Jak poinformował twitter XCage, John Allan został nowym rywalem Michała Fijałki w walce wieczoru dziewiątej odsłony wydarzenia sygnowanego przez tę organizację.

Michał po porażce z Jirim Prochazką w 2015 roku, udanie wrócił do startów niejednogłośnie na punkty wygrywając z Hracho Darpinyanem na poprzedniej edycji XCage. Teraz powraca do klatki by zmierzyć się z Johnem Allanem. Brazylijczyk ostatnio uczestniczył w turnieju wagi półciężkiej na gali ShowFight XXXI, która odbywała się w Kurytybie, Brazylii. Na tym turnieju odbył dwie walki i dwukrotnie znokautował rywali. John wywodzi się ze słynnego klubu Chute Boxe.

Początkowo do Polski zawitać miał były rywal Michała Pasternaka z ONE, Rafael Silva – nie wiemy jeszcze co się stało, że nastąpiła zmiana rywala.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

15 KOMENTARZE

 1. Kolejny raz jakiś Brazylijczyk przyjeżdża na ostatnią chwilę…to nie może skończyć się dobrze.

 2. PawelMMATrn

  Ostatnio wygrał turniej w Brazylii i doszły 2 cenne zwycięstwa których nie ma na sherdogu.

  Dzięki, nie wiedziałem o tym. Dopiszę do wpisu.

 3. Nie wygląda na ogórka, ale różnie to bywa.
  Mam nadzieję, że jest w formie i da dobrą walkę

 4. Nilg

  Nie wygląda na ogórka, ale różnie to bywa.
  Mam nadzieję, że jest w formie i da dobrą walkę

  Naiwnyś 🙂

 5. PawelMMATrn

  John jest w sztosie z tego co wiem. Lubi wchodzić w bójki i do tego ma dobry parter. Polecam jego walki na YouTube.

  On nie jest czasem średnim – 84 ?

 6. @PawelMMATrn nie lepiej było załatwić jakiegoś Litwina/Białorusina/Ukraińca niż ściągać jakiegoś anonimowego Brazola? Poziom pewnie ten sam a finansowo dużo taniej i może by się jakaś perełka trafiła( patrz ostatni rywal Browarskiego).

 7. PawelMMATrn

  Ostatnio wygrał turniej w Brazylii i doszły 2 cenne zwycięstwa których nie ma na sherdogu.

  Cenne zwycięstwa? Obaj rywale w tym turnieju wyglądają na ogórków jeden z rekordem 12-25, drugi 9-5, pozostali rywale z którymi wygrywał też nie prezentują się imponująco.

  Bezio17

  On nie jest czasem średnim – 84 ?

  Wszystkie walki które ma wpisane na sherdogu odbyły się w średniej, ale ten turniej z przed tygodnia który wygrał był w półciężkiej

 8. @Grubas
  Nie załamuj mnie heheh robiliśmy wszystko aby nie było gadania, że Michał dostał ogórka zza wschodniej granicy, a Ty mi mówisz że mogliśmy Litwina/Białorusina itp. zdecydujcie się w końcu :crazy: Walka jest o pas, więc nie mogliśmy zawieść naszych fanów. Ostatniego rywala Browarskiego także braliśmy pod uwagę.

  @michalvs

  2 cenne zwycięstwa bo oba przez KO/TKO w jednym dniu. Rekordy nie walczą, a my przy wyborze zawodnika zwracamy również uwagę na styl walki.

  Allan jest młody , rządny krwi i wszystkie wygrane ma przed czasem. Nigdy nie bił się poza Brazylią i dopiero zbiera doświadczenie przed wielkimi walkami. Jak był Silva to było gadanie że najlepsze lata ma już za sobą i że będzie nudna walka bo to parterowiec. Byśmy ściągneli kogoś kto przeszłości zaliczył porażkę na UFC/Bellatorze to byście gadali że odpady zbieramy.
  Przecież logiczne ,że najlepsi są w UFC…

 9. @PawelMMATrn 3/4 mojego posta to była ironia tzn że jak chcieliście brać ogóra to trzeba było szukać właśnie w tych 3 państwach a nie narażać się na koszta i ściągać brazola który nie oszukujmy się przyjedzie na pożarcie. Na serio tylko pisałem o rywalu Browarskiego:wink:

 10. Spike

  A jakaś informacja dlaczego Silva wypadł?

  hmm… wymówek było sporo

  wydaje mi się, że nie przeanalizował szybciej Michała i pochopnie zaakceptował walkę myśląc że będzie łatwo :boss:

  Nie będziemy za nim płakali, bo mamy solidne zastępstwo i jak dla mnie pod kątem widowiska będzie lepiej. Silva mógł faktycznie przeleżeć z Michałem 3 rundy i walka była by nudna.
  Allan idzie do przodu bijąc nocne obszerne sierpy wiec liczę, że walka zakończy się efektownie przed czasem.

  Zapraszam na galę! Lada chwila ruszą konkursy na bezpłatne wejściówki!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.