fot. Sebastian Rudnicki/KSW

Zawodnicy Ankos MMA już za dwa tygodnie zaprezentują polską siłę w Dubaju. 3 listopada wystąpią na gali VIP Fight Night. W karcie walk, w formule MMA, znaleźli się tacy zawodnicy, jak Daniel Skibiński, Jędrzej Maćkowiak, Adam Kaczmarek i Adam Łaguna. W kickboxingu swoje umiejętności pokażą Arek Wrzosek, Tomasz Gujski oraz znany z ACB oraz KSW Michał Andryszak. Informację podał klub na swojej stronie.

Zawodnicy Ankos MMA :Michał AndryszakDaniel SkibińskiJędrzej "Walujew" MaćkowiakAdam ŁagunaAdam Kaczmarek Już…

Publiée par ANKOS MMA sur Mardi 24 octobre 2017

25 KOMENTARZE

 1. Z tego wynika ze Andryszak nie wystapi juz na ksw w tym roku

  A w jakim celu miałby występować w KSW ?  Nie przyciągnie nawet 5% ludzi co Popek Strachu czy Koks I lub Koks II. On był tylko potrzebny w KSW by WYAUTOWAĆ zbyt nudnego dla organizacji Kitę który jeszcze mógł wtedy zdobyć ich pas kasując Różala albo jakiegoś Brazola.

 2. A w jakim celu miałby występować w KSW ?  Nie przyciągnie nawet 5% ludzi co Popek Strachu czy Koks I lub Koks II. On był tylko potrzebny w KSW by WYAUTOWAĆ zbyt nudnego dla organizacji Kitę który jeszcze mógł wtedy zdobyć ich pas kasując Różala albo jakiegoś Brazola.

  Ale Michał podpisał kontrakt chyba na 4 walki więc chyba kibicie na tej podstawie mogą się go spodziewać w KSW.

 3. Z tego wynika ze Andryszak nie wystapi juz na ksw w tym roku

  Ale Michał podpisał kontrakt chyba na 4 walki więc chyba kibicie na tej podstawie mogą się go spodziewać w KSW.

  Ktoś z duetu Kawul/Lewy przypadkiem nie mówili w wywiadzie dla konkurencji że w grudniu będzie walka która dużo powie o przyszłości pasa hw?

 4. Ktoś z duetu Kawul/Lewy przypadkiem nie mówili w wywiadzie dla konkurencji że w grudniu będzie walka która dużo powie o przyszłości pasa hw?

  Nie wiem, możliwe. Walka jest 3 listopada i to w kicku a do KSW są prawie dwa miesiące. Myślę, że jeżeli Longerowi nic się nie stanie w Dubaju to na miękko może wystąpić w Katowicach.

 5. Ale Michał podpisał kontrakt chyba na 4 walki więc chyba kibicie na tej podstawie mogą się go spodziewać w KSW.

  Pewnie jak będzie znowu potrzebny to go wezmą …. do wyeliminowania jakiegoś niechcianego pacjenta.

 6. Pewnie jak będzie znowu potrzebny to go wezmą …. do wyeliminowania jakiegoś niechcianego pacjenta.

  Myślisz? Wydaje mi się, że Andryszka jest ciekawym zawodnikiem, ładnie walczy, szybko kończy, jest potencjał. Oczywiście mam nadzieję, że się nie wkręci w pas KSW i w przyszłym roku spróbuje swoich sił w UFC.

 7. Myślisz? Wydaje mi się, że Andryszka jest ciekawym zawodnikiem, ładnie walczy, szybko kończy, jest potencjał. Oczywiście mam nadzieję, że się nie wkręci w pas KSW i w przyszłym roku spróbuje swoich sił w UFC.

  A jest normalny , zwykły , nie szokuje nie jest charakterystyczny.

 8. Ten Dubaj to jest jakas wioska kolo Poznania?:mamedwhat:

  To dyskoteka w Nurze

  Edit: szybko sprawdziłem i pomyliłem się. Tam jest Nevada

 9. nie jest charakterystyczny

  No trochę jest, na 25 walk 2 wyszły poza 1 rundę. Albo leje, albo dostaje (ostatnio raczej leje). Dobry materiał, dziwne, że tak słabo promowany. Trzeba by Wojsława zapytać.

 10. No trochę jest, na 25 walk 2 wyszły poza 1 rundę. Albo leje, albo dostaje (ostatnio raczej leje). Dobry materiał, dziwne, że tak słabo promowany. Trzeba by Wojsława zapytać.

  Dla nas jest  bardzo ciekawy, dla większości odbiorców KSW jest nudny.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.