ksw

Gwiazdy KSW 36, Michał Materla, Mateusz Gamrot oraz Tomasz Narkun wystąpili w teledysku utworu „Trzy Korony”, który ma na celu promować galę w Zielonej Górze. Przypomnijmy, że Materla zmierzy się wtedy z niezwykle niebezpiecznym Rousimarem Palharesem, Tomasz Narkun zawalczy z Sokoudjou, a Mateusz Gamrot podejmie zwycięzce turnieju KSW z gal Aspera FC, Renato Gomes Gabrielem.

Trzy Korony – Sobota, Bonson, Bilon, Ania Karwan, Kieru, Wini …

Promocję KSW 36 czas zacząć! Zobaczcie teledysk "Trzy Korony", w którym czołowi raperzy w Polsce spotkali się z trzema gwiazdami październikowej gali.Ostatnie bilety na KSW 36 w Zielonej Górze dostępne na:https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/ksw/https://abilet.pl/sala/ksw-36-3002iTunes http://apple.co/2cbBFmk

Publiée par KSW sur Jeudi 1 septembre 2016

126 KOMENTARZE

 1. Czyli powrot do tego co priorytetem bylo kiedys, czyli efektowna oprawa i otoczka dosc przecietnego sportowo wydarzenia. Moze faktycznie inaczej sie nie da ?

 2. Całkiem fajne, jako taki bonus od

  KSW to nie ma co marudzić.

  Jednak, mimo to, że lubię Anię Karwan to niestety w tym utworze wprowadziła klimat "hip hopolo", którego tak bardzo nienawidzę.

  Bez niej ten kawałek byłby dużo lepszy.

  No i ten grubasek na końcu, hehe to brat Kawula, że z takim poziomem pozwolili mu się dograć do kawałka? 😆

 3. Zacytuje siebie samego

  Zgaduje, że nakręcą teledysk do jakiegoś kawałka o sporcie, z hasłami które były już milion razy powtórzone. Pewnie i tak zmotywuje to paru gimbów do działania i przez tydzień będą chodzić na mma.

 4. No i ten grubasek na końcu, hehe to brat Kawula, że z takim poziomem pozwolili mu się dograć do kawałka? 😆

  razem kolumbijski katar wala:crazy:

 5. Polski rap to taki sam cyrk jak KSW nigdy nie dorowna USA ale i tak znajdzie sie grono Januszy ktorzy mysla ze sa najlepsi na swiecie.

 6. Jak dla mnie słowa "sobota" i "rap" nie powinny być zestawiane obok siebie. Chyba, że to dotyczy dnia, w którym występuje jakiś prawdziwy raper :crazy:

 7. W chuj na siłę. Ja bym widział na otwarcie gali jak cały roster KSW w 3 rzędach jak w We Are the World, śpiewa ten utwór :mamed:

 8. Tylko na to czekałem… Co myślę ? Jestem serduchem za Michałem i Mateuszem – tyle.

  Hejtujesz Narkuna ?

  Kibic sukcesu. Zamiast się cieszyć, że mamy naszą Polską federację i mistrzem kat. półciężkiej jest Polak to szukasz dziury w całym. Typowy Polaczek.

 9. Jakby się nie spodobało to wrzucam filmik jak Bilon kręci maczugę. Może bardziej przypadnie do gustu :fly:

 10. Wyjebało mi w domu gniotometr.

  Wierzę, że twój muzyczny prog bólu jest znacznie wyżej usadowiony od mojego.

 11. Byłoby mocno chujowe, gdyby nie ten grubasek na końcu….. aż śmiechłem.

  Takich mamy artystów w Polsce, no, no.

 12. Nie mogłem się oprzeć i jednak włączyłem z ciekawości – wiecie jak domowymi sposobami powstrzymać krwotok z uszu?

 13. Nie mogłem się oprzeć i jednak włączyłem z ciekawości – wiecie jak domowymi sposobami powstrzymać krwotok z uszu?

  Mógłbyś coś pozytywnego raz napisać.

 14. Mógłbyś coś pozytywnego raz napisać.

  Próbowałem raz – zjechałem na SOR z ostrym zatruciem żółcią, która nie mogła znaleźć swojego upływu.

 15. Mógłbyś coś pozytywnego raz napisać.

  Napisze pozytywną recenzje tamponów pożyczonych od żony, które uratowały go przed wykrwawieniem sie na śmierć.

 16. Napisze pozytywną recenzje tamponów pożyczonych od żony, które uratowały go przed wykrwawieniem sie na śmierć.

  Żona jest w ciąży teraz, więc jestem zgubiony…

 17. Jak zobaczyłem/usłyszałem łysego grubaska na koniec parskłem ostro:lol: nie szkoda im kasy na taką szmirę?

 18. Mi się podobało.  :OK:

  Musiało ci sie podobać , bo gdybyś sobie jeszcze u Brecków nagrabił to byłaby eksterminacja drobiu w Śwince

 19. Ten ostatni z najwyzszej kategorii wagowej to jakis znany ? bo chyba jako jedyny nakoniec teledysku niezostał podpisany ? :/

 20. Ten ostatni to Wini, właściciel Stoprocent.

  Spoko człowiek więc kulturalnie mówiąc odczepcie się od niego 😉

 21. Ten ostatni to Wini, właściciel Stoprocent.

  Spoko człowiek więc kulturalnie mówiąc odczepcie się od niego 😉

  !

