„Longer” wraca do KSW! Do niedawna pretendent do mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej ACB po rozstaniu z organizacją wraca do walk w kraju i na gali KSW 39: Colosseum zastąpi Karola Bedorfa w walce z Michałem Kitą. 

Andryszak (MMA 18-6 1NC) rozstał się z KSW po porażce z Michałem Włodarkiem na gali KSW 28 w 2014 roku. Wtedy też zmienił swój klub sportowy przenosząc się do Poznania by trenować pod okiem Andrzeja Kościelskiego w Ankos MMA. Dla ACB, swojego ostatniego pracodawcy, zawalczył 6 razy i tylko raz zaznając goryczy porażki. Żadna z 25 walk Polaka nie dotrwała do decyzji sędziowskiej. W swojej dwuletniej karierze w organizacji ze Wschodu spędził w klatce niecałe 9 minut.

Kita (MMA 17-8) jest zawodnikiem KSW od 2015 roku. Od tamtego czasu stoczył dla organizacji zaledwie dwie walki. W debiucie od razu stanął naprzeciwko Karola Bedorfa – ówczesnego mistrza. Walka zakończyła się nokautem w drugiej rundzie na korzyść Berserkera. W drugiej walce „Masakra” poddał już w pierwszej rundzie Michała Włodarka.

Rozpiska gali KSW 39 w Warszawie.

Transmisja gali KSW 39 w Warszawie.

9 KOMENTARZE

  1. kiepsko wyszło bo byłem ciekawy rewanżowej walki Kity i Bedorfa. też sądziłem że Andryszaka zobaczymy w UFC a tu taki klops.

  2. Chuj z tym Bedorfem. Andryszak jest lepszy wiec to dobra informacja, ale i tak jebac ksw.

  3. Rozwiń post = Tumingin Pa … ok … ; )Bedorf nie walczy, ale spokojnie, w następnej walce zmieni ksywę z Coco na .. i tu dylemat, tyle dobrych możliwości: Zinger, Grander, Twister… Ze względu na ego obstawiam Grandera, może nawet Mega Grandera.Pech, ale to było prawie pewne, że coś się sypnie, to nie byłoby KSW.Szkoda zestawienia, liczyłem że dostanie należny, zaległy wpierdol od Masakry.

  4. Tradycji stało się zadość, psia mać 🙁 Oby to nie był początek serii takich newsów.

  5. Kurwa Longer z drugiej do trzeciej ligi…  A miałem nadzieję na awans do ekstraklasy 🙁

  6. Bedorf – hahaha , a co do Longera to nie jest to zawodnik na Kitę myśle 🙂 Kita go przeczeka 😛

  7. Spoko zastępstwo, Longer to głodny zwycięstwa młody wilk, kalkulować nie będzie – już w pierwszej rundzie będzie trzeba szukać głowy Kity na trybunach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.