Materla_Chmielewski

Przed chwilą w programie Puncher, organizacja KSW ogłosiła, że Kendall Grove wypadł z KSW 35 i nowym rywalem Michała Materli będzie Antoni Chmielewski.

27 maja na wspomnianej KSW 35, miał nastąpić rewanż między Materlą a Grovem. Obaj zawodnicy walczyli już ze sobą na KSW 23 w 2013 roku. Wówczas po bardzo emocjonującym boju, zwycięzcą przez jednogłośną decyzję został Michał. Starcie to zostało wybrane przez fanów walką roku 2013 – za co obaj zawodnicy dostali po Heraklesie. W ostatnim pojedynku „Magic” (w polskiej walce stulecia w MMA) podejmował swojego przyjaciela Mameda Chalidowa, ale bój ten przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie.

Zupełnie inaczej kariera ułożyła się Antoniemu Chmielewskiemu. Po dość przeciętnym 2015, ten rok w całości należy do Antka. W styczniu zaliczył TKO na Łukaszu Witosie, a w marcu na KSW 34 slamem najpierw znokdaunował Svetlozara Savova, a potem dobił go ciosami. Organizacja KSW nagrodziła ten wyczyn bonusem „nokautu wieczoru”.

Konfrontacja Materli z Chmielewskim będzie starciem #3 i #4 w rankingu MMARocks.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

284 KOMENTARZE

 1. :mamed::DC::mamed:

  Antonio napizga się koksem, to będzie groźny przez pierwsze 3 minuty, ale generalnie easy win Cipek.

 2. To w końcu wypadł czy KSW go wyrzuciło?
  Co do walki to izi win dla Michała, skończy to przed czasem.

 3. Why kurwa why?!!!!! Chmielewski będzie groźny w 1r. Jeżeli Cipek nie skończy go przed czasem to dobrze, że nie poszedł do UFC.

 4. Zesral sie tak jak kiedys McSweeney.
  Moze ktos z mmarocks moglby sie skontaktowac z Kendallem i to wyjasnic? Dlaczego KSW zerwalo z nim kontrakt?

 5. Al Bundy

  Moze ktos z mmarocks moglby sie skontaktowac z Kendallem i to wyjasnic? Dlaczego KSW zerwalo z nim kontrakt?

  Popieram.

 6. Myślałem że Antek dla Mameda w 1 chwili. Antek w pełnym treningu to jest jakieś zagrożenie dla Cipka a takto cholera co Antek robił ostatnie 2 miechy. Dużo lepsze zestawienie byłoby z Kendalem ale Antek ujdzie w tłoku. Ktoś już ostatnio pisał z zapytaniem do Wojka czy Kendal na pewno wystąpi na KSW bo były przesłanki że jednak nie wystąpi na KSW. Ja się od razu dziwiłem że Bellator puszcza takiego gościa do KSW.

 7. Coś we mnie mówi "jaraj się", ale potem używam mózgu i stwierdzam, że nie ma czym tak naprawdę 🙂

 8. Pff, dzisiaj nie 1 kwietnia
  Tak mnie to zastępstwo ruszyło, że chyba zrobię – nic
  [​IMG]

  Ps. A sobie dzisiaj myślałem – ciekawe kiedy Chmielu zawalczy i jaki rekord dostanie.

 9. Ktoś pisał właśnie na forum z pytaniem czy Kendall na pewno wystąpi bo u niego na mediach cisza była o KSW…

 10. Jeszcze kilka miesięcy temu uznałbym to za żart, ale to się dzieje na prawdę 🙂

 11. Spike

  To w końcu wypadł czy KSW go wyrzuciło?

  steel

  A co sie stało z grovem?? Nie zdąży zrobić wagi czy co?

  Artur Łukaszewski twierdzi, ze KSW zerwalo z nim kontrakt. Teraz "dziennikarze" w Polsce maja pole do popisu.

 12. Trochę rozczarowanie dla mnie, jest jeszcze na tyle czasu że można było znaleźć jakieś mocniejsze zastępstwo. Z całym szacunkiem dla Antka chciałbym go zobaczyć w KSW po pełnym cyklu treningowym. Antka widziałbym z Bieńkowskim, Drwalem…

 13. Fest zestawenie. Jechać do AKA, żeby trenować zapasy z Cormierem i robić z worek w sparingach z Cainem, a następnie wrócić do Polski i walczyć z Antkiem.
  Przecież za ten hajs można by było zrobić taką esse pojednawczą z Moksikiem, że klękajcie narody.

  Conor vs Diaz 17 > to "coś"

 14. defthomas

  Ja tam lubię Antka i walki PL vs PL, bardziej mi się to podoba od rewanżu z Kendallem 😀

  Portal MMArocks.pl jest nieobiektywnym portalem działającym na zlecenie KSW, nie zamierzam portalowi

  działającemu na zlecenie KSW udzielać odpowiedzi

 15. Jak dla mnie to jednak porażka. Wiadomo kto wygra no ale rozumiem, ze po znajomości można dostać walkę u kolegów na KSW nic sobą nie prezentując. wiem, że jest po serii spektakularnych nieprzypadkowych zwycięstw z baardzo mocnymi przeciwnikami ale przykro mi, ze część mojej kasy z PPV i czasu będę musiał na to przeznaczyć. Mam nadzieję na szybkie KO i ze nie zobacze potem Antka z Kendallem Azizem i Strusem.

 16. Hola Panowie! To bardzo niedobre zestawienie dla Michała, bo wygrywając nic poza hajsem nie zyskuje, a ewentualna porażka zniszczy wszystko, na co Michał zapracował przez ostatnie lata. Antoni potrafi być zawsze groźny, tym bardziej, że to stajnia Okińskiego, więc wszystkiego możemy się po nim spodziewać.

 17. Bez żartów, jak dla mnie zestawienie bez sensu totalnie, i powiedzcie mi jeszcze, że to jeszce CO-ME jest? :DC:

 18. W sumie mógłbym się wkurwić ale z drugiej strony to jest ciekawe zestawienie w skali kraju. I chętnie to zobaczę, nie widzę wcale Materli jako easy winner.

 19. Myślę, że Antoine ma szansę ustrzelić Materle na bimbał. Bardziej niż na samą walkę, czekam na utrzymane w epickim klimacie zapowiedzi K&L.

  "Starcie dwóch legend polskiego mma." itd itp:mamed:

 20. Myślę, że Antoine ma szansę ustrzelić Materle na bimbał. Bardziej niż na samą walkę, czekam na utrzymane w epickim klimacie zapowiedzi K&L.

  "Starcie dwóch legend polskiego mma." itd itp:mamed:

 21. MMAkłowicz

  O ja pierdole,już się nie mogę doczekać pijanego @Wewiur 'a :bleed:

  O co biega?
  A co do zestawienia, to dość solidne.Ja wiem czy ciekawsze od Grove'a?Bo z Grovem myślę, że walka wyglądałaby podobnie jak pierwsza, może niewiele inaczej.W stójce generalnie może Antek zagrozić.Dobre Judo Antka<Zapasy Materli, to samo z parterem.
  Ciekawe jaki kurs na Materlę.

 22. MMAkłowicz

  O ja pierdole,już się nie mogę doczekać pijanego @Wewiur 'a :bleed:

  O co biega?
  A co do zestawienia, to dość solidne.Ja wiem czy ciekawsze od Grove'a?Bo z Grovem myślę, że walka wyglądałaby podobnie jak pierwsza, może niewiele inaczej.W stójce generalnie może Antek zagrozić.Dobre Judo Antka<Zapasy Materli, to samo z parterem.
  Ciekawe jaki kurs na Materlę.

 23. Zmiana fatalna. Jak Michał nie ubije Antka, to znaczy, że UFC nie jest dla niego.

 24. trpone92

  Kendall obsrał rajtuzy !? czy o co chodzi?

  Podobno dowiedział się, co oznacza pseudonim Materli i stwierdził że z cipką walczyć nie będzie.

 25. trpone92

  Kendall obsrał rajtuzy !? czy o co chodzi?

  Podobno dowiedział się, co oznacza pseudonim Materli i stwierdził że z cipką walczyć nie będzie.

 26. A kogo niby Materla łatwo pokonał,żeby stawiać ze wygra bez problemów. Materla to nawet z przeciętniakiem Silvą się męczył.

 27. A kogo niby Materla łatwo pokonał,żeby stawiać ze wygra bez problemów. Materla to nawet z przeciętniakiem Silvą się męczył.

 28. Rozumiem, że po walkach z Drwalem i Mamedem, każdy oczekuje cały czas zawodników na tym poziomie, ale bez przesady. Patrząc na poprzednich rywali Michała tzn. Jorge Bezzere i Jay Silve to nie uważam by Antek był od nich gorszym zawodnikiem. Ponadto Michał jest po porażce a Antek po zwycięstwie nad solidnym Savovem (gdzie wszyscy skazywali go na porażkę), więc jak dla mnie walka jak najbardziej w porządku.

 29. Rozumiem, że po walkach z Drwalem i Mamedem, każdy oczekuje cały czas zawodników na tym poziomie, ale bez przesady. Patrząc na poprzednich rywali Michała tzn. Jorge Bezzere i Jay Silve to nie uważam by Antek był od nich gorszym zawodnikiem. Ponadto Michał jest po porażce a Antek po zwycięstwie nad solidnym Savovem (gdzie wszyscy skazywali go na porażkę), więc jak dla mnie walka jak najbardziej w porządku.

 30. Panie Antoni nie wiem jak, ale proszę to wygrać. Może być tak jak Naruszczka z Haratykiem. #WeTrustInMirek

 31. Panie Antoni nie wiem jak, ale proszę to wygrać. Może być tak jak Naruszczka z Haratykiem. #WeTrustInMirek

 32. Masu

  Dorzucam paczkę czosnkowych czeskich chipsów i gra.

  Żeby nie było rozczarowań ja wejdę z reklamówką van hornów na remis.

 33. Masu

  Dorzucam paczkę czosnkowych czeskich chipsów i gra.

  Żeby nie było rozczarowań ja wejdę z reklamówką van hornów na remis.

