andryszak
(fot. Dariusz Berg)

Od początku roku się nie obija. Czasem można odnieść wrażenie, że walczy częściej niż powinien.  Michał Andryszak (MMA 10-3, #10 w rankingu PL) zaczął przygotowania do listopadowej walki z Baga Agaevem (MMA 26-14). Zapowiada też, że w przyszłym roku plan walk będzie ułożony nieco inaczej.

[youtube id=”pMEcXPVLZPI” width=”620″ height=”360″]

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

5 KOMENTARZE

  1. Kolejny fajny wywiadzik.. Co do Longera to rzeczywiście za dużo walczył w tym roku. Skutkiem tego była porażka z Nikitą, z którym bił się 20 dni po tym jak pokonał Zimoląga. Michał w walce z Petrovsem nie był sobą dał się łatwo wpakować w poddanie. Mam nadzieje że Andryszak zakończy ten rok zwycięstwem z Agaevem.

  2. To już będzie 7 walka w tym roku, niezłe tempo ale jak widać nie skutkuję to czasem czymś dobrym. W 2014 cztery solidne walki i tu bym upatrywał złotego środka.

  3. Wygrana nad Agaevem powina dać mu skok na #6 HW wg mnie. Jak już gdzieś wspominałem w czołówce naszej cięzkiej robi sie ciekawie. Niedawny #2  Kita za chwile może wypaść poza TOP 5.

  4. Oj Robni się Robie ale to dobrze bo słabo byłą obsadzona ta waga, jeszcze solidny wydaje sie ten koles z Poz ale zapomnaiłem jak się nazywa on wróicl po jakieś dłuższej przerwie ale nie wiem czy spowodowanej kontuzją czy czymś innym .

    Malinowski wyspałaęś sie do Pracy ?:D

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.