 22. Ten ostatni to Wini, właściciel Stoprocent.

  Spoko człowiek więc kulturalnie mówiąc odczepcie się od niego 😉

  Kulturalnie to on powinien skupić się na tym co potrafi najlepiej a na pewno nie jest to rapowanie.

  A czy jest spoko czy nie spoko to inna kwestia.

 23. Hejtujesz Narkuna ?

  Kibic sukcesu. Zamiast się cieszyć, że mamy naszą Polską federację i mistrzem kat. półciężkiej jest Polak to szukasz dziury w całym. Typowy Polaczek.

  Hejtuje ? Gdzie ? Kibic sukcesu ? Tak to sobie nazywaj inną część forum, która podczas chociażby ostatniej walki Błachowicza którą wygrywał jechała po nim równo, a teraz ' dawaj Jano ' . Zapoznaj się lepiej dokładnie z tym co znaczy kibic sukcesu, ja ze swoimi zawodnikami byłem w cięższych momentach kariery, a nie tak jak co niektórzy tutaj gdy komuś się noga powinie jest od razu chujowy. Zwróciłem uwagę, że właśnie tutaj ze wszystkich stron o MMA najbardziej hejtuje się zawodników. Zapewne jakby Held się potknął ( oby nie, życzę mu wygranej jak najbardziej ) to zara będzie jazda, że to zrobił źle, tamto źle…

  Co masz do Tomka?

  Nic, po prostu nie jestem tak wielkim fanem jak Michała i Mateusza, tyle.

  :bye: , nie będę nakręcał kolejnej dyskusji.

 24. Nic, po prostu nie jestem tak wielkim fanem jak Michała i Mateusza, tyle.

  :bye: , nie będę nakręcał kolejnej inby.

  No ok, ale nie trzeba być wielkim fanem Tomka żeby mu kibicować w walce z obcokrajowcem (murzynem). Kto jak kto, ale Ty??

  Myślałem, że wspierasz każdego polskiego mistrza.

 25. No ok, ale nie trzeba być wielkim fanem Tomka żeby mu kibicować w walce z obcokrajowcem (murzynem). Kto jak kto, ale Ty??

  Myślałem, że wspierasz każdego polskiego mistrza.

  Ja mu nie życzę porażki, nigdzie nic takiego nie napisałem. Jak najbardziej chce żeby wygrał, jak zawsze zresztą. Po prostu najbardziej jestem za Michałem i Mateuszem na tej gali i tyle.

 26. Koledzy, podejrzewam, ze gdyby było cokolwiek fajnego, takiego jednak zajebistego, takiego wow!, co by wypuściło KSW, to i tak byście tego nie przyznali. Takiego hejtu nie zbiera nawet Hania Lis która udaje biedną w Azji i placze ze kupila mokasyny za 70 zl. Masakra. Zero merytorycznej oceny, samo pierdolenie o "chopinie". Jesteście zajebiści tak bardzo w swojej zajebistosci, że chyba nic oprócz UFC nie jest i nigdy nie będzie ciekawe. Praktycznie cale Cohones,  jest tak przesiąknięte poczuciem, że tylko ono jest fajne, że tylko tutaj są prawdziwi specjaliści przez wielkie "S", którzy zakomplelsieni siedzą i piszą hejty… tylko tu ich ego może się rozwinąć…

 27. Ja mu nie życzę porażki, nigdzie nic takiego nie napisałem. Jak najbardziej chce żeby wygrał, jak zawsze zresztą. Po prostu najbardziej jestem za Michałem i Mateuszem na tej gali i tyle.

  Przecież ja też nigdzie nie napisałem, że napisałeś, że mu życzysz przegranej.

  Koledzy, podejrzewam, ze gdyby było cokolwiek fajnego, takiego jednak zajebistego, takiego wow!, co by wypuściło KSW, to i tak byście tego nie przyznali. Takiego hejtu nie zbiera nawet Hania Lis która udaje biedną w Azji i placze ze kupila mokasyny za 70 zl. Masakra. Zero merytorycznej oceny, samo pierdolenie o "chopinie". Jesteście zajebiści tak bardzo w swojej zajebistosci, że chyba nic oprócz UFC nie jest i nigdy nie będzie ciekawe. Praktycznie cale Cohones,  jest tak przesiąknięte poczuciem, że tylko ono jest fajne, że tylko tutaj są prawdziwi specjaliści przez wielkie "S", którzy zakomplelsieni siedzą i piszą hejty… tylko tu ich ego może się rozwinąć…

  Nie masz cohones to nie rozumiesz.

  Poza tym nie wiem co masz za problem z tym, że komuś coś się nie podoba? Cohones to forum ludzi, interesujących się mma. Co w tym dziwnego, że UFC stawiane jest tutaj ponad wszystko inne skoro jest to wzór.

  Jak widać niedościgniony. 

  P.S. Odkąd przyszłaś nie napisałaś nic w jakimkolwiek temacie związanym stricte z mma. Co Ty tutaj robisz skoro jest tak chujowo?

 28. Wchodzę bo czytam i czasami jest wiele ciekawych komentarzy! Trudno w to uwierzyć,  ale naprawdę!  Tak! Są i czasami pozytywy. Może jak obejrzę więcej walk i się bardziej podszkole to wtedy będę komentować wątki stricte związane z mma. Tymczasem musze czytać Wasze opinie by się obeznac z tematem.. O! Nauczycielu!

