Jeden high kick, jedna kontra i kilka ciosów młotkowych w parterze! Tyle wystarczyło Michałowi Andryszakowi by brutalnie odprawić Fernando Rodriguesa! Zaledwie 26  sekund trwał ten bój! Andryszak wygrywa przez TKO!

47 KOMENTARZE

 1. Longer – Coco na KSW 42? Czy może z kimś innym, tylko z kim? Dawać Peste albo tego dzika z Iranu co dla Rizin walczy.

 2. Longer – Coco na KSW 42? Czy może z kimś innym, tylko z kim? Dawać Peste albo tego dzika z Iranu co dla Rizin walczy.

  Bedorf – Pudzian na ksw 42

  A potem wygrany z Longerem o pas.

  Potwierdzone info.

 3. Bedorf – Pudzian na ksw 42

  A potem wygrany z Longerem o pas.

  Potwierdzone info.

  Dawać Longerowi czekać pół roku po TAKIEJ walce to zbrodnia.

 4. Byczek Fernando kolejny raz zaszarżował bez sensu, poszedł głową w siatkę jak dzik w kartofle . Longer chyba się zdziwił, że mu się koleś tak wystawił…

  Szkoda więcej kasy na bilety dla Fernandinio.

 5. Adryszak prawdziwy kon zgodnie z przewidywaniami. Kazde inne rozwiazanie niz kolejna walka Andryszaka o pas bedzie sie = moj bojkot KSW. Biznes biznesem ale jakos sens sportowy tez to wszystko musi miec

 6. Nie rozumiem właśnie jak na poziomie zawodowym można szarżować na gościa w ten sposób. I pół biedy raz się nadziać. Ale takie coś?

 7. Nie rozumiem właśnie jak na poziomie zawodowym można szarżować na gościa w ten sposób. I pół biedy raz się nadziać. Ale takie coś?

  Ten gość z nikim nie wygrał u nas… z nikim oprócz… :beczka:

 8. Jak andryszak się zajmie bedorfem to vega będzie musiał w cgi zainwestować żeby bedorf jakoś wyglądał w następnym "filmie"

 9. Moze znowu walka w K-1 w Dubaju?:beczka:

  Ten wyjazd do Dubaju to ogólnie dla mnie taka szemrana sprawa :crazy:

 10. Haha ale szklanka z Fernando, każdy może go ubić, prócz popka…

  Okereślenie Brazylijski Król Nokautów nabrało właśnie nowego znaczenia. :mjsmile:

 11. Kurwa jak Karol mógł przegrać z kimś takim? Chyba nigdy nie będzie w stanie zmazać takiej plamy.

  Bo był gruby i bez cardio teraz schudł cardio lepsze i bedzie jazda :)!

  Fernando glowa do gory i wchodzi cepami tylko

 12. Bedorf – Pudzian na ksw 42

  A potem wygrany z Longerem o pas.

  Potwierdzone info.

  Od kogo ? 😀 bo slabe

 13. Bo był gruby i bez cardio teraz schudł cardio lepsze i bedzie jazda :)!

  Fernando glowa do gory i wchodzi cepami tylko

  Inna kwestia, że gdyby Fernando zawalczył z Karolem tak jak z Ruzalem czy Longerem, to też by padł. Podejrzewam, że przy takiej szarży to i ja bym go złapał w kontrze :DC:

 14. Longerowi stuknęła  już ta godzina we wszystkich pojedynkach czy jeszcze nie 😆 ???

  Pierdzielony Terminator :applause::applause::applause:

 15. Szkoda, że kolejny chłopak się zmarnuje w KRS. Longera miejsce zdecydowanie jest w UFC.

  Tak samo jak Pana Gamrota i Pana Mańkowskiego? Przecież miejsce Polaków jest w KSW, to jest dobra organizacja i dobry poziom, tylko czasem się włodarze zapomną i sprawdzą kogoś kto umie MMA i następuje bolesna weryfikacja. Niech Pan Longer lepiej nie jedzie do UFC.

