Michał Kita

Michał Kita, który podczas gali KSW 68 zmierzy się z Ricardo Praselem, uważa tego rywala za jednopłaszczyznowego zawodnika.

Podczas marcowej gali KSW do okrągłej klatki powróci Michał Kita. Rywalem Polaka będzie Brazylijczyk, Ricardo Prasel. W rozmowie dla KSW Michał przedstawił swoje spojrzenie na tego przeciwnika.

Ricardo jest moim zdaniem jednopłaszczyznowym zawodnikiem, który będzie klinczował i próbował przewracać lub wciągać do parteru. Mnie nie jest jednak łatwo obalić, ale ostatecznie nie obawiam się żadnej płaszczyzny. Nastawiam się na 15 minut dobrej walki.

Michał powiedział również, że nastawia się na to, aby stoczyć w tym roku trzy pojedynki.

Zobaczymy po marcu. Chciałbym stoczyć jeszcze walkę w maju lub czerwcu, a potem zrobić sobie przerwę i wrócić w grudniu. Plany planami, a wszystko tak naprawdę zależy od tego, jak zakończy się walka i czy nie będzie kontuzji. Interesują mnie rewanże, ale najpierw trzeba wygrać najbliższy pojedynek.

Michał walczył ostatni raz 18 grudnia 2021 roku i zmierzył się z Markiem Samociukiem. Kita rozbił rywala przed czasem i wrócił na drogę zwycięstw po przegranej z Darko Stosiciem.

Przed walką z Darko Stosiciem Michał próbował po raz drugi sięgnąć po tytuł mistrzowski królewskiej kategorii wagowej KSW. Polak spotkał się na KSW 57 z Philem de Friesem i musiał uznać wyższość rywala w drugiej odsłonie pojedynku. Znajdujący się od wielu lat w czołówce wagi ciężkiej nad Wisłą zawodnik ma na koncie między innymi wygrane z Michałem Andryszakiem, Michałem Włodarkiem, Igorem Pokrajacem, Valentijnem Overeemem, Ricco Rodriguezem czy Aleksiejem Olejnikiem.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

r
roll

WSOF
Middleweight

3,320 komentarzy 5,383 polubień

Czy Karola Beorfa iunteresuje taki rewanż?
Nie :juanlaugh:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

18,375 komentarzy 78,028 polubień
Avatar of Dawid _Ozdoba-Legenda
Dawid _Ozdoba-Legenda

UFC
Middleweight

11,453 komentarzy 31,788 polubień

Jak pokona Brazola, to pewnie zrobią wielki rewanż ze Stosiciem :lol:

Odpowiedz polub

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

44,075 komentarzy 152,576 polubień

Wielkie rewanze z 'pizdami'? :beczka:

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,449 komentarzy 17,283 polubień

Gość wychodzi do klatki się bić o za to szacunek. Jest twardym zawodnikiem, ale potrafi przydzbanić na przykład wyzywanie Brondera od cweli.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Middleweight

11,818 komentarzy 26,760 polubień

Gość wychodzi do klatki się bić o za to szacunek. Jest twardym zawodnikiem, ale potrafi przydzbanić na przykład wyzywanie Brondera od cweli.

Daj spokój, potem jednak przeprosił :mamed: . Za to, że wychodzi się bić to oczywiście szacunek mu się należy. Do tego jeszcze, mając 41 lat(a niedługo 42), potrafi wygrywać walki i utrzymywać się w czołówce kategorii ciężkiej w Polsce

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Filip!
Filip!

Brutaal
Light Heavyweight

591 komentarzy 521 polubień

Kita to dobry weteran który w w wieku 41 lat utrzymuje się w czołówce polskiej wagi ciężkiej :applause:

Odpowiedz 2 polubień