Niewielu zawodników jest chętnych na walkę z niebezpiecznym Zabitem Magomedsharipovem. Do tej grupy zalicza się jednak Michael Johnson, który w rozmowie z MMAJunkie Radio przyznał, że chciałby zawalczyć z Zabitem.

Jeśli on chce walczyć w grudniu, to ja jestem za. Jest bardzo twardym kolesiem i obiecującym zawodnikiem, to byłaby świetna walka. Jest w rankingu. Nikt go nie wyzwał na pojedynek i wydaje mi się, że nikt tego jeszcze nigdy nie zrobił. Też niekoniecznie chcę zacząć go wyzywać na antenie, ale zdecydowanie zaakceptowałbym walkę z Zabitem.

Sam Zabit Magomedsharipov na pewno wciąż jest zainteresowany niedoszłym starciem z Yairem Rodriguezem. Rosjanin w wymowny sposób skomentował zwycięstwo Rodrigueza nad Chan Sung Jungiem.

Michael Johnson na początku tego roku zmienił kategorią lekką na piórkową. Po nieudanym debiucie w nowej wadze, udało mu się wygrać dwie walki z rzędu z Andre Filim i Artemem Lobovem. Zabit Magomedsharipov zwyciężył we wszystkich czterech walkach w UFC i plasuje się aktualnie na 15 miejscu w rankingu dywizji do 145 funtów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.