 16. Od kogo ? 😀 bo slabe

  Już jak byliśmy na WBS to o tym rozmawialiśmy, zobaczysz że tak będzie, a jak nie to stawiam ci dobre piwo o ile nie będziesz w sztosie treningowym 😉

 17. Longer wyglada jak zloto, tylko nie wiem czemu wybral krs1, trudno – jebac

  teraz pewnie zrobia Pudzian – Bedorf o pas i Longer sobie poczeka

  coz… co kto lubi :kis:

 18. Już jak byliśmy na WBS to o tym rozmawialiśmy, zobaczysz że tak będzie, a jak nie to stawiam ci dobre piwo o ile nie będziesz w sztosie treningowym 😉

  Hahahha to ty :D!!

 19. Czołówka HW ksw to longer, bedorf, Pudzian, Popek, burneika, brazylijski król nokautów i strachu. To nie dziwota że longer wygląda jak złoto.

 20. Tak samo jak Pana Gamrota i Pana Mańkowskiego? Przecież miejsce Polaków jest w KSW, to jest dobra organizacja i dobry poziom, tylko czasem się włodarze zapomną i sprawdzą kogoś kto umie MMA i następuje bolesna weryfikacja. Niech Pan Longer lepiej nie jedzie do UFC.

  Ale gadasz głupoty. Chyba nie sądzisz, że taki Omielańczuk jest lepszy od Longera. Daniel miał długą przygodę z UFC. Ja nie oczekuję, że Polak pójdzie do Ameryki i od razu będzie walczył o najwyższe laury. Ja bym chciał żeby Andryszak zakotwiczył w UFC na dobre bo na to go stać. Dla mnie lepiej walczyć w UFC i być w okolicach rankingu (jak Bóg da to nawet w ścisłym topie) niż byc mistrzem w KSW.

 21. Longer sprawdzał się poza krs1 i nie było źle, więc nie pierdolcie. Poza ścisłym topem ciężka w UFC też szału nie robi, spokojnie by się przy obecnych umiejętnościach utrzymał.

 22. Ale gadasz głupoty. Chyba nie sądzisz, że taki Omielańczuk jest lepszy od Longera. Daniel miał długą przygodę z UFC. Ja nie oczekuję, że Polak pójdzie do Ameryki i od razu będzie walczył o najwyższe laury. Ja bym chciał żeby Andryszak zakotwiczył w UFC na dobre bo na to go stać. Dla mnie lepiej walczyć w UFC i być w okolicach rankingu (jak Bóg da to nawet w ścisłym topie) niż byc mistrzem w KSW.

  Przy mojej całej sympatii do KSW, Panów Kawulskiego i Lewandowskiego, nie wierzę, że ktokolwiek z obecnego KSW ma szanse w UFC na cokolwiek. Niestety brutalna weryfikacja poziomu KSW następuje co chwila. Pan Andryszak dostałby jakiegoś dużego, czarnego Pana Murzyna i zaliczył szybko nokaut i tyle jego przygody za oceanem.

 23. Przy mojej całej sympatii do KSW, Panów Kawulskiego i Lewandowskiego, nie wierzę, że ktokolwiek z obecnego KSW ma szanse w UFC na cokolwiek. Niestety brutalna weryfikacja poziomu KSW następuje co chwila. Pan Andryszak dostałby jakiegoś dużego, czarnego Pana Murzyna i zaliczył szybko nokaut i tyle jego przygody za oceanem.

  W kontekście Longera nie zgadzam się kompletnie z Tobą. Nie mówię, że byłby w topie, ale moim zdaniem spokojnie by sobie powalczył kilka lat w UFC. Tym bardziej, że to młody chłopak, który ciagle się rozwija.

 24. Brawo Longer, dobra,szybka,profesjonalna robota…ale ten Fernardinio ma najebane we łbie, żeby takie szarże robić…poszedł pałą w siatkę, myślałem że klatka nie wytrzyma :dance:

 25. Mnie osobiscie szokuje gdzie teraz jest Longer a gdzie Komar. A po ich walce każdy widział Włodarka z pasem…

 26. Czołówka HW ksw to longer, bedorf, Pudzian, Popek, burneika, brazylijski król nokautów i strachu. To nie dziwota że longer wygląda jak złoto.

  Jak przeczytałem ten post to smiechlem ale kur.. taka jest smutna prawda waga ciężka kuleje i to mocno :facepalm:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.