 34. Missmatch w chuj, automatycznie moje zainteresowanie Materla na tej karcie drastycznie zmalało…

 35. Missmatch w chuj, automatycznie moje zainteresowanie Materla na tej karcie drastycznie zmalało…

 36. Widok Materli padającego po cepie Antka jest dość realny, ale przeważa jednak zdrowy rozsądek i postawię na Materlę. Chociaż jak mówię, nie miałbym nic przeciwko wygranej Antka bo byłyby niezłe jaja.

 37. Widok Materli padającego po cepie Antka jest dość realny, ale przeważa jednak zdrowy rozsądek i postawię na Materlę. Chociaż jak mówię, nie miałbym nic przeciwko wygranej Antka bo byłyby niezłe jaja.

 38. czy Wy jeszcze nie skumaliście, że to jest KSW. Na tą galę przychodzą fani KSW, a nie MMA. Dla nich obojętne jest to z kim zawalczy Materla. I tak nikt z nich nie sprawdzi walk rywala, by mieć jakieś tam pojęcie o poziomie przeciwnika Michała. Publika chce oklaskiwać zwycięstwo Cipka bez względu na to, czy tak gówniane zestawienie byłoby co-main, czy też main eventem.

 39. czy Wy jeszcze nie skumaliście, że to jest KSW. Na tą galę przychodzą fani KSW, a nie MMA. Dla nich obojętne jest to z kim zawalczy Materla. I tak nikt z nich nie sprawdzi walk rywala, by mieć jakieś tam pojęcie o poziomie przeciwnika Michała. Publika chce oklaskiwać zwycięstwo Cipka bez względu na to, czy tak gówniane zestawienie byłoby co-main, czy też main eventem.

 40. W całym tym zestawieniu najbardziej jarają mnie przyszłe tłumaczenia Wojsława. Nie hejtuje-serio się jaram:)

 41. W całym tym zestawieniu najbardziej jarają mnie przyszłe tłumaczenia Wojsława. Nie hejtuje-serio się jaram:)

 42. Moje pewexy na KSW 35 : Karaoglu + Chmielewski + Różal.Nie wiem jak Wy ale ja wchodzę za 1k,a po 27 maja -> kierunek UFC 200.

 43. Moje pewexy na KSW 35 : Karaoglu + Chmielewski + Różal.Nie wiem jak Wy ale ja wchodzę za 1k,a po 27 maja -> kierunek UFC 200.

 44. skunx

  Jak dla mnie to jednak porażka. Wiadomo kto wygra no ale rozumiem, ze po znajomości można dostać walkę u kolegów na KSW nic sobą nie prezentując. wiem, że jest po serii spektakularnych nieprzypadkowych zwycięstw z baardzo mocnymi przeciwnikami ale przykro mi, ze część mojej kasy z PPV i czasu będę musiał na to przeznaczyć. Mam nadzieję na szybkie KO i ze nie zobacze potem Antka z Kendallem Azizem i Strusem.

  Raz piszesz że Antek nic sobą nie reprezentuje a zaraz dodajesz że jest po serii spektakularnych zwycięstw 😀

 45. skunx

  Jak dla mnie to jednak porażka. Wiadomo kto wygra no ale rozumiem, ze po znajomości można dostać walkę u kolegów na KSW nic sobą nie prezentując. wiem, że jest po serii spektakularnych nieprzypadkowych zwycięstw z baardzo mocnymi przeciwnikami ale przykro mi, ze część mojej kasy z PPV i czasu będę musiał na to przeznaczyć. Mam nadzieję na szybkie KO i ze nie zobacze potem Antka z Kendallem Azizem i Strusem.

  Raz piszesz że Antek nic sobą nie reprezentuje a zaraz dodajesz że jest po serii spektakularnych zwycięstw 😀

 46. Na Narodowym ogłoszą walkę Conora z Gesslerową, a jak pójdą bilety, to Conora zastąpi Kornik, a tłustego zada Maryla Rodowicz. Cipek powinien się ostro rozprawić z gumowym uchem, ponieważ ciężka praca w AKA w końcu zaprocentuje i treningi w stajni Mirasa Gracie nie pomogą.

 47. Na Narodowym ogłoszą walkę Conora z Gesslerową, a jak pójdą bilety, to Conora zastąpi Kornik, a tłustego zada Maryla Rodowicz. Cipek powinien się ostro rozprawić z gumowym uchem, ponieważ ciężka praca w AKA w końcu zaprocentuje i treningi w stajni Mirasa Gracie nie pomogą.

 48. Taran

  czy Wy jeszcze nie skumaliście, że to jest KSW. Na tą galę przychodzą fani KSW, a nie MMA. Dla nich obojętne jest to z kim zawalczy Materla. I tak nikt z nich nie sprawdzi walk rywala, by mieć jakieś tam pojęcie o poziomie przeciwnika Michała. Publika chce oklaskiwać zwycięstwo Cipka bez względu na to, czy tak gówniane zestawienie byłoby co-main, czy też main eventem.

  komentarz jak z onetu @Dooży&Grooby macie do luji tygodnia i nie chce za to pieniędzy nic.:lol:

 49. Taran

  czy Wy jeszcze nie skumaliście, że to jest KSW. Na tą galę przychodzą fani KSW, a nie MMA. Dla nich obojętne jest to z kim zawalczy Materla. I tak nikt z nich nie sprawdzi walk rywala, by mieć jakieś tam pojęcie o poziomie przeciwnika Michała. Publika chce oklaskiwać zwycięstwo Cipka bez względu na to, czy tak gówniane zestawienie byłoby co-main, czy też main eventem.

  komentarz jak z onetu @Dooży&Grooby macie do luji tygodnia i nie chce za to pieniędzy nic.:lol:

 50. Taran

  czy Wy jeszcze nie skumaliście, że to jest KSW. Na tą galę przychodzą fani KSW, a nie MMA. Dla nich obojętne jest to z kim zawalczy Materla. I tak nikt z nich nie sprawdzi walk rywala, by mieć jakieś tam pojęcie o poziomie przeciwnika Michała. Publika chce oklaskiwać zwycięstwo Cipka bez względu na to, czy tak gówniane zestawienie byłoby co-main, czy też main eventem.

  Racja w sumie.
  3 tygodnie później Krzychu Jotko(<3) walczy z mega kozakiem, a Materla zawalczy z mocarnym Antonim. Jak komuś przyjdzie do głowy zamienić miejscami tych Panów kiedykurwakolwiek w Polskim rankingu MMA to wyślę do Dominika na naukę dziennikarstwa.

 51. Taran

  czy Wy jeszcze nie skumaliście, że to jest KSW. Na tą galę przychodzą fani KSW, a nie MMA. Dla nich obojętne jest to z kim zawalczy Materla. I tak nikt z nich nie sprawdzi walk rywala, by mieć jakieś tam pojęcie o poziomie przeciwnika Michała. Publika chce oklaskiwać zwycięstwo Cipka bez względu na to, czy tak gówniane zestawienie byłoby co-main, czy też main eventem.

  Racja w sumie.
  3 tygodnie później Krzychu Jotko(<3) walczy z mega kozakiem, a Materla zawalczy z mocarnym Antonim. Jak komuś przyjdzie do głowy zamienić miejscami tych Panów kiedykurwakolwiek w Polskim rankingu MMA to wyślę do Dominika na naukę dziennikarstwa.

 52. Najbardziej razi to ze takie starcie jest wyżej w karcie niż pojedynek o pas Mateusza Gamrota. A co do samej walki to nie będę zdziwiony jak Antek go odprawi przed czasem, Materla jest chyba jednym z bardziej przereklamowanych zawodników, a wygrane z lekko na tamten moment zardzewialym Drwalem czy niezbyt pewne decyzję nad Kendallem i Silva są jeszcze mniejsze miarodajne. Reasumując, gdyby Antek miał pełny okres przygotowawczy to postawił bym na niego tak 60%, Teraz to 50 na 50. Wyjdzie na to ze Chmielewski dostając się z przypadku sięgnie koniec końców po pas organizacji xD takie rzeczy, no nic… czas pokaże 🙂

 53. Najbardziej razi to ze takie starcie jest wyżej w karcie niż pojedynek o pas Mateusza Gamrota. A co do samej walki to nie będę zdziwiony jak Antek go odprawi przed czasem, Materla jest chyba jednym z bardziej przereklamowanych zawodników, a wygrane z lekko na tamten moment zardzewialym Drwalem czy niezbyt pewne decyzję nad Kendallem i Silva są jeszcze mniejsze miarodajne. Reasumując, gdyby Antek miał pełny okres przygotowawczy to postawił bym na niego tak 60%, Teraz to 50 na 50. Wyjdzie na to ze Chmielewski dostając się z przypadku sięgnie koniec końców po pas organizacji xD takie rzeczy, no nic… czas pokaże 🙂

 54. Co wy tacy pewni ze Materla zmasakruje Chmielewskiego. On się męczył 3 razy z Jayem Silva który w świecie MMA nic nie znaczy. Bardziej obstawiam ze Materla wymeczy decyzje.

 55. Co wy tacy pewni ze Materla zmasakruje Chmielewskiego. On się męczył 3 razy z Jayem Silva który w świecie MMA nic nie znaczy. Bardziej obstawiam ze Materla wymeczy decyzje.

 56. Jeżeli Antek wygra z Michałem powinien walczyć o pas i będzie to kolejny dowód jak daleko jest dywizja średnia KSW od Mameda.

 57. Jeżeli Antek wygra z Michałem powinien walczyć o pas i będzie to kolejny dowód jak daleko jest dywizja średnia KSW od Mameda.

 58. Jakub Bijan

  Jak dla mnie to #bekazksw :DC::mamed: i nawet więcej – elektryczna beka justbleedowa :bleed:

  O takiego naczelnego nic nie robiłem :pray:

  Aż wstawię Ci kota kapitalistę, bo lubisz

  :KotKapitalista:

 59. Jakub Bijan

  Jak dla mnie to #bekazksw :DC::mamed: i nawet więcej – elektryczna beka justbleedowa :bleed:

  O takiego naczelnego nic nie robiłem :pray:

  Aż wstawię Ci kota kapitalistę, bo lubisz

  :KotKapitalista:

 60. Cipek męczył się ze słabiakami, a jego jedyny większy sukces to wygrana z podrdzewiałym Drwalem. Gdyby byli obaj po pełnych obozach to Antek w ciemno, a tak wymęczy to Michał. Mimo iż polubiłem go jako gościa to jest przereklamowany opór.

