lineker_czapka_dziecko
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

John Lineker w swoim stylu, po znakomitej młócce, znokautował Michaela McDonalda w pierwszej rundzie walki wieczoru na UFC Fight Night 91.

Przez pierwszą minutę obaj bohaterzy walki wieczoru 'wyczuwali’ się nawzajem. Lineker atakował, a McDonald kłuł ciosami kontrującymi i cofał się uważnie. Po dwóch minutach walki Michael znalazł się jednak pod siatką i do celu doszedł potężny prawy sierpowy Johna. McDonaldowi natychmiast się ugięły nogi a Lineker doskoczył do niego z nawałnicą ciosów. Uderzenia dobijające trafiały celu, ale Michaelowi udało się stanąć na nogi po zmasowanym ataku na jego szczękę. Przez chwilę McDonaldowi udawało się nawet odpowiadać własnymi ciosami na zamachowe Linekera, ale to John napierał i nie dawał mu uciec spod siatki. Dokładnie w połowie rundy Brazylijczyk trafił Amerykanina kolejnym mocnym zamachowym sierpem i tym razem McDonald padł już na matę bez życia. Sędzia Herb Dean odciągnął Johna, dla którego było to już piąte zwycięstwo z rzędu.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.