Walka wieczoru gali w Oklahomie zakończyła się w kontrowersyjnych okolicznościach.

Kevin Lee wygrał z Michaelem Chiesą przez duszenie zza pleców, jednakże przerwanie walki przez sędziego było bardzo kontrowersyjne. Maverick nie stracił przytomności ani nie odklepał, jednakże Mario Yamasaki zdecydował się przerwać to starcie zakładając, że Chiesa nie wyjdzie już z tego duszenia. Zobaczcie sami całą sytuację:

6 KOMENTARZE

  1. Pewnie by poddal sie sam , ale to nie bylby Yamasaki gdyby nie spierdolil czegos

  2. Mario 'jeszcze chwilke' yamasaki zrobill wszystkich w huja i tym razem przerwal sobie ciutke wczesniej. Placek jebany.

  3. Teraz jest hejt na sędziego, ale prawdopodobnie uratował mu zdrowie i być może parę lat życia na starość, poza tym ewidentnie pod koniec zostawił ręce i odpuścił obronę i wyglądało to tak jakby odpływał, niektórzy zawodnicy są nadto ambitni, ale to potem sędzia się musi rozliczać ze swoich decyzji, widocznie nie miał pewności i przerwał wcześniej, i lepiej, że zrobił tak, jakby miał przerwać za późno, bo dopiero by się wiadro pomyj wylało

  4. Sędzia bez dwóch zdań zachował się profesjonalnie i przy okazji zaoszczędził trochę zdrowia zawodnikowi bo i tak by za chwile po nim byłoby!!!

  5. raczej by z tego nie wyszedł ale może oddychał tyłkiem i dotrwałby do przerwy? tak też przecież mogło być;-)

  6. Zobaczcie 3runde herrig z kish. Ta sama sytuacja, Cruz juz mowi, ze po jablkach i Kish bedzie klepac. Nawet rece bezradnie otwiera jak Chiesa i wychodzi kilka sekund z tego. Widownia i komentatorzy sa zdumieni.Poza tym, wydaje mi sie, ze Chiesa jesli juz odplywal to by sie tak energetycznie nie zerwal z wybaluszonymi ze zdziwienia oczami.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.