 61. Cipek męczył się ze słabiakami, a jego jedyny większy sukces to wygrana z podrdzewiałym Drwalem. Gdyby byli obaj po pełnych obozach to Antek w ciemno, a tak wymęczy to Michał. Mimo iż polubiłem go jako gościa to jest przereklamowany opór.

 62. Antek idzie po pas! Tutaj koniecznie zagraniczni punktowi i Goddard w klatce, żeby nie było przerwania jak z Drwalem. – mam nadzieję, że pozostali poprą taki wniosek i KSW potraktuje tą sugestię poważnie.

 63. Antek idzie po pas! Tutaj koniecznie zagraniczni punktowi i Goddard w klatce, żeby nie było przerwania jak z Drwalem. – mam nadzieję, że pozostali poprą taki wniosek i KSW potraktuje tą sugestię poważnie.

 64. Laikike1

  Aż wstawię Ci kota kapitalistę, bo lubisz

  A lubię! 😀

  Nie no, co to za zmiana? Mieliśmy mieć gościa, który w ostatnich 7 walkach wygrał 5 i jakoś ten pojedynek można było klasyfikować w (szeroko rozumianym) szczycie światowej dywizji, a dostaliśmy walkę z Chmielewskim, który zbił Dylewsiego, przegrał z Agujevrm i zyskał dwa oczka na polskim podwórku pokonując Witosa i Savova. Naprawdę ktoś się jara tym starciem bardziej niż pierwotnym? Nie to, żebym Antka krytykował -dawno "wysyłałem" go na emeryturę, tymczasem zebrał się w sobie i idzie do przodu, ale zachowajmy umiar :joer:

 65. Laikike1

  Aż wstawię Ci kota kapitalistę, bo lubisz

  A lubię! 😀

  Nie no, co to za zmiana? Mieliśmy mieć gościa, który w ostatnich 7 walkach wygrał 5 i jakoś ten pojedynek można było klasyfikować w (szeroko rozumianym) szczycie światowej dywizji, a dostaliśmy walkę z Chmielewskim, który zbił Dylewsiego, przegrał z Agujevrm i zyskał dwa oczka na polskim podwórku pokonując Witosa i Savova. Naprawdę ktoś się jara tym starciem bardziej niż pierwotnym? Nie to, żebym Antka krytykował -dawno "wysyłałem" go na emeryturę, tymczasem zebrał się w sobie i idzie do przodu, ale zachowajmy umiar :joer:

 66. jakbym był złośliwy to bym powiedział "bilety wyprzedane…" ale nie jestem :tease:

  swoją drogą z szacunku dla tych co kupili bilety wypadałoby chociaż dać jaki s komunikat w stylu Kendal sie obsrał, boli go kolano, cokolwiek, jako osoba która kupiła dwa bilety czuję się lekko wkurwiony

 67. jakbym był złośliwy to bym powiedział "bilety wyprzedane…" ale nie jestem :tease:

  swoją drogą z szacunku dla tych co kupili bilety wypadałoby chociaż dać jaki s komunikat w stylu Kendal sie obsrał, boli go kolano, cokolwiek, jako osoba która kupiła dwa bilety czuję się lekko wkurwiony

 68. teraz mnie tak wkurwili ze zastanawiam sie czy kupic ppv czy zrobic im na zlosc bo to przesada i to w huj

  :NOK::NOK::NOK:@Wojsław Rysiewski

 69. teraz mnie tak wkurwili ze zastanawiam sie czy kupic ppv czy zrobic im na zlosc bo to przesada i to w huj

  :NOK::NOK::NOK:@Wojsław Rysiewski

 70. Jakub Bijan

  A lubię! 😀

  Nie no, co to za zmiana? Mieliśmy mieć gościa, który w ostatnich 7 walkach wygrał 5 i jakoś ten pojedynek można było klasyfikować w (szeroko rozumianym) szczycie światowej dywizji, a dostaliśmy walkę z Chmielewskim, który zbił Dylewsiego, przegrał z Agujevrm i zyskał dwa oczka na polskim podwórku pokonując Witosa i Savova. Naprawdę ktoś się jara tym starciem bardziej niż pierwotnym? Nie to, żebym Antka krytykował -dawno "wysyłałem" go na emeryturę, tymczasem zebrał się w sobie i idzie do przodu, ale zachowajmy umiar :joer:

  No niby ta, ale duża szansa że rewanż z Grovem to by była praktycznie kopia pierwszej walki.Rzeczywiście Grove zyskał na wartości po wygranych w bellatorze

 71. Jakub Bijan

  A lubię! 😀

  Nie no, co to za zmiana? Mieliśmy mieć gościa, który w ostatnich 7 walkach wygrał 5 i jakoś ten pojedynek można było klasyfikować w (szeroko rozumianym) szczycie światowej dywizji, a dostaliśmy walkę z Chmielewskim, który zbił Dylewsiego, przegrał z Agujevrm i zyskał dwa oczka na polskim podwórku pokonując Witosa i Savova. Naprawdę ktoś się jara tym starciem bardziej niż pierwotnym? Nie to, żebym Antka krytykował -dawno "wysyłałem" go na emeryturę, tymczasem zebrał się w sobie i idzie do przodu, ale zachowajmy umiar :joer:

  No niby ta, ale duża szansa że rewanż z Grovem to by była praktycznie kopia pierwszej walki.Rzeczywiście Grove zyskał na wartości po wygranych w bellatorze

 72. Powinno to wyglądać tak:
  KSW zwołuje konferencje, może być sam Martin, Kawul albo Wojek. Mówia o przyczynach wypadnięcia Kendalla, przedstawiają Antka i odpowiadają na pytania dziennikarzy.
  Puncher stał się trochę wygodny dla polskich promotorów, wystarczy przesłać informacje prasową i z głowy..
  Transmisje z konfy można zrobić na FB albo YT. A w puncherze dodatkowo puścić info..

 73. Powinno to wyglądać tak:
  KSW zwołuje konferencje, może być sam Martin, Kawul albo Wojek. Mówia o przyczynach wypadnięcia Kendalla, przedstawiają Antka i odpowiadają na pytania dziennikarzy.
  Puncher stał się trochę wygodny dla polskich promotorów, wystarczy przesłać informacje prasową i z głowy..
  Transmisje z konfy można zrobić na FB albo YT. A w puncherze dodatkowo puścić info..

 74. @Cloud, mimo że ikonka z rzygiem chujowa, to w pełni oddaje mój stan po przeczytaniu tego newsa.
  Więc kierwa proszę, zbastuj z usuwaniem moich postów.
  Dziękuję i cieszę się, że się rozumiemy :bleed:

 75. @Cloud, mimo że ikonka z rzygiem chujowa, to w pełni oddaje mój stan po przeczytaniu tego newsa.
  Więc kierwa proszę, zbastuj z usuwaniem moich postów.
  Dziękuję i cieszę się, że się rozumiemy :bleed:

 76. Serio tyle osób stawia na decyzję? Jak dla mnie Michał ubije przez TKO najdalej w drugiej rundzie. 😆

 77. Serio tyle osób stawia na decyzję? Jak dla mnie Michał ubije przez TKO najdalej w drugiej rundzie. 😆

 78. axisstyle

  Ja tam się cieszę z tej zmiany 🙂

  #fuckrematches

  PRZECIEŻ MATERLA WALCZYL JUZ RAZ Z CHMIELEWSKIM :facepalm:

 79. axisstyle

  Ja tam się cieszę z tej zmiany 🙂

  #fuckrematches

  PRZECIEŻ MATERLA WALCZYL JUZ RAZ Z CHMIELEWSKIM :facepalm:

 80. Jakub Bijan

  A lubię! 😀

  Nie no, co to za zmiana? Mieliśmy mieć gościa, który w ostatnich 7 walkach wygrał 5 i jakoś ten pojedynek można było klasyfikować w (szeroko rozumianym) szczycie światowej dywizji, a dostaliśmy walkę z Chmielewskim, który zbił Dylewsiego, przegrał z Agujevrm i zyskał dwa oczka na polskim podwórku pokonując Witosa i Savova. Naprawdę ktoś się jara tym starciem bardziej niż pierwotnym? Nie to, żebym Antka krytykował -dawno "wysyłałem" go na emeryturę, tymczasem zebrał się w sobie i idzie do przodu, ale zachowajmy umiar :joer:

  To teraz pomyśl, co będzie jak Antonio ostatecznie ogarnie Materlę :mamed:

  Michał robi wyrównane sparingi z chłopakami z AKA (domyślnie Rockholdem), obskakuje z Chmielewskim, czyli Chmielewski > Rockhold.
  A to oznacza, że wygrywa PLMMA (>>>UFC) :joe::heart:

 81. Jakub Bijan

  A lubię! 😀

  Nie no, co to za zmiana? Mieliśmy mieć gościa, który w ostatnich 7 walkach wygrał 5 i jakoś ten pojedynek można było klasyfikować w (szeroko rozumianym) szczycie światowej dywizji, a dostaliśmy walkę z Chmielewskim, który zbił Dylewsiego, przegrał z Agujevrm i zyskał dwa oczka na polskim podwórku pokonując Witosa i Savova. Naprawdę ktoś się jara tym starciem bardziej niż pierwotnym? Nie to, żebym Antka krytykował -dawno "wysyłałem" go na emeryturę, tymczasem zebrał się w sobie i idzie do przodu, ale zachowajmy umiar :joer:

  To teraz pomyśl, co będzie jak Antonio ostatecznie ogarnie Materlę :mamed:

  Michał robi wyrównane sparingi z chłopakami z AKA (domyślnie Rockholdem), obskakuje z Chmielewskim, czyli Chmielewski > Rockhold.
  A to oznacza, że wygrywa PLMMA (>>>UFC) :joe::heart:

 82. Baasteek

  on napisal w hashtagu #pierdolic rewanze (po ang.)
  i dlatego sie z tej zmiany cieszy

  A Ty odpisaleś że Antek i cipek walczyli ze sobą a to nieprawda.

