wm0h5qn8

Wyniki i relacja z KSW 26 w Warszawskiej hali Torwar na żywo, poniżej po przejściu. Transmisję z gali na żywo oglądać można na  KSWTV.

Od początku mistrzowskiej walki Jay Silva starał się wytrącić Michała Materlę z równowagi, poprzez opuszczanie gardy oraz nonszalanckie zachowanie. Szczeciński Berserker trafiał celniej w stójkowych wymianach, jednak po dwóch otrzymanych ciosach musiał ratować się ucieczką do parteru, a następnie w klincz. Chaotyczna wymiana uderzeń pod linami, w której Materla przyjął kilka mocnych trafień, zakończyła się obaleniem i pracą z góry Polaka. W ostatniej minucie Materla zdobył dosiad i plecy, a następnie zapiął ciasny trójkąt rękoma, który przerwał gong kończący rundę. W drugiej odsłonie walka szybko trafiła do klinczu w narożniku, z którego Michał próbował wskoczyć do gilotyny. Próba poddania zakończyła się w parterze, gdzie Jay Silva atakował z góry „Magica”, który zapiął ciasny trójkąt nogami. Silva, uciekając z tego poddania, znalazł się ponownie na górze, tym razem w pozycji bocznej, lecz po chwili walka trafiła do stójki. W ostatnich sekundach Materla wyniósł i obalił Silvę w narożniku, a następnie zasypał go gradem ciosów i próbował założyć balachę. W trzeciej pięciominutówce Materla przeniósł starcie do parteru i systematycznie obijał rywala z góry przy narożniku. Po chwili Materla zdobył dosiad, a później plecy Silvy. Z tej pozycji „Magic” próbował poddania, lecz ostatecznie do końca walki uderzał rywala, będąc za jego plecami.

Starcie wagi ciężkiej pomiędzy Marcinem Różalskim oraz Nickiem Rossborough błyskawicznie trafiło do parteru, do którego Amerykanin poszedł za ciosem i obijał Polaka z góry. Nick sukcesywnie przechodził pozycję i atakował rywala mocnymi uderzeniami, jednak Różalski przetrwał kryzys i wstał, aby przenieść walkę do klinczu przy linach. Pod koniec rundy to „Różal” obalił, wykonując efektowny suples. W drugiej rundzie stracie również trafiło do klinczu przy narożniku, z którego Polak pracował kolanami i stompami na stopy przeciwnika. Płocczanin obalił swego rywala i atakował ciosami z góry. Niektóre uderzenia trafiły jednak w tył głowy, za co Polak został ukarany żółtą kartką. Po powrocie do stójki Różalski natarł na swego przeciwnika, naruszył ciosem przy linach i dobił w parterze.

Pojedynek w wadze piórkowej dynamicznie rozpoczął Azhiev, który zainicjował kopnięcia i poszedł po obalenie. Po tej szarżyzawodnicy wymienili kilka trafień. Po latającym kolanie w wykonaniu Kornika, Azhiev odpłacił się kolanem na głowę rywala, który znajdował się na kolanach. Artur Sowiński stracił przytomność i był niezdolny do dalszej walki. W konsekwencji tego faulu, Anzor Azhiev został zdyskwalifikowany.

W pierwszej rundzie kolejnej walki zawodnicy zaczęli od spokojnych wymian. Karol Celiński, starając się wyeliminować zalety leworęcznego rywala, zdawał się trafiać częściej. Chorwat pod koniec rundy poszedł po obalenie i pracował z góry do końca pierwszej odsłony. W drugiej pięciominutówce Goran stosował więcej kopnięć. Po jednej z prób obaleń walka trafiła do klinczu w narożniku. Na pracę kolanami Reljica, Celiński odpowiadał dobrym zrywaniem klinczu i obroną kolejnych obaleń. W ostatnich sekundach drugiej rundy zawodnik Arrachionu naruszył rywala kolanem w zwarciu. Ostatnia odsłona zaczęła się od solidnych wymian ciosów w stójce, przerywanych nieintencjonalnymi kopnięciami w krocze po obu stronach. Po wznowieniu zawodnicy znów poszli na wymiany, w których Chorwat trafiał częściej. W ostatniej minucie „Ghost” sprowadził Polaka do parteru i w tej pozycji utrzymał się kontrolując aktywnego z dołu przeciwnika do końca walki.

Jedyna walka kobiet tego wieczoru pomiędzy Kamilą Porczyk i Iryną Shaparenko rozpoczęła się dynamiczną i mało techniczną szarpaniną z ciosami wyprowadzanymi niemal na oślep. Po kilku odejściach od siebie zawodniczki znów ponawiały chaotyczną cepeliadę. Pod koniec pierwszej rundy Kamila Porczyk otrzymała żółtą kartkę za przytrzymanie stroju rywalki. Druga odsłona to również chaos i zawzięte wymiany na oślep. Ukrainka przewrócona pod naporem Porczyk znalazła się w dosiadzie Kamili i zasypana gradem ciosów, oddała plecy. Z tej pozycji Iryna długo broniła się przed zapiętym mata leo oraz ciosami aż gongu. Trzecia runda to znacznie wolniejsze tempo walki, która upłynęła pod znakiem klinczu w narożniku i powolnej badawczej wymianie okazjonalnych ciosów z dystansu.

Zgodnie z oczekiwaniami w walce Michała Andryszaka z Pawłem Słowińskim po krótkiej wymianie ciosów „Longer” poszedł po obalenie, aby następnie z góry ubić „Stinga” mocnymi ciosami. Sędzia przerwał pojedynek, z czym nie zgodził się protestujący Słowiński. Przerwanie wynikało z niedozwolonego kopnięcia, które zadał Andryszak. Bydgoszczanin otrzymał za to czerwoną kartkę, która okazała się niesłuszna, gdyż Słowiński nie miał trzech punktów podparcia. Po krótkiej chwili konsternacji walka została wznowiona. Andryszak w bliźniaczy sposób obalił i trafił kilkoma uderzeniami. Tym razem bez żadnych wątpliwości sędzia zakończył pojedynek.

W pierwszej walce karty głównej mieliśmy okazję zobaczyć mocne wymiany i odporność obu zawodników. Starcie rozpoczęło się od wymiany ciosów, którymi Kuba Kowalewicz oraz Sergej Grecicho trzymali się wzajemnie na dystans. Próbując obaleń i niekonwencjonalnych technik, Grecicho trafiał częściej przez gardę Jakuba, który nie pozostawał swemu rywalowi dłużny. Druga runda wyglądała podobnie, jednakże Kowalewicz bronił obaleń oraz trafiał mocnymi ciosami prostymi, na które Grecicho odpowiadał kombinacjami bokserskimi rozbijającymi twarz Polaka. Trzecia runda również rozpoczęła się od mocnych wymian. Porozbijani zawodnicy wymieniali uderzenia, jednak to te wyprowadzane przez Litwina trafiały częściej. W ostatnich sekundach Kowalewicz sprowadził rywala i zasypał go gradem ciosów, który zakończył koniec czasu.

Walka z dolnej karty otwierająca galę rozegrała się na pełnym dystansie. Po kilku niskich kopnięciach Arbi Shamaev przechwycił nogę Helsona Henriquesa i obalił go. Cała runda upłynęła na pracy Shamaeva z góry, gdzie Angolczyk aktywnie bronił się z pleców i próbował wypracować poddanie. W rundzie drugiej zawodnicy po początkowym klinczu na przemian inicjowali kilka kombinacji w stójce. Helson częściej stosował niekonwencjonalne techniki oraz wywierał presję na Arbiego. Po rzucie przez biodro w wykonaniu Shamaeva runda wyglądała podobnie do pierwszej, gdzie Czeczen obijał aktywnie broniącego się rywala. W trzecim starciu Helson mocno ruszył na Czeczena z kombinacjami i kontrą obalenie. Po krótkim kryzysie zawodnik PJ Promotion Group obalił rywala i ponownie obijał go z góry. Po próbie omoplaty wybronionej przez Shamaeva, Henriques znalazł się z góry, jednak możliwe działania ukrócił gong kończący starcie.

Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej
84 kg: Michał Materla pok. Jaya Silvę przez jednogłośną decyzję sędziów.

Główna karta:

120 kg: Marcin Różalski pok. Nicka Rossborough przez TKO (Uderzenia w korpus), runda 2., 4:36.
66 kg: Artur Sowiński pok. Anzora Azhieva przez dyskwalifikację (Kolano w parterze).
93 kg: Goran Reljic pok. Karola Celińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów.
55 kg: Kamila Porczyk pok. Irynę Shaparenko przez jednogłośną decyzję sędziów.
120 kg: Michał Andryszak pok. Pawła Słowińskiego przez TKO (Uderzenia), runda 1., 1:06.
70 kg: Sergei Grecicho pok. Jakuba Kowalewicza przez jednogłośną decyzję sędziów.

Pozostałe: 

66 kg: Arbi Shamaev pok. Helsona Henriquesa przed jednogłośną decyzję sędziów.

 

786 KOMENTARZE

 1. Od razu prosimy aby nie pytać i nie podawać linków do nielegalnych streamów. Linki będą kasowane, było to wyjaśniane przy okazji ostatniego UFC, przyczyna jest ta sama. 

 2. Cipek na tej fotce wygląda jakby miał zaraz jebnąć jakieś pasadoble w tańcu z gwiazdami!

 3. Ja mam na KSW.TV szczerze mówiąc jestem prawie pewien że będę musiał szukać streama ale jest ryzyko jest zabawa:)

  Jak to mówią do 3 razy sztuka jak tym razem mnie wydymają to już nigdy nie kupie PPV internetowego.

 4. O to już, czekam na wyniki od was i pełną relacje, bo nie oglądam, nie kradne, tzn ściągam sobie film wojenny, ale ksw na tym nie traci

 5. Witam jestem nowy, mam pytanie do weteranow.Mianowicie mieszkam za granicami kraju i mam ochote zaplacic za gale , a na ipli blok pomozocie ?

 6. Solaris jak jestes zarejestrowany na ipli to odrazu , jak nie to po rozpoczeciu

 7. kupiłem kswtv co sądzicie da rade obejrzeć galę bez stresu? ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane?

 8. Jak narazie lecą urywki z face2face Cipka z Silvą.

  U mnie na Ipli w HD, jak narazie bez małego zacięcia.
  „I will fight any man, God ever made. Period.” – Chael Sonnen

 9. Face to face jak na razie zychal u mnie na upc też. studio na torwarze pewnie 30 po

 10. U mnie na kswtv jest czarny obraz i nic sie nie dzieje, przelogowania itp nic nie pomagają. Nie mam nawet napisu „Loading the player”. Jak zawsze wielka lipa z tym studio ostatnio na ppv jak pamiętam to też żadnego studia nie było i na UPC gala wtedy po godzinie 20 ruszyła. Żenada

 11. u mnie 576 nie zacina pikseliozy tez nie ma wiec ok :)hd bedzie cielo wiec wole plynnie

 12. Działa wam chat? Jestem u kumpla, chciałem wejść i pisze mi, że nick albo ip zablokowane. Pomóżta 🙁

 13. Dlaczego do Chatu nie mogę się zalogować 🙁 JApisane jest, że NICK lub IP zablokowane, ale nie wiem dlaczego, skoro nic nie wywijałem, a może dlatego, że mało się loguje…

  Ja lece na PPV od Multimedii 🙂 Nareszcie się dogadali z Polsatem lub KSW 🙂 Szmulki z infolinii powiadają, że jest duże zainteresowanie, ale jaka prawda jest to nie wiadomo 🙂

 14. Tracę obraz co jakiś czas i wyskakuje Error #1009 po czym muszę odświeżyć stronę ponownie :/ Boryka się ktoś z takim problemem ?

 15. U mnie narazie na Smart TV ipla bez ścin, mam nadzieje że nie chwale dnia przed zachodem 😛

 16. Remiss 22/03/2014 at 19:40

  Tracę obraz co jakiś czas i wyskakuje Error #1009 po czym muszę odświeżyć stronę ponownie :/ Boryka się ktoś z takim problemem ?

  u mnie to samo

 17. No i chuj już sie wyłączyło KURWA!!!

  E:dobra działa już ale jak w ciągu jakiejś walki tak oddupiom…

 18. u mnie się ekipa posypała a samemu trochę drogo… ktoś pamięta po jakim czasie walki na ipli były? Ostatnio chyba jakoś po tygodniu nie?

 19. Ciężko to przyznać, ale niezaleznie od poziomi rozpiski KSW to małe święto 😀

 20. „Nieprawidłowy nick. Jeśli uważasz, że to błąd skontaktuj sie z Dzihadosem.”, błąd z chatu, co tym zrobić?

 21. Wand pewnie sie zacioł chat bo ludu po chuju na 100%

  E:<strong style=”margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans’, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(255, 255, 255);”>bjbwrong

  Nie wrzucaj streamów.