 29. Koledzy, podejrzewam, ze gdyby było cokolwiek fajnego, takiego jednak zajebistego, takiego wow!, co by wypuściło KSW, to i tak byście tego nie przyznali. Takiego hejtu nie zbiera nawet Hania Lis która udaje biedną w Azji i placze ze kupila mokasyny za 70 zl. Masakra. Zero merytorycznej oceny, samo pierdolenie o "chopinie". Jesteście zajebiści tak bardzo w swojej zajebistosci, że chyba nic oprócz UFC nie jest i nigdy nie będzie ciekawe. Praktycznie cale Cohones,  jest tak przesiąknięte poczuciem, że tylko ono jest fajne, że tylko tutaj są prawdziwi specjaliści przez wielkie "S", którzy zakomplelsieni siedzą i piszą hejty… tylko tu ich ego może się rozwinąć…

  Niezła próba Kaczy.

 30. Wchodzę bo czytam i czasami jest wiele ciekawych komentarzy! Trudno w to uwierzyć,  ale naprawdę!  Tak! Są i czasami pozytywy. Może jak obejrzę więcej walk i się bardziej podszkole to wtedy będę komentować wątki stricte związane z mma. Tymczasem musze czytać Wasze opinie by się obeznac z tematem.. O! Nauczycielu!

  He he he.

  Na pewno obeznasz się z tematem mma wchodząc w takie wątki jak ten.

 31. He he he.

  Na pewno obeznasz się z tematem mma wchodząc w takie wątki jak ten.

  Ha ha.

  Jak komentuje tu, to myślisz ze innych nie czytam? Jak mnie rozgryzles?!

 32. no niestety, niestety, nie podoba mi sie ten bit (ten kobiecy glos w tle jest jak gwozd do..)

  Anna Karwan :dismay::NOK: 0/10, a  bez niej byloby z 7/10 pewnie 😉

 33. Koledzy, podejrzewam, ze gdyby było cokolwiek fajnego, takiego jednak zajebistego, takiego wow!, co by wypuściło KSW, to i tak byście tego nie przyznali. Takiego hejtu nie zbiera nawet Hania Lis która udaje biedną w Azji i placze ze kupila mokasyny za 70 zl. Masakra. Zero merytorycznej oceny, samo pierdolenie o "chopinie". Jesteście zajebiści tak bardzo w swojej zajebistosci, że chyba nic oprócz UFC nie jest i nigdy nie będzie ciekawe. Praktycznie cale Cohones,  jest tak przesiąknięte poczuciem, że tylko ono jest fajne, że tylko tutaj są prawdziwi specjaliści przez wielkie "S", którzy zakomplelsieni siedzą i piszą hejty… tylko tu ich ego może się rozwinąć…

  E pani oplot challenge pysiaczkowa zgadzam się z panią oplot challenge w czesci wypowiedzi ale akurat ten utwór jest tak mega huyowy ze nawet mi się nie podoba. – a zawdzięcza go Annie Karwan (ktora juz miala swoje solowe otwarcia KSW ktore wychodzily bardzo fajnie, lecz nie tym razem)

 34. Koledzy, podejrzewam, ze gdyby było cokolwiek fajnego, takiego jednak zajebistego, takiego wow!, co by wypuściło KSW, to i tak byście tego nie przyznali. Takiego hejtu nie zbiera nawet Hania Lis która udaje biedną w Azji i placze ze kupila mokasyny za 70 zl. Masakra. Zero merytorycznej oceny, samo pierdolenie o "chopinie". Jesteście zajebiści tak bardzo w swojej zajebistosci, że chyba nic oprócz UFC nie jest i nigdy nie będzie ciekawe. Praktycznie cale Cohones,  jest tak przesiąknięte poczuciem, że tylko ono jest fajne, że tylko tutaj są prawdziwi specjaliści przez wielkie "S", którzy zakomplelsieni siedzą i piszą hejty… tylko tu ich ego może się rozwinąć…

  A co tu merytorycznie oceniać Pani Pysiaczkowo ? To jest utwór muzyczny, czy się komuś podoba czy nie to kwestia gustu.

  Jak dla mnie jest chujowy i nie ma to nic wspólnego z KSW.

  Kto to Hania Lis i dlaczego mają mnie obchodzić jej mokasyny ?

 35. A to widzieli ;)?

  2:51.2:52 znane twarze MMA i KSW, choć nie fighterzy też są 😉

  to ty żyjesz ?

  wrócil i w nowym stylu hehe, zaczalem sie juz zastanawiac nad twoim nowym nickiem 😛

 36. Koledzy, podejrzewam, ze gdyby było cokolwiek fajnego, takiego jednak zajebistego, takiego wow!, co by wypuściło KSW, to i tak byście tego nie przyznali. Takiego hejtu nie zbiera nawet Hania Lis która udaje biedną w Azji i placze ze kupila mokasyny za 70 zl. Masakra. Zero merytorycznej oceny, samo pierdolenie o "chopinie". Jesteście zajebiści tak bardzo w swojej zajebistosci, że chyba nic oprócz UFC nie jest i nigdy nie będzie ciekawe. Praktycznie cale Cohones,  jest tak przesiąknięte poczuciem, że tylko ono jest fajne, że tylko tutaj są prawdziwi specjaliści przez wielkie "S", którzy zakomplelsieni siedzą i piszą hejty… tylko tu ich ego może się rozwinąć…

  Jak dla mnie materiał zajebisty. Jaram się niesamowicie i z niecierpliwością czekam na otwarcie gali, które – szczerze mówiąc – jest dla mnie znakomitym widowiskiem, którego nie ma jedyny konkurent KSW, organizacja UFC. Serce rośnie, że trafił Nam się tak znakomity produkt, a materiały – takie jak ten – umilają czas pozostały do rozpoczęcia mam nadzieję (i wszystko na to wskazuje) fenomenalnego spektaklu z udziałem największych gladiatorów.