 83. Baasteek

  on napisal w hashtagu #pierdolic rewanze (po ang.)
  i dlatego sie z tej zmiany cieszy

  A Ty odpisaleś że Antek i cipek walczyli ze sobą a to nieprawda.

 84. Zero podjarki,jeszcze kilka niedlugich lat temu wysylalismy Antka do piwnicy a tutaj walka z Cipkiem… słabo, Materla musi się pokazać z jak najlepszej strony, żeby pokazać wszystkim ze to inna liga… chyba że już te czasy minęły i ambicje sportowe wraz z nimi

 85. Zero podjarki,jeszcze kilka niedlugich lat temu wysylalismy Antka do piwnicy a tutaj walka z Cipkiem… słabo, Materla musi się pokazać z jak najlepszej strony, żeby pokazać wszystkim ze to inna liga… chyba że już te czasy minęły i ambicje sportowe wraz z nimi

 86. Ehh po zobaczeniu tytułu naprawdę myslalem ze znowu jakiś Trol Redaktor sie nudzi… pewnie dzwonili tez do Najmana,Górskiego i Dowdy…dla mnie brak jakiegokolwiek logicznego wytłumaczenia tego zestawienia #niejaramsie#nieogladan

 87. Ehh po zobaczeniu tytułu naprawdę myslalem ze znowu jakiś Trol Redaktor sie nudzi… pewnie dzwonili tez do Najmana,Górskiego i Dowdy…dla mnie brak jakiegokolwiek logicznego wytłumaczenia tego zestawienia #niejaramsie#nieogladan

 88. Jebać hejterów. Chcę to zobaczyć 😀 Antek wjedzie na pełnej i albo on padnie ze zmęczenia albo Michał po jakimś luju ogłuszaczu, hehe. Przypominam, że jeszcze niedawno niektórzy chcieli zobaczyć starcie Chmielewskiego z Drwalem. Michał jest zaledwie oczko wyżej w klasyfikacji, więc… na bezrybiu i rak ryba 😉

 89. Jebać hejterów. Chcę to zobaczyć 😀 Antek wjedzie na pełnej i albo on padnie ze zmęczenia albo Michał po jakimś luju ogłuszaczu, hehe. Przypominam, że jeszcze niedawno niektórzy chcieli zobaczyć starcie Chmielewskiego z Drwalem. Michał jest zaledwie oczko wyżej w klasyfikacji, więc… na bezrybiu i rak ryba 😉

 90. Grove nie przedłużył chyba jeszcze kontraktu z BFC narzekał coś że go źle traktują z braku laku wziął więc walkę w KSW może nawet w ramach starego kontraktu ale pewnie cały czas czekał na lepszą ofertę od Bellatora lub UFC. Obstawiam że dostał w końcu taką lub chciał wyciągnąć więcej hajsu od KSW na co ci się nie zgodzili więc dziękuję po walce

 91. Grove nie przedłużył chyba jeszcze kontraktu z BFC narzekał coś że go źle traktują z braku laku wziął więc walkę w KSW może nawet w ramach starego kontraktu ale pewnie cały czas czekał na lepszą ofertę od Bellatora lub UFC. Obstawiam że dostał w końcu taką lub chciał wyciągnąć więcej hajsu od KSW na co ci się nie zgodzili więc dziękuję po walce

 92. axisstyle

  chciał wyciągnąć więcej hajsu od KSW na co ci się nie zgodzili więc dziękuję po walce

  Oszczędzają na Conora :boystop:

 93. axisstyle

  chciał wyciągnąć więcej hajsu od KSW na co ci się nie zgodzili więc dziękuję po walce

  Oszczędzają na Conora :boystop:

 94. axisstyle

  Grove nie przedłużył chyba jeszcze kontraktu z BFC narzekał coś że go źle traktują z braku laku wziął więc walkę w KSW może nawet w ramach starego kontraktu ale pewnie cały czas czekał na lepszą ofertę od Bellatora lub UFC. Obstawiam że dostał w końcu taką lub chciał wyciągnąć więcej hajsu od KSW na co ci się nie zgodzili więc dziękuję po walce

  Jednakże KSW podając tą walkę do publicznej wiadomości musiało mieć z nim podpisany kontrakt, chyba, że te kontrakty podpisywane z Polską federacją są huj….a warte @Wojsław Rysiewski . Co może być niebezpiecznym precedensem dla innych zawodników.
  @Wojsław Rysiewski, tak aktywny w innych tematach nagle zamilkł.
  Dziwny i zaskakujący jest też dla mnie hejt Michała, przed walką z Mamedem 90% forum go wspierało, a teraz nagle wiele osób krytycznie podchodzi do zawodnika ze Szczecina, czyżby to wynikało z tego, że przegrał ze znienawidzonym Mamedem?:mamed:

 95. axisstyle

  Grove nie przedłużył chyba jeszcze kontraktu z BFC narzekał coś że go źle traktują z braku laku wziął więc walkę w KSW może nawet w ramach starego kontraktu ale pewnie cały czas czekał na lepszą ofertę od Bellatora lub UFC. Obstawiam że dostał w końcu taką lub chciał wyciągnąć więcej hajsu od KSW na co ci się nie zgodzili więc dziękuję po walce

  Jednakże KSW podając tą walkę do publicznej wiadomości musiało mieć z nim podpisany kontrakt, chyba, że te kontrakty podpisywane z Polską federacją są huj….a warte @Wojsław Rysiewski . Co może być niebezpiecznym precedensem dla innych zawodników.
  @Wojsław Rysiewski, tak aktywny w innych tematach nagle zamilkł.
  Dziwny i zaskakujący jest też dla mnie hejt Michała, przed walką z Mamedem 90% forum go wspierało, a teraz nagle wiele osób krytycznie podchodzi do zawodnika ze Szczecina, czyżby to wynikało z tego, że przegrał ze znienawidzonym Mamedem?:mamed:

 96. Mnie w sumie to zestawienie jara. I pójdą pieniądze na Chmiela. Michał po kolejnym KO może już być troche słabszym zawodnikiem, taką mam wizję 🙂

 97. Naprawdę? ludzie. Wierzcie mi bądź nie, ale naprawdę lubię Antka, to wporzo chłop i życzę mu żeby jeszcze trochę pieniędzy zarobił na tym sporcie, bo niewątpliwie jest jednostką kreacyjną MMA w tym kraju. Trzeba przyznać że albo KSW chce z nim dokończyć i załatwić jakieś ostatki kontraktowe ( bo dla mnie jak walka z Savovem była teoretycznie missmatchem, to pojedynek z Materlą jest…. miss miss matchem ? ) Nie oszukujmy się, nie chcę być jakiś upierdliwy bo zwycięzców się nie sądzi, wygrał z Savovem to wygrał, ale przecież wszyscy wiemy że taki rzut i takie zamroczenie zdarza się raz na kilka lat w światowym MMA. Niech Antek zarabia, ale nie kosztem wpierdolu który po prostu od Michała zbierze niemiłosierny, to jest naprawdę moim zdaniem koszmarny missmatch i nie rozumiem zasadnosci matchmakingu. Nie rozumiem tej decyzji, jasna sprawa że oglądnę tą walkę, ale……. no właśnie. To trochę dyskredytacja cipka, chociaż może przesadzam, nie wiem, ale ja to widzę jako okrutny missmatch i dla jednego i dla drugiego ta walka to jakiś błąd.

 98. Ehh, a taka była fajna walka na rozpisce. Kiepsko, że zawodnik ich pojebał ale to pokazuje miejsce KSW w szeregu. Michał wygra raczej ale to MMA a szczęka Cipka jest strasznie podejrzana. Jak wygra Chmielewski to będzie walka o pas ^^

 99. Ehh, a taka była fajna walka na rozpisce. Kiepsko, że zawodnik ich pojebał ale to pokazuje miejsce KSW w szeregu. Michał wygra raczej ale to MMA a szczęka Cipka jest strasznie podejrzana. Jak wygra Chmielewski to będzie walka o pas ^^

 100. Ludzie, obudźcie się, walczą zawodnicy uplasowani na 3. i 4. pozycji w rankingu polskiej wagi średniej. Skoro Kendall wypadł, kogo byście zaproponowali na zastępstwo na 3 tygodnie przed galą? Anotnio znowu ratuje KSW 😀

 101. Ludzie, obudźcie się, walczą zawodnicy uplasowani na 3. i 4. pozycji w rankingu polskiej wagi średniej. Skoro Kendall wypadł, kogo byście zaproponowali na zastępstwo na 3 tygodnie przed galą? Anotnio znowu ratuje KSW 😀

 102. Comber

  Ludzie, obudźcie się, walczą zawodnicy uplasowani na 3. i 4. pozycji w rankingu polskiej wagi średniej. Skoro Kendall wypadł, kogo byście zaproponowali na zastępstwo na 3 tygodnie przed galą? Anotnio znowu ratuje KSW 😀

  Czy musimy kogoś proponować? Był Kendall, jest Antek. Tyle.

 103. Comber

  Ludzie, obudźcie się, walczą zawodnicy uplasowani na 3. i 4. pozycji w rankingu polskiej wagi średniej. Skoro Kendall wypadł, kogo byście zaproponowali na zastępstwo na 3 tygodnie przed galą? Anotnio znowu ratuje KSW 😀

  Czy musimy kogoś proponować? Był Kendall, jest Antek. Tyle.

 104. defthomas

  W jakim sensie? Możesz wyjaśnić?

  Jasne. Chodzi mi o to, że po pierwsze nawet gdyby Antek był w najlepszej formie, to i tak dla mnie, na tamten moment, Savov był lepszym zawodnikiem. Walka wyszła jak wyszła, siła wyższa. Po drugie, chmielewski wchodził za Bienkowskiego co było na tamten czas następnym argumentem dla mnie na pewność, że to Bułgar był faworytem. Po prostu nie widziałem możliwości żeby Antek to ogarnął. Jednak udało mu się, trochę na szczęściu, ale nieważne, wygrał. Ale chodzi mi o to, że tamto zestawienie też było dla mnie mooocno jednostronne, a starcie z Michałem to już w ogóle. Dla mnie antonio nie miał szans z Savovem, mowie to bez kompleksów i sypie głowę popiolem, myliłem się, ale teraz już się nie pomylę.

