Pamiętacie Aleksa? Rok temu fundacja Cancer Fighters wraz z bokserami i zawodnikami MMA zbierała pieniądze na profesjonalną protezę dla tego młodego wojownika, podczas Charytatywnego Meczu w Gorzowie.

U 14-letniego Aleksa lekarze stwierdzili guz złośliwy kości piszczelowej osteosarcoma z patologicznym złamaniem kości. Niestety jego nogi nie udało się uratować i chłopiec potrzebował specjalistycznej protezy, która miała mu ułatwić codzienne funkcjonowanie. W pomoc młodemu wojownikowi zaangażowało się wiele osób, których dobre serce pozwoliło spełnić największe marzenie Aleksa i jego rodziny, jakim był jej zakup.

Dziś Aleks walczy o powrót do jak najbardziej bezproblemowego funkcjonowania w codziennym życiu. Ostatnio wraz z fundacją Cancer Fighters oraz zawodnikiem KSW – Michałem Materlą – mógł odhaczyć jeden z najwyżej postawionych sobie celów – powrót do boksu. Wraz z Berserkerem wziął udział w kolejnym klipie promocyjnym fundacji, w której przez chwile znowu mógł poczuć się jak podczas treningów w ringu.

Przekaż 1% podatku na fundację Cancer Fighters

Nasz podopieczny Aleks powiedział kiedyś: – Moim marzeniem jest, by móc jeszcze wrócić do boksu. Aleks ‼️ Zrobiłeś to ‼️ Wróciłeś do ringu i po raz kolejny udowodniłeś jak niesamowitym jesteś Wojownikiem 🔥💥 Pomogliśmy Aleksowi w tym wszyscy. To dzięki I edycji meczu charytatywnego, Aleksowi została zakupiona specjalistyczna proteza 💪 A teraz? Przekaż 1% podatku na fundację Cancer Fighters ❤️ Pamiętajcie! Wspólnie możemy zrobić jeszcze więcej 😍 Decyzja należy do każdego z Was! 😉Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy! Michał Materla Artur Szpilka Akop Szostak Marcin Różal Różalski Jan Blachowicz Daniel Omielańczuk Maciej "Irokez" Jewtuszko Mateusz Masternak Maciej "Striczu" Sulęcki Izu Ugonoh Artur "KORNIK" Sowiński Piotr Strus Łukasz "Juras" Jurkowski———Rozlicz PIT ➡️ https://bit.ly/2FXTWovKRS: 0000581036Kup gadżety online ➡️ www.cancerfighters.pl/sklep/

Publiée par cancer FIGHTERS sur Mercredi 20 février 2019

Zbliża się bardzo ważny w życiu każdego Polaka czas, którym jest moment rozliczenia podatku. Przypominamy, że oddając 1% na konto konkretnie wskazanej fundacji można pomóc wielu osobom w zapomnieniu o tym, co oznacza słowo „problem”. Wraz z Aleksem i Michałem Materlą zachęcamy wszystkich czytelników MMARocks do przekazania swojej cegiełki, na pomoc podopiecznym Cancer Fighters.

12 KOMENTARZE

 1. Cholernie przykro się robi oglądając takie materiały jak ten pt. "Historia Aleksa". Z drugiej strony jest to mocny, motywacyjny kopniak w dupę. Chłopak się nie poddaje mimo trudności jakie ma do pokonania. Czapki z głów dla tego chłopaka i postawy jaką prezentuje. Dużo zdrowia Aleks!

  W ogóle cała ta inicjatywa "Cancer Fighters" to zajebista sprawa. Oby dalej prężnie to wszystko działało. Osss

 2. Życzę dużo dużo zdrowia.  Wiem co czują rodzice którzy mają chore dziecko i możliwość powrotu do pełni zdrowia jest bardzo mała

 3. Życzę dużo dużo zdrowia.  Wiem co czują rodzice którzy mają chore dziecko i możliwość powrotu do pełni zdrowia jest bardzo mała

  Ja tez wiem. W chuj łez, zmartwień, czasu, pieniędzy. Nie tylko rak, jest wiele innych chujowych, dziwnych chorób. Dbasz o siebie przez cały okres rozwoju w łonie i tu zaraz po narodzinach okazuje się że dziecko juz na starcie musi zaczynać z ostatniej pozycji w tym biegu. Szlag Cie trafia gdy widzisz zdrową rówieśniczkę swojej córki gdy wiesz że jej matka przez całą ciąże ćpała, paliła i nie raz widziałeś jak z brzuchem wracala najebana do domu. Kurewsko to zycie jest niesprawiedliwe.

 4. Ja tez wiem. W chuj łez, zmartwień, czasu, pieniędzy. Nie tylko rak, jest wiele innych chujowych, dziwnych chorób. Dbasz o siebie przez cały okres rozwoju w łonie i tu zaraz po narodzinach okazuje się że dziecko juz na starcie musi zaczynać z ostatniej pozycji w tym biegu. Szlag Cie trafia gdy widzisz zdrową rówieśniczkę swojej córki gdy wiesz że jej matka przez całą ciąże ćpała, paliła i nie raz widziałeś jak z brzuchem wracala najebana do domu. Kurewsko to zycie jest niesprawiedliwe.

  Jakbyś mi to wyjął z ust dosłownie.

