Andryszak2

Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, Michał Andryszak na gali ACB 41 w Soczi zmierzy się z weteranem walczącym w przeszłości dla UFC Timem Haguem.

Wcześniej planowano aby Polak stoczył walkę z nowo zakontraktowanym w organizacji ACB, DJ Lindermanem. Teraz po przesunięciu terminu gali na 15 lipca, Andryszak dostał nowego przeciwnika.

Czołowy polski ciężki Michał Andryszak (MMA 16-6, 10. w Rankingu PL) w ostatniej swojej walce na gali ACB 29 w Warszawie dopisał kolejną wygraną do rekordu. Reprezentant Ankos Zapasy Poznań zdewastował Niemca Bjoerna Schmidieberga (MMA 10-6-1) już w pierwszej rundzie. „Longer” po półtorej minuty wystrzelił kombinacją ciosów prostych i kopnięć, potem dokończył dzieła w parterze.

Jego przeciwnik Tim Hague (MMA 21-12) w przeszłości walczył dla organizacji UFC. W latach 2009-2011 stoczył dla największej organizacji MMA na świecie 6 walk z czego 4 przegrał. Po odejściu z UFC walczył z różnym powodzeniem, przeplatając wygrane serię walk z przegranymi. W ostatniej swojej walce, na gali w Kanadzie pokonał innego weterana UFC Kaliba Starnesa.

1 KOMENTARZ

  1. Dobrze, Hague to szklanka bez kondycji, który przegrywa ze średnimi (i wagowo i umiejętnościami). Jak Longer pojedzie po swojemu, powinien go rozjechać w pierwszej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.