Pamiętacie Aleksa? Rok temu fundacja Cancer Fighters wraz z bokserami i zawodnikami MMA zbierała pieniądze na profesjonalną protezę dla tego młodego wojownika, podczas Charytatywnego Meczu w Gorzowie.

U 14-letniego Aleksa lekarze stwierdzili guz złośliwy kości piszczelowej osteosarcoma z patologicznym złamaniem kości. Niestety jego nogi nie udało się uratować i chłopiec potrzebował specjalistycznej protezy, która miała mu ułatwić codzienne funkcjonowanie. W pomoc młodemu wojownikowi zaangażowało się wiele osób, których dobre serce pozwoliło spełnić największe marzenie Aleksa i jego rodziny, jakim był jej zakup.

Dziś Aleks walczy o powrót do jak najbardziej bezproblemowego funkcjonowania w codziennym życiu. Ostatnio wraz z fundacją Cancer Fighters oraz zawodnikiem KSW – Michałem Materlą – mógł odhaczyć jeden z najwyżej postawionych sobie celów – powrót do boksu. Wraz z Berserkerem wziął udział w kolejnym klipie promocyjnym fundacji, w której przez chwile znowu mógł poczuć się jak podczas treningów w ringu.

Zbliża się bardzo ważny w życiu każdego Polaka czas, którym jest moment rozliczenia podatku. Przypominamy, że oddając 1% na konto konkretnie wskazanej fundacji można pomóc wielu osobom w zapomnieniu o tym, co oznacza słowo „problem”. Wraz z Aleksem i Michałem Materlą zachęcamy wszystkich czytelników MMARocks do przekazania swojej cegiełki, na pomoc podopiecznym Cancer Fighters.

1 KOMENTARZ

  1. Cholernie przykro się robi oglądając takie materiały jak ten pt. "Historia Aleksa". Z drugiej strony jest to mocny, motywacyjny kopniak w dupę. Chłopak się nie poddaje mimo trudności jakie ma do pokonania. Czapki z głów dla tego chłopaka i postawy jaką prezentuje. Dużo zdrowia Aleks! W ogóle cała ta inicjatywa "Cancer Fighters" to zajebista sprawa. Oby dalej prężnie to wszystko działało. Osss

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.