 5. Ja tez wiem. W chuj łez, zmartwień, czasu, pieniędzy. Nie tylko rak, jest wiele innych chujowych, dziwnych chorób. Dbasz o siebie przez cały okres rozwoju w łonie i tu zaraz po narodzinach okazuje się że dziecko juz na starcie musi zaczynać z ostatniej pozycji w tym biegu. Szlag Cie trafia gdy widzisz zdrową rówieśniczkę swojej córki gdy wiesz że jej matka przez całą ciąże ćpała, paliła i nie raz widziałeś jak z brzuchem wracala najebana do domu. Kurewsko to zycie jest niesprawiedliwe.

  Szlag Cię trafia gdy widzisz zdrowa rówieśniczkę swojej córki? A co ona zawiniła, ze Ci trafia? Patologiczna matka, to jedno, ale jeśli dziecko jest zdrowe, to jest najważniejsze, bo jest szansa, ze ono będzie miało normalne życie.

 6. Szlag Cię trafia gdy widzisz zdrowa rówieśniczkę swojej córki? A co ona zawiniła, ze Ci trafia? Patologiczna matka, to jedno, ale jeśli dziecko jest zdrowe, to jest najważniejsze, bo jest szansa, ze ono będzie miało normalne życie.

  A ty musisz się na siłę przypierdolić ?

 7. Szlag Cię trafia gdy widzisz zdrowa rówieśniczkę swojej córki? A co ona zawiniła, ze Ci trafia? Patologiczna matka, to jedno, ale jeśli dziecko jest zdrowe, to jest najważniejsze, bo jest szansa, ze ono będzie miało normalne życie.

  Albo nie zrozumiałeś, albo ja niefortunnie dobrałem słowa. Tu nie chodzi o zazdrość bo ona jest zdrowa, a Zuzia nie – chociaż w jakimś ta mstopniu też ta zazdrość jest obecna. Tu nie chodzi o mściwość – Oby to dziecko urodziło się chore – Nie.

  Chodzi mi o poczucie bezsilności, braku sprawiedliwości i jakieś rozczarowanie. Masz świadomość, że kawałek dalej mieszka laska która dobrze bawi się przez całą ciąże, nie szanując czyjegoś życia i mimo to dziecko rodzi się zdrowe i w pełni sił. A teraz Ty, dbacie z żoną o ciąże, planujecie ją, od początku chodzicie po lekarzach, robicie badania, dbacie o to co jecie, dbacie o siebie, itd. i nagle Twoja żona rodzi chore dziecko. No ok, pytasz lekarza, ale skąd ta choroba, co było nie tak? Genetycznie. Ale u nas w rodzinie nikt nigdy nie miał czegoś takiego i właściwie przyczyny nie znasz. Teraz sobie wyobraź pakujesz dziecko w domu na kolejny wyjazd do Katowic do lekarza, patrzysz przez okno i widzisz sąsiadkę z cygarem w ręku i z wózkiem na spacerze. Trafia Cię szlag, czy nie?

 8. Albo nie zrozumiałeś, albo ja niefortunnie dobrałem słowa. Tu nie chodzi o zazdrość bo ona jest zdrowa, a Zuzia nie – chociaż w jakimś ta mstopniu też ta zazdrość jest obecna. Tu nie chodzi o mściwość – Oby to dziecko urodziło się chore – Nie.

  Chodzi mi o poczucie bezsilności, braku sprawiedliwości i jakieś rozczarowanie. Masz świadomość, że kawałek dalej mieszka laska która dobrze bawi się przez całą ciąże, nie szanując czyjegoś życia i mimo to dziecko rodzi się zdrowe i w pełni sił. A teraz Ty, dbacie z żoną o ciąże, planujecie ją, od początku chodzicie po lekarzach, robicie badania, dbacie o to co jecie, dbacie o siebie, itd. i nagle Twoja żona rodzi chore dziecko. No ok, pytasz lekarza, ale skąd ta choroba, co było nie tak? Genetycznie. Ale u nas w rodzinie nikt nigdy nie miał czegoś takiego i właściwie przyczyny nie znasz. Teraz sobie wyobraź pakujesz dziecko w domu na kolejny wyjazd do Katowic do lekarza, patrzysz przez okno i widzisz sąsiadkę z cygarem w ręku i z wózkiem na spacerze. Trafia Cię szlag, czy nie?

  Zależy jak do tego podejdziesz. Wiadomo, jest żal, ból, ale raczej próbowałbym ratować swoje dziecko, a nie myśleć, ze ktoś kto żyje inaczej ma zdrowe, a ja mam chore mimo, ze dbam i się staram.  Rozumiem Twój punkt widzenia i poniekąd się z nim zgadzam, ze niektórzy mogą czuć żal, niesprawiedliwość. Przedstawiam Ci jedynie mój punkt widzenia, i żebyś nie zrozumiał mnie zle, nie potępiam tego w jaki sposób na to patrzysz. Jakie masz do tego podejście. Nikt nie zasługuje na to, żeby cierpieć w jakikolwiek sposób, a jedyne co możesz zrobić, to otoczyć dziecko bezgraniczna miłością.

 9. Jeśli nie rozumiesz mojej wypowiedzi, to zamilcz. @ScoTT zrozumial o co mi chodziło i wytłumaczył.

  Rozumiem, nie potrzebnie zrwóciłes uwagę na oczywsitą rzecz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.