Michał Kita

Michał Kita, który podczas gali KSW 68 zmierzy się z Ricardo Praselem, uważa tego rywala za jednopłaszczyznowego zawodnika.

Podczas marcowej gali KSW do okrągłej klatki powróci Michał Kita. Rywalem Polaka będzie Brazylijczyk, Ricardo Prasel. W rozmowie dla KSW Michał przedstawił swoje spojrzenie na tego przeciwnika.

Ricardo jest moim zdaniem jednopłaszczyznowym zawodnikiem, który będzie klinczował i próbował przewracać lub wciągać do parteru. Mnie nie jest jednak łatwo obalić, ale ostatecznie nie obawiam się żadnej płaszczyzny. Nastawiam się na 15 minut dobrej walki.

Michał powiedział również, że nastawia się na to, aby stoczyć w tym roku trzy pojedynki.

Zobaczymy po marcu. Chciałbym stoczyć jeszcze walkę w maju lub czerwcu, a potem zrobić sobie przerwę i wrócić w grudniu. Plany planami, a wszystko tak naprawdę zależy od tego, jak zakończy się walka i czy nie będzie kontuzji. Interesują mnie rewanże, ale najpierw trzeba wygrać najbliższy pojedynek.

Michał walczył ostatni raz 18 grudnia 2021 roku i zmierzył się z Markiem Samociukiem. Kita rozbił rywala przed czasem i wrócił na drogę zwycięstw po przegranej z Darko Stosiciem.

Przed walką z Darko Stosiciem Michał próbował po raz drugi sięgnąć po tytuł mistrzowski królewskiej kategorii wagowej KSW. Polak spotkał się na KSW 57 z Philem de Friesem i musiał uznać wyższość rywala w drugiej odsłonie pojedynku. Znajdujący się od wielu lat w czołówce wagi ciężkiej nad Wisłą zawodnik ma na koncie między innymi wygrane z Michałem Andryszakiem, Michałem Włodarkiem, Igorem Pokrajacem, Valentijnem Overeemem, Ricco Rodriguezem czy Aleksiejem Olejnikiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

r
roll

Maximum FC
Light Heavyweight

1,698 komentarzy 2,318 polubień

Czy Karola Beorfa iunteresuje taki rewanż?
Nie :juanlaugh:

Odpowiedz 2 polubień

Mmayhem

PRIDE FC
Heavyweight

7,028 komentarzy 26,099 polubień
Dawid _Ozdoba-Legenda

Bellator
Middleweight

4,579 komentarzy 8,507 polubień

Jak pokona Brazola, to pewnie zrobią wielki rewanż ze Stosiciem :lol:

Odpowiedz polub

Roshi

Vale Tudo
Open

23,753 komentarzy 76,817 polubień

Wielkie rewanze z 'pizdami'? :beczka:

Odpowiedz 6 polubień

Komentator Internetu

KSW
Middleweight

5,510 komentarzy 11,184 polubień

Gość wychodzi do klatki się bić o za to szacunek. Jest twardym zawodnikiem, ale potrafi przydzbanić na przykład wyzywanie Brondera od cweli.

Odpowiedz 2 polubień

Cyklop Schabowy

PRIDE FC
Lightweight

6,361 komentarzy 13,321 polubień

Gość wychodzi do klatki się bić o za to szacunek. Jest twardym zawodnikiem, ale potrafi przydzbanić na przykład wyzywanie Brondera od cweli.

Daj spokój, potem jednak przeprosił :mamed: . Za to, że wychodzi się bić to oczywiście szacunek mu się należy. Do tego jeszcze, mając 41 lat(a niedługo 42), potrafi wygrywać walki i utrzymywać się w czołówce kategorii ciężkiej w Polsce

Odpowiedz 3 polubień

Filip!

Brutaal
Light Heavyweight

594 komentarzy 514 polubień

Kita to dobry weteran który w w wieku 41 lat utrzymuje się w czołówce polskiej wagi ciężkiej :applause:

Odpowiedz 2 polubień