  PS. Postaraj się @kaczka41 bardziej z tymi oplotami 🙂 A… i następnym razem jak wrzucę jakiś plakacik to niech Pysiaczkowa czy maciejcar zostawią lajka 😀

 37. Kto to powiedział ?

  Polski rap to jest kurwa rynsztok, jeżeli chodzi o zasady. Patent jest taki, że nagrywasz album, który ssie kutasa pod każdym względem i wciskasz go dzieciakom jako dobry produkt. One to łykają, BO TO DZIECI, tłumnie zwalają się na koncerty i potem piszesz komuś, kto wytyka ci oczywistą chujowość “SPRAWDŹ KURWO ILU MAM FANÓW TO NIE MOŻE BYĆ CHUJOWE”. No więc oczywiście jest, idioto,

 38. to zara będzie jazda

  może jak obejrzę więcej walk i się bardziej podszkole to wtedy będę komentować

  :applause:

  A tak w ogóle to :kis: KSW

 39. Jak to jest chujowe to polecam wyciągnąć chuja z uszu 🙂 żeby się przypierdalać do czegoś tylko po to żeby się przypierdolić, bezsensu, zdecydowanie więcej asłuchalnych gówien znajdziecie na swoich playlistach.

  WAR ŻYRAFA, WAR CIPEK.

 40. Tylko na to czekałem… Co myślę ? Jestem serduchem za Michałem i Mateuszem – tyle.

  Myślałem, że bardziej czekasz na pierwszy pocałunek:(

 41. Koledzy, podejrzewam, ze gdyby było cokolwiek fajnego, takiego jednak zajebistego, takiego wow!, co by wypuściło KSW, to i tak byście tego nie przyznali. Takiego hejtu nie zbiera nawet Hania Lis która udaje biedną w Azji i placze ze kupila mokasyny za 70 zl. Masakra. Zero merytorycznej oceny, samo pierdolenie o "chopinie". Jesteście zajebiści tak bardzo w swojej zajebistosci, że chyba nic oprócz UFC nie jest i nigdy nie będzie ciekawe. Praktycznie cale Cohones,  jest tak przesiąknięte poczuciem, że tylko ono jest fajne, że tylko tutaj są prawdziwi specjaliści przez wielkie "S", którzy zakomplelsieni siedzą i piszą hejty… tylko tu ich ego może się rozwinąć…

  A ile nóg ma stonoga???

 42. Pasuje to hip hop polo, do tego programu rozrywkowego.

  Daje dyszkę:*

  Ale się hojny na starość zrobiłeś :mamed:

 43. Jakby ze Scooterem wystapili to by bylo cos, a nie tam jakies rapsy

  tutututututututu tututututututututu

 44. Koledzy, podejrzewam, ze gdyby było cokolwiek fajnego, takiego jednak zajebistego, takiego wow!, co by wypuściło KSW, to i tak byście tego nie przyznali. Takiego hejtu nie zbiera nawet Hania Lis która udaje biedną w Azji i placze ze kupila mokasyny za 70 zl. Masakra. Zero merytorycznej oceny, samo pierdolenie o "chopinie". Jesteście zajebiści tak bardzo w swojej zajebistosci, że chyba nic oprócz UFC nie jest i nigdy nie będzie ciekawe. Praktycznie cale Cohones,  jest tak przesiąknięte poczuciem, że tylko ono jest fajne, że tylko tutaj są prawdziwi specjaliści przez wielkie "S", którzy zakomplelsieni siedzą i piszą hejty… tylko tu ich ego może się rozwinąć…

  :kis:

 45. Kto to powiedział ?

  Polski rap to jest kurwa rynsztok, jeżeli chodzi o zasady. Patent jest taki, że nagrywasz album, który ssie kutasa pod każdym względem i wciskasz go dzieciakom jako dobry produkt. One to łykają, BO TO DZIECI, tłumnie zwalają się na koncerty i potem piszesz komuś, kto wytyka ci oczywistą chujowość “SPRAWDŹ KURWO ILU MAM FANÓW TO NIE MOŻE BYĆ CHUJOWE”. No więc oczywiście jest, idioto,

  Ty

 46. Koledzy, podejrzewam, ze gdyby było cokolwiek fajnego, takiego jednak zajebistego, takiego wow!, co by wypuściło KSW, to i tak byście tego nie przyznali. Takiego hejtu nie zbiera nawet Hania Lis która udaje biedną w Azji i placze ze kupila mokasyny za 70 zl. Masakra. Zero merytorycznej oceny, samo pierdolenie o "chopinie". Jesteście zajebiści tak bardzo w swojej zajebistosci, że chyba nic oprócz UFC nie jest i nigdy nie będzie ciekawe. Praktycznie cale Cohones,  jest tak przesiąknięte poczuciem, że tylko ono jest fajne, że tylko tutaj są prawdziwi specjaliści przez wielkie "S", którzy zakomplelsieni siedzą i piszą hejty… tylko tu ich ego może się rozwinąć…