 22. wanderlei94
   – przykro mi, chat dostępny jest tylko dla użytkowników Cohones. Musisz poudzielać się tu i tam oraz spędzić z nami trochę czasu, wtedy dostęp będzie z automatu Ci dodany.

 23. dziwne, bo jestem z wami od dawna, dużo nie postuje, ale login mam od ponad roku. Ale rozumiem argumenty.

 24. Remiss, miałem podobnie, napisałem do nich i dostałem odp zeby nie uzywac Firefoxa ani Opery

   

   

 25. Sorry Wanderlei, po licznych aktach wandalizmu musieliśmy ograniczyć czat do użytkowników, którzy naprawdę chcą rozmawiać o MMA, a nie siać zniszczenie.

 26. cały czas studio? bo w pracy jestem i nie mam możliwości ogladać za 30min lece do domu i mam wykupioną transmisje kswtv

 27. KSW 27, only on PPV.

  Właśnie wchodzi Henriques, do kawałka "Bad to the Bone" George'a Thorogoode'a.

 28. myślałem że do 21 ominę ze 3 walki a widzę że na drugą pewnie zdąże do domu

 29. Ech, odcięliście mnie od chatu, szkoda bo zawsze można w przerwach było sobie pogadać.

 30. Panowie bo dopiero teraz się włączyłęm. Był już jakiś opening? Wiecie chodzi mi o „In the begining it was darknes” :D?

 31. Qrwa zmniejszyli mi transfer i nie chce się ksw załadować.Jak dobrze, że nie wykupiłem ppv bo bym się udupił.

 32. @Zozol bez wiekszego Begeningu i Darknesa na poczatku. Albo bylo duzo wczesniej…

 33. brutikon nie wiem co czego pijesz, ale na poprzednim KSW walę podnieść po kilku sekundach od obalenia, ale to akurat była maskotka tej organizacji więc trzeba było pomóc.

 34. trzeba oddać Helsonowi, że łatwo sie nie dał Arbiemu. Chętnie bym go zobaczył tu ponownie

 35. Helson tanio skóry nie sprzedał. Więcej takich oponentów dla Polaków na KSW proszęSmile

 36. Helson vs Zawadzki ? Co wy na to ? To było by dobre zestawienie w debiucie 66 

 37. KSW Tv u mnie bez zarzutu, a co do otwarcia to cóż dupy nie urywało, jak na ksw to nawet słabo

 38. No i o chuj wam chodzi? Ciekawe jak wy byście się błyskotliwie wypowiadali przed kamerą, w blasku reflektorów na oczach tysięcy ludzi.

 39. po co ta spina? ja tam Pudziana lubię, a jak mówi kultowy tekst to uwielbiamLaughing
   

 40. Kawulski cos w wywiadzie mowil ,że nie bedzie czasu sie wysikac ani zrobic jedzenia  … hehe juz nie bede mówił i wymieniał co dało sie zrobic czasie od walki do teraz …

 41. @Comber No co Ty i tak się nie przyzna, a sędzia będzie udawał że nie widzi.

 42. 9:10, 10:10 ;  ale Kowalewicz obrony niczym Lombard w ostatniej walce 😀

 43. Widać że chłopak ma czym uderzyć, ale jak podłączy rywala, to czeka aż ten dojdzie do siebie. WTF?

  Qrna co to za punktatorski styl walki ?

 44. zbychu? żart? Dominacja 4 minuty Grecicho i Ty dajesz runde Kubie za 1 cios, po ktorym Litwin stracil rownowage?

 45. Czy wy widzicie co piszecie? Kurwa Litwin tłukł Kube całe 15 minut, a ten pisze ze 15 sekund drugiej rundy na koniec daje ja KowalewiczowiWall

 46. Co z Jeleniewski za trener? Poszedł by na wymianę to by polak uśpił Litwina.

  Na zasadzie. Daj dobrą walkę, ale nie ryzykuj bo jeszcze wygrasz.

 47. Dobry boks Litwina, zasłużona wygrana.
  Polak miał ładne ostatnie 8 sekund, ale obudził się niestety za późno.

 48. 3 rd zadecydowała minimalnie dali 10:9 litwinowi świetna walka brawa KUba 

 49. Jak dla 30-27 dla Litwina. Chętnie bym go zobaczył ze zwyciężcą walki Kornik-Anzor.

 50. szkoda tej końcówki, zabrakło troche a może by sie udało to skonczyć.

 51. jest jakaś inna gala czy ktoś daje remis Kowalewicz-Grecicho?

  @down +1

 52. Kuba pokazał się z dobrej strony. Świetna obrona obaleń, widać było moc w uderzeniach ale obrona ciosów zawiodła. Ale występ ja najbardziej na plus.

 53. Kuba jak najbardziej przy odpowiedniej taktyce wygrałby tę walkę. PO CHUJ ON TRZYMAŁ WALKĘ W STÓJCE GDY DOSTAWAŁ W NIEJ SROMOTNY WPIERDOL? Zapytajcie Jeleniewskiego po gali.

 54. Według mnie walka Kuby powinna być nominowana do walki roku w PL w 2014 😀

 55. Przegrał , chciałbym remis ale chyba tylko po to by widzieć jak dają Kubie ostatnią szansę , dzielnie się spisał i dotrwał do końca, ale przegrał i kropka . 

  Tekst moje żony mnie rozwalił , ogląda jak jest zapowiedz i pytanie " czego Polak Polaka tłumaczy " ? ROFL

 56. 30-27. Grecicho przeważał całą walkę, Kuba miał dwa przebłyski pod koniec 2. i 3. rundy.

 57. Dla mnie również 30-27 lub w ostateczności 29-28, ale raczej ta pierwsza punktacja (oglądam robiąc kilka rzeczy na raz).

 58. Swietna walka , Kuba mimo porażki zaprezentował się bardzo dobrze. Grecicho to by był prawdziwy sprawdzian dla Anzora jeżeli dziś wygra.

 59. Dziwna sprawa. Powinien dostać albo dyskwalifikacje albo co najmniej zolta kartke za to kopniecie w parterze. A dodatkowo zapasnik, ktory tak latwo dwa razy stracil dosiad to raczej slabo.

 60. Powstał precedens. Teraz każdy kto przegra i nie wypluje szczęki i powie 3X NIE może mieć drugie życie.

 61. Podtrzymuje moje  zdanie, że Andryszak jest mocno przereklamowany. Stójkowicz ucieka mu z dosiadu- tragedia.

 62. CZYLI jednak nie było trzech punktów podparcia. Masaraka ten sędzia.

 63. No i kolejna śmieszna sytuacja, w KSW chyba się to nie skończy nigdy…

 64. Słaby ten sędzia. Nawet nie chodzi o tą decyzje, no ale jak on sie ustawia do tego sędziowania. Chłopy po 120 kilo prawie, a on na drugim końcu ringu sobie stoi.

 65. Ciekawe co by było gdyby Andryszak przegrał po tym jak znokautował Słowińskiego, herakles za porażke roku

 66. Przereklamowany?Może nie trzymał pozycji jakoś mocno ,a może Słowiński ucieczki poprawił ? Zresztą kogo to obchodzi ,jak go w stójce nawet rozwalił

 67. Najpierw wznowienie walki bez sensu, potem pospieszna reakcja… i potem sie pierdoli, ze ludzie najezdzaja na ksw bez powodu. Od gali tego formatu oczekuje sie zeby nie bylo takich cyrkow

 68. kolano nie było w parterze- tak

  za szybkie przerwanie- tak

  zawodnik po upadku wstał nie dając oznak przyjęciu nokautu tak 

  kontynuacja walki- dlaczego nie?

 69. Tylko że Słowiński nie powinien wychodzić już do ringu, chyba nie tylko ja to zauważyłem, że to praktycznie sportowy inwalida.

 70. Dzisiaj w sherdogu widziałem, że Słowiński ma jakąś wygraną walkę niby w mma kilka dni przed porażką z Różalem, ale to chyba jakiś fake.

 71. A ja mam wrażenie że Porczyk zaskoczy i jeszcze wam sie spodoba;) Mam ja nawet na kuponie u buka, poki co 1 walka weszla- Andryszak;)

 72. Myślę, że w KSW znacznie szybciej przerywają pojedynki po ciosie niż gdzie indziej, chyba że mi się wydaje:P

 73. A to zwracam honor. Wydawało mi się, że wcześniej nic o tym nie było.

 74. Ukrainka myśli chyba, że weżmie za moment udział w produkcji brazzers, a nie w walce MMA.

 75. fajna ta Ukrainka:D taka jakby wiedziała czego chce, a co chce to każdy widziAngel

 76. @Trybson Bo dzieciaki krew psuły i teraz ponoć tylko Ci co się udzielają mają dostęp ;]

 77. Człowiek myłśi, że juz nic go nie zaskoczy a jednak KSW nie próżnuje. Przynajmniej widac na co idzie kasa z ppv – jedna walka więcej.

 78. Przewińcie już lepiej na następną walkę ,więcej nie robić takich walk..

 79. DOBRA WALKA!
  aż sie przypomina ta walka słynna Dona Frye z tym chinczykiem wielkim 😀

 80. naprawdę wyjątkowa walka, Ukrainka musiala miec godne przeciwniczki, zeby rekord natrzaskac.

   

  Osobiście  nie żałuje pieniędzy i mówię to zupełnie szczerze .

 81. przypomina mi to walczące gimbazjalistki kłócące się o chłopaka:D

 82. tym razem moja mama wystrzeliła z tekstem " na Śląsku tak się biły pod sklepem " ROFL

 83. oooooooooooooo WALKA WIECZORU 😀

  Irina dno, Kamila cos tam pokazuje przynajmniej.

 84. Weźcie 2 meneli na ksw dajcie im dychę i będziecie mieli taką samą walkę .Kurde co pan Jurkowski mówi o porczyk ??

 85. Kamili to za samą pupcie bym dał zwycięstwo : ) a Ukrainka to na majdanie nabijała rekord..

 86. DOBRA WALKA! niesamowita! naprawde!
  nie żałuje wydanego hajsu nie ważne jak reszta gali się potoczy

 87. dziewczyny nie znaja zadnej techniki,to nie moze sie skonczyc przed czasem bez przerwania sedziego

 88. 1 zabawna jak Takenori Sato, ale 2 Pan Anrzej dobrze skomentował- niezbyt estetyczna

 89. co jak co ale emocji sporo na tej gali jak narazie.

  pomalowane paznokcie w ringu to chyba nowość

 90. Co ten Juras pierdoli o emocjach… We mnie ta walka budzi tylko zażenowanie

 91. Pacze i nie wierze, że takie coś znalało się na gali, za którą musielismy zapłacić. Szok!

  Irina porusza się jak "sztywni" w TWD Laughing

 92. Ja nie wiem, KSW chce uchodzić za najlepszą organizację w Europie, a organizuje takie walki. Aż się boję pomyśleć, co myślą ludzie, którzy oglądają bądź będą to oglądać gdzie poza Polską.

 93. taka Ronda Rousey kładzie obie naraz kombinacją w pierwszych 10 sekundach

  zenuła

 94. Haha współczuje kuponików które nie siadły przez shaparenko 😛 a troche ich chyba było. 

  Pudzian ma więcej kondycji haah

 95. K&L śmiali się z MMA Attack, mówią że są najlepsi?

  Serio? Panowie to nie był freak fight?

  Dawno się tak nie uśmiałem.

  ZOMBIE! TYLKO W KSW! ONLY ON PPV!

 96. Każdy może zostać zawodowcem ! LaughingWall Zawziętość ???Serce ?? Waleczność ??Srsly?

 97. największy freak jaki w życiu widziałem , ta walka na zawsze w pamięci Pray

 98. Dobra walka 😀 Szkoda ze Porczyk nie skonczyla, a mogla spokojnie skonczyc, ale wydaje sie ze nie jest takim killerem, jakby troche nie miala serca do walki. Kowalkiewicz by poszła na nią do końca i skończyła(omijam tutaj kwestie umiejetnosci). 😀

 99. Co to kurwa za cyrk ??? tego się oglądać nie dało.Jednym słowem żenada.

 100. Nie ma co gadać, Porczyk pokazała sie z dobrej strony, nie jej wina że walczyła z ZOOMBIE

 101. @elson- Karolina ma zawsze pomalowaneSmile

  teraz powstawcie się w sytuacji kolesia który polecał komuś tą galę, a tu taka walkaSad

 102. Jak ksw potrzebuje zawodników to na takim poziomie mogę im załatwić wielu Mogła odwołać tą walkę

 103. To już wiadomo dlaczego kursy tak skoczyly w ostatniej chwili! Porczyk cyborg.

 104. Porczyk nie potrafiła skończyć aktorkę filmów spod znaku BRAZZERS, więc proszę was, darujcie sobie te teksty o dobrym występie Polki.

