Niewielu zawodników jest chętnych na walkę z niebezpiecznym Zabitem Magomedsharipovem. Do tej grupy zalicza się jednak Michael Johnson, który w rozmowie z MMAJunkie Radio przyznał, że chciałby zawalczyć z Zabitem.

Jeśli on chce walczyć w grudniu, to ja jestem za. Jest bardzo twardym kolesiem i obiecującym zawodnikiem, to byłaby świetna walka. Jest w rankingu. Nikt go nie wyzwał na pojedynek i wydaje mi się, że nikt tego jeszcze nigdy nie zrobił. Też niekoniecznie chcę zacząć go wyzywać na antenie, ale zdecydowanie zaakceptowałbym walkę z Zabitem.

Sam Zabit Magomedsharipov na pewno wciąż jest zainteresowany niedoszłym starciem z Yairem Rodriguezem. Rosjanin w wymowny sposób skomentował zwycięstwo Rodrigueza nad Chan Sung Jungiem.

Michael Johnson na początku tego roku zmienił kategorią lekką na piórkową. Po nieudanym debiucie w nowej wadze, udało mu się wygrać dwie walki z rzędu z Andre Filim i Artemem Lobovem. Zabit Magomedsharipov zwyciężył we wszystkich czterech walkach w UFC i plasuje się aktualnie na 15 miejscu w rankingu dywizji do 145 funtów.

16 KOMENTARZE

 1. Pcha się w gips. Lepiej niech znajdzie sobie jakąś dominę na Górnym Śląsku.

  Hahaha, była taka Ruda , prowadziła w Kato klub. BDSM.

 2. Ja to bym zobaczyl Zabita z Aldo, Swansonem, Stephensonem, Edgarem, Yairem… a nie z gosciem ktory kolejny raz nie postawi oporu… taki Edgar bylby idealny do weryfikacji Magomedsharahraipova.

 3. Johnson jest ok. Bierze się za najtrudniejszego przeciwnika jakiego mógłby wybrać: jak wygra to będą głosy, że zweryfikował nołnejma i wogóle balonik pękł. Jak przegra, to że lać się może co najwyżej z Artemami tego świata.

  Przegrana z Aldo, Edgarem, Yairem nic by w sumie u niego nie zmianiło. Z Zabitem, jeśli nic nie zmieni (poza dłuższym okresem zawieszenia po walce), to Zabita pchnie do góry.

 4. Ten to ma chyba kosę z własnym zdrowie.

  A Zabit dla Yaira!

  No pcha sie na tych dzikow ruskich, najpierw Lobov, teraz Zabit, nie wiem ktory bardziej go skrzywdzi :joer:

 5. Nikogo innego mi się tak dobrze nie ogląda w ringu, jak Zabita. Jak dla mnie, to mógłby walczyć z byle kim, byle często, ale sportowiec wraz z wynikami powinien piąć się do góry i próbować swoich sił z co raz to lepszymi i zaspokajać swoje sportowe ambicje, więc i wilk syty, i owca cała.

  ::snoopd::

 6. Ja to bym zobaczyl Zabita z Aldo, Swansonem, Stephensonem, Edgarem, Yairem… a nie z gosciem ktory kolejny raz nie postawi oporu… taki Edgar bylby idealny do weryfikacji Magomedsharahraipova.

  Tyle , że Zabit trenuje z Edgarem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.