  Gdy serwowali zajebiste zestawienia, chocby ostatnie Gamrot – Barnaoui czy Wrzosek – Wolanski, to niemal wszyscy tutaj ich chwalili. Kiedy staraja sie przykryc slabosc najblizszej rozpiski  mniej lub bardziej udanym i efektownym, to juz kwestia gustu, videoclipem to spotykaja sie z okreslona reakcja. Wcale nie dlatego, ze cohones jest przeswiadczone o swojej zajebistosci, tylko dlatego, ze jest w przewazajacej wiekszosci swiadome tego co sie mu serwuje. Przeciez teraz dyskusja skupi sie na tym jak wypadl jeden z drugim raperem i podobnych pierdolach, a nie na tym jak fatalnie slabymi rywalami Tomka Narkuna i Mateusza Gamrota sa Sokoudjou i Gomes. A o to, mam wrazenie, glownie chodzilo. Jest muzyka, swiatla i fajerwerki. Sa charakterystyczny murzyn i tajemniczy zwyciesca turnieju z brazylijskiej dzungli, ktorych zadaniem jest efektownie przegrac z lokalnymi bohaterami, a do tego niezrownowazony, "najniebezpieczniejszy zawodnik MMA na swiecie", zbanowany przez wszystkie powazne organizacje, w starciu z rodzimym Lionheartem. Jarmark mozna zaczynac i ostaecznie moze to byc jarmark naprawde bardzo efektowny. Tyle, ze sa tacy ktorzy uwierzyli w to, iz KSW bedzie czyms znacznie wiecej i oni czuja sie rozczarowani. Niestety recytowane w tej produkcji pompatyczne slowa o wstawaniu po upadku brzmia w przypadku takiego Mateusza Gamrota jak ponury zart, bo on w starciu z rywalem zaserwowanym mu przez KSW upasc moze co najwyzej po poslizgnieciu sie na niedokladnie wytartej macie klatki.

 47. Koledzy, podejrzewam, ze gdyby było cokolwiek fajnego, takiego jednak zajebistego, takiego wow!, co by wypuściło KSW, to i tak byście tego nie przyznali. Takiego hejtu nie zbiera nawet Hania Lis która udaje biedną w Azji i placze ze kupila mokasyny za 70 zl. Masakra. Zero merytorycznej oceny, samo pierdolenie o "chopinie". Jesteście zajebiści tak bardzo w swojej zajebistosci, że chyba nic oprócz UFC nie jest i nigdy nie będzie ciekawe. Praktycznie cale Cohones,  jest tak przesiąknięte poczuciem, że tylko ono jest fajne, że tylko tutaj są prawdziwi specjaliści przez wielkie "S", którzy zakomplelsieni siedzą i piszą hejty… tylko tu ich ego może się rozwinąć…

  Przede wszystkim trzeba podzielić komentarza na dwa rodzaje, a może nawet trzy. Sportowe, pozasportowe/muzyczne w tym przypadku i sarkazm.

  Sarkazm jak to sarkazm, na cohones zawsze był i będzie a kto nie potrafi go wykryć będzie pierwszym wbijającym cwela.

  Pozasportowo/muzycznie. Wchodząc w szczegóły może faktycznie Pani w tle trochę robi Hiphopolo i do mnie osobiście takie rzeczy nie trafiają do końca ale wiem że średnia krajowa będzie podjarana, morale w górę i o to w tym chodzi ! Dlatego powiem, świetny pomysł i fajnie !

  Sportowo. W suchym pierwszym głośnym przemyśeniu @VaeVictis powiedział wszystko co złe i prawdziwe. Ja natomiast na złym się nie skupiam bo nie jest to klucz do sukcesu. Jaką miarą mamy mierzyć KSW ? Miarą odpowiednią. To jest Polska federacja, ani KSW ani Polska mocarstwem światowym nie jest. Budżet też zapewne jest jaki jest. Przecież właściciele nie robią sobie krzywdy a starają się zapewnić jak najlepsze widowisko. Detali nie znam więc zakładam że jest to najlepsze rozwiązanie na chwile obecną a nie inne. Cohones jest też głosem ludu wymagającego a krytyka dopóki coś wnosi i jest wysłuchiwana, będzie budująca.

 48. Gdy serwowali zajebiste zestawienia, chocby ostatnie Gamrot – Barnaoui czy Wrzosek – Wolanski, to niemal wszyscy tutaj ich chwalili. Kiedy staraja sie przykryc slabosc najblizszej rozpiski  mniej lub bardziej udanym i efektownym, to juz kwestia gustu, videoclipem to spotykaja sie z okreslona reakcja. Wcale nie dlatego, ze cohones jest przeswiadczone o swojej zajebistosci, tylko dlatego, ze jest w przewazajacej wiekszosci swiadome tego co sie mu serwuje. Przeciez teraz dyskusja skupi sie na tym jak wypadl jeden z drugim raperem i podobnych pierdolach, a nie na tym jak fatalnie slabymi rywalami Tomka Narkuna i Mateusza Gamrota sa Sokoudjou i Gomes. A o to, mam wrazenie, glownie chodzilo. Jest muzyka, swiatla i fajerwerki. Sa charakterystyczny murzyn i tajemniczy zwyciesca turnieju z brazylijskiej dzungli, ktorych zadaniem jest efektownie przegrac z lokalnymi bohaterami, a do tego niezrownowazony, "najniebezpieczniejszy zawodnik MMA na swiecie", zbanowany przez wszystkie powazne organizacje, w starciu z rodzimym Lionheartem. Jarmark mozna zaczynac i ostaecznie moze to byc jarmark naprawde bardzo efektowny. Tyle, ze sa tacy ktorzy uwierzyli w to, iz KSW bedzie czyms znacznie wiecej i oni czuja sie rozczarowani. Niestety recytowane w tej produkcji pompatyczne slowa o wstawaniu po upadku brzmia w przypadku takiego Mateusza Gamrota jak ponury zart, bo on w starciu z rywalem zaserwowanym mu przez KSW upasc moze co najwyzej po poslizgnieciu sie na niedokladnie wytartej macie klatki.