 105. Najgorsza walka jaka widzialem. Wlacznie z walkami zuli na moim osiedlu. Kurwa wstyd dla tego sportu.

 106. To już wiadomo dlaczego kursy tak skoczyly w ostatniej chwili! Porczyk cyborg.

 107. to nie przyczailem .

  Poważnie tak sie przejmujecie ta walką ? więcej dystansu, przecież to rozrywka. Są też inne starcia

 108. kamila spoko babka ale przeciez moze zarabiac w inny sposób
  zbyt ładna buzia zeby ją psuc

 109. mowcie co chcecie jak by nie bylo oklepala bardziej doswiadczona abstrachujac juz od stylu w jakim to zrobila Laughing

 110. celinski na tej zapowiedzi zalany tluszczem a to przeciez polciezka

  ja chodze na silownie 3x w tygodniu i mam lepsza rzezbe

 111. A ja tam dałbym jeszcze szansę Porczyk, było źle ale myślałem że będzie gorzej…

 112. A ja tam dałbym jeszcze szansę Porczyk, było źle ale myślałem że będzie gorzej…

 113. Będę się śmiał jak porczyk dostanie bonus za walkę wieczoru ,bo tutaj już nic nie zaskoczyLaughing

 114. I Porczyk siedzi na kuponie:) jeszcze tylko cipek i anzor. A co do Porczyk to torwar żył podczas walki;p wiec chyba sie podobalo hehe

 115. To ma byc najwieksza organizacja w europie? Jakim cudem takie zenujace walki jak ta Porczyk, sa na main cardzie? oO

  UFC ma Krylova 😉

 116. cholera nie wiem jaki wynik, ale Cebula mega mnie zaskoczył jak wyglądał przy Goranie

 117. Myślałem, że Goranowi przyjdzie to zwycięstwo łatwiej. Słuszna decyzja bez wała : )

 118. jedno sprowadzenie zadecydowało. To teraz Zwicker vs Goran i Cebula vs  Hayes? Ja jestem cały za

 119. to co Reljic VS Zwicker? jak dalej tak pójdzie to możemy mieć pierwszego mistrza z poza Polski

   

  WAR KORNIK!!! Radzionków górą! 😀

 120. Dobrze, że odbyło się bez wałka, ale Celiński ładnie się zaprezentował i tak.

 121. No się zastanawiam czy Goran średnio w stójce wyglądał czy Celiński zaskoczył?

 122. Waldemar Kasta jest mistrzem w swojej dziedzinie. tak jak raperem był średnim, tak tu… mistrz!!!

 123. Gitara wracam z pracy biegnąc biorę z domu kasę idę do baru pierwszego lepszego licząc że będzie tu transmisja KSW i … jest 🙂 zdążyłem na ostatnią rundę walki Celinski vs Reljić, a teraz WAR ANZOR!!!!!!!!!!

 124. ciekawostka: Teodorczuk i Celiński przegrali a wszyscy ich chwalą, łącznie ze mną:P

 125. Teraz też to kolano było przypadkowe?
  Do stronniczego komentarza Janisza już się przyzwyczailem.

 126. kurde kornik ma pecha z tym anzorem 2 raz dystal w leb nieprzepisowo

 127. brak słów, żal Kornika, żal też Anzora, żal samej walki bo zapowiadała sie bardzo bardzo fajnie :/

 128. 4 walka w której fauluje! Kopie po jajach, ładuje z baniaka i teraz kolano!!!

  Co jeszcze Czeczen przedstawi? ŻENADA!

 129. czyli Anzor nie myśli w ringu tylko robi wszystko jak dzik, instynktownie

 130. Kurwa, oddawaj pieniądze Anzor. Tak to jest jak się do podbicia wrzuca typ.

 131. Nosz k… je… mać taka walka się szykowała a tu ch… szkoda k… szkoda, jak to Pan Janisz skomentował ANZOR MOŻE MIEĆ TYLKO DO SIEBIE PRETENSJE

 132. lipa ! dobra walka , było ciekawie , praca Anzora u psychologa sportowego bo lipa . 

 133. Kurwa, oddawaj pieniądze Anzor. Tak to jest jak się do podbicia wrzuca typ.

 134. Niech Kornik wraca do lekkiej, szkoda czasu i przygotowań marnować na Anzora

 135. wydaje mi sie ze tak jak mamed mowil to kolano nie siadlo czysto na glowe tylko poszlo po korpusie

   

  ale zassady to zasady to oczywiste

 136. Kurrrfa 😀 Szkoda, że postawiłem tylko 20 zeta na Kornika 🙁 😀

 137. co wy gadacie? Po 2 kolanach to Anzor zaraz by padł i to przepisowych kolanach

 138. Cruor masz 100% racji "W ferworze walki", co ten Mamed pieprzy, Anzor do wyjebania.

 139. Azhiev jest zajebisty tak czy siak, ale trzeba jeszcze ostro popracować nad głową…

 140. Kurwa, oddawaj pieniądze Anzor. Tak to jest jak się do podbicia wrzuca typ.

 141. I po kuponie a ladnie sie zapowiadało… szkoda Kornika, a Anzor? do psychologa radziłym sie wybrac

 142. Niezła beka. Z tych powtórek to nawet tego kolana nie było dobrze widać, ale Anzor powinien trochę zluzować poślady, bo zaczyna przypominać jeźdźca bez głowy.

 143. Kurwa, oddawaj pieniądze Anzor. Tak to jest jak się do podbicia wrzuca typ.

 144. Cruor masz 100% racji "W ferworze walki", co ten Mamed pieprzy, Anzor do wyjebania.

 145. Azhiev jest zajebisty tak czy siak, ale trzeba jeszcze ostro popracować nad głową…

 146. wydaje mi sie ze tak jak mamed mowil to kolano nie siadlo czysto na glowe tylko poszlo po korpusie

   

  ale zassady to zasady to oczywiste

 147. Kurrffa 😀 Szkoda, że tylko 20 zeta postawiłem na Kornika 🙁 😀 😀

 148. Jak mnie wkurwia to pieprzenie Mameda, że to poszło trochę na klatę i nie było takie mocne. A Anzor niech na jakąś terapię pójdzie.

 149. Anzor powinien iść do specjalisty bo to co odwala to jest już poważny problem tego człowieka.

  no chyba że KSW chce mieć takiego swojego Palharesa, to wtedy niech tolerują takie zagrywki młodego Czeczena.

 150. ja p…. Jak uważałem, że Różal nie nadaje się do MMA, to teraz chylę czoła jego determinacją

 151. ja p…. Jak uważałem, że Różal nie nadaje się do MMA, to teraz chylę czoła przed jego determinacją

 152. Marcin nie jestem godzien lizać jaj twoim psom. Szacun za prace i kondycje!

 153. szacunek dla Różala, po tylu walkach w karierze dalej ma twardy łeb i chęci do walki, szacun

 154. Pamietam pierwsza jego walke z Bartkiewiczem, postep jest po prostu niesamowity.

 155. Bo Rosbourgh się wogóle nie bronił leżał w bezruchu to dał pretekst do przerwania ,0 aktywności wtedy było

 156. Brawo Różal choć kondycja kiepska u obydwóch ale emocje były, dobrze że wygrał Polak, polubiłem Marcina przez tę/tą walkę

 157. Inna rzecz, ze hamburger po podbrodkowym osunal sie jak nalesnik na ziemie. Rozal juz szedl do naroznika z podniesionymi rekami, bo myslal, ze koniec.

 158. Ja pierd co ten nick to DREWNO. Przy nim Rozal nawet wygladal jakos. Nie wiem ale mnie jakos nie jarala ta walka.

 159. Inna rzecz, ze hamburger po podbrodkowym osunal sie jak nalesnik na ziemie. Rozal juz szedl do naroznika z podniesionymi rekami, bo myslal, ze koniec.

 160. Takiego Różala jeszcze nie widzieliśmy. Szkoda, że zamierza kończyć karierę.

 161. Janisz pierdoli, "Różal przetrzymał", ale jemu rywalowi już nie dali takiej szansy. To jest cyrk, nie sędziowanie. A Różal lepszy niz Kowalczykowa z tymi kontuzjami.

 162. Wow! Brawo Różal, świetna walka. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, mam nadzieje ze chociaż jeszcze jedna walkę stoczy. No i kozacki wywiad po walce ;D

 163. No i jest się z czego cieszyć , również życzę by Marcin udał się na emeryturą i wypoczął na hamaku lub zwiedzając świat . Swoje zrobił i swoje pokazał , elegancko !

  Szacunek ! 

 164. dajcie spokój z tym za szybkim przerwaniem toć to była pacyfikacja typ sie rozłożył jak deska, a Różal poprostu go nie dobił.

 165. dajcie spokój z tym za szybkim przerwaniem toć to była pacyfikacja typ sie rozłożył jak deska, a Różal poprostu go nie dobił.

 166. Sędzia powinien przerwać jak Amerykanin padał bezładnie na ziemie i chyba później chciał naprawić ten błąd, robiąc przy okazji jeszcze większą gafę. Ale nie zmienia to faktu, że Różal miał go już na widelcu.

 167. Sędzia powinien przerwać jak Amerykanin padał bezładnie na ziemie i chyba później chciał naprawić ten błąd, robiąc przy okazji jeszcze większą gafę. Ale nie zmienia to faktu, że Różal miał go już na widelcu.

 168. dajcie spokój z tym za szybkim przerwaniem toć to była pacyfikacja typ sie rozłożył jak deska, a Różal poprostu go nie dobił.

 169. Janisz pierdoli, "Różal przetrzymał", ale jemu rywalowi już nie dali takiej szansy. To jest cyrk, nie sędziowanie. A Różal lepszy niz Kowalczykowa z tymi kontuzjami.

 170. Sędzia powinien przerwać jak Amerykanin padał bezładnie na ziemie i chyba później chciał naprawić ten błąd, robiąc przy okazji jeszcze większą gafę. Ale nie zmienia to faktu, że Różal miał go już na widelcu.

 171. Tylko że Różal jak dostawał to odpowiadał i próbował coś robić ,a Nick leżał jak placek pod koniec ,poza tym Różal wstał a ten dalej sobie leżał .Tera oby się nie skończyło jak Silva vs Weidman 2

 172. Sędzia powinien przerwać jak Amerykanin padał bezładnie na ziemie i chyba później chciał naprawić ten błąd, robiąc przy okazji jeszcze większą gafę. Ale nie zmienia to faktu, że Różal miał go już na widelcu.

 173. Tylko że Różal jak dostawał to odpowiadał i próbował coś robić ,a Nick leżał jak placek pod koniec ,poza tym Różal wstał a ten dalej sobie leżał .Tera oby się nie skończyło jak Silva vs Weidman 2

 174. Janisz pierdoli, "Różal przetrzymał", ale jemu rywalowi już nie dali takiej szansy. To jest cyrk, nie sędziowanie. A Różal lepszy niz Kowalczykowa z tymi kontuzjami.

 175. Sędzia powinien przerwać jak Amerykanin padał bezładnie na ziemie i chyba później chciał naprawić ten błąd, robiąc przy okazji jeszcze większą gafę. Ale nie zmienia to faktu, że Różal miał go już na widelcu.

 176. Mam takie pytanie, czy jeśli będzie odwołanie od decyzji Anzora i zostanie uznana i będzie nq to kupony rozliczą jako nq czy już popić wodą?

 177. Sędzia powinien przerwać jak Amerykanin padał bezładnie na ziemie i chyba później chciał naprawić ten błąd, robiąc przy okazji jeszcze większą gafę. Ale nie zmienia to faktu, że Różal miał go już na widelcu.

 178. Def, różnie, bardzo skrajnie. Zajebiście pokazał się Różal, świetnie Andryszak, ale kolano Anzora i walka pań psuje obraz.

 179. I jak oceniacie dotychczas galę KSW?

  Mieszane uczucia-Różal na duży + ..na duzy minus sędzia i walka kobiet i podwójne Ko na Słowinskiem..

 180. Różal narazie ratuje tą chujową galę. Gość ma talent, szkoda, że tak późno wziął się za mma. Przez te – nie wiem ile to już – 2, 3 lata Różal rozwinął się o wiele bardziej, niż Pudzian przez 5 lat bodajże. 

   

  Co do kolana Anzora, to tak szczerze te powtórki nawet dobrze nie pokazały tego kolana. Też wydaje mi się, że bardziej było na korpus tak jak Mamed mówi, co nie zmienia faktu, że Anzor powinien zluzowac poślady, bo przypomina jeźdźca bez głowy i kurwa nie myśli co robi. Mamed z jednej strony ma trochę racji, ale nikt nie będzie stał z lupą przy ringu i obliczał ile procent kolana/uda poszło na twarz, a ile na klatę. Rozumiem, że to mógł być przypadek, ale w przypadku Anzora to nie pierwszy raz, kiedy się zapomina. Niech się ogarnie albo spierdala, bo rujnuje show.

