Jak poinformował dziś Artur Mazur z Wirtualnej Polski, czołowy zawodnik wagi ciężkiej w europie Michał Andryszak odszedł z organizacji ACB. Umowa pomiędzy zawodnikiem a organizacją została rozwiązana za porozumieniem stron.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że zawodnik dopiero co w marcu podpisał nową umowę z czeczeńską organizacją. Według słów menadżera zawodnika, powodem rozwiązania umowy jest niemożliwość stoczenia walki przez Andryszaka w terminie do 20 maja co miało być warunkiem nowego kontraktu. Nie wiadomo jeszcze w jakiej organizacji będzie się teraz bić utalentowany polski ciężki.

Andryszak ostatni raz walczył 21 stycznia na gali ACB 52 w Wiedniu. Wygrał wtedy przez TKO w pierwszej rundzie z Denisem Smoldarevem. Dla Absolute Championship Berkut stoczył łącznie sześć walk z czego aż 5 wygrał w 1 rundzie, przegrywając jedną walkę z Rasulovem w 2015 roku.

40 KOMENTARZE

 1. Dzięki Comber. Nie ma chyba innej opcji jak UFC w takim razie, z takim rekordem, same 1 rundy będzie idealnym kandydatem na UFC w Gdańsku

 2. Oby to było UFC, chciaż ja cały czas mam w głowie to co jakiś czas temu napisał @respect odnośnie walki Kita – Bedorf, oby to nie było zastępstwo tfu tfu. Chociaż z drugiej strony w ACB płacą dużo lepiej niż w KSW…chuj tam, musi być UFC

 3. Ciężko stwierdzić czy ACB nie było by skłonne na inny termin ….nie no wątpię że nie . To musi być UFC –   DOBRZE 😉

 4. Nie chodzi raczej o kase bo to ACB. Jedynym i racjonalnym wytłumaczeniem takiej decyzji jest otrzymanie oferty z UFC

 5. Co to się stało, że się popsuło? Przecież Michał w samych superlatywach wypowiadał się o ACB a tu taka informacja. UFC jest jedynym logicznym dalszym krokiem. Powodzenia.

 6. Co to się stało, że się popsuło? Przecież Michał w samych superlatywach wypowiadał się o ACB a tu taka informacja. UFC jest jedynym logicznym dalszym krokiem. Powodzenia.

  Def już wie dlatego dał zdjęcie Longera z zawodnikiem UFC 🙂

 7. bomba. kolejny Polak w UFC. gala w Polsce może mieć ciekawą rozpiskę szczególnie jak JJ obroni pas

 8. bomba. kolejny Polak w UFC. gala w Polsce może mieć ciekawą rozpiskę szczególnie jak JJ obroni pas

  Wierzysz że Jędrzejczyk będzie walczyć w październiku w Polsce? :DC:

 9. Wierzysz że Jędrzejczyk będzie walczyć w październiku w Polsce? :DC:

  jeżeli nadchodząca walka dobrze się potoczy i nie będzie żadnej poważnej kontuzji to nic nie stoi na przeszkodzie

 10. jeżeli nadchodząca walka dobrze się potoczy i nie będzie żadnej poważnej kontuzji to nic nie stoi na przeszkodzie

  Stoi. Pieniądze i plany podboju kolejnej dywizji. Aśka jeśli pojawi się na UFC w Gdańsku to tylko i wyłącznie w roli gościa.

 11. Longer vs Tybur  ?

  Longer vs Omielan ?

  Longer vs Grabow …… :gdzie:

  W MMA każde zestawienie jest możliwe

 12. Oby to było UFC, chciaż ja cały czas mam w głowie to co jakiś czas temu napisał @respect odnośnie walki Kita – Bedorf, oby to nie było zastępstwo tfu tfu. Chociaż z drugiej strony w ACB płacą dużo lepiej niż w KSW…chuj tam, musi być UFC

  O co chodzi z ta walka Kity z Bedorfem?

 13. O co chodzi z ta walka Kity z Bedorfem?

  Że Bedorf mógłby dostać sraczki i zastępstwo ( bardzo w to wątpię )

 14. Stoi. Pieniądze i plany podboju kolejnej dywizji. Aśka jeśli pojawi się na UFC w Gdańsku to tylko i wyłącznie w roli gościa.

  UFC jak będzie chciało to na pewno pieniądze znajdzie. pierwsza gala UFC w Polsce była niewypałem. Amerykanie nie są głupi i dobrze wiedzą że teraz muszą zrobić w Polsce duże show. kto będzie lepszy do zrobienia show jak nie posiadaczka pasa (o ile go nie straci) i rozpoznawalna w Polsce i USA zawodniczka?

  ja obstawiam że JJ zawalczy na gali UFC w Polsce. czas pokaże który z nas się mylił. tylko nie pisz maili do Danki żeby wpłynąć na jego decyzje odnośnie rozpiski;-)))))

 15. UFC jak będzie chciało to na pewno pieniądze znajdzie. pierwsza gala UFC w Polsce była niewypałem. Amerykanie nie są głupi i dobrze wiedzą że teraz muszą zrobić w Polsce duże show. kto będzie lepszy do zrobienia show jak nie posiadaczka pasa (o ile go nie straci) i rozpoznawalna w Polsce i USA zawodniczka?

  ja obstawiam że JJ zawalczy na gali UFC w Polsce. czas pokaże który z nas się mylił. tylko nie pisz maili do Danki żeby wpłynąć na jego decyzje odnośnie rozpiski;-)))))

 16. taaaaaa nakręcajcie się a potem będzie rozczarowanie. BTW wielkich sukcesów andryszakowi w UFC nie wróże

 17. Jakoś nie widzę Andryszaka w UFC, choć z drugiej strony w UFC w HW, są takie tuzy jak Danho, Colombo, De la Rocha, Mihaljović. To Andryszak myślę że mógłby się załapać. Jak oni mogli to on też :goldi:

 18. Oby to było UFC, chciaż ja cały czas mam w głowie to co jakiś czas temu napisał @respect odnośnie walki Kita – Bedorf, oby to nie było zastępstwo tfu tfu. Chociaż z drugiej strony w ACB płacą dużo lepiej niż w KSW…chuj tam, musi być UFC

  A co napisal?

 19. Longer młody, perspektywiczny, jeszcze może się rozwinąć-UFC to jak najbardziej słuszna droga.

  Fajnie by było jakby poszedł drogą Krzycha i postawił na rozwój.

 20. Oby to było UFC, chciaż ja cały czas mam w głowie to co jakiś czas temu napisał @respect odnośnie walki Kita – Bedorf, oby to nie było zastępstwo tfu tfu. Chociaż z drugiej strony w ACB płacą dużo lepiej niż w KSW…chuj tam, musi być UFC

  jebana wyrocznia, nos jak u lisa

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.