  Przede wszystkim trzeba podzielić komentarza na dwa rodzaje, a może nawet trzy. Sportowe, pozasportowe/muzyczne w tym przypadku i sarkazm.

  Sarkazm jak to sarkazm, na cohones zawsze był i będzie a kto nie potrafi go wykryć będzie pierwszym wbijającym cwela.

  Pozasportowo/muzycznie. Wchodząc w szczegóły może faktycznie Pani w tle trochę robi Hiphopolo i do mnie osobiście takie rzeczy nie trafiają do końca ale wiem że średnia krajowa będzie podjarana, morale w górę i o to w tym chodzi ! Dlatego powiem, świetny pomysł i fajnie !

  Sportowo. W suchym pierwszym głośnym przemyśeniu @VaeVictis powiedział wszystko co złe i prawdziwe. Ja natomiast na złym się nie skupiam bo nie jest to klucz do sukcesu. Jaką miarą mamy mierzyć KSW ? Miarą odpowiednią. To jest Polska federacja, ani KSW ani Polska mocarstwem światowym nie jest. Budżet też zapewne jest jaki jest. Przecież właściciele nie robią sobie krzywdy a starają się zapewnić jak najlepsze widowisko. Detali nie znam więc zakładam że jest to najlepsze rozwiązanie na chwile obecną a nie inne. Cohones jest też głosem ludu wymagającego a krytyka dopóki coś wnosi i jest wysłuchiwana, będzie budująca.

  Na chuj wy Kaczce odpowiadacie?

 49. Na chuj wy Kaczce odpowiadacie?

  Rozumiem, że porównywanie mnie do Kaczki, jest fatalną próbą wywarcia na mnie presji wstawienia zdjęcia w celu udowodninenia mojej prawdziwej tożsamości. 🙂

 50. Pan Niedziela (nie będę ubliżał sobocie bo lubię, ale jako dzień tygodnia), Bilon (którego kurwa kiedyś namiętnie słuchałem), jakiś wydziarany brodacz i wini; szef i własciciel 100pro wkręcający się do kawałów bo po koksie ujebało mu się we łbie, że umie rapować…żyć nie umierać…

 51. Gdy serwowali zajebiste zestawienia, chocby ostatnie Gamrot – Barnaoui czy Wrzosek – Wolanski, to niemal wszyscy tutaj ich chwalili. Kiedy staraja sie przykryc slabosc najblizszej rozpiski  mniej lub bardziej udanym i efektownym, to juz kwestia gustu, videoclipem to spotykaja sie z okreslona reakcja. Wcale nie dlatego, ze cohones jest przeswiadczone o swojej zajebistosci, tylko dlatego, ze jest w przewazajacej wiekszosci swiadome tego co sie mu serwuje. Przeciez teraz dyskusja skupi sie na tym jak wypadl jeden z drugim raperem i podobnych pierdolach, a nie na tym jak fatalnie slabymi rywalami Tomka Narkuna i Mateusza Gamrota sa Sokoudjou i Gomes. A o to, mam wrazenie, glownie chodzilo. Jest muzyka, swiatla i fajerwerki. Sa charakterystyczny murzyn i tajemniczy zwyciesca turnieju z brazylijskiej dzungli, ktorych zadaniem jest efektownie przegrac z lokalnymi bohaterami, a do tego niezrownowazony, "najniebezpieczniejszy zawodnik MMA na swiecie", zbanowany przez wszystkie powazne organizacje, w starciu z rodzimym Lionheartem. Jarmark mozna zaczynac i ostaecznie moze to byc jarmark naprawde bardzo efektowny. Tyle, ze sa tacy ktorzy uwierzyli w to, iz KSW bedzie czyms znacznie wiecej i oni czuja sie rozczarowani. Niestety recytowane w tej produkcji pompatyczne slowa o wstawaniu po upadku brzmia w przypadku takiego Mateusza Gamrota jak ponury zart, bo on w starciu z rywalem zaserwowanym mu przez KSW upasc moze co najwyzej po poslizgnieciu sie na niedokladnie wytartej macie klatki.

  W sumie po częsci zgadzam się z Twoją wypowiedzią, jest w tym trochę prawdy. Jednakże wylewany tutaj żal, komentarze które jedynie maja hejtować są dla mnie bez sensu. Oczywiście nie odmawiam nikomu własnej oceny, wypowiedzenia się itp. Trzeba jedynie pamiętać, by krytyka była konstruktywna, musi mieć główne założenie: sugeruje inny sposób rozwiązania problemu który został poddany krytyce. Tego mi zabrakło.

 52. Pewnie już sto osób to napisało, ale nic innego się nie da – żenadometr wyje*ało w kosmos, wytrzymałem 70 sekund… KSW mogłoby organizować sportowe eventy a organizuje festyny, dożynki, kicz i pożogę… Chcesz, nie chcesz, jesteś skazany na UFC…

 53. Jakby ze Scooterem wystapili to by bylo cos, a nie tam jakies rapsy

  tutututututututu tututututututututu

  Kurwa Scooter totalny klasyk 😀

 54. Jakby ze Scooterem wystapili to by bylo cos, a nie tam jakies rapsy

  tutututututututu tututututututututu

  Kurwa Scooter totalny klasyk 😀

  Ale on by miał hajsu gdyby bum na taką muzę byłby w dzisiejszych czasach i nagrywałby to teraz a nie 15 lat temu.