 181. Szalenie emocjonująca jak każda walka Michała, ale szczerze mówiąc wolałbym, aby Michał skupił się na parterze i poddał Angolczyka nie bawiąc się w stójkę.

 182. Jak w AKA mówili,że gotowy na UFC to raczej wiedzą co mówi ,Jay może się rozwinął i też się nadaje?

 183. Kurwa, po to pojechał do AKA, zeby kurwa zapasy robic, a nie bawic sie w stojke. Ja pierdole.

 184. Kurwa,oglądam walkę na kiblu, bo takie mam emocje, że aż muszę dwójkę pocisnąć. Michał, horrory nam serwujesz chłopie !

 185. Michał z zawodnikiem który miałby kłopoty z utrzymaniem sie w UFC toczy walke jak o zycie…niech zostanie w Polsce i tu walczy, bo pas KSW to niestety jego sufit

 186. ja nigdy nie rozumialem Waszego spuszczania sie nad Michałem i jego pojsciem do UFC… jego miejsce jest w Polsce po tym co pokazuje i pokazał w poprzedniej walce.

 187. Jay ma moc w łapie, nikt go nigdy nie poddał. Tylko Mamed i Michał są w stanie z nim wygrać w KSW w mojej ocenie

 188. W trzeciej rundzie Jayowi już się nie chciało walczyć, po raz kolejny pokazał brak serca(tak jak w trzeciej rundzie ich 1 walki)

 189. Czemu remis? Nie wiem, jak można było w tej walce punktować remis. 

 190. Nie no mudzin mogl to wygrac ! Dupiato ze nie umial sie podniesc z parteru i dlatego Cipek wygral. Jak dla mnie Cipek w ogole nie powinien myslec o UFC bo tylko wstyd przyniesie. Oboje spuchneli juz w drugiej rundzie. Do tego Cipek prze szklana szczenka. Wystarczy kilka celnych strzalow i juz traci grunt pod nogami. Na nasze podworku moze to starcza ale za granice niech lepiej sie nigdzie nie wybiera.

 191. Gala zajebista, poza sędziowaniem (ringowych) i Anzorem nie można mieć zastrzeżeń, kapitalne pojedynki.

 192. Fajnie że Materla wygrał ale z całym szacunkiem do Michała ale nie zasługuje on w zadym wypadku na UFC jest zdecydowanie za słaby, napisze wprost nie zasługuje on nawet na nr 2 polskiego rankingu, wyżej cenię Tomka Drwala i Krzyśka Jotkę możecie mnie za to krytykować ale myślę że nie jeden użytkownik cohones przyzna mi rację , Zero stójki u Michała, garda dziurawa jak ser szwajcarski, Michał szanuje cię ale jesteś nr 4 w PL, nie idź do UFC, jesteś za słaby

 193. Nie wiem skad te zachwyt nad Michalem bo jednak walka slaba w chu…zwyciestwo zasluzone ale gdzie tu z taka stojka do poziomu UFC, o ktorym moze pomarzyc niestety 🙁  wystep wieczoru zaliczyl Rozal, ktory wykonczyl zawodnika, ktory byl przeznaczony dla mistrza KSW 🙂

 194. Nie wiem skad te zachwyt nad Michalem bo jednak walka slaba w chu…zwyciestwo zasluzone ale gdzie tu z taka stojka do poziomu UFC, o ktorym moze pomarzyc niestety 🙁  wystep wieczoru zaliczyl Rozal, ktory wykonczyl zawodnika, ktory byl przeznaczony dla mistrza KSW 🙂

 195. Mamed coraz bardziej odpływa w swojej czasoprzestrzeni, najpierw w 1 walce wali głupoty, że ze złamanymi nosami się walczy, a teraz pieprzy że kolano weszło tak jak powinno……………. żenada

 196. Mamed coraz bardziej odpływa w swojej czasoprzestrzeni, najpierw w 1 walce wali głupoty, że ze złamanymi nosami się walczy, a teraz pieprzy że kolano weszło tak jak powinno……………. żenada

 197. Mamed coraz bardziej odpływa w swojej czasoprzestrzeni, najpierw w 1 walce wali głupoty, że ze złamanymi nosami się walczy, a teraz pieprzy że kolano weszło tak jak powinno……………. żenada

 198. Michał z całym szacunkiem do ciebie ale wyżej cenię od Ciebie Mameda, Drwala i Jotke, nie zasługujesz na UFC jesteś za słaby, masz dziurawą garde jak ser szwajcarski, twoje miejsce jest w KSW lub Bellator, nie zasługujesz nawet na pas KSW, nie nie nie…UFC nie dla Michała. Przykro mi Michał ale mimo to że wygrałeś to nie pokazałeś się z dobrej strony. Nie zasługujesz na UFC

 199. Walka undercard – średni poziom

  Grecicho vs Kowalewicz – Naprawdę świetna walka. Odporność na ciosy Kowalewicza godna pochwały ale obrona ciosów twarzą nie da wygranej. Myślałem, że to będzie walka wieczoru.

  Andryszak vs Słowiński – Ciężko mi to skomentować, naprawdę nie wiem co myśleć i tych decyzjach sędziego. Ale i tak brawo dla Andryszaka

  Porczyk vs Shaparenko – tutaj zmieniłem moje zdanie odnośnie walki wieczoru. Podobny przebieg jak pierwszy walki maincardu. Shaparenko odporność na ciosy może na Majdanie wyćwiczyła hehe :D. Porczyk – miłe zaskoczenie.

  Reljic vs Celiński – nudna walka, przebieg do przewidzenia tak samo jak werdykt

  Sowiński vs Anzor – pisałem w temacie o ich walce. Anzor jest niebezpieczny, nie myśli podczas walki. Nie wierzę, że to uderzenie głową to był przypadek

  Różal vs Nick – Po lewym sierpowym myślałem, że po Różalu. Marcin jednak się podniósł i dał świetną walkę. Sędzia mógł jednak odczekać troszkę.

  Materla vs Silva – Cipao dał świetną walkę. Pierwszą rundę przegrał ale potem dwie wygrał i ja nie mam co do tego wątpliwości. Jednak UFC chyba nie dla Michała. Poddać takiego "buma" jak Jay to powinna być formalność dla posiadacza czarnego pasa w BJJ. Po tej walce ją uznałem za walkę wieczoru.

  Już kandydat na galę roku. Wizerunek psuje tylko walka Kornika z Anzorem ale cóż. Zeszłoroczna gala roku (wg mnie) MMAA3 też miała jedną wpadkę.

 200. rozpiska sie posypala ale jak sie okazalo nei mialo to wiekszego znaczenia bo ogladalem najlepsza gale do tej pory,,, kazdy pojedynek byl kurews*** emocjonujacy … az sie spocilem wszedzie jak przy dobrym seexie …
  co do sedziego najwieksze mam takie zastrzezenie ze nie przerwal szybciej walki Shaparenko szkoda bylo mi jej buzki mam nadzieje w kazdym razie ogladac ja jak najczesciej ale jako np ring girl w sexownym stroju uwydatniajacym posladki 😛

  KOrnik Anzor koniecznie trylogia musi tez byc 🙂

  pozdro mmamaniacy

 201. Walić szczegóły, było wszystko, dwie pierwszy rundy mogły iść w obie strony, zależy jak kto na to patrzył, ale 3 to była dominacja Cipao. Brawo.

  Fajna gala, Zdziwiła mnie porażka Kowalewicza, szkoda Karola, ale był słabszy, mniej aktywny na co liczyłem…Brawo Longer, KO się nie spodziewałem. Brawa wielkie dla Różala za cały przebieg walki i ostateczne zwycięstwo. Brawo dla Pani Porczyk, jak i rywalki, dały duzo z siebie, choć wyszła cepeliada dość, ale Polka miała jakiś plan w głowie, nie zaskoczyła mnie za bardzo, ale słusznie wygrała.

 202. Gala bardzo udana, wprawdzie mniej walk zakończyło się przed czasem w porównaniu do ostatniej gali na KSW na Torwarze, ale za to emocje w dwóch ostatnich walkach były bardzo duże, czego zabrakło na walce Błachowicza z Rejlicem. Najmniej podobała mi się walka Celińskiego z wyżej wymienionym Chorwatem, niestety uśpiła ona publikę.

  Z kolei śmieszyła mnie wrzawa na walce pań, poziom sportowy był w niej zerowy, ale oczywiście, że były cepy to wszyscy zachwyceni 🙂 Chociaż nie ukrywam, że sam się śmiałem i dobrze bawiłem na tej walce, momentami przypominała pamiętny bój Frye'a z Takayamą hehe. Niestety dalej podtrzymuję moją opinię, że Porczyk nie powinna walczyć na KSW, teraz jestem nawet tego bardziej pewny niż kiedykolwiek.

  Na największy plus Różal i Materla, ich walki były najbardziej emocjonujące. Zwłaszcza Michał pokazał jak dobrym jest zawodnikiem z wielkim sercem do walki. Totalnie rozwaliła mnie z kolei sytuacja w walce Longera ze Słowińskim, dalej nie rozumiem co się tam właściwie stało? Na hali wyglądało to tak, jakby po nokaucie(przerwanie wydawało się zbyt wczesne, to fakt) walka została wznowiona raz jeszcze. Walki Arbiego i Kowalewicza też na wysokim poziomie. Należy też wspomnieć o samej hali. Widoczność jak zwykle doskonała, zero kolejek, no chyba, że się było jednym z tych ludzi, którzy na walki przychodzili w połowie, no przecież koniecznie trzeba się napić piwska 🙂 Sam miałem ochotę, ale stanie w tych kolejkach było nie do przyjęcia. Za to do szatni zero stania, po jakieś jedzonko tez niezbyt długo.

  Na minus Anzor (naprawdę nie mogłem uwierzyć, że zobaczyliśmy powtórkę z rozrywki i szczerze mówiąc umyślnie czy nie, bardzo dobrze, że tym razem skończyło się na dyskwalifikacji) oraz poziom sportowy w walce pań.

  Na koniec wywodu jedna uwaga. Rozpierdalali mnie wręcz ludzie, którzy na miejsce na płycie (ostatnie rzędy) wydali pewnie z 4 razy tyle co ja za miejsca na sektorze M, a musieli się gapić na telebim, który na dodatek był za nimi 🙂 Wygoda przede wszystkim haha. Naprawdę im współczułem.

 203. Nie widziałem, że koment wszedł jednak, choć odswiezalem parę razy. Usunąć 😉

 204. Proszę za przeproszeniem kurwa jego mać nie pierdolić że Materla nie zasługuje na ufc. Nad Cipkiem w tej walce ciążyła ogromna presja i był to WYJĄTKOWO niewygodny rywal dla niego. Michał nie mógł być sobą w tej walce, mając w pamięci nokaut, który odebrał mu kontrakt z ufc. Jak ktoś mówi że wstyd żeby Michał do ufc szedł, to niech się walnie czymś w łeb.

 205. Achort Materla moze i zasluguje na UFC ale ma zbyt male umiejetnosci zeby sie tam utrzymac, czlowieku zobacz z jakimi on zawodnikami sie meczy, ochlon, pomysl i przepros.

 206. Tak na gorąco po gali… 
  Opening bardzo przeciętny, osobiście średnio mi się podobał, Konfrontację w tym aspekcie generalnie stać na więcej. Zbyt mało ring girls, bo dziewczyny akurat są ładne, a robią bardzo okrojoną robotę. Nie wyprowadzają zawodników, a szkoda… 
  Jest też pewna dyskryminacja w wywiadach Borka, bo były one bodajże dopiero od walki Porczyk. Jak wszyscy, to wszyscy, przynajmniej z karty głównej.

