Jak doskonale wiemy, świąteczny czas wiąże się ze sporymi wydatkami. Przy okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, byli mistrzowie UFC, Daniel Cormier oraz Michael Bisping, postanowili powspominać. Zarówno DC jak i „The Count” otrzymali spore, jak na tamte czasy, wsparcie finansowe w ciężkim dla nich okresie.

Przygotowania do świąt przypominają mi o 2012 roku. 15 dni przed Bożym Narodzeniem UFC wysłało mi bonus w wysokości 10 tysięcy dolarów. Zrobili to bez przyczyny. Pamiętam jaki byłem zaskoczony – kiedyś to była moja wypłata za walkę. Pracujemy naprawdę dla świetnej firmy. Dziękuję Wam.

Pamiętam jak Dana zrobił to samo dla mnie. Wysłał mi czek w 2006 roku, kiedy nie mogłem walczyć z powodów problemów z wizą. Myślał, że mam problemy finansowe. Miał rację i naprawdę mocno, mocno to doceniłem.

Obaj panowie przetrwali ciężkie czasy i osiągnęli spore sukcesy w oktagonie UFC, zarabiając przy tym oczywiście niemałe pieniądze. Michael Bisping został mistrzem kategorii średniej UFC, pokonując w swojej karierze m.in. Andersona Silvę czy Luke’a Rockholda. Cormier to były podwójny mistrz UFC. Teraz DC zajmuje się komentowaniem oraz analizowaniem walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.