Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Walka była mega! Michał jest Mega! Prawdziwy sportowiec, szczery chłopak, Jestem za nim i za Bersami całym sercem…. tylko szkoda, że Michał jest bardzo słabo dostępny dla fanów i to jest słabe ;/ BRAWO DLA MISTRZA!!!!!!!!!!!!!!

  2. Michał górą, BTS górą! Ani przez chwilę w niego nie wątpiłem i dla mnie nie był żadnym underdogiem. Mimo że Drwal też wymiatacz, to jednak Berserkerzy to znana marka. Wprawdzie Bedorf nie wykorzystał w pełni sytuacji (tyle razy miał dosiad, a ten klucz to aż się prosił), Jewtuszko dawał się obalać, że aż cieżko było na to patrzeć i Sztanga ciężko oberwał w Czechach, ale Michał napisał mocny epilog weekendu dla BTS.Szkoda, że nie będzie walki z Mamedem, ale trudno, ostatnie słowo należy do samych zawodników i to oni decydują. Na całym świecie są sytuacje, że dwóch kumpli nie chce ze sobą za żadną cenę walczyć (Silva i Machida np., a Cormier w ogóle kategorię wagową zmienił, żeby z Cainem nie walczyć, mimo że cięcie wagi mu zawsze bardzo ciężko szło). Owszem, wolałbym, żeby walczyli, ale nie mi się wymądrzać i zgadywać powody, dla jakich nie chcą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.