Według Michaela Bispinga, Jon Jones nie powinien już występować w oktagonie UFC. Anglik w wywiadzie z SI Now wypowiedział się na temat sytuacji byłego już mistrza kategorii półciężkiej. Zapytany o to czy Jones zasługuje na dożywotnie zawieszenie odpowiedział twierdząco.

Oczywiście, że tak. Jeśli Twoja historia pokazuje, że bierzesz sterydy to nie ma dla Ciebie miejsca w tym sporcie. To okrutna dyscyplina, która nie jest dla wszystkich. Nie próbujemy wrzucić piłki do kosza… Możesz odebrać to jak chcesz, ale my po prostu chcemy pobić swoich rywali, czy to ich poddać czy znokautować. Sterydy nie powinny być częścią tego sportu.

Jon popełnił bardzo dużo błędów poza oktagonem, ludzie z pewnością szybko o tym nie zapomną. Myślę, że otrzyma 4 lata zawieszenia za doping. To sprawiedliwe – nie ma dymu bez ognia. Przecież nie został złapany pierwszy raz. Zobaczymy jak wszystko się potoczy, ale nie wygląda to dobrze.

Jak ogłosił dzisiaj prezydent UFC, Dana White, nowym mistrzem kategorii półciężkiej został znowu Daniel Cormier. Nadal nie wiadomo na ile lat zawieszony zostanie Jones