Maciej Kawulski, współwłaściciel organizacji KSW,  powiedział w wywiadzie udzielonym Polsatowi Sport, że rozmawiał telefonicznie z Michałem Materlą, tuż po tym jak ten opuścił areszt.

Cieszę się, że jest w dobrej formie, nie tylko fizycznej, ale też psychicznej. Rzeczywiście brzmiał bardzo dobrze i to nie brzmiało tylko jak radość z odzyskania wolności, ale też takie wewnętrzne poczucie, że znajduje się w miejscu, w którym powinien się znajdować, to znaczy, nie było czuć w jego głosie, że stracił czas, a to jest chyba rzecz, która jest najgorsza po zakończeniu takiego etapu życia jaki on zakończył.

Kawulski dodał, że liczy, iż sprawa Materli niedługo zakończy się również formalnie, a jeśli chodzi o ponowny start Michała w KSW, to wszystko zależy już od niego.

Mam nadzieję, że ta sprawa wkrótce również formalnie się zakończy. Patrząc na to z boku, nie będąc ekspertem, raz jeszcze podkreślam, że system zrobił dużą krzywdę nie tylko wielkiej gwieździe, ale też człowiekowi. Mam nadzieję, że ta sytuacja bardzo szybko się wyprostuje. Jesteśmy z nim sercem, jesteśmy z nim ciałem. Federacja KSW czeka na wielki powrót Michała Materli, tym bardziej jeśli jest w formie. I oczywiście tylko od niego zależy, czy to będzie w tym roku, czy w przyszłym. Mam nadzieję, że jak najszybciej, bo co jeszcze wyczułem w jego głosie, to że on bardzo tęskni za startem.

33 KOMENTARZE

 1. kawulski to mógłby zostać psychologiem, skoro tyle rzeczy jest w stanie wyczytać z głosu drugiego człowieka. SPOILER
  :mamed:

 2. kawulski to mógłby zostać psychologiem, skoro tyle rzeczy jest w stanie wyczytać z głosu drugiego człowieka. SPOILER
  :mamed:

  W dodatku przez telefon :razz:ytalsiektos:

 3. No po rorzmowie nawet telefonicznej mozna sporo "wyczytac", ale w  oczy czasem też wychodzi co innego:)

  Kawul jak zwykle mota jak może, aby było głośno

 4. Rzeczywiście brzmiał bardzo dobrze i to nie brzmiało tylko jak radość z odzyskania wolności, ale też takie wewnętrzne poczucie, że znajduje się w miejscu, w którym powinien się znajdować,

  Ręce opadają. Jest tymczasowo zwolniony z aresztu, bo wpłacono kaucje a pewnie powiedział to co prokuratura chciała i nie ma potrzeby aby go dłużej przetrzymywać….

  Mam nadzieję, że ta sprawa wkrótce również formalnie się zakończy. Patrząc na to z boku, nie będąc ekspertem, raz jeszcze podkreślam, że system zrobił dużą krzywdę nie tylko wielkiej gwieździe, ale też człowiekowi. Mam nadzieję, że ta sytuacja bardzo szybko się wyprostuje.

  Tak, niedługo się formalnie zakończy. Trzeba tylko poczekać na wokandę, zeznania świadków, ocenę dowodów i albo będzie trzeba odsiedzieć, albo dostanie zawias. Czytając dalszą wypowiedź tego "pana" mam wrażenie, że nie czytał zarzutów jakie postawiono Materli…

 5. a pewnie powiedział to co prokuratura chciała i nie ma potrzeby aby go dłużej przetrzymywać….

  nic nie powiedzial

 6. nic nie powiedzial

  Haha i dlatego wyszedł za tak dużą kaucją… Tak jak piszesz. Dziwi taki hura optymizm w stosunku do tego człowieka na forum. Nie takie "kozaki" pękały. Mało tego, trzeba być naiwniakiem aby wierzyć że te telefony które CBŚ zabezpieczył podczas zatrzymania, służyły mu jako przedmioty do których ma sentyment. Telefoniki których "tak łatwo nie można namierzyć" jak nowoczesne smartfony..

  Naprawdę wierzysz w to co piszesz czy po prostu palisz głupa dla zasady ?

 7. Haha i dlatego wyszedł za tak dużą kaucją… Tak jak piszesz. Dziwi taki hura optymizm w stosunku do tego człowieka na forum. Nie takie "kozaki" pękały. Mało tego, trzeba być naiwniakiem aby wierzyć że te telefony które CBŚ zabezpieczył podczas zatrzymania, służyły mu jako przedmioty do których ma sentyment. Telefoniki których "tak łatwo nie można namierzyć" jak nowoczesne smartfony..

