechali po Kondraciuku, Wójcik miał lepszą przeprawę z Fijałką, ale imo w stójce Celiński ma szanse, Wójcik faworytem jednak.Zmiana mistrza, imo płyniesz Sztanga i Kondraciuk to liga niżej niż Narkun

 55. Jednak całkiem prawdopodobne, że pojawi się ktoś kto będzie magnesem na zielonogórską publiczność. 😉

 56. Jednak całkiem prawdopodobne, że pojawi się ktoś kto będzie magnesem na zielonogórską publiczność. 😉

 57. Kacper

  Ile mAcie KM do zielonej góry?

  +/- 215. Generalnie jakoś dwie godzinki autem, pociągiem to samobójstwo, bo około pięciu. ;d

 58. Kacper

  Ile mAcie KM do zielonej góry?

  +/- 215. Generalnie jakoś dwie godzinki autem, pociągiem to samobójstwo, bo około pięciu. ;d

 59. 450 wg map google najkrótszą trasą.

  Samoloty z wawy nie lataja w weekendy, a koszt w 1 str to 100 zł.
  Pkp ok 50 zł w jedną str czas porozy z centralnego ok. 5h.

 60. 450 wg map google najkrótszą trasą.

  Samoloty z wawy nie lataja w weekendy, a koszt w 1 str to 100 zł.
  Pkp ok 50 zł w jedną str czas porozy z centralnego ok. 5h.

 61. No to widzimy się w Zielonej Górze… Oby bez kontuzji i oby z konkretnym przeciwnikiem dla Gamer'a.

 62. bardzo_madra_glowa

  Na mieście ćwierkają, że Tomka Matusewicza i Arka Medyńskiego również zobaczymy na tej gali. Nie zdziwiłby mnie także występ Marcina Bilmana. Każdy z tych chłopaków jest doskonale znany Zielonogórskiej publiczności 🙂

  Dobra wrzuta

 63. bardzo_madra_glowa

  Na mieście ćwierkają, że Tomka Matusewicza i Arka Medyńskiego również zobaczymy na tej gali. Nie zdziwiłby mnie także występ Marcina Bilmana. Każdy z tych chłopaków jest doskonale znany Zielonogórskiej publiczności 🙂

  Dobra wrzuta

 64. Cloud

  W trzech walkach wieczoru

  No kurwa jak może być 3 walki wieczoru. Main event i co main event tyle w temacie, a nie jakieś śmieszne 3 walki wieczoru. Walką wieczoru powinna być ostatnia walka z karty, ta która jest najlepsza według federacji a nie kurwa 3 walki wieczoru i rób co chcesz.

 65. Cloud

  W trzech walkach wieczoru

  No kurwa jak może być 3 walki wieczoru. Main event i co main event tyle w temacie, a nie jakieś śmieszne 3 walki wieczoru. Walką wieczoru powinna być ostatnia walka z karty, ta która jest najlepsza według federacji a nie kurwa 3 walki wieczoru i rób co chcesz.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.