 55. Ale on by miał hajsu gdyby bum na taką muzę byłby w dzisiejszych czasach i nagrywałby to teraz a nie 15 lat temu.

  Tyle samo, tylko skorygowane o inflacje ? Zresztą on nadal chyba jest aktywny.

 56. Tyle samo, tylko skorygowane o inflacje ? Zresztą on nadal chyba jest aktywny.

  A nie miałby w chuj więcej mimo wszystko? Kiedyś nie było pieniędzy na kupowanie płyt itd. Scootera słuchało się jedynie na Vivie i MTV. Wydaję mi się, że teraz są dużo lepsze czasy do robienia hajsu na muzyce niż wtedy.

  Ale od razu mówię, że się na tym nie znam więc mogę się mylić. To tylko takie moje przemyślenia.

 57. A nie miałby w chuj więcej mimo wszystko? Kiedyś nie było pieniędzy na kupowanie płyt itd. Scootera słuchało się jedynie na Vivie i MTV. Wydaję mi się, że teraz są dużo lepsze czasy do robienia hajsu na muzyce niż wtedy.

  Ale od razu mówię, że się na tym nie znam więc mogę się mylić. To tylko takie moje przemyślenia.

  Nominalnie tak, realnie mniej. Dystrybucja cyfrowa zrobiła muzykę znacznie tańszą. Amerykański nastolatek który kiedyś kupiłby parę płyt (początek lat 90) teraz opłaca abo w Spotify albo Tidal za nominalny ułamek tego co kiedyś by zarobił. Do tego cyfrowe piractwo (w latach 90 nie fałszowało się płyt na zachodzie), oglądanie muzyki na YT. Mniej ludzi chodzi też na koncerty, bo konkurują z innymi formami rozrywki. A dzieciaki zamiast gwiazd muzyki mają plakaty youtuberów. IMO muzycy są teraz w chuj biedniejsi.

 58. Jak dla mnie słowa "sobota" i "rap" nie powinny być zestawiane obok siebie. Chyba, że to dotyczy dnia, w którym występuje jakiś prawdziwy raper :crazy:

  Ale  Gówno utwór o wojownikach bijących się z ogórkami

 59. @mat01 Ale żeś mi chłopie banie zrył tym Scooterem 😀 Teraz napierdalam od 2 dni ich hity haha 😀

  Polecam sie. To byl hit zlotu na ksw 34 :dance:

 60. Jak to jest chujowe to polecam wyciągnąć chuja z uszu 🙂 żeby się przypierdalać do czegoś tylko po to żeby się przypierdolić, bezsensu, zdecydowanie więcej asłuchalnych gówien znajdziecie na swoich playlistach.

  WAR ŻYRAFA, WAR CIPEK.

  Nie żartuj. Jak to co wrzuciłeś to jest muzyka, to bójka meneli pod monopolem to jest MMA. Jedno i drugie jest parodią i amatorszczyzną w porównaniu do tego, gdy robią to wyszkoleni ludzie. Poza wyjątkami od reguły jak wszędzie, gdy jakiś menel jednak ma przeszłość w sztukach walki a discopolowiec ma w miarę barwę głosu czy melodię tworzy ktoś kto się tego uczył w szkole, a nie we własnym zakresie ;]

  PS: Zgadzam się za to co to War Żyrafa i War Cipao 🙂 Chyba, że wrzuciłeś to w obronie kawałka z tematu po prostu, a ja odwrotnie zrozumiałem ześ fan DP;)

 61. Nie żartuj. Jak to co wrzuciłeś to jest muzyka, to bójka meneli pod monopolem to jest MMA.

  A jaką muzykę on wrzucił ?

 62. Gdy serwowali zajebiste zestawienia, chocby ostatnie Gamrot – Barnaoui czy Wrzosek – Wolanski, to niemal wszyscy tutaj ich chwalili. Kiedy staraja sie przykryc slabosc najblizszej rozpiski  mniej lub bardziej udanym i efektownym, to juz kwestia gustu, videoclipem to spotykaja sie z okreslona reakcja. Wcale nie dlatego, ze cohones jest przeswiadczone o swojej zajebistosci, tylko dlatego, ze jest w przewazajacej wiekszosci swiadome tego co sie mu serwuje. Przeciez teraz dyskusja skupi sie na tym jak wypadl jeden z drugim raperem i podobnych pierdolach, a nie na tym jak fatalnie slabymi rywalami Tomka Narkuna i Mateusza Gamrota sa Sokoudjou i Gomes. A o to, mam wrazenie, glownie chodzilo. Jest muzyka, swiatla i fajerwerki. Sa charakterystyczny murzyn i tajemniczy zwyciesca turnieju z brazylijskiej dzungli, ktorych zadaniem jest efektownie przegrac z lokalnymi bohaterami, a do tego niezrownowazony, "najniebezpieczniejszy zawodnik MMA na swiecie", zbanowany przez wszystkie powazne organizacje, w starciu z rodzimym Lionheartem. Jarmark mozna zaczynac i ostaecznie moze to byc jarmark naprawde bardzo efektowny. Tyle, ze sa tacy ktorzy uwierzyli w to, iz KSW bedzie czyms znacznie wiecej i oni czuja sie rozczarowani. Niestety recytowane w tej produkcji pompatyczne slowa o wstawaniu po upadku brzmia w przypadku takiego Mateusza Gamrota jak ponury zart, bo on w starciu z rywalem zaserwowanym mu przez KSW upasc moze co najwyzej po poslizgnieciu sie na niedokladnie wytartej macie klatki.