  Naprawdę wierzysz w to co piszesz czy po prostu palisz głupa dla zasady ?

  jedyna osoba palaca glupa jestes ty. ja biore swoje info z wypowiedzi adwokata materli, a ty ze swoich domyslow

 8. jedyna osoba palaca glupa jestes ty. ja biore swoje info z wypowiedzi adwokata materli, a ty ze swoich domyslow

  Jeśli to jest dla Ciebie wyznacznik to ja lepiej zakończę dyskusję:) 🙂 🙂 od tego jest papuga, by bronić klienta. Widziałeś kiedyś papuge która mówiła coś przeciwko swojemu klientowi? Np że poszedł na współpracę? Ahahahah mało życie znasz

 9. Jeśli to jest dla Ciebie wyznacznik to ja lepiej zakończę dyskusję:) 🙂 🙂 od tego jest papuga, by bronić klienta. Widziałeś kiedyś papuge która mówiła coś przeciwko swojemu klientowi? Np że poszedł na współpracę? Ahahahah mało życie znasz

  masz racje, lepiej zakonczmy

 10. Żebyś mnie źle nie zrozumiał bo nie chciałem z nikim wchodzić w spór mimo iż mój ton wypowiedzi sugerował co innego. Owszem on nie przyznał się do zarzucanych mu czynów, jego papuga również nie twierdziła inaczej. Natomiast z informacji jakie posiadam (być może błędne), to nie pierwszy raz kiedy Materii zarzuca się coś.  Następna sprawa to te telefony które u niego zatrzymano…Nikt kto interesuje się chociaż troszkę kryminalistyką i wie jak działają mądrzy przestępcy nie pomyśli inaczej, a dodatkowo zobaczy pewne zbiegi okoliczności z zatrzymaniem Materli. Być może jest niewinny, wtedy dojdzie do sporego odszkodowania…jednak na chwilę obecną na nic takiego się nie zanosi.

 11. Żebyś mnie źle nie zrozumiał bo nie chciałem z nikim wchodzić w spór mimo iż mój ton wypowiedzi sugerował co innego. Owszem on nie przyznał się do zarzucanych mu czynów, jego papuga również nie twierdziła inaczej. Natomiast z informacji jakie posiadam (być może błędne), to nie pierwszy raz kiedy Materii zarzuca się coś.  Następna sprawa to te telefony które u niego zatrzymano…Nikt kto interesuje się chociaż troszkę kryminalistyką i wie jak działają mądrzy przestępcy nie pomyśli inaczej, a dodatkowo zobaczy pewne zbiegi okoliczności z zatrzymaniem Materli. Być może jest niewinny, wtedy dojdzie do sporego odszkodowania…jednak na chwilę obecną na nic takiego się nie zanosi.

  Ja nigdy nie powiedziałem, że on jest niewinny. Mi chodziło o to, że nikogo nie wsypal.

  Swoje za kalafiorami ma, to raczej nie jest tajemnicą, ale czy prokuratura ma wystarczające dowody?

 12. To jest jakaś paranoja, Kawul stwierdza, że system (sędzia) zrobił mu krzywdę, ale już Lewandowski broni tego systemu na swoim TT.

 13. Ja to ogolnie proponowalbym nie sugerowac sie tym co twierdzi adwokat czy tym co pisza w mediach. Najczesciej tzw "prawda medialna" nijak sie ma do tego co jest w aktach sprawy.

 14. jedyna osoba palaca glupa jestes ty. ja biore swoje info z wypowiedzi adwokata materli, a ty ze swoich domyslow

  Ja bym radził nie brać dosłownie tego co mówi papuga. Bo idąc tym tropem dojdziesz do tego że radny PiS z Bydgoszczy bijąc żonę, wyzywając ją od kurew itd mocno ją kochał i naprawdę chciał w ten sposób zwrócić na siebie jej uwagę, bo przecież tylko wołał o miłość.

 15. Śmiech na sali @MarcinWu git z Ustki robi konfidenta z Cipao :D. Jak by nie było, czy sprzedał czy nie, i tak Ty teraz tego nie wiesz i pewnie się nie dowiesz, ale zastanów się, który frajer wychodzi za tak dużą kaucją?..

 16. Nie wiem kogo nazywasz gitem z Ustki Ale może coś pominąłem a odnośnie frajera sam sobie odpowiedziałeś…to właśnie frajer może wyjść za poreczeniem majątkowym  (frajer to konfident szanowny kolego)

 17. Ja bym radził nie brać dosłownie tego co mówi papuga. Bo idąc tym tropem dojdziesz do tego że radny PiS z Bydgoszczy bijąc żonę, wyzywając ją od kurew itd mocno ją kochał i naprawdę chciał w ten sposób zwrócić na siebie jej uwagę, bo przecież tylko wołał o miłość.

