Jak udało się dzisiaj dowiedzieć naszej redakcji, Michał Materla podjął już decyzję o swojej przyszłości w MMA. Jak ogłosił dzisiaj jego manager, „Cipao” zostaje w KSW i tam fani będą mogli oglądać jego kolejne walki. Tym samym kwestia zestawienia w walce wieczoru UFC Gdańsk wciąż zostaje tajemnicą.

W ubiegłym tygodniu dość niespodziewanie brazylijskie media ogłosiły, że były mistrz KSW Michał Materla zmierzy się w walce wieczoru polskiej gali UFC z Thiago Santosem. Plotek mimo upływu kolejnych dni nie potwierdzano. Ostatnio nawet gruchnęła kolejna niepotwierdzona infromacja, która głosiła, że KSW zaoferowało jednak o wiele lepsze warunki, które zachęciły Materlę do pozostania u swojego dotychczasowego pracodawcy.

Na pewno event w Gdańsku zyskałby, gdyby Michał tam walczył, ale niestety – tak wyszło, że się jednak nie dogadaliśmy do końca. – mówi Norbert Sawicki w wywiadzie dla naszego portalu. 

Wiadomo już, że ze względu na sytuację prawną Michała, jego występ w Dublinie jest niemożliwy. Dużo mówi się jednak o tym, że w 2017 roku KSW zorganizuje jeszcze jedną galę, w grudniu. Być może to tam fani MMA i Michała Materli będą mogli cieszyć się z jego powrotu.

Cała rozmowa Norberta Sawickiego z Jackiem Adamczykiem jeszcze dziś na MMARocks. 

7 KOMENTARZE

  1. To naprawdę niezwykła wiadomość. Te emocje, te oczekiwania…równie wielkie, jak te: Co będzie po lecie? Czyżby jesień? Pewnie tak…ale niepewność pozostaje…

  2. wszędzie dobrze ale w ciepłym kurwidołku gdzie nie ma testów antydopingowych i za dobrych zawodników najlepiej;-) logika prawdziwego miszcza

  3. Jak znam życie, od początku chodziło pewnie o kasę, szkoda bo Cipek deklarował, że pojdzie do ufc nawet za mniejsze pieniądze byle walczyć z najlepszymi… ostatecznie wszyscy mają takie samo podejście jak Mamed.

  4. Hmm zacieram ręce na myśl o nadchodzących wyzwaniach! Co może lepszefo

  5. I dobrze, przecietniak nawet jak na standardy KSW(o zgrozo), a to wszystko bez kontroli antydopingowych. UFC zostawmy powaznym zawodnikom. Cyrk to idealne miejsce dla Michala.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.