  Post miesiąca. :OK::razz:enn:

 63. Double Penetration według mnie

  Nie znam takiego rodzaju muzyki 😉 było mi szkoda klawiatury na napisanie Disco Polo, ale jak już muszę wyjaśniać…

 64. Nie żartuj. Jak to co wrzuciłeś to jest muzyka, to bójka meneli pod monopolem to jest MMA. Jedno i drugie jest parodią i amatorszczyzną w porównaniu do tego, gdy robią to wyszkoleni ludzie. Poza wyjątkami od reguły jak wszędzie, gdy jakiś menel jednak ma przeszłość w sztukach walki a discopolowiec ma w miarę barwę głosu czy melodię tworzy ktoś kto się tego uczył w szkole, a nie we własnym zakresie ;]

  PS: Zgadzam się za to co to War Żyrafa i War Cipao 🙂 Chyba, że wrzuciłeś to w obronie kawałka z tematu po prostu, a ja odwrotnie zrozumiałem ześ fan DP;)

  Gdzie wrzuciłem muzykę? Możesz mi zacytować? Bo nie przypominam sobie a z chęcią bym Ci honor zwrócił, jestem sklerotykiem, przy okazji mógłbyś rozwinąć skrót 'DP' bo niewiele mi on mówi, moje pierwsze skojarzenie – Dilated Peoples, które szanuje.

  Nie bronię tego kawałka, ale jak na nasze rodzime podwórko hip hop'owe to naprawdę nie ma w tym tragedii i nie ma co dramatyzować, długo w tym siedzę i jestem dosyć osłuchany i zdecydowanie bardziej porwała mnie ta zapowiedź niż większość poprzednich naszych krajowych produkcji, które są monotonne i robione na jedno kopyto od lat.

 65. Gdzie wrzuciłem muzykę? Możesz mi zacytować? Bo nie przypominam sobie a z chęcią bym Ci honor zwrócił, jestem sklerotykiem, przy okazji mógłbyś rozwinąć skrót 'DP' bo niewiele mi on mówi, moje pierwsze skojarzenie – Dilated Peoples, które szanuje.

  Nie bronię tego kawałka, ale jak na nasze rodzime podwórko hip hop'owe to naprawdę nie ma w tym tragedii i nie ma co dramatyzować, długo w tym siedzę i jestem dosyć osłuchany i zdecydowanie bardziej porwała mnie ta zapowiedź niż większość poprzednich naszych krajowych produkcji, które są monotonne i robione na jedno kopyto od lat.

  O chuj, ale się zamotało ;D

  Kawałek z tematu jest git jak najbardziej:) Lubię takie "spotkania solowych raperów", dobrze się kojarzą.

  Ja do Ciebie to zacytowałem jakoś? 😉 D-amia-enp to wrzucał w czwartek o 8:21 PM 🙂

  DP czyli Disco Polo. Już wyjaśniłem wyżej 🙂


  Ja tam nawet nie rozdrabniam nawet tego kawałka na części zbytnio. Wszyscy się wpasowali jak dla mnie. Poza Winim. Który wręcz jest tam jakby dodany na koniec, gdy nawet Ania się już wykrzyczała do końca 😉 Ona też jest mega i bodajże będzie w Voice of Poland w najbliższy weekend i rozjebie jurorów mam nadzieję 😉 Dziwię się, że o niej od lat wciąż tak cicho. Choćby ktoś jej tworzył tą muzę i pisał, ale powinna śpiewać jak najwięcej 😉 Pozdro!

 66. O chuj, ale się zamotało ;D

  Kawałek z tematu jest git jak najbardziej:) Lubię takie "spotkania solowych raperów", dobrze się kojarzą.

  Ja do Ciebie to zacytowałem jakoś? 😉 D-amia-enp to wrzucał w czwartek o 8:21 PM 🙂

  DP czyli Disco Polo. Już wyjaśniłem wyżej 🙂


  Ja tam nawet nie rozdrabniam nawet tego kawałka na części zbytnio. Wszyscy się wpasowali jak dla mnie. Poza Winim. Który wręcz jest tam jakby dodany na koniec, gdy nawet Ania się już wykrzyczała do końca 😉 Ona też jest mega i bodajże będzie w Voice of Poland w najbliższy weekend i rozjebie jurorów mam nadzieję 😉 Dziwię się, że o niej od lat wciąż tak cicho. Choćby ktoś jej tworzył tą muzę i pisał, ale powinna śpiewać jak najwięcej 😉 Pozdro!

  Właśnie wczoraj widziałem końcówkę tego programu i zastanawiałem się czy to Ania. Fajnie, że tam poszła bo talent dziewczyna ma bez dwóch zdań a promocja się przyda.

  No i całkiem nieźle wyglada w tych blond włosach 😉

 67. Refren wywolal u mnie smiech i wylaczenie tego utworu. Czytam komentarze i podobno na koniec jest jeszcze gorzej. No nic odpalam, przewijam do koncowki i fakt bylo cos gorszego niz refren

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.