Piotr Dejneko / MMARocks.pl

Kolejna gala w polskim MMA przyniosła zmiany w Rankingu PL. Po gali Babilon MMA 7 aktualizujemy zestawienie najlepszych polskich zawodników, w którym znajdziecie powrotu, awans, spadki i debiuty.

Sprawdź pełny Ranking PL >>>

W kategorii ciężkiej powrót do rankingu zaliczył #8 Michał Kita. „Masakra” na styczniowej gali Babilon MMA pokonał jednogłośną decyzją sędziów Artura Głuchowskiego. Kita po udanym powrocie do klatki w rankingu uplasował się na ósmej pozycji, zaraz za #7 Damianem Grabowskim. Z zestawienia wypada Michał Orkowski.

Debiut w rankingu najlepszych zawodników MMA w Polsce odnotował #13 Kamil Oniszczuk. Po siódmej wygranej w zawodowej karierze 22-latek znalazł się na trzynastym miejscu, zaraz za takimi zawodnikami, jak #10 Michał Michalski, #11 Marcin Bandel czy #12 Tomasz Jakubiec.

Po zmianie kategorii wagowej na jedenastym miejscu w wadze lekkiej uplasował się #11 Piotr Niedzielski. „Niedziela” na Babilon MMA 7 jednogłośną decyzją sędziów pokonał Aleksandra Gorschechnika.

Awans o cztery pozycje w kategorii piórkowej zanotował #7 Daniel Rutkowski, który po świetnej walce pokonał #11 Łukasza Rajewskiego. Dla „Rutka” było to już siódme zwycięstwo z rzędu i trzecie pod szyldem organizacji Babilon MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.