  Pojedynki niezłe, nawet jeśli karta walk się posypała. Arbi pokazał kawałek dobrego MMA, nie powiem, chciałbym go zobaczyć z kimś bardziej doświadczonym. Paul Reed? Może ktoś nowy? Na walkę z Sowińskim/Azhievem trochę za wcześnie. 
  Szkoda porażki Kowalewicza, ale za bardzo odstawał od Litwina. Był wolniejszy, choć zadawał mocniejsze ciosy. Mógł chociaż pokusić się o próby sprowadzenia, byleby punktować. Z kolei Grecicho solidnym wzmocnieniem. W lekkiej walka z Gamrotem/Irokezem byłaby ciekawa, w piórkowej może o pas przeciwko Anzorowi/Kornikowi? 
  Andryszak zaskoczył, decyzja o 'powtórzeniu walki' trochę śmieszna. Nokaut wieczoru, bez dwóch zdań. Walka z Nandorem byłaby chyba odpowiednia, a jeśli String dostanie szansę, to tylko z Walusiem. Szkoda, że to nie Włodarek stanął między linami, no, ale trudno… 
  Walka pań najbardziej śmieszna. Zero techniki, Iryna wyglądała, jakby w ogóle nie trenowała do walki, szkoda, że dostawała, bo z niej na prawdę ładna dziewczyna jest. Jeśli z kolei Porczyk jakimś cudem dostanie się do TSa, to Karolina ją spacyfikuje. Laughing
  Najnudniejsza walka gali w półciężkiej chyba. Celiński miał swoje momenty, aczkolwiek Reljic był zwyczajnie lepszy. Jeśli to nie był eliminator, to pytanie, kto następny dla niego? Matt Hamill? 
  W walce Anzor – Kornik, nielegalnego kolana osobiście nie widziałem. Były dwa punkty podparcia (kolana nie dotykały maty ringu). O ile w pierwszej walce celowy faul był argumentem, to w drugiej zwyczajnie mnie śmieszy. Anzor raczej wiedział jak taki faul mógłby się skończyć, więc w jakim celu pchałby się na coś takiego, skoro miał na uwadze, że załatwi sobie porażkę w rekordzie? Z resztą, po co miałby to robić, skoro wygrywał walkę? Więc trzecie starcie jest nieuniknione, na wakacyjnej gali z chęcią zobaczyłbym taki pojedynek. A pod koniec roku zwycięzca walczy o pas. Smile
  Marcin z kolei pozytywnie zaskoczył, nawet bardzo. K&L powinni się postarać, by Różal stoczył jeszcze przynajmniej jedną walkę, taką pożegnalną, z Guelmino/Nastulą/Pudzianowskim, może w końcu Le Bannera udałoby się ściągnąć. 
  I mistrz! Kiedy Michał poleciał na plecy po tych ciosach, prawie dopadł mnie zawał serca. Ale niezły come back, Berserker ma to świetne serducho do walki. Pewnie teraz do jesieni będzie czekał na KSW w Szczecinie (gdzie z chęcią widziałbym go z Sakarą – skalp na pewno zbliżający do UFC), więc Michał powinien poszukać walki za granicą na podbudowę rekordu i pewności siebie. Z kolei Jay mógłby jeszcze zagościć na KSW, wszak swoje zrobił, a i pokazał się z nie najgorszej strony. 

  Podsumowując, gala nie najgorsza pod względem sportowym. Nokaut wieczoru dla Andryszaka, a walkę wieczoru dla Materli i Silvy. 

 207. Strasznie mnie zawiódł Sowiński,  jeden z moich ulubionych zawodników K1 dostaje bęcki w stójce, żal. Różale królem polowania,  jest fantastyczny,  serce i jaja,  do tego fajnie techicznie powalczył. Michał w swoim stylu,  mógł to wygrać na luzie,  ale musiał stworzyć thriller.   Walka kobiet to wstyd dla ksw, moi znajomi,  nie mający pojęcia o mma stwierdzili, że to jakiś cyrk.

  Arbi, Kuba, Karol, ładnie, ale bez niespodzianek.

 208. Widzieliści Shaparenko co odwaliła? Zamiast face to face na środku ringu to jak do werdyktu stanęła 😀

 209. Materla jakby trafił do UFC to poszedł by na rekord bonusów…
  Ciekawe czy Jay jeszcze zawalczy na KSW osobiście bym chciał, ale z kim?

 210. Ciekawe czy Jay jeszcze zawalczy na KSW osobiście bym chciał, ale z kim?

  Matt Horwich? Lepszy z pary Strus/Azaitar? Manhoef? 

 211. Ciekawe czy Jay jeszcze zawalczy na KSW osobiście bym chciał, ale z kim?

  Matt Horwich? Lepszy z pary Azaitar/Strus? Manhoef? 

 212. Spiszę swoje wrażenia z gali. Po pierwsze, jestem nawróconym złodziejem ;), bo po walce Arbiego wykupiłem PPV. Niestety ipla nie działała jakoś wybitnie, były przycinki i to mnie mega wkurwia, niezaleznie czy płacę za transmisję 5 czy 40 zł.
  Sama gala bardzo dobra, sporo emocji, ale były dwa kwasy – i nie mam tutaj na myśli walki pań – o których później.

  Shamaev vs Henriques – walka bez większej historii i przy tym większych emocji. Arbi dobry gameplan, Henriques za wiele nie pokazał. Jutro nie będę pamiętał, że taka walka się odbyła.

  Kowalewicz vs Grecicho – bardzo mi się podobało to starcie, a zwłaszcza luz z jakim poruszał się Litwin. Kuba pokazał serce do walki i odporność na ciosy, ale niestety nie miał żadnego pomysłu jak złapać Sergieja. Chętnie zobaczę jeszcze Grecicho na KSW, najlepiej po pełnym okresie przygotowawczym – bardzo ładnie rozegrał to w stójce, trafiał raz po raz tymi prostymi i dobrze unikał ciosów Kuby.

  Andryszak vs Słowiński – jak dla mnie pierwszy kwas tej gali, kurwa zamieszanie nieziemskie i Słowiński notujący dwa KO pod rząd. Sędzia przyspał mocno, jeśli był faul, to powinien zdecydowanie wkroczyć i to ogłosić, jeśli nie było to KO kurwa i tyle.
  Co do samej walki, to Longer się ładnie zaprezentował, a niestety Słowiński zaprezentował się fatalnie. Nie uwierzę w jego mocne treningi – skoro przyjeżdża do Polski i nie ma narożnika ze swojego klubu, tylko stoi z nim Rafał Szlachta, z którym raczej nie trenował (chyba, że o czymś nie wiem). Wiem, że walka wzięta z marszu, ale chyba już Stinga nie chcę oglądać na KSW.

  Porczyk vs Shaparenko – dobry freak fight nie jest zły 🙂 A tak na poważnie, to walka była lekko żenująca, ale głównie przez postawę Ukrainki, która chyba została wzięta prosto z ulicy. Jeśli ktos widział masakrę w walce Andrade vs Sexton, to co dopiero tutaj – Shaparenko z mordy marmolada, a z mózgu chyba galareta po tych ciosach. Kamila pokazała to co mówiła – czyli głównie agresję i inicjatywę, bo technicznie nie pokazała nic, no może poza próbami RNC w parterze. Ktoś musi jej powiedzieć, że oprócz prawej ręki może używać jeszcze trzech pozostałych kończyn 🙂
  Ale emocje przy walce były, choć żal było patrzeć jak Ukrainka chodzi w zombie mode i dostaje ciężki wpierdol

  Reljic vs Celiński – trochę nudna walka, i jeden i drugi nie pokazali za wiele. Jedyny plus to to, że teraz Goran zawalczy z Virgilem o pas i KSW zadba o półciężką bardziej.

  Sowiński vs Azhiev – drugi mega wielki kwas tej gali…Anzor niestety zachowuje się w ringu jak spuszczony ze smyczy bulterier z wścieklizną, jak jakiś dzikus. Ok, agresja jest ważna, ale to nie starożytny Rzym i nie jebane koloseum – są jakieś zasady i kto nie umie się dostosować, ten się do tego nie nadaje. Abstrahując już od tego, czy kolano było legalne czy nie, nie mi to rozstrzygać, Anzor chciał je zajebać w głowę raczej. Kornik był już wykończony i wystarczyło parę bomb pięściami, żeby skończyć walkę. Dla młodego Czeczena psycholog sportowy i czas na ochłonięcie, dla starego Czeczena (Mameda) trochę taktu i wyczucia, bo można kogoś bronić raz, że niezamierzone, ale pierdolić drugi raz, że to "niechciane i w ferworze walki" to trochę zakrawa na śmieszność .
  Wielki niesmak po tej walce…
  Różalski vs Rossborough – walka wieczoru bez dwóch zdań. Emocji i zwrotów akcji starczyłoby na kilka innych walk 🙂 Brawa dla Różala za ogromne serce do walki, siłę woli, charakter, dobrą kondycję, twardą szczękę i może nie wybitne, ale naprawdę dobre umiejętności. Suples, przetoczenia w parterze, świetne łokcie na korpus i te serie bomb na korpus w stójce – MIAZGA moim zdaniem! Szkoda będzie jak Rózal skończy karierę, bo to dobry chłop i prawdziwy wariat, w walkach się nie pierdoli, nie kalkuluje, tylko idzie do przodu 🙂

  Materla vs Silva – Cipek po raz kolejny prezentuje nam walkę, która może przyprawić o zawał zdrowego człowieka. Ważne, że wygrał i przełamał presję, ale mi zabrakło kropki nad i, czyli skończenia przed czasem. Niepotrzebnie się Michał szarpał z próbami poddań – zwłaszcza z tymi dwoma trójkątami rękami. Nie były dobrze zapięte – biceps Cipka zaciskał się na brodzie Silvy, pozostawiając szyję odsłoniętą – to nie miało prawa go udusić, a Michał mimo to zaciskał i tracił tylko siły.
   

  Zapraszam http://www.facebook.com/BronPancerna

 213. Spiszę swoje wrażenia z gali. Po pierwsze, jestem nawróconym złodziejem ;), bo po walce Arbiego wykupiłem PPV. Niestety ipla nie działała jakoś wybitnie, były przycinki i to mnie mega wkurwia, niezaleznie czy płacę za transmisję 5 czy 40 zł.

  Sama gala bardzo dobra, sporo emocji, ale były dwa kwasy – i nie mam tutaj na myśli walki pań – o których później.

  Shamaev vs Henriques – walka bez większej historii i przy tym większych emocji. Arbi dobry gameplan, Henriques za wiele nie pokazał. Jutro nie będę pamiętał, że taka walka się odbyła.

  Kowalewicz vs Grecicho – bardzo mi się podobało to starcie, a zwłaszcza luz z jakim poruszał się Litwin. Kuba pokazał serce do walki i odporność na ciosy, ale niestety nie miał żadnego pomysłu jak złapać Sergieja. Chętnie zobaczę jeszcze Grecicho na KSW, najlepiej po pełnym okresie przygotowawczym – bardzo ładnie rozegrał to w stójce, trafiał raz po raz tymi prostymi i dobrze unikał ciosów Kuby.

  Andryszak vs Słowiński – jak dla mnie pierwszy kwas tej gali, kurwa zamieszanie nieziemskie i Słowiński notujący dwa KO pod rząd. Sędzia przyspał mocno, jeśli był faul, to powinien zdecydowanie wkroczyć i to ogłosić, jeśli nie było to KO kurwa i tyle.
  Co do samej walki, to Longer się ładnie zaprezentował, a niestety Słowiński zaprezentował się fatalnie. Nie uwierzę w jego mocne treningi – skoro przyjeżdża do Polski i nie ma narożnika ze swojego klubu, tylko stoi z nim Rafał Szlachta, z którym raczej nie trenował (chyba, że o czymś nie wiem). Wiem, że walka wzięta z marszu, ale chyba już Stinga nie chcę oglądać na KSW.

  Porczyk vs Shaparenko – dobry freak fight nie jest zły 🙂 A tak na poważnie, to walka była lekko żenująca, ale głównie przez postawę Ukrainki, która chyba została wzięta prosto z ulicy. Jeśli ktos widział masakrę w walce Andrade vs Sexton, to co dopiero tutaj – Shaparenko z mordy marmolada, a z mózgu chyba galareta po tych ciosach. Kamila pokazała to co mówiła – czyli głównie agresję i inicjatywę, bo technicznie nie pokazała nic, no może poza próbami RNC w parterze. Ktoś musi jej powiedzieć, że oprócz prawej ręki może używać jeszcze trzech pozostałych kończyn 🙂
  Ale emocje przy walce były, choć żal było patrzeć jak Ukrainka chodzi w zombie mode i dostaje ciężki wpierdol

  Reljic vs Celiński – trochę nudna walka, i jeden i drugi nie pokazali za wiele. Jedyny plus to to, że teraz Goran zawalczy z Virgilem o pas i KSW zadba o półciężką bardziej.

  Sowiński vs Azhiev – drugi mega wielki kwas tej gali…Anzor niestety zachowuje się w ringu jak spuszczony ze smyczy bulterier z wścieklizną, jak jakiś dzikus. Ok, agresja jest ważna, ale to nie starożytny Rzym i nie jebane koloseum – są jakieś zasady i kto nie umie się dostosować, ten się do tego nie nadaje. Abstrahując już od tego, czy kolano było legalne czy nie, nie mi to rozstrzygać, Anzor chciał je zajebać w głowę raczej. Kornik był już wykończony i wystarczyło parę bomb pięściami, żeby skończyć walkę. Dla młodego Czeczena psycholog sportowy i czas na ochłonięcie, dla starego Czeczena (Mameda) trochę taktu i wyczucia, bo można kogoś bronić raz, że niezamierzone, ale pierdolić drugi raz, że to "niechciane i w ferworze walki" to trochę zakrawa na śmieszność Facepalm.
  Wielki niesmak po tej walce…

  Różalski vs Rossborough – walka wieczoru bez dwóch zdań. Emocji i zwrotów akcji starczyłoby na kilka innych walk 🙂 Brawa dla Różala za ogromne serce do walki, siłę woli, charakter, dobrą kondycję, twardą szczękę i może nie wybitne, ale naprawdę dobre umiejętności. Suples, przetoczenia w parterze, świetne łokcie na korpus i te serie bomb na korpus w stójce – MIAZGA moim zdaniem! Szkoda będzie jak Rózal skończy karierę, bo to dobry chłop i prawdziwy wariat, w walkach się nie pierdoli, nie kalkuluje, tylko idzie do przodu 🙂

  Materla vs Silva – Cipek po raz kolejny prezentuje nam walkę, która może przyprawić o zawał zdrowego człowieka. Ważne, że wygrał i przełamał presję, ale mi zabrakło kropki nad i, czyli skończenia przed czasem. Niepotrzebnie się Michał szarpał z próbami poddań – zwłaszcza z tymi dwoma trójkątami rękami. Nie były dobrze zapięte – biceps Cipka zaciskał się na brodzie Silvy, pozostawiając szyję odsłoniętą – to nie miało prawa go udusić, a Michał mimo to zaciskał i tracił tylko siły.

