Michał Materla wróci do klatki KSW szybciej, niż się tego spodziewaliśmy. Polak wystąpi na KSW 40 w Dublinie, co na Twitterze potwierdził jeden z właścicieli organizacji, Maciej Kawulski.

Tak o samym powrocie do klatki wypowiedział się Michał dla portalu MMAFighting.com.

Cieszę się, że wreszcie wrócę do tego co robię najlepiej – walki. Minął już prawie rok od mojej wygranej z Palharesem i nie mogę już się doczekać występu w klatce – 22 października na KSW 40 w Dublinie będę miał taką możliwość. Jestem szczęśliwym i zmotywowanym Michałem Materlą!

 

3 KOMENTARZE

  1. no i fajnie 🙂 ciekaw jestem jak te zawirowania w życiu osobistym wpłyną na jego wyniki w klatce, oby dalej stary, dobry Materla się pojawił.

  2. Mnie osoba Michała przestała kilka lat temu interesować, zawsze go lubiłem, ale odkąd zrobił się zarozumiały – mniej więcej od czasu walk z Silwą to sympatia do jego osoby znikła. Tak naprawdę to kogo on ciekawego pokonał by walczyć w UFC.Zaraz by go na ziemie sprowadzili. Jeszcze ta zmiana Cipao na Magic 🙂 chyba wiedział co się święci i próbował zmienić ksywkę przed kryminałem.Szczerze wolałbym zobaczyć w Dublinie wielu innych zawodników.

  3. a na ważeniu zgarnie go policja tak jak kiedyś przebierańce zawinęły tego z pociętym ryjem. o KSW byłoby głośno a K&L byliby w ekstazie;-)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.