Maciej Kawulski, współwłaściciel organizacji KSW,  powiedział w wywiadzie udzielonym Polsatowi Sport, że rozmawiał telefonicznie z Michałem Materlą, tuż po tym jak ten opuścił areszt.

Cieszę się, że jest w dobrej formie, nie tylko fizycznej, ale też psychicznej. Rzeczywiście brzmiał bardzo dobrze i to nie brzmiało tylko jak radość z odzyskania wolności, ale też takie wewnętrzne poczucie, że znajduje się w miejscu, w którym powinien się znajdować, to znaczy, nie było czuć w jego głosie, że stracił czas, a to jest chyba rzecz, która jest najgorsza po zakończeniu takiego etapu życia jaki on zakończył.

Kawulski dodał, że liczy, iż sprawa Materli niedługo zakończy się również formalnie, a jeśli chodzi o ponowny start Michała w KSW, to wszystko zależy już od niego.

Mam nadzieję, że ta sprawa wkrótce również formalnie się zakończy. Patrząc na to z boku, nie będąc ekspertem, raz jeszcze podkreślam, że system zrobił dużą krzywdę nie tylko wielkiej gwieździe, ale też człowiekowi. Mam nadzieję, że ta sytuacja bardzo szybko się wyprostuje. Jesteśmy z nim sercem, jesteśmy z nim ciałem. Federacja KSW czeka na wielki powrót Michała Materli, tym bardziej jeśli jest w formie. I oczywiście tylko od niego zależy, czy to będzie w tym roku, czy w przyszłym. Mam nadzieję, że jak najszybciej, bo co jeszcze wyczułem w jego głosie, to że on bardzo tęskni za startem.

2 KOMENTARZE

  1. Śmiech na sali @marcinwu git z Ustki robi konfidenta z Cipao :D. Jak by nie było, czy sprzedał czy nie, i tak Ty teraz tego nie wiesz i pewnie się nie dowiesz, ale zastanów się, który frajer wychodzi za tak dużą kaucją?..

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.