   

 214. Spiszę swoje wrażenia z gali. Po pierwsze, jestem nawróconym złodziejem ;), bo po walce Arbiego wykupiłem PPV. Niestety ipla nie działała jakoś wybitnie, były przycinki i to mnie mega wkurwia, niezaleznie czy płacę za transmisję 5 czy 40 zł.

  Sama gala bardzo dobra, sporo emocji, ale były dwa kwasy – i nie mam tutaj na myśli walki pań – o których później.

  Shamaev vs Henriques – walka bez większej historii i przy tym większych emocji. Arbi dobry gameplan, Henriques za wiele nie pokazał. Jutro nie będę pamiętał, że taka walka się odbyła.

  Kowalewicz vs Grecicho – bardzo mi się podobało to starcie, a zwłaszcza luz z jakim poruszał się Litwin. Kuba pokazał serce do walki i odporność na ciosy, ale niestety nie miał żadnego pomysłu jak złapać Sergieja. Chętnie zobaczę jeszcze Grecicho na KSW, najlepiej po pełnym okresie przygotowawczym – bardzo ładnie rozegrał to w stójce, trafiał raz po raz tymi prostymi i dobrze unikał ciosów Kuby.

  Andryszak vs Słowiński – jak dla mnie pierwszy kwas tej gali, kurwa zamieszanie nieziemskie i Słowiński notujący dwa KO pod rząd. Sędzia przyspał mocno, jeśli był faul, to powinien zdecydowanie wkroczyć i to ogłosić, jeśli nie było to KO kurwa i tyle.
  Co do samej walki, to Longer się ładnie zaprezentował, a niestety Słowiński zaprezentował się fatalnie. Nie uwierzę w jego mocne treningi – skoro przyjeżdża do Polski i nie ma narożnika ze swojego klubu, tylko stoi z nim Rafał Szlachta, z którym raczej nie trenował (chyba, że o czymś nie wiem). Wiem, że walka wzięta z marszu, ale chyba już Stinga nie chcę oglądać na KSW.

  Porczyk vs Shaparenko – dobry freak fight nie jest zły 🙂 A tak na poważnie, to walka była lekko żenująca, ale głównie przez postawę Ukrainki, która chyba została wzięta prosto z ulicy. Jeśli ktos widział masakrę w walce Andrade vs Sexton, to co dopiero tutaj – Shaparenko z mordy marmolada, a z mózgu chyba galareta po tych ciosach. Kamila pokazała to co mówiła – czyli głównie agresję i inicjatywę, bo technicznie nie pokazała nic, no może poza próbami RNC w parterze. Ktoś musi jej powiedzieć, że oprócz prawej ręki może używać jeszcze trzech pozostałych kończyn 🙂
  Ale emocje przy walce były, choć żal było patrzeć jak Ukrainka chodzi w zombie mode i dostaje ciężki wpierdol

  Reljic vs Celiński – trochę nudna walka, i jeden i drugi nie pokazali za wiele. Jedyny plus to to, że teraz Goran zawalczy z Virgilem o pas i KSW zadba o półciężką bardziej.

  Sowiński vs Azhiev – drugi mega wielki kwas tej gali…Anzor niestety zachowuje się w ringu jak spuszczony ze smyczy bulterier z wścieklizną, jak jakiś dzikus. Ok, agresja jest ważna, ale to nie starożytny Rzym i nie jebane koloseum – są jakieś zasady i kto nie umie się dostosować, ten się do tego nie nadaje. Abstrahując już od tego, czy kolano było legalne czy nie, nie mi to rozstrzygać, Anzor chciał je zajebać w głowę raczej. Kornik był już wykończony i wystarczyło parę bomb pięściami, żeby skończyć walkę. Dla młodego Czeczena psycholog sportowy i czas na ochłonięcie, dla starego Czeczena (Mameda) trochę taktu i wyczucia, bo można kogoś bronić raz, że niezamierzone, ale pierdolić drugi raz, że to "niechciane i w ferworze walki" to trochę zakrawa na śmieszność Facepalm.
  Wielki niesmak po tej walce…

  Różalski vs Rossborough – walka wieczoru bez dwóch zdań. Emocji i zwrotów akcji starczyłoby na kilka innych walk 🙂 Brawa dla Różala za ogromne serce do walki, siłę woli, charakter, dobrą kondycję, twardą szczękę i może nie wybitne, ale naprawdę dobre umiejętności. Suples, przetoczenia w parterze, świetne łokcie na korpus i te serie bomb na korpus w stójce – MIAZGA moim zdaniem! Szkoda będzie jak Rózal skończy karierę, bo to dobry chłop i prawdziwy wariat, w walkach się nie pierdoli, nie kalkuluje, tylko idzie do przodu 🙂

  Materla vs Silva – Cipek po raz kolejny prezentuje nam walkę, która może przyprawić o zawał zdrowego człowieka. Ważne, że wygrał i przełamał presję, ale mi zabrakło kropki nad i, czyli skończenia przed czasem. Niepotrzebnie się Michał szarpał z próbami poddań – zwłaszcza z tymi dwoma trójkątami rękami. Nie były dobrze zapięte – biceps Cipka zaciskał się na brodzie Silvy, pozostawiając szyję odsłoniętą – to nie miało prawa go udusić, a Michał mimo to zaciskał i tracił tylko siły. Generalnie – dpbra walka ale w mojej opinii – wciąż walką wieczoru jest Różal vs Rpssnprough 🙂

   

 215. Jak dla mnie gala srednia, bardzo zawiodlem sie na walce Kornik – Anzor, jakos dziwnie wygladalo to przerwanie, tak jakby sedziowie do konca nie wiedzieli co sie stalo. Nie mam pojecia w jaki sposob Sharapenko wygrala 5 walk bo jej postawa (oprocz serca i odpornosci) byla zalosna, dziecko z rocznym stazem w mma pewnie by ja zniszczylo. Co do walki wieczoru to nie rozumiem dlaczego tak wiele osob trakuje Jay'a jako leszcza i latwa przerwe dla Materli. Malo brakowalo a Silva by znow znokautowal Michala, po drugiej rundzie wrecz modlilem sie aby Cipek sprowadzal walke do parteru bo w stojce wygladal slabo. Albo treningi w AKA nie daly zbyt wiele albo Jay przygotowal sie bardzo dobrze. Celinski calkiem dobrze sobie radzil w Goranem ale jednak doswiadczenie robi swoje. Prawde mowiac po Rozalu nie spodziewalem sie takiej dyspozycji i bylem mile zaskoczony, ciekawe kogo nastepnego dostanie. Ogolnie gala jakos mnie i kolegow ("januszy") nie zachwycila az tak bardzo i dobrze ze na OS byla powtorka z UFC 166 bo przynajmniej zobaczyli wstaniala walke Melendeza z Sanchezem i egzekucje Caina na JDS.

 216. Materla musi coś zrobić z tą stójką, bo inne elemnty stoją na wysokim poziomie. Ale z taką dziurawą gardą to nic z tego nie będzie na światowym poziomie. Taki Duane Ludwig by mu styknął Smile

  Nowa ring girl bardzo fajna Shy

 217. Do jakiego kawałka Eminema wchodził Nick Rossborough ??

  Eminem-Survival 

 218. Sowiński,  jeden z moich ulubionych zawodników K1

  jeden z twoich ulubionych a nie potrafisz  poprawnie napisac jego nazwiska? Słowiński nie Sowiński.

 219. Te głosy , że Materla nie do UFC są mega żenujące, rozumiem ,  że emocje po walce itd ale bez jaj , taka walkę chciałaby kazda organizacja, równiez UFC, w czołówce może się nie utrzyma ale może wlaczyć z 3/4 dywizji MW na spokojnie. 

  Silva jest na 100% na koninie w KSW przynajmniej od 2 walki więc nie piszcie tekstów jaki to Michał jest słaby, należy mu się mega szacunek, jest w stanie poza tym kontrolowac w parterze kazdego a do tego ma zajebiście zdrowe podejscie do mma i swojej kariery , nie pcha się nigzie na siłę. 

  Dla mnie ta walka : 10/9 , 9/10 , 8/10 dla mistrza. peace.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 220. u mnie na walce kobiet janusze sami krzyczeli ale AWANTURAcrazyja myslalemze tego nie wytrzymam ,ale kasa sie zgadza  😛

 221. wyżej cenię Tomka Drwala i Krzyśka Jotkę możecie mnie za to krytykować ale myślę że nie jeden użytkownik cohones przyzna mi rację , Zero stójki u Michała, garda dziurawa jak ser szwajcarski,

  Co do Drwala, tak zgadzam się, co do Jotki zdecydowane NIE. Jak można wgl Jotke stawiać nad Michałem to ja nie wiem.

 222. Arbi – walke ogladałem dopiero od połowy (i tak prawie zostałem trącony przez tramwaj by zdążyć na gale i nie wiem czy to z tego pośpiechu czy z przygotowania siebie do oglądania gali jakoś mnie ta walka nie porwała choć Arbi wygrał i to się liczy.

  Kuba – tego się spodziewałem w tym przypadku … jakby Kuba tą walke miał zaplanowana i miał pełny obóz, a Sergei by wszedł na zastępstwo to jeszcze bym jakoś szanse Kuby widział, tak niestety bez niespodzianki mieli równe przygotowania a nie ma co ukrywać Sergei to doswiadczenie co dało się w walce zauważyć o wiele większa celność ciosów i aktywność mimo zmeczenia. nad szczęką Kuby też jakoś bym się nie zachwycał bo rywal z wagi piórkowej – gdyby z taką samą celnoscią i siłą względem własnego organizmu walnął mu lekki pewnie by już padł tak czy siak powodzenia na przyszłość i obyś wyniósł jak najwięcej z tej walki

  Andryszak – zwycięstwo do przewidzenia sposób zakończenia mimo wszystko troche zaskakujacy. podejrzewam że jesli Paweł nie stoczy gdzie indziej jakichś 2 łatwych i wygranych walk to w KSW nie ma co nawet na walusia liczyć mając ujemny rekord …

  Porczyk – technicznie żenada. w szczególnosci Iryna która machała tymi łapami jakby komary odganiała, ciekaw jestem jakby wchodziły ciosy Kamili gdyby własnie nie to bezwładne machanie rekami Ukrainki … choc należy przyznać dwie rzeczy – szczęka i charakter Iryny to kosmos a dwa to Porczyk nie chce oglądać – i żeby była jasność nie oceniałem tego przed walką tylko podjąłem ocene dopiero podczas walki – takie walki to dla KSW po prostu wstyd i mam tu na mysli walki a nie zestawienia frików.

  Celiński – niestety nie ten poziom, jeszcze za wcześnie na Gorana, dziwi mnie tylko dlaczego Karol własciwie w ogóle nie kopał – przecież prawe kopniecie na głowe na mańkuta to rzecz prawie tak podstawowa jak chodzenie w lewo czy trzymanie wykrocznej nogi na zewnątrz

  Anzor – mówcie co chcecie ale kolano poszło w obojczyk na głowe weszło udo a i tak nie mam pewności czy aby na pewno były 3 punkty podparcia bo chyba kolana jednak ziemi nie dotykały (ogólnie z tymi przepisami powinno się coś zrobic bo zawodnik leżący na plecach i mający kończyny w górze ma 1 punkt podparcia , a jeśli chcemy być tacy skrupulatni i posladki czy wystające kręgi liczymy osobno to czemu nie liczymy palcy osobno i piety osobno wtedy będzie więcej i się okaże że mimo pozycji stojącej nie można kopać na głowe – aż się dziwie że tego punktu przepisu nikt do tej pory z premedytacja nie wykorzystał) tak czy owak mysle że w obu walkach jakby Artur chciał to mógłby dalej walczyć (Dana w walce z nim dostał kolano w krocze i jakoś walczył dalej) ale nie chciał po pierwsze chcąc pokazać w złym świetle Anzora po drugie zapewnić sobie wygraną w przegranej walce – i zeby była jasność – bardzo lubie Artura i jak tylko bedzie toczył walkę będę mu kibicował tak jak mu kibicowałem z Iro ale jeśli dojdzie do 3 walki Anzora z Kornikiem to tylko Anzor.