  Ja to wiem wszystko. Chodziło mi tylko o to,ze cipek nie wsypal

 18. Ja to wiem wszystko. Chodziło mi tylko o to,ze cipek nie wsypal

  Tego nie wiemy. A na pewno by tego nie powiedziala papuga Cipka tak wiec normalne ze mowia ze nie sypnal.

 19. A tak przy okazji, troszkę innego brzmienia nabierają słowa Masy o sportowcach ze Szczecina…Do tego sprawa Ożarowa oraz wcześniejsze zatrzymania w Szczecinie gdzie Berserkerzy podobno wystosowali oświadczenie:)

 20. To jest jakaś paranoja, Kawul stwierdza, że system (sędzia) zrobił mu krzywdę, ale już Lewandowski broni tego systemu na swoim TT.

  Kawul z Lewym jak Batman i Robin. Niby grają do jednej bramki, ale w komiksie odjebała się maniana. Wszystko się zgadza.

 21. A tak przy okazji, troszkę innego brzmienia nabierają słowa Masy o sportowcach ze Szczecina…Do tego sprawa Ożarowa oraz wcześniejsze zatrzymania w Szczecinie gdzie Berserkerzy podobno wystosowali oświadczenie:)

  Coś za dużo wiesz,kolego…

 22. Coś za dużo wiesz,kolego…

  Pogoogluj, poczytaj co mówią artykuły, ludzie, zobacz kto ciągle się przewija..

  Nawet temat kosy dla Materli się przewija, ponoć zarejestrowane to na klipie jest…duzo można wyczytać. Natomiast jak pisałem wcześniej, dziwi ten huraoptymizm wieszczony przez rozala, kawula i inne macieje…na forum też nie brakuje wyznawców hwdp 🙂

 23. Pogoogluj, poczytaj co mówią artykuły, ludzie, zobacz kto ciągle się przewija..

  Nawet temat kosy dla Materli się przewija, ponoć zarejestrowane to na klipie jest…duzo można wyczytać. Natomiast jak pisałem wcześniej, dziwi ten huraoptymizm wieszczony przez rozala, kawula i inne macieje…na forum też nie brakuje wyznawców hwdp 🙂

  ogolnie to wiekszosc ludkow, po prostu nie orientuje sie w realiach tzw wymiaru sprawiedliwosci w Polsce. Nie ma, w sumie co ich winic bo lepiej na wlasnej skorze sie o tym nie przekonywac a czesto tylko tak mozna zobaczyc jak to "dziala"

 24. @MarcinWu dobrze prawi. Wycisneli jak gąbkę, kaucję przyklepali, teraz dopiero proces nabierze tempa. Motyw telefonów moim zdaniem nie budzi wątpliwości. Po co komu kilka starych sprawnych gratów w dobie smartfonów a nawet podwójnych slotów na sim? Bądźmy poważni 🙂

 25. Z tymi telefonami to chyba każdy kto brał kiedyś jakiś sort wie o co chodzi. Sam mam kilka na chacie

 26. Panowie, nie ma co ferowac wyrokow. Moglo byc roznie, czasem nawet najbardziej realne domysly okazuja sie nieprawda.

 27. Dokładnie. Może po prostu handlował.

  …telefonami, oczywiście.

  to moze byc roznie to tyczylo sie zwolnienia Michala z wiezienia, nie telefonow 😆 Jest osoba znana a jednak takie osoby maja troche lepiej w kwestiach aresztu bo moze sie zrobic z tego medialna sprawa a to juz nie jest po mysli sedziego wiec moglbyc zwolniony ze wzgledu na to a nie na to, ze cos tam zaczal wspolpracowac. Nie oszukujmy sie gdyby byl zwyklym zuczkiem to by siedzial, normalnie do sprawy, jak wiekszosc w tym kraju.

 28. Ja to ogolnie proponowalbym nie sugerowac sie tym co twierdzi adwokat czy tym co pisza w mediach. Najczesciej tzw "prawda medialna" nijak sie ma do tego co jest w aktach sprawy.

  jeden co przyjdzie i wytłumaczy jak dziecciom.. my dosajemy tylko zredagowane teksty pod eopinie zależne od wielu czynników, cenzura istnieje i zawsze będzie istnieć, nie można sobie wszystkiego wszystkim o wszystkim mówić, a demokracja to syf;p

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.