Esther Lin
Esther Lin

Michael Chiesa wycofał się z pojedynku z Tonym Fergusonem. Powodem jest kontuzja pleców zawodnika. Chiesa będzie musiał przejść 8-tygodniową rehabilitację, aby uniknąć operacji. Informację jako pierwsze podało MMA Junkie. UFC szuka zastępstwa dla Fergusona na dwa tygodnie przed galą.

Nie jest to szczęśliwy rok dla Tony’ego Fergusona. Jest to 3 walka zawodnika, która nie doszła do skutku. Teraz może on jedynie oczekiwać na znalezienie zastępstwa przez organizację.

 

 

13 KOMENTARZE

 1. Co 2016 jest chujowy jeśli chodzi o kontuzję to ja nie mam pytań. Nie wspomnę nawet ile osób już zmarło… Coś jest nie tak. 😐

 2. baju

  Co 2016 jest chujowy jeśli chodzi o kontuzję to ja nie mam pytań. Nie wspomnę nawet ile osób już zmarło… Coś jest nie tak. 😐

  poprzedni wydaję mi sie był gorszy jeśli chodzi o kontuzje.

  2016 to bardziej cmentarz.

 3. baju

  Co 2016 jest chujowy jeśli chodzi o kontuzję to ja nie mam pytań. Nie wspomnę nawet ile osób już zmarło… Coś jest nie tak. 😐

  USADA proszę Pana

 4. Jest już prawie lipiec, a Khabib dalej zdrowy.:lol: Jak tak dalej pójdzie, to dostanie nominację do tytułu "najzdrowszego zawodnika mma na świecie".:lol:

  Jeśli chchodzi o Chiese, to wielka szkoda, że wypadł z tej walki. Lubię gościa, a samo zestawienie zapowiadało się fhoy grubo. No ale jak to zwykle bywa…musiało się zesrać.

 5. Raz wypada Ferguson raz jego rywal- jaka chujnia… i tak w kółko do zajebania. Aż dziwne że jeszcze żadna dobra walka nie wyleciała z UFC 200:OK:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.