  Różalski – kiedy z Bartkiewiczem poszli do parteru pomyślałem – Bartkiewicz pewnie uznał że Różal nawet parteru nie trenował dlatego Różalowi wystarczyło tylko troche aby jednak pewne pozycje przechodzić czy łapać trójkąt bo rywal nie bał się zostawiać rąk itp (czyli ogólnie zwalałem na zbyt dużą pewnosć siebie Bartkiewicza potem Różal jakoś parterem się nie popisywał ostatnio walka ze Słowińskim … ok uznałem tym razem ze to Paweł nie trenował w ogóle parteru i wystarczyły umiejętności Marcina by go skończyć dopiero po wczorajszej walce uświadomiłem sobie że to nie kwestia przypadku czy rywali – Różal na prawdę świetnie ogarnia parter jak na stójkowicza którym był przez większość życia ! wielkie brawa Różal i jak na poczatku sporo osób Cię skreślało tak teraz pewnie Ci kibicują (ja kibicowałem od początku żeby nie było :P) i udowodniłeś tym którzy w ciebie nie wierzyli że ten wiek to wcale jeszcze nie za późno by coś osiągnąć ! może nie pas UFC ale pas KSW – coraz bardziej się zastanawiam czy Różal faktycznie byłby taki bez szans skoro rozwalił przeciwnika ściąganego dla mistrza ! i to dosłownie go rozwalił sercem silną wolą charakterem mega jajami, okazał się lepszy zarówno w stójce (no oprucz tych ciosów które zebrał :P) w parterze jak i klinczu czy nawet kondycyjnie i siłowo i to na większym rywalu.

  Materla – Mistrz ! dramaturgia w walkach niczym w Rockym, niczym wyrerzyserowane powroty do walki prawie że zzaświatów i tłumy które go za to kochają ! szkoda tylko ze nie udało się przed czasem go udusić ! kcióki sobie chyba połamałem ale się udało !!
  co do UFC u Michała – z pewnością niejeden bonus by zgarnął ale szkoda żeby obrywał tyle ciosów , z drugiej jednak strony jak widać nikt nie powiedział ze w KSW nie będzie obrywał … walka to walka a jeśli emocje z kibicowania Michałowi mają być takie same to niech idzie tam gdzie woli lub ewentualnie gdzie więcej zarobi obojetnie co wybierze nie będe tego oceniał.

 223. Gala taka sobie, są plusy i minusy. Największy minus to postawa Anzora, szczerze nie chce mi się już oglądać go w KSW. Na plus walka Materli, choć jak na udowodnienie że poprzednia walka to „wypadek przy pracy” to trochę słabo to wyglądało. Szczególnie ten początek pierwszej rundy, po tym ciosie kiedy aż Michał usiadł na dupę odrazu myśl „no to mamy Mamed vs Sylvia” .

 224. Pierwsza raz zobaczyłem dwa nokauty w jednej walce – Słowiński. 
  Z tego co patrzyłem Kornik miał dwa punkty podparcia.
  Michał Materla wygrał.

 225. Różal, jeżeli czytasz forum, albo ktoś z Twojego otoczenia. To wiedz, że bije pokłony dla Ciebie. Zrobiłeś mega progress i wczoraj nie mogłem podnieść szczęki z podłogi z wrażenia, po Twoim dobrym występie. Porównująć Twoją wczorajszą dyspozycję do poprzednich, to niebo, a ziemia. Chapeau bas!
  Było kolano w parterze, ale lekko.

 226. Dobra pany. Wstałem jeszcze pijany, gala zajebista tylko ksw.tv nie jest dla mnie. Nie chodziło to płynnie, zacinało się pare razy i to w walce Gorana, Kuby i Arbiego.Następnym razem wybiorę iple.

  Michał w stójce znów dostał po papie ale wygrał elegancko, szacuneczek.

  Różal niech nie kończy kariery bo jak na ten moment daje najlepsze walki w KSW, wszyscy oglądający się jarali w uujjj. Muze znów miał dobrą, jak to szło ? Szanuj psa, masz na kolanach kota ? 😀

  O Anzorze w pierwszej chwili pomyślałem, no debil po co tak zrobił, mógł zamiast kolanem uderzyń podbródkowym. Ale wiadomo w ferworze walki to tak bywa. Dajcie im innych przeciwników i może 3 starcie ich będzie o pas za jakiś czas.

  Walka Gorana i Karola bez fajerwerków, wiadomo Goran jest lepszy.

  Walka, przepraszam bójka haha kobiet to nieporozumienie tak jak pisałem po wadze, że to będzie jest i była lipa. Uśmialiśmy się oglądając tą bójkę pod barem 😀

  Paweł Słowiński czytałem, że chcę rewanżu ? hah fajnie ale ja go nie chce oglądać w KSW już. Longer zajebista dyspozycja, nokaut x2 😀 I zajebiste t-shirty mieli On i jego team. Sędzia w tym pojedynku nie wiem po co przerwał po raz pierwszy ? mógł pozwolić na dobicie go w parterze.

  Kuba przegrał z doświadczeniem przeciwnika ale nie było lipy. Chłopak się bił, pokazał na co go stać. Jest młody myślę, że ta przegrana więcej mu da.

  Arbiego walki mało co pamiętam bo strasznie się cieło, a miała być zyleta podobno.

  Otwarcie podobało mi się, chyba dubstep to był.

  KSW jaram się, na prawdę zajebiste gale to są.

 227. Dobra emocjonująca gala. Martwi mnie jednak dyskwalifikacja Anzora, bo jeśli gdybamy sobie o UFC to dla mnie Anzor ma największy potencjał poza Mamedem by tam kiedyś zaistnieć.

 228. Jeśli Jay wygra teraz kilka walk w KSW to chętnie zobaczę go z Materlą po raz czwarty, chociaż jak pogodzeni to nie będzie takich emocji 😉

  Ale Jay vs Melvin albo Jay vs Aizatar byłyby świetne.

 229. Porczyk – Iryna przebiły Koksa i Ozdobę bezsprzecznie. Największa żenada w polskim MMA, to nie przystoi żeby na takiej gali jak KSW było coś takiego, obie powinny dostać jakiś zakaz wejścia na halę. Nawet nie wiem jak to nazwać.

  Longer – Sting. WTF?! Sędzia totalnie nie ogarnał, co za cyrk. Michał wyszedł z ringu po nokaucie, wrócił i.. znów znokautował. No kurwa..

  Anzor – Kornik. Anzor nie panuje nad sobą zupełnie. Zaslużył na to co ma, już w 1 walce powinien być zdyskwalifikowany.

  Ogólnie dla mnie gala się nie obroniła. Nawet mega walki Różala i Cipka nie uratowały jej. Mieliśmy wielbłądy sędziowkie, największą żenadę w historii.

 230. Serio uważacie, że walka, w której nie było walki (Ozdoba-Koksu) była mniejszą żenadą od bójki kobiet?

  Przy okazji propsy dla kswtv, ani jednej ścinki, dobra jakość, generalnie polecam (odpalona na Chromie).

 231. Przy okazji propsy dla kswtv, ani jednej ścinki, dobra jakość, generalnie polecam (odpalona na Chromie).

  To samo. Spisało się KSW TV.

 232. w hd ogladaliscie?

  +ppv ze pojedynki byly odrazu po sobie zero reklam

  na ksw25 to juz rzygalem tymi reklamami po pol godziny

 233. Serio uważacie, że walka, w której nie było walki (Ozdoba-Koksu) była mniejszą żenadą od bójki kobiet?

  Koks z Ozdobą pokazali w 15 sek więcej techniki niż te obie przypadkowe kobiety które za karę spotkały sie w ringu. To nawet nie była bójka, to było coś przypominające kłótnie gimnazjalistek na dużej przerwie. Tą "walką" zjebali cały wizerunek żeńskiego MMA.

 234. Tak, w HD śmigało bardzo ładnie. Normalnie to takie braki przestojów są super, ale ja cieszyłem się z każdej przerwy bo miałem czas żeby dopisać relację, wrzucić na stronę, zbluzgać serwer, wrzucić newsa i znów pisać relację. Ale jak się ogląda na spokojnie to bardzo dobra sprawa.

 235. Porczyk – Iryna przebiły Koksa i Ozdobę bezsprzecznie. Największa żenada w polskim MMA

  Nie zgodze się. Żenady pt. Koksu vs. Ozdoba przebić się nie da. Mimo iż w tej walce nie było ni chuja techniki to jednak była to walka, ewentualnie bijatyka. W walce ozdoby z koksemnie było jakiejkolwiek walki. Dla mnie dalej bezsprzecznie Koksu z Ozdobą pozostaje największą żenada w Polskim, jeśli nie światowym MMA ever.

 236. Ale Jay vs Melvin albo Jay vs Aizatar byłyby świetne.

  Dokładnie, to samo pomyślałem wczoraj po gali, chętnie bym zobaczył taką waleczkę, i ogólnie chciałbym jeszcze  zeby Jay zawalczył na KSW, 

 237. Nie wiem czy jest sens porównywać te dwa starcia, ale to ta sama liga. To nie miało nic wspólego ze sportem i umiejętnościami, żałuje że trwało pełny dystans. Kogo teraz znajdą pani Porczyk? Kolejną pseudozawodniczke z nabitym rekordem? Nie dla Porczyk w KSW.

 238. Gala mi się podobała były emocje i o to chodzi 😉

  Arbi – Helson – spoko walka, na plus, fajna na rozgrzewkę przed główną kartą 🙂

  Kowalewicz – Grecicho – szkoda Kuby, bo naprawdę dawał sobie radę w tej walce, myślałem, że Grecicho szybko tą walkę skończy, ale Kuba potrafił się odgryźć, mi się podobało

  Słowiński – Andryszak – szkoda zdrowia Pawła, dziwna ta sytuacja z sędzią i podwójnym KO 🙂

  Porczyk – Shaparenko – FOTN !! 😀 a tak poważnie to z deka żenująca walka, ale można się było chociaż pośmiać. Na pewno swą żenadą nie przebiła walki Koksu – Ozdoba, jak co poniektórzy piszą 😀 Bo tu chociaż była walka, a nie maraton 🙂

  Reljic – Celiński – fajna walka, liczyłem na Karola, że zaskoczy, choć obstawiałem Reljicia, nie myliłem się, ale niewiele brakowało.

  Azhiev – Sowiński – co by nie mówić Anzor jest kotem i jeszcze kilka ciosów i Kornik wylądowałby nieprzytomny na deskach, szkoda, że nie myśli podczas walki bo dynamit jest konkretny. Chyba już ich trzecia walka jest niepotrzebna 🙂

  Różal – Nick – walka kozak, co za emocje, Różal jest mistrzem po prostu 🙂 taki comeback! mam nadzieję, że na tej walce się nie skończy jego kariera w MMA, bo zaczyna nabierać kolorów 🙂

  Materla – Silva III – Cipek jak zwykle musiał przyprawić nas wszystkich o stan przedzawałowy, poza tym super, wygrał zasłużenie, ale obrona w stójce do poprawy 🙂

  Gala na plus, fajnie się ją oglądało 🙂
  WIDZIAŁEŚ W INTERNECIE JAKIŚ KONKURS W KTÓRYM NALEŻY ZMONTOWAĆ VIDEO? POTRZEBUJESZ KOGOŚ KTO ZMONTUJE CI FILM? PISZ NA mrfreakz95 @ interia . pl 🙂

 239. Ja tam się ciesze że Polka wygrała. Walczyła z rozwaloną nogą i jakiś szacunek jej się należy.

 240. Toć nie bierzcie Maliniaka poważnie – zawsze sra na KSW przeca %)

  Walka babaeczek – w pubie ludziskom sie podobała ta bójka ,więc nie było źle. Porczyk dobra kondycja, charakter, trochę Ukrainka słaba, więc ja z chęcią bym Porczyk jeszcze zobaczył z kimś lepszym

  Cipek, super zrealizowal gameplan, jedyna sznasa na wygranie, tak jak pisałem, to przeleżenie Jaya – plan wykonany – za to brawa. Co do stójki, tak jak pisałem – S-Ł-A-B-A!

  Cebuli walki nie pamiętam, Kuba starał się, ale był trochę słabszy, Różal świetnie! Anzor – ponioosło go trochę, Słowiński – nie chcę już go oglądać na KSW.

