Jak dowiadujemy się z artykułu „Gladiator” zamieszczonego w ostatnim numerze „Newsweeka”, organizacja KSW planowała zestawienie hitowego rewanżu Michała Materli z Mamedem Khalidovem na gali KSW 39, która odbyła się na PGE Stadionie Narodowym, 27 maja tego roku.

w grudniu ubiegłego roku był w szczycie formy. wygrał z brazylijczykiem, sposobił się do zaplanowanej na maj walki khalidovem na stadionie narodowym. szykowały sie kolejne kontrakty, był typowany do heraklesa, sportowej nagrody.

Powyższą informację udało nam się potwierdzić u menadżera Materli – Norberta Sawickiego.

Przypomnijmy, że pierwsza walka Materli z Khalidovem, która odbyła się 28 listopada 2015 roku, zakończyła się wygraną przed czasem reprezentanta Arrachionu Berkutu Olsztyn. Jej stawką był pas mistrzowski kategorii średniej, który do dziś jest w posiadaniu Mameda Khalidova.

24 KOMENTARZE

  1. Mamed vs. Materla 2 > Mamed vs. Borigo. Szkoda, że nie pykło, ale nadal mam nadzieję, że Michu otrzyma szansę walki z Khalidovem.

  2. I co to jest za news?

    dla takich newsów wchodzę codziennie na cohones inie wypowiadaj się w takim negatywnym tonie bo znów temat zamkno. :nono:

  3. Szkoda, że nie pykło, ale nadal mam nadzieję, że Michu otrzyma szansę walki z Khalidovem.

    Patrząc przez pryzmat tego co ostatnio Mamed pokazywał, Michał wcale nie byłby na straconej pozycji. Ale jest jeszcze druga opcja – Mamed faktycznie nie wróci do KSW, Michał odzyska pas, ale w świadomości kibiców wciąż będzie tym drugim.

  4. Jakby Mameda ostatnia walka nie mogła być jego obroną pasa. Co to za problem podskoczenie Tasmańskiemu na chwilę z 77Kg na 84 kg? :mamedwhat:

  5. Areszt uratował Materli życie

    Jak dowiadujemy się z artykułu "Gladiator" zamieszczonego w ostatnim numerze "Newsweeka", organizacja KSW planowała zestawienie hitowego rewanżu Michała Materli z Mamedem Khalidovem na gali KSW 39, która odbyła się na PGE Stadionie Narodowym, 27 maja tego roku.

    :benny::benny::benny::benny::benny:


  6. Michal Materla to zdecydowanie wybijajaca sie na polskiej scenie postac, to zawodnik nietuzinkowy, efektowny i waleczny. To zywa legenda MMA w Polsce i ktos kto inna zywa legenda pokonal przed czasem. Rownoczesnie to ktos kto w ostatnich dziesieciu walkach tylko raz rywalizowal z prawdziwym power puncherem i starcie to, ku mojemu smutkowi, przegral w rekordowo krotkim czasie. Moim zdaniem styl Michala niemal  determinuje wynik walki z kazdym kompetentnym strikerem, dysponujacym nokautujacym ciosem.  Zycze Cipkowi powodzenia w kolejnych startach, ale ze wzgledu na wiek, organizacje z ktora sie definitywnie zwiazal i problem z jakimi sie boryka, jego nastepne wystepy pozostana dla mnie raczej czyms z gatunku ciekawostek niz powodow do nadmiernej ekscytacji.

  7. Jeśli Mamed wybierze ACB i nie dojdzie do  tego rewanżowego starcia, to pojedynkiem Michała Materli z Maiquelem Falcao byłbym naprawdę usatysfakcjonowany.

  8. Ich pierwsza walka zakończyła się w taki sposób, że Michał musiałby jeszcze wygrać przynajmniej ze 2-3. żeby rewanż nabrał jakiegokolwiek sensu.

  9. Mamed vs. Materla 2 > Mamed vs. Borigo. Szkoda, że nie pykło, ale nadal mam nadzieję, że Michu otrzyma szansę walki z Khalidovem.

    Michu? :mamedwhat:

  10. Ja pierdole, walka Cipka z Mamedem była w 2015 ? Kurwa, ale to zleciało

    Niektórym się dłużyło.

  11. Rewanż ale za co ? Mamed wygrał bez żadnych kontrowersji, jednocześnie pokazując po raz kolejny poziom pseudo mistrza, który nie potrafi kończyć największych ogórów.

  12. To niech teraz zapierdalają i organizują ten rewanż bo Mamed zawsze może wybrać Strikeforce, a Michał nie wiadomo jak długo jeszcze na wolności posiedzi. O drugi taki skok na kasę będzie trudno.

  13. Jeżeli Michała oczyszczą z zarzutów to pewnie założy sprawę o odszkodowanie. Na takiej walce mógł zarobić kilkaset tysięcy złotych. Różnie to u nas bywa z sądami, ale pewnie jest jakaś szansa żeby to wyciągnąć.

  14. Areszt mu odebrał szansę? A co to jakiś byt, że może coś odbierać? W takim rozumieniu szansę sobie odebrał Materla sam, przez własne wybory sprzed lat i towarzystwo, w którym wybrał się obracać.

  15. Ręce opadają przy tym tytule. Mamed zmótł Materlę w parę sekund i rewanż miał być życiową szansą. Na co? Na śpiączkę?

    Materla toczył wyrównane boje na śmierć i życie z Jayem Silvą, który jest w Europie…no właśnie, kim? Co najwyżej przeciętniakiem.

    Materla toczy pamiętne boje, ale nie z wielkimi zawodnikami — te walki wyglądają, jak wyglądają, bo jest on mniej więcej na ich poziomie, a wygrywa, bo nadrabia swoim charakterem. Stąd tam tyle krwi i dramaturgii. Nie można mylić serca do walki z wysokim poziomiem umiejętności samego zawodnika. To pierwsze wielkie, to drugie dyskusyjne.

  16. Patrząc przez pryzmat tego co ostatnio Mamed pokazywał, Michał wcale nie byłby na straconej pozycji. Ale jest jeszcze druga opcja – Mamed faktycznie nie wróci do KSW, Michał odzyska pas, ale w świadomości kibiców wciąż będzie tym drugim.

    Obstawiam ze to jednak nie Michal i byc moze Damian bedzie lansowany na tego 1. Moge sie mylic ale takie mam przeczucie. Hmmm moze za rok dwa trzy Janikowski vs Materla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.