 105. defthomas

  W jakim sensie? Możesz wyjaśnić?

  Jasne. Chodzi mi o to, że po pierwsze nawet gdyby Antek był w najlepszej formie, to i tak dla mnie, na tamten moment, Savov był lepszym zawodnikiem. Walka wyszła jak wyszła, siła wyższa. Po drugie, chmielewski wchodził za Bienkowskiego co było na tamten czas następnym argumentem dla mnie na pewność, że to Bułgar był faworytem. Po prostu nie widziałem możliwości żeby Antek to ogarnął. Jednak udało mu się, trochę na szczęściu, ale nieważne, wygrał. Ale chodzi mi o to, że tamto zestawienie też było dla mnie mooocno jednostronne, a starcie z Michałem to już w ogóle. Dla mnie antonio nie miał szans z Savovem, mowie to bez kompleksów i sypie głowę popiolem, myliłem się, ale teraz już się nie pomylę.

 106. Ian

  KSW podając tą walkę do publicznej wiadomości musiało mieć z nim podpisany kontrakt, chyba, że te kontrakty podpisywane z Polską federacją są huj….a warte

  Każdy kontrakt poza wylacznosciowym jest chuja warty. Jak ktoś chce to może się wymigać od walki byle sraczką.

 107. Ian

  KSW podając tą walkę do publicznej wiadomości musiało mieć z nim podpisany kontrakt, chyba, że te kontrakty podpisywane z Polską federacją są huj….a warte

  Każdy kontrakt poza wylacznosciowym jest chuja warty. Jak ktoś chce to może się wymigać od walki byle sraczką.

 108. Ian

  Jednakże KSW podając tą walkę do publicznej wiadomości musiało mieć z nim podpisany kontrakt, chyba, że te kontrakty podpisywane z Polską federacją są huj….a warte @Wojsław Rysiewski . Co może być niebezpiecznym precedensem dla innych zawodników.
  @Wojsław Rysiewski, tak aktywny w innych tematach nagle zamilkł.
  Dziwny i zaskakujący jest też dla mnie hejt Michała, przed walką z Mamedem 90% forum go wspierało, a teraz nagle wiele osób krytycznie podchodzi do zawodnika ze Szczecina, czyżby to wynikało z tego, że przegrał ze znienawidzonym Mamedem?:mamed:

  Zakład, ze w kontrakcie z dowolnym zawodnikiem KSW jest zapis, ze ewentualne spory bedą prowadzone przed "sądem właściwym dla siedziby KSW". Czyli można Kendalla pozwać przed polskim sądem, wygrać (bo Kendall sie nie stawi) odszkodowanie, po czym zlecić polskiemu komornikowi egzekucje majątku Kendalla na Hawajach USA. Innymi słowy stracić czas i pieniądze. Można tez pozwać Kendalla w USA dostać odszkodowanie, zwrot kosztów sądowych, po paru latach i wywaleniu znacznie więcej na prawników niż gaża za walkę. Ciągle, bez sensu. W tym czasie Kendall przedłużył kontrakt z Bellatorem i w nosie ma jakieś polskie federacje. Ale KSW już go nigdy nie zakontraktuje i podejrzewam, że inne europejskie federacje również.

 109. Ian

  Jednakże KSW podając tą walkę do publicznej wiadomości musiało mieć z nim podpisany kontrakt, chyba, że te kontrakty podpisywane z Polską federacją są huj….a warte @Wojsław Rysiewski . Co może być niebezpiecznym precedensem dla innych zawodników.
  @Wojsław Rysiewski, tak aktywny w innych tematach nagle zamilkł.
  Dziwny i zaskakujący jest też dla mnie hejt Michała, przed walką z Mamedem 90% forum go wspierało, a teraz nagle wiele osób krytycznie podchodzi do zawodnika ze Szczecina, czyżby to wynikało z tego, że przegrał ze znienawidzonym Mamedem?:mamed:

  Zakład, ze w kontrakcie z dowolnym zawodnikiem KSW jest zapis, ze ewentualne spory bedą prowadzone przed "sądem właściwym dla siedziby KSW". Czyli można Kendalla pozwać przed polskim sądem, wygrać (bo Kendall sie nie stawi) odszkodowanie, po czym zlecić polskiemu komornikowi egzekucje majątku Kendalla na Hawajach USA. Innymi słowy stracić czas i pieniądze. Można tez pozwać Kendalla w USA dostać odszkodowanie, zwrot kosztów sądowych, po paru latach i wywaleniu znacznie więcej na prawników niż gaża za walkę. Ciągle, bez sensu. W tym czasie Kendall przedłużył kontrakt z Bellatorem i w nosie ma jakieś polskie federacje. Ale KSW już go nigdy nie zakontraktuje i podejrzewam, że inne europejskie federacje również.

 110. Jakub Bijan

  Czy musimy kogoś proponować? Był Kendall, jest Antek. Tyle.

  Rozumiem teksty typu "Szkoda, że wypadł Kendall, starcie Materli z nim byłoby ciekawsze". Nie rozumiem natomiast tekstów typu "KSW walki po znajomości" , "Beka z KSW", "Totalny missmatch", "Czego się spodziewaliście po KSW". Nikt nie zna jeszcze powodów wypadnięcia Kendalla, ale już zaczęły się hejty na KSW, które zestawia ze sobą zawodników będących blisko w rankingu. To nie wina KSW, że mamy taki chujowy poziom, tyle. Myślałem, że forum już przywykło, że KSW ma w swojej stajni zawodników prezentujący zaledwie przeciętny poziom MMA w skali globalnej, poza wyjątkami.

 111. Jakub Bijan

  Czy musimy kogoś proponować? Był Kendall, jest Antek. Tyle.

  Rozumiem teksty typu "Szkoda, że wypadł Kendall, starcie Materli z nim byłoby ciekawsze". Nie rozumiem natomiast tekstów typu "KSW walki po znajomości" , "Beka z KSW", "Totalny missmatch", "Czego się spodziewaliście po KSW". Nikt nie zna jeszcze powodów wypadnięcia Kendalla, ale już zaczęły się hejty na KSW, które zestawia ze sobą zawodników będących blisko w rankingu. To nie wina KSW, że mamy taki chujowy poziom, tyle. Myślałem, że forum już przywykło, że KSW ma w swojej stajni zawodników prezentujący zaledwie przeciętny poziom MMA w skali globalnej, poza wyjątkami.

 112. Podstawowy problem jaki mam z tym zastepstwem do dyspozycja Antka. Przygotowujacy sie do walki na ONE Michal Pasternak nie wspomnial o Chmielewskim wymieniajac sparingpartnerow z Nastula&Okninski, wiec pewnie nie byl w treningu. 4 tygodnie to cholernie malo czasu. W sumie nawet calkiem chetnie zobacze to starcie choc wolalbym aby obaj mogli sie do niego przygotowac. W niczym nie zmienia to faktu, ze KSW dalo …

 113. Podstawowy problem jaki mam z tym zastepstwem do dyspozycja Antka. Przygotowujacy sie do walki na ONE Michal Pasternak nie wspomnial o Chmielewskim wymieniajac sparingpartnerow z Nastula&Okninski, wiec pewnie nie byl w treningu. 4 tygodnie to cholernie malo czasu. W sumie nawet calkiem chetnie zobacze to starcie choc wolalbym aby obaj mogli sie do niego przygotowac. W niczym nie zmienia to faktu, ze KSW dalo …

 114. Comber

  Rozumiem teksty typu "Szkoda, że wypadł Kendall, starcie Materli z nim byłoby ciekawsze". Nie rozumiem natomiast tekstów typu "KSW walki po znajomości" , "Beka z KSW", "Totalny missmatch", "Czego się spodziewaliście po KSW". Nikt nie zna jeszcze powodów wypadnięcia Kendalla, ale już zaczęły się hejty na KSW, które zestawia ze sobą zawodników będących blisko w rankingu. To nie wina KSW, że mamy taki chujowy poziom, tyle. Myślałem, że forum już przywykło, że KSW ma w swojej stajni zawodników prezentujący zaledwie przeciętny poziom MMA w skali globalnej, poza wyjątkami.

  Bawisz się trochę w adwokata diabła. Gdybu Bieńkowsko nie wypadł to Antka nawet nie byłoby w KSW. Co z tego ze w rankingu portalowym są blisko w rankingu? Wygrana z Antkiem Cipkowi nie da zupelnie nic. O to się rozchodzi według mnie.

 115. Comber

  Rozumiem teksty typu "Szkoda, że wypadł Kendall, starcie Materli z nim byłoby ciekawsze". Nie rozumiem natomiast tekstów typu "KSW walki po znajomości" , "Beka z KSW", "Totalny missmatch", "Czego się spodziewaliście po KSW". Nikt nie zna jeszcze powodów wypadnięcia Kendalla, ale już zaczęły się hejty na KSW, które zestawia ze sobą zawodników będących blisko w rankingu. To nie wina KSW, że mamy taki chujowy poziom, tyle. Myślałem, że forum już przywykło, że KSW ma w swojej stajni zawodników prezentujący zaledwie przeciętny poziom MMA w skali globalnej, poza wyjątkami.

  Bawisz się trochę w adwokata diabła. Gdybu Bieńkowsko nie wypadł to Antka nawet nie byłoby w KSW. Co z tego ze w rankingu portalowym są blisko w rankingu? Wygrana z Antkiem Cipkowi nie da zupelnie nic. O to się rozchodzi według mnie.

 116. VaeVictis

  Podstawowy problem jaki mam z tym zastepstwem do dyspozycja Antka. Przygotowujacy sie do walki na ONE Michal Pasternak nie wspomnial o Chmielewskim wymieniajac sparingpartnerow z Nastula&Okninski, wiec pewnie nie byl w treningu. 4 tygodnie to cholernie malo czasu. W sumie nawet calkiem chetnie zobacze to starcie choc wolalbym aby obaj mogli sie do niego przygotowac. W niczym nie zmienia to faktu, ze KSW dalo …

  Nate zszedł napruty z łajby i poskładał podobno najlepszego zawodnika MMA, w dodatku bez koksu. Miesiąc czasu na bombie i Antek robi formę życia.

 117. VaeVictis

  Podstawowy problem jaki mam z tym zastepstwem do dyspozycja Antka. Przygotowujacy sie do walki na ONE Michal Pasternak nie wspomnial o Chmielewskim wymieniajac sparingpartnerow z Nastula&Okninski, wiec pewnie nie byl w treningu. 4 tygodnie to cholernie malo czasu. W sumie nawet calkiem chetnie zobacze to starcie choc wolalbym aby obaj mogli sie do niego przygotowac. W niczym nie zmienia to faktu, ze KSW dalo …

  Nate zszedł napruty z łajby i poskładał podobno najlepszego zawodnika MMA, w dodatku bez koksu. Miesiąc czasu na bombie i Antek robi formę życia.

 118. No lipa, że Kendall wypadł…zastąpił go Antek ale czy to powód do 7 stron pierdolamentów? Z kim miałby walczyć? Rewanż z Mamedem? A może z jednonogim (póki co) Drwalem, który pięta nie dotknie jeszcze dupska? Mogę zobaczyć Cipka z Antkiem i mając świadomość, że Cipek stoczył sporo wojen w swojej karierze (prawie wszystkie jego walki) i jest już dość mocno rozbity wcale nie skreślałbym Antka na samym starcie. Nikłe szanse, że to wygra ale to Antek ma więcej do zyskania, a Cipek wszystko do stracenia. Myślę, że może być ciekawa walka – nie musi oczywiście – ale znając ambicje Cipka i to ile Antek może zyskać na tym pojedynku stawiam, że będą emocje. Wole oglądać Cipka z Antkiem niż z jakimś zastępstwem z dżungli albo innym Barabuzabudem z Francji.

 119. No lipa, że Kendall wypadł…zastąpił go Antek ale czy to powód do 7 stron pierdolamentów? Z kim miałby walczyć? Rewanż z Mamedem? A może z jednonogim (póki co) Drwalem, który pięta nie dotknie jeszcze dupska? Mogę zobaczyć Cipka z Antkiem i mając świadomość, że Cipek stoczył sporo wojen w swojej karierze (prawie wszystkie jego walki) i jest już dość mocno rozbity wcale nie skreślałbym Antka na samym starcie. Nikłe szanse, że to wygra ale to Antek ma więcej do zyskania, a Cipek wszystko do stracenia. Myślę, że może być ciekawa walka – nie musi oczywiście – ale znając ambicje Cipka i to ile Antek może zyskać na tym pojedynku stawiam, że będą emocje. Wole oglądać Cipka z Antkiem niż z jakimś zastępstwem z dżungli albo innym Barabuzabudem z Francji.

 120. qFel

  Sorry za offtop, ale KSW ma jeszcze na kontrakcie Manhoefa czy to już nieaktualne?

  Melwin już skupia się bardziej na trenerce, a jeśli bierze walki to tylko po to, by zarobić parę groszy. Antek moim zdaniem dużo lepszym rywalem dla Michała niż Manhoef.

 121. qFel

  Sorry za offtop, ale KSW ma jeszcze na kontrakcie Manhoefa czy to już nieaktualne?

  Melwin już skupia się bardziej na trenerce, a jeśli bierze walki to tylko po to, by zarobić parę groszy. Antek moim zdaniem dużo lepszym rywalem dla Michała niż Manhoef.

 122. KalasznikowMac

  Melwin już skupia się bardziej na trenerce, a jeśli bierze walki to tylko po to, by zarobić parę groszy. Antek moim zdaniem dużo lepszym rywalem dla Michała niż Manhoef.

  Dzięki za info. Moim zdaniem jednak i tak byłby groźniejszy w pierwszych minutach niż Antek. Jeśli walka Materla vs Chmielewski wyjdzie poza pierwszą rundę, to będzie ostry zamulacz. Mark my Words.

 123. KalasznikowMac

  Melwin już skupia się bardziej na trenerce, a jeśli bierze walki to tylko po to, by zarobić parę groszy. Antek moim zdaniem dużo lepszym rywalem dla Michała niż Manhoef.

  Dzięki za info. Moim zdaniem jednak i tak byłby groźniejszy w pierwszych minutach niż Antek. Jeśli walka Materla vs Chmielewski wyjdzie poza pierwszą rundę, to będzie ostry zamulacz. Mark my Words.

 124. qFel

  Sorry za offtop, ale KSW ma jeszcze na kontrakcie Manhoefa czy to już nieaktualne?

  Melvin tydzień wcześniej walczy na Bellatorze, więc odpada.

  @Comber

  Co do rywala .. pierwsze co mi przyszło do głowy do Luke Barnatt. Podobne warunki do Kendala. Ciężke przygotowania w Tajlandii, 2 wygrane z rzędu … no ale walczy na Venatorze 21 maja. Ciężko w chuj coś ogarnąć.

 125. qFel

  Sorry za offtop, ale KSW ma jeszcze na kontrakcie Manhoefa czy to już nieaktualne?

  Melvin tydzień wcześniej walczy na Bellatorze, więc odpada.

  @Comber

  Co do rywala .. pierwsze co mi przyszło do głowy do Luke Barnatt. Podobne warunki do Kendala. Ciężke przygotowania w Tajlandii, 2 wygrane z rzędu … no ale walczy na Venatorze 21 maja. Ciężko w chuj coś ogarnąć.

 126. Comber

  Rozumiem teksty typu "Szkoda, że wypadł Kendall, starcie Materli z nim byłoby ciekawsze". Nie rozumiem natomiast tekstów typu "KSW walki po znajomości" , "Beka z KSW", "Totalny missmatch", "Czego się spodziewaliście po KSW". Nikt nie zna jeszcze powodów wypadnięcia Kendalla, ale już zaczęły się hejty na KSW, które zestawia ze sobą zawodników będących blisko w rankingu. To nie wina KSW, że mamy taki chujowy poziom, tyle. Myślałem, że forum już przywykło, że KSW ma w swojej stajni zawodników prezentujący zaledwie przeciętny poziom MMA w skali globalnej, poza wyjątkami.

  A ja nie rozumiem tej maniery, która w polskim MMA jest dość częsta: "krytykujesz, to pokaż, co byś zestawił na naszym miejscu". Nic bym nie zestawił, guzik mnie to obchodzi. Jeśli sklep reklamuje buty z aligatora to chcę je kupić. A gdy przychodząc do sklepu daje mi się trzewiki z dupy krowy, to niewiele mnie interesuje, że ostatni żyjący aligator umarł na grypę i nie dało się załatwić skóry.

 127. Comber

  Rozumiem teksty typu "Szkoda, że wypadł Kendall, starcie Materli z nim byłoby ciekawsze". Nie rozumiem natomiast tekstów typu "KSW walki po znajomości" , "Beka z KSW", "Totalny missmatch", "Czego się spodziewaliście po KSW". Nikt nie zna jeszcze powodów wypadnięcia Kendalla, ale już zaczęły się hejty na KSW, które zestawia ze sobą zawodników będących blisko w rankingu. To nie wina KSW, że mamy taki chujowy poziom, tyle. Myślałem, że forum już przywykło, że KSW ma w swojej stajni zawodników prezentujący zaledwie przeciętny poziom MMA w skali globalnej, poza wyjątkami.

  A ja nie rozumiem tej maniery, która w polskim MMA jest dość częsta: "krytykujesz, to pokaż, co byś zestawił na naszym miejscu". Nic bym nie zestawił, guzik mnie to obchodzi. Jeśli sklep reklamuje buty z aligatora to chcę je kupić. A gdy przychodząc do sklepu daje mi się trzewiki z dupy krowy, to niewiele mnie interesuje, że ostatni żyjący aligator umarł na grypę i nie dało się załatwić skóry.

 128. Comber

  Nate zszedł napruty z łajby i poskładał podobno najlepszego zawodnika MMA, w dodatku bez koksu. Miesiąc czasu na bombie i Antek robi formę życia.

  Nadal nie odróżniają najbardziej medialny, a najlepszy.. najlepszy to jest Jon Jones i GSP. Kropka.

 129. Comber

  Nate zszedł napruty z łajby i poskładał podobno najlepszego zawodnika MMA, w dodatku bez koksu. Miesiąc czasu na bombie i Antek robi formę życia.

  Nadal nie odróżniają najbardziej medialny, a najlepszy.. najlepszy to jest Jon Jones i GSP. Kropka.

 130. Jakub Bijan

  A ja nie rozumiem tej maniery, która w polskim MMA jest dość częsta: "krytykujesz, to pokaż, co byś zestawił na naszym miejscu". Nic bym nie zestawił, guzik mnie to obchodzi. Jeśli sklep reklamuje buty z aligatora to chcę je kupić. A gdy przychodząc do sklepu daje mi się trzewiki z dupy krowy, to niewiele mnie interesuje, że ostatni żyjący aligator umarł na grypę i nie dało się załatwić skóry.

  Od kiedy wiesz, że Kendall nie wystąpi? Wyczuwam kolejny felieton. Będzie inba.

 131. Jakub Bijan

  A ja nie rozumiem tej maniery, która w polskim MMA jest dość częsta: "krytykujesz, to pokaż, co byś zestawił na naszym miejscu". Nic bym nie zestawił, guzik mnie to obchodzi. Jeśli sklep reklamuje buty z aligatora to chcę je kupić. A gdy przychodząc do sklepu daje mi się trzewiki z dupy krowy, to niewiele mnie interesuje, że ostatni żyjący aligator umarł na grypę i nie dało się załatwić skóry.

  Od kiedy wiesz, że Kendall nie wystąpi? Wyczuwam kolejny felieton. Będzie inba.

 132. Jakub Bijan

  A ja nie rozumiem tej maniery, która w polskim MMA jest dość częsta: "krytykujesz, to pokaż, co byś zestawił na naszym miejscu". Nic bym nie zestawił, guzik mnie to obchodzi. Jeśli sklep reklamuje buty z aligatora to chcę je kupić. A gdy przychodząc do sklepu daje mi się trzewiki z dupy krowy, to niewiele mnie interesuje, że ostatni żyjący aligator umarł na grypę i nie dało się załatwić skóry.

  Trzewiki z dupy polskiej krowy >>>>>>>>> buty z skory aligatora

 133. FLOWRIDER

  Nadal nie odróżniają najbardziej medialny, a najlepszy.. najlepszy to jest Jon Jones i GSP. Kropka.

  Czekaj czekaj bo jeszcze chyba 2 miesiace temu ktos byl nr 1, 2, 3, 4, 5, 6 i 7 p4p

  Kto tak mowil o sobie? Zapomnialem juz, przypomnij 🙂

 134. bartba

  No lipa, że Kendall wypadł…zastąpił go Antek ale czy to powód do 7 stron pierdolamentów? Z kim miałby walczyć? Rewanż z Mamedem? A może z jednonogim (póki co) Drwalem, który pięta nie dotknie jeszcze dupska? Mogę zobaczyć Cipka z Antkiem i mając świadomość, że Cipek stoczył sporo wojen w swojej karierze (prawie wszystkie jego walki) i jest już dość mocno rozbity wcale nie skreślałbym Antka na samym starcie. Nikłe szanse, że to wygra ale to Antek ma więcej do zyskania, a Cipek wszystko do stracenia. Myślę, że może być ciekawa walka – nie musi oczywiście – ale znając ambicje Cipka i to ile Antek może zyskać na tym pojedynku stawiam, że będą emocje. Wole oglądać Cipka z Antkiem niż z jakimś zastępstwem z dżungli albo innym Barabuzabudem z Francji.

  Myślę że te 7 stron pierdolamento idealnie odzwierciedla ilość dyskusji jakie wzbudziło to zestawienie. To po prostu missmatch, nie bójmy się tego słowa, i ja się nie dziwię że tyle o tyn rozmawiamy. Myślę że KSW po prostu chce załatwić sprawy z Antkiem i mu podziękować.

 135. 1 raz będę miał przyjemność zobaczyć na żywo mirasa w akcji w narożniku, może nie takie złe zastępstwo

 136. Jakub Bijan

  A ja nie rozumiem tej maniery, która w polskim MMA jest dość częsta: "krytykujesz, to pokaż, co byś zestawił na naszym miejscu". Nic bym nie zestawił, guzik mnie to obchodzi. Jeśli sklep reklamuje buty z aligatora to chcę je kupić. A gdy przychodząc do sklepu daje mi się trzewiki z dupy krowy, to niewiele mnie interesuje, że ostatni żyjący aligator umarł na grypę i nie dało się załatwić skóry.

  Ty potworze… 😀

 137. bartba

  Od kiedy wiesz, że Kendall nie wystąpi? Wyczuwam kolejny felieton. Będzie inba.

  Cały tydzień robiłem remont. Kiedy żona ciśnie, nie ma czasu na Kendallów i Antków :boystop:

 138. Kacper

  Jasne. Chodzi mi o to, że po pierwsze nawet gdyby Antek był w najlepszej formie, to i tak dla mnie, na tamten moment, Savov był lepszym zawodnikiem. Walka wyszła jak wyszła, siła wyższa. Po drugie, chmielewski wchodził za Bienkowskiego co było na tamten czas następnym argumentem dla mnie na pewność, że to Bułgar był faworytem. Po prostu nie widziałem możliwości żeby Antek to ogarnął. Jednak udało mu się, trochę na szczęściu, ale nieważne, wygrał. Ale chodzi mi o to, że tamto zestawienie też było dla mnie mooocno jednostronne, a starcie z Michałem to już w ogóle. Dla mnie antonio nie miał szans z Savovem, mowie to bez kompleksów i sypie głowę popiolem, myliłem się, ale teraz już się nie pomylę.

  Dokładnie o to mi chodziło. Niby był mismatchem ale Antek w walce pokazał że jednak nie i co teraz? Wynik mówi sam za siebie, takie gadanie o farcie jest trochę nie fair. Możemy sobie teoretyzować że przegrałby 9 z 10 walk ale to jest bezsensu bo wygrał walkę w piękny sposób i należą mu się propsy za to a nie próby deprecjonowania tego wyniku.

 139. MuraS

  Ale KSW już go nigdy nie zakontraktuje i podejrzewam, że inne europejskie federacje również.

  W Europie nie ma innych federacji.

 140. Jakub Bijan

  Czy musimy kogoś proponować? Był Kendall, jest Antek. Tyle.

  Ty i tak chodzisz tylko na Mameda więc już nie narzekaj ok 😀

 141. FLOWRIDER

  Nadal nie odróżniają najbardziej medialny, a najlepszy.. najlepszy to jest Jon Jones i GSP. Kropka.

  Dlatego napisałem podobno, w dodatku z przekąsem.

  Jakub Bijan

  A ja nie rozumiem tej maniery, która w polskim MMA jest dość częsta: "krytykujesz, to pokaż, co byś zestawił na naszym miejscu". Nic bym nie zestawił, guzik mnie to obchodzi. Jeśli sklep reklamuje buty z aligatora to chcę je kupić. A gdy przychodząc do sklepu daje mi się trzewiki z dupy krowy, to niewiele mnie interesuje, że ostatni żyjący aligator umarł na grypę i nie dało się załatwić skóry.

  Różnica polega na tym, że chcesz kupić konkretne buty z aligatora, a tutaj idziesz/oglądasz galę KSW 35 a nie Materla – Groove. Kupując bilet godzisz się na ogólne postanowienia, więc teoretycznie KSW mogło zupełnie zrezygnować ze starcia, tymczasem wychodzą obronną ręką i znajdują zastępstwo. Możesz teraz albo ponarzekać albo się obrazić albo być zadowolonym, że jest walka zawodników znajdujących się na teoretycznie podobnym poziomie.

 142. Comber

  Możesz teraz albo ponarzekać albo się obrazić albo być zadowolonym, że jest walka zawodników znajdujących się na teoretycznie podobnym poziomie.

  Dokładnie to robię – narzekam. W czym widzisz problem, bracie?

  defthomas

  Ty i tak chodzisz tylko na Mameda więc już nie narzekaj ok 😀

  A właśnie, że będę. Bo mogę! :DC:

 143. Antek jeszcze dojdzie do pasa i dopiero będzie wesoło 😀 A tak serio jakoś ostatnio złagodniałem w krytyce KSW, biorąc pod uwagę poziom Polskiego MMA które jest niestety brutalnie weryfikowane na każdym kroku, udało im się stworzyć prężną organizację, a jeszcze przekonać miliony Polaków że Ci zawodnicy potrafią walczyć.

 144. Jakub Bijan

  Dokładnie to robię – narzekam. W czym widzisz problem, bracie?

  A właśnie, że będę. Bo mogę! :DC:

  HA, love it! co jest złego w ponarzekaniu??? całe życie dostaje ten tekst "po chuj narzekasz", czasem człowiek musi wyrzucić z siebie reakcje na głupoty. #itsthatsimple #jebać

  czasem szkoda mi już czasu, ale ogólnie #hejtnigdystop.

 145. Jakub Bijan

  Dokładnie to robię – narzekam. W czym widzisz problem, bracie?

  A właśnie, że będę. Bo mogę! :DC:

  Nie widzę podstaw do narzekania, bo zawsze staram się widzieć szklankę do połowy pełną.

 146. Benoit

  a jeszcze przekonać miliony Polaków że Ci zawodnicy potrafią walczyć.

  Ci zawodnicy potrafią walczyć, ale, w 99,78% nie na takim poziomie jak zawodnicy UFC.

 147. W ramach dyskusji czy godne czy niegodne starcie i kto ma jakie na co szanse, nadmienię tylko, że np. na Tapology Antek klasyfikowany jest wśród Polskich MW wyżej niż Cipek. Oczywiście te ranking układa automat i czasami bzdety wychodzą, ale zawsze.

  Oblukać.

 148. defthomas

  Dokładnie o to mi chodziło. Niby był mismatchem ale Antek w walce pokazał że jednak nie i co teraz? Wynik mówi sam za siebie, takie gadanie o farcie jest trochę nie fair. Możemy sobie teoretyzować że przegrałby 9 z 10 walk ale to jest bezsensu bo wygrał walkę w piękny sposób i należą mu się propsy za to a nie próby deprecjonowania tego wyniku.

  Przecież ja nie depercjonuje, kilkukrotnie napisałem, że wygrał to wygrał, nieważne że trochę mu pomógł w tym fart. Propsy dla niego. Ale nie wiem czy może w walce z Michałem liczyć na takie okoliczności, o, może to jest najwlascwisza Puenta.

 149. Jakub Bijan

  Dobre, bo polskie, czy dobre, bo z krowy? :werdum:

  Teraz Polska, chociaż, jeśli kupujesz dobrą włoską galanterię albo buty jest duże prawdopodobieństwo, że ta skóra nazywała się jakiś czas temu mućka.

  axisstyle

  W Europie nie ma innych federacji.

  A PLMMA ?

  Jakub Bijan

  Dokładnie to robię – narzekam. W czym widzisz problem, bracie?

  A właśnie, że będę. Bo mogę! :DC:

  Hejter z internetu

 150. baju

  HA, love it! co jest złego w ponarzekaniu??? całe życie dostaje ten tekst "po chuj narzekasz", czasem człowiek musi wyrzucić z siebie reakcje na głupoty. #itsthatsimple #jebać

  czasem szkoda mi już czasu, ale ogólnie #hejtnigdystop.

  Ja go rozumiem, tydzień remontu, też byłbym wkurwiony

 151. Może nie jest to jakieś hitowe zestawienie – tym bardziej na te czasy ale zważywszy, że Materla jest po porażce (z Mamedem – w sumie żadna ujma) a Antoni cieszy się ostatnio zwycięską passą to może nie taki zły pomysł. Pomijam już kwestię, że Kendall może i lepszym był nazwiskiem na karcie walk. Wracając do meritum – Cipek stoi na pewno rankingowo wyżej od Antka, obaj mają w sumie podobne style walki, obaj potrafią walczyć ząb za ząb, iść na hura i tak dalej. Dodatkowo na plus działają wysokie umiejętności parterowe obu panów. To może być ciekawa walka. Ja chętnie to zobacze!

 152. bartba

  @Jakub Bijan

  Tydzień? To chyba malowanie 2 pokoi z położeniem paneli 🙂

  Trzy pieprzone pokoje + wykończenie (listwy podłogowe etc). Na biało się zachciało, kiedy pod spodem ciemny – na biało :joer:. Grunt + 2 warstwy farby i dalej przebija, dopiero 3 warstwa pomogła. Prawie wyszedłem z siebie, a tu jeszcze Kendall wypadł. Jak nie narzekać? :DC:

 153. Oklep, który Grove sprawiłby Materli, miał być najbardziej smakowitym kąskiem tej gali, a tak? Czekam tylko na walkę Gamera, potem to już będą kompletnie niepoważne rzeczy.

 154. Jakub Bijan

  Trzy pieprzone pokoje + wykończenie (listwy podłogowe etc). Na biało się zachciało, kiedy pod spodem ciemny – na biało :joer:. Grunt + 2 warstwy farby i dalej przebija, dopiero 3 warstwa pomogła. Prawie wyszedłem z siebie, a tu jeszcze Kendall wypadł. Jak nie narzekać? :DC:

  Porządne aryjskie ściany, potrójnie białe. Nie tam jakieś podrabiańce.

 155. Ian

  Ci zawodnicy potrafią walczyć, ale, w 99,78% nie na takim poziomie jak zawodnicy UFC.

  Dlatego tak jak 2 lata temu wierzyłem że nasi będą podbijać światowe MMA, tak teraz mam coraz mniejsze wymagania. Nasze eksportowe gwiazdy nie przegrywają ze światową czołówką, top 15 na świecie, miejsce w szeregu potrafią im pokazać byle Francuzi, Litwini, czy Eskimosi łapani na tydzień przed galą. Można cisnąć bekę że Antek który miał odchodzić na emeryturę, walczył o pas na PLMMA, a teraz podejmie Materlę na KSW, ale serio jego wygrana nad Cipkiem mnie zupełnie nie zdziwi.

 156. ależ Panowie 🙂 Jak możecie krytykować to zestawienie ?:D Dla mnie jest tak naprawdę b.dobre 🙂 Przecież Antek to zawodnik którego specjalizacją jest zaskakiwanie ! 😀 nie raz wygrał z lepszym od siebie zawodnikiem (przykład : ostatnia walka -jak dla mnie pieprzony fart ) , dlatego nie spisywał bym go na straty 🙂 wiem że wszyscy byli przygotowani na Kendalka który ostatnio ma nawet dobrą formę – no ale cóż to stracie też ma coś w sobie ! i coś mi się wydaję że wynik tej walki będzie dla wielu szokujący 🙂

 157. Jakub Bijan

  Trzy pieprzone pokoje + wykończenie (listwy podłogowe etc). Na biało się zachciało, kiedy pod spodem ciemny – na biało :joer:. Grunt + 2 warstwy farby i dalej przebija, dopiero 3 warstwa pomogła. Prawie wyszedłem z siebie, a tu jeszcze Kendall wypadł. Jak nie narzekać? :DC:

  Jeżeli Cię to choć trochę pocieszy to przy zakupie białej meblościanki wymyśliliśmy sobie kolor grafitowy jednej ściany. 5 razy malowane, a mogłoby być i 8, a jebany dulux dalej nie krył – jak najdalej od tej farby:) Jak coś to polecam Luksens albo Tikkurile 🙂

 158. axisstyle

  Nie wiedziałem że tam podpisują jakieś kontrakty. Myślałem że wszystko idzie "co łaska"

  Trener musi wiedzieć w jakim rozmiarze opony ogarniać

 159. Z tego co pamiętam, to PLMMA podpisało w czasie swojego istnienia jeden, jedyny kontrakt – z Bartnickim (Miras specjalnie to podkreślał) – który od tamtej pory ani razu nie zawalczył. Dla nikogo.

 160. Billy Boola

  Z tego co pamiętam, to PLMMA podpisało w czasie swojego istnienia jeden, jedyny kontrakt – z Bartnickim (Miras specjalnie to podkreślał) – który od tamtej pory ani razu nie zawalczył. Dla nikogo.

  Miras w swoim geniuszu połączył konrakt na jedną walkę z kontraktem na wyłączność.

 161. Walka jakaś będzie, ale zawód odczuwalny. Cipao przygotowywał się mocno…ehh. Bez sensu, że muszą ze sobą się bić. Tak szybko po powrocie Antka do KSW i tak szybko po utracie pasa przez Michała. Nie jara mnie ta walka, choć szanuję jako fighterów obu.

 162. Ja mam w sumie wyjebane, ppv kupie dla Gamrot – Barnaoui i Wrzosek – Wolański. Reszta walk dla mnie to dodatek.

 163. wolalbym juz michal materla vs jay silva IV , chociaż zrobilby szopke w wywiadach i na ważeniu +klatce i byloby chociaż śmiesznie

  a tu ani emocji ani śmiesznie

 164. axl

  Jeśli Antek to wygra to Mirek chyba zatańczy 😆

  [​IMG]

  Teraz wyobrazmy sobie sytuacje w ktorej w najblizszy piatek Pasternak pokonuje Gracie, a trzy tygodnie pozniej Chmielewski Materle. Co wtedy ? Trzeba bedzie stawiac pomnik 😉

 165. chciałbym zobaczyć niespodzianke, za ostatnie dokonania Antonio i jego powrót na salony czapki z głów to byłaby wisienka na torcie

 166. Kendal napewno bylby sportowo dyzo bardziej wymagajacy ale nie przekreslajmy Antka. Starc dwoch bardzo doswiadczonych Polskich srednich. Jestem bardziej ciekaw tego starcia niz Cipao vs Grove ze wzgledu na to ze obaj juz walczyli i wiadomo jak ta walka mogla by przebiegac.

 167. A moze Kendall chciał podwyzki, po tym słynnym twicie współwłaściciela? Skoro rzucają 3 bańki $ za jednego zawodnika, to powinno ich stać na podwójną/potrójną stawke dla Kendalla :werdum:

 168. najśmieszniejsze na cohones jest to, że 90% ludzi krzyczało że Grove – Materla to odgrzewany kotlet a teraz płacz jak za utraconym dziewictwem 😆

 169. Ja mam wyjebane na to z kim zawalczy Cipek:
  1. Nie kupię PPV tylko obejrzę w barze, więc nie będę narzekał na darmowy produkt.
  2. Poziom polskiego mma w porównaniu do światowej czołówki jest tak żenująco niski, że nie mam już żadnych wymagań, roszczeń, oczekiwań. Coś na zasadzie walki dwóch amatorów w Pcimiu Dolnym, których nie znam. Lejo się, to dobrze, popatrzę, pooglądam, będzie KO to dobrze, nie będzie to też ok, za 10 minut o walce zapomnę. Niestety po tym co ostatnio oglądamy, poziom zajarania polskim mma spadł u mnie do prawie zera, bo nie widzę nikogo, oprócz Mameda, kto mógłby rywalizować na światowym poziomie.

 170. defthomas

  Raz piszesz że Antek nic sobą nie reprezentuje a zaraz dodajesz że jest po serii spektakularnych zwycięstw 😀

  Ironia 😉 "Lucky rzut" jakimś słabiakiem który sam się wywalił i stracił przytomność np 😉

 171. trpone92

  Jeżeli Antek wygra z Michałem powinien walczyć o pas i będzie to kolejny dowód jak daleko jest dywizja średnia KSW od Mameda.

  Ranking średniej ksw
  1. Mamed
  2. –
  3. –
  4. –
  5. –
  6. –
  7. Materla
  8. –
  9. –
  10. pozostali

 172. trpone92

  najśmieszniejsze na cohones jest to, że 90% ludzi krzyczało że Grove – Materla to odgrzewany kotlet a teraz płacz jak za utraconym dziewictwem 😆

  Pokaż mi te z obliczone z dupy 90 %

 173. Orest

  Ja mam wyjebane na to z kim zawalczy Cipek:
  1. Nie kupię PPV tylko obejrzę w barze, więc nie będę narzekał na darmowy produkt.
  2. Poziom polskiego mma w porównaniu do światowej czołówki jest tak żenująco niski, że nie mam już żadnych wymagań, roszczeń, oczekiwań. Coś na zasadzie walki dwóch amatorów w Pcimiu Dolnym, których nie znam. Lejo się, to dobrze, popatrzę, pooglądam, będzie KO to dobrze, nie będzie to też ok, za 10 minut o walce zapomnę. Niestety po tym co ostatnio oglądamy, poziom zajarania polskim mma spadł u mnie do prawie zera, bo nie widzę nikogo, oprócz Mameda, kto mógłby rywalizować na światowym poziomie.

  Zdrowe podejście, polecam wszystkim na gorace głowy, mniej eksytacji polskimi galami (podwórkowa liga) o sile tych wszystkim organizacji, stanowi to jaki zbierają oklep poza bezpieczna ligą. PL gale budują mit polskiego herosa, a prawda jest zgoła inna. Taka smutna prawda i dalsze zakłamywanie rzeczywistości nie ma sensu. Co do zmiany rywala, to wcale nie bylbym taki pewny wyniku, to jest MMA, a poza tym MM zawsze ma cięzką przeprawe niezaleznie, od poziomu swojego rywala, obśmiewany Jay dał z nim trylogie, a taki niemiecki muzułmanim wszystko wyjasnił w pierwszej walce, nie potrzebował 3-ch

 174. szczerze to nie miałem ochoty oglądania kolejny raz walki Materli z Grovem ale podstawienia do walki Antka to średni pomysł. jaja będą jak Antek to wygra czego mu życzę.

 175. Czy KSW sie zesralo ze ich faworyt tym razem padnie przez KO? Materla dostal sporo  dogrywek z dupy, teraz juz dogrywek nie ma. Liczee na Antka, Mirek zaraz tutaj Materle rozpracuje.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.