  Gala oki

 241. Na spokojnie ocena całości:

  – studio za długie. Domyślam się, ze to był celowy zabieg, aby jeszcze więcej ludzi kupiło PPV, ale skoro gala ma zacząć sie o 20, to jednak się tego trzymajmy! Nie chcę za to winić K&L bo domyślam się, że to był nakaz z góry Polsatu, aby wstrzymać się z rozpoczęciem transmisji

  – otwarcie bez szału, zrobili po najmniejszej linii oporu. Coraz mniej robią na mnie wrażenia, a coraz bardziej nudzą, dlatego wolałbym ich unikać na wszystkich galach MMA

  Walki:

  – Shamaev vs. Henriques: kolejny zawodnik od Nobregi pokazał, że jest dość solidnym zawodnikiem. Tanio skóry nie sprzedał, ale decyzja dla Arbiego zasłużona. 

  – Słowiński vs. Andryszak: Paul/Paweł nie ogarniał już po pierwszym KO i wznowienie walki było totalnie nie potrzebne, nawet jeśli to kolano nie było do końca legalne. Z drugiej strony…myślałem na początku, że sędzia ogłosił DQ…

  – Kowalewicz vs. Grecicho: niestety widać było, że obaj Panowie wzięli walkę w zastępstwie, stąd oglądanie jej od drugiej rundy było dla mnie dosyć ciężkie pomimo tego, co działo się w ringu.

  – Porczyk vs. Shaparenko: sprawdziło się, ze Ukrainka jest słaba. Możemy się śmiać, ale Kamila nieźle kontrolowała rywalkę w parterze i myślę, że w jej przygodzie z MMA ten element może być jej najmocniejszą stroną.

  – Celiński vs Reljic: cóż, Karol przespał walka. Dziwi mnie mała ilość zadawanych lowkicków, które skutecznie naruszały Gorana. Olsztyński obóz ponosi kolejną porażkę w ostatnich dniach.

  – Azhiev vs. Sowiński: Nie wierzyłem w Kornika, a jego wyjście do ringu wyglądało jak wejście skazanego do więzienia. Zero mocy, w stójce tylko raz może naruszył Anzora, poza tym zbierał bęcki. Przewaga warunków fizycznych zrobiła swoje, jeśli chodzi o grę zapaśniczą (spodziewałem się łatwiejszego obalenia ze strony Azhieva). Zakończenie? Każdy widział, jak było. Nie przekreślam Czeczena, gdyż jest utalentowanym zawodnkiem, ale pora naprawdę ostudzić głowę.

  – Różalski vs. Rossborough: nie wierzyłem (po raz kolejny) w Marcina i biję się w pierś. Polak pokazał, jak świetnego progresu można dokonać, jeśli sie tylko chce. Kontuzje i urazy, które wymienił po walce nakazują nastawiać się, że ostatnia jego walka w karierze nadchodzi wielkimi krokami

  – Materla vs. Silva: gdzie te poddanie ze strony Materli (w pierwszej rundzie :D) ? Mało brakowało, a mielibyśmy jeszcze szybsze zakończenie walki. Na szczęscie Michał pokazał, jak twardym jest szczecińskim skurwy*ynem i w dalszej części pojedynku walczył już lepiej. Oczywiście bzdurą jest punktowanie pojedynku dla Jaya albo na remis… tylko dlatego, bo był knockdown z jego strony? A akcje w parterze ze strony Polaka już się nie liczą? Emocje były mega po raz kolejny. 

  Coś ekstra, czyli Materla i UFC:

  – Michał ma swoje braki w stójce, ale serca do walki nie można mu odmówić. Po walkach zawodników jak Bradley Scott vs Claudio Henrique da Silva nie trudno stwierdzić, ze Michał prezentuje od nich wyższy poziom i gdyby tylko się rozwijał w dobrym kierunku, cieszyłby nas udanymi występami w UFC. Myślę, że brak gali w Polsce (no i wcześniejsza porażka z Silvą) opóźni jego angaż w najlepszej organizacji na świecie, chociaż myślę, że w końcu dojdzie do niego najpóźniej w 2015. 

  Wrażenia ogólne? Gala mogła być bardziej udana, gdyby nie walka kobiet (mimo wszystko), podwójne KO, kolano Anzora i nie najlepsza praca sędziów ringowych. Mimo wszystko, wydanej kasy na PPV nie żałuję. 

 242. Przez "walkę" fitneski z laską, która wyglądała jakby uciekłą z planu nagraniowego pornola czułem się trochę tak jakbym zamówił sobie w miarę dobry obiad w restauracji i pomiędzy kotlecikiem, ziemniakami, surówką byłoby jeszcze gówno. Co prawda mogę nie żreć tego gówna, ale zajmuje ono miejsce na talerzu i ropierdala całokształt.

 243. Przysięgam-nigdy nie kupie gali ppv z Porczyk albo innym żałosnym frikiem.

  Materla-no co zrobić, albo mu Silva nie pasi albo pomimo super warunków stoi w miejscu. Mam nadzieję, że to pierwsze. 

  Sędziowie żenada. Czy nie może być choć jednej gali KSW bez takiej farsy?

  Brudnopis-Osom!

 244. Porczyk – Shaparenko – FOTN !! 😀 a tak poważnie to z deka żenująca walka

  dla mnie zenada, smiech na sali jednak co bardziej mnie zadzwilo niz ta walka to jej odboir wsrod zenskiej czesci grupy ktora razem ogladalismy gala. Dziewczyny nie są pro ale dbaja o cialo, chodza na finesy, areobiki, body pumpy, crossfity i inne pilatesy – im sie ta walka podobala !!! kibicowaly Porczyk, trzymaly kciuki, dopingowaly na jakiekolwiek glosy krytyki z meskiej strony reagowly agreswynie i bronily swojej nowej "idolki", twierdzily ze z checia ją znowu zobacza na ksw.

 245. @kaczka41 Nie oglądałem, ale byłem w pomieszczeniu gdzie oglądali, ja w momencie ich wyjścia zażenowany i zawstydzony, że odbiór sportu przez moich znajomych, których staram się edukować zostanie rozjebany przez to coś.

 246. @Fresh a jak się walka podobała widowni na hali? była wrzawa jak cholera Laughing Walka pań była na bardzo amotorskim poziomie, ot taka walka dwóch lasek na dyskotece. Dla mnie gala aż takiego szału nie zrobiła. Sędziowanie było takie sobie, jak i oprawa tej gali. Ostatnie dwie walki jednak poprawiły obraz tego wydarzenia. Różal robi mega postępy i aż szkoda że już kończy z MMA. Brawa należą się też Kubie, który pokazał wielkie serce do walki.

 247. No właśnie zauważyłem, że na {pseudo)walce kobiet Janusze na hali się mocno wczuwali w tę walkę. Po Cipku i Różalu to chyba trzeci, najbardziej dopingowana walka na wczorajszej gali. Beka.

 248. Kamila pokazała się i tak 10 razy lepiej od przeciwniczki, która biła cepy obszerniejsze niż te Mariusza Laughing. Do tego porczyk trzymala gardę, biła co jakiś czas ładne prawe proste i nawet coś tam kminiła w parterze – chociaż t chyba bardziej instynktowne niż wyuczone. 

  W mojej opini Porczyk ma szanse być bardzo solidną zawodniczką. Fizycznie będzie niesamowicie dominowac nad kazdą rywalką w swojej wadze i sądze, że będzie umiała to wykorzystać. .

 249. Co do streamu. Oglądałem u kuzyna, który ma bardzo stabilne łącze i oglądaliśmy w hd, ani razu nie ścięło.

  W większości przypadków problem ze streamem wynikał pewnie ze słabego, bądź niestabilnego, łącza.

 250. Tak się zastanawiam, czemu nikt nie zrobił wywiadu z Willem Vandersem ?

  Chętnie bym posłuchał jego opini na temat KSW itp.

 251. W końcu naprawiłem internety.

  Gala badrzo fajna. Dynamiczna i emocjonująca.

  Różal zrobił bardzo duży progres, widać, że ma talent. Szkoda, że to już koniec jego kariery bo jego walki są co raz lepsze i co raz bardziej zaskakujące.

  Podwójne KO to coś niespotykanego 😀 Sędziowe na KSW jak już dają plamę, to robią to z niesamowitą pompą. Aczkolwiek brawa dla Michała, bo zrobił to, czego się po nim mało kto spodziewał 🙂

  Paweł jedynie dla Kamila, innej opcji nie widzę. 

  Co do walk Pań – Irynka to jakaś straszna pomyłka. Walka z techniką wiele wspólnego nie miała, ale jak na rok czasu, to Pani Kamila pokazała, że się przykładała do treningów. Było to widać i będę śledzić jej karierę. Gdyby nie postawa Iryny, to ta walka była by lepsza w odbiorze, aczkolwiek cała agresja w tej walce – mi się to podoba. Od czasu do czasu, karte może otworzyć.

  Brawo dla Kuby. To jeszcze nie jest jego czas, ale spisał się znakomicie i będizemy mieli z niego pociechę.

  Arbi również pokazal się z fajnej strony. Goran – Karol – bez zaskoczenia. 

  Anzor – nie wiem co zrobić z tym chłopakiem. Kornik był już trafiony, kolano nie weszło czysto,ale mimo wszystko było to kopnięcie na głowę w parterze. Anzor vs Arbi, Kornik vs Grecicho. Tak to chyba widzę.

  Michał, ah ten nasz Michał – nie uważam go za przeciętniaga, wydaje mi się, że Jay wyjątkowo mu nie leży. Ponownie, już na chłodno obejrzałem sobie teraz tę walkę.

  Silva tego na pewno nie wygrał. Pierwsa runda do połowy dla Jaya, potem należała do Michała i pytanie – czy wyżej punktowany jest knochdown czy ciasny trójkąt. Na moje oko ta runda mogła by  być remisowa. Druga potodbnie, zmieniali się inicjatywą – Jay stójka i próba gilotyny, Michał 3 próby poddań oraz obalenie. To chyba jest wystarczająco aby nie robić tej rundy remisowej. Trzeciej komentować nie muszę.

  1r  albo 10:9 Jay, albo 10:10

  2r. albo 10:9 Michał albo 10:10

  3r 10 – 8 Michał

  Nie widzę możliwości, aby Jay to wygrał.

 252. Ja wykupiłem PPV na ipli. W HD mi nie wyrabialo (procek i3 na lapku), co chwilę opóźnienia i przycinki. W średniej jakości dało się oglądać, ale co pare minut pojawiał się szary ekran na kilka sekund. Ogólnie za taką cenę jestem mocno zawiedziony jakością transmisji. 

 253. To była moja trzecia gala na ipli, niestety tym razem ipla się nie obroniła. Kilka rozłączeń z serwerem w kluczowych momentach popsuło mi zabawę, mam neta 100Mb więc na pewno się wyrabiał.

 254. @Arteck,lemmy

  Nie wiem jak wam to wytłumaczyć – ważna jest także trasa/dostawca a nie tylko hosting.

  Skoro dużo osób oglądało w HD bez problemów to po stronie hosta było ok. Jeśli byłaby to wina po stronie KSW to uwierzcie mi że nikomu by nie działało. Czy jest to logiczne według was?

 255. @ Nestoor 

  być może to wina UPC, nie wiem, co nie zmienia faktu że oglądało się słabo… 

 256. @Arteck

  Ok, nasuwa mi się proste pytanie – dlaczego nie wykupiłeś  w UPC ?

 257. @Nestoor, po pierwsze nie mam tv w UPC tylko sam net. Po drugie – była w ogóle opcja KSW 26 w UPC  ?? 

 258. tak była, ogłosili w czwartek

  Ps masa zmian w rozpisce ale emocji miałem więcej niż np na KSW 25 😀

 259. Można krytykować KSW za zmiany w rozpisce kilka dni przed gala lub za niektóre zestawienia ale jedno trzeba przyznać. Oglądając gale KSW zawsze są mega emocje nawet przy takich starciach jak Wiśniewski vs Waluś czy Waluś vs Bazelak. Jak to ktoś wczoraj napisał gdy leci KSW to mamy takie małe święto

 260. Gala bardzo dobra. Miała wzloty i upadki, ale dzięki takim starciom jak Longer – Słowiński, Grecicho – Kowalewicz, Różal – Nick czy Materla – Silva na pewno zapamiętam ją pozytywnie. Walki Pań nie warto komentować, sędzia ringowy Łukasz miał słabszy dzień. Szkoda tego niefortunnego kolana Anzora, bo walka była wyśmienita.
  http://www.zlokcia.blogspot.com

 261. Różal mega zaskoczenie, walka wieczoru. Musi dostać ten bonus!!!

  Różalski jak "SuperSamoa", z walki na walke staje się pełniejszym zawodnikiem MMA, jest zawodnikiem MMA. To co pokazał było kapitalne, godne najwyższych laurów.

  Jako, że nigdy, a przynajmniej nie pamiętam, bym krytycznie mówił niepochlebnie o Różalu, nie czuje się "dotknięty" tym co mówi o ludziach, komentujących w internecie, ale uważam że nie powinno się wszystkich wrzucać do jednego wora, są tu różni ludzie z różnych pobudek.
  Archiwalne UFC i PROMMAC1 z polskim komentarzem
  http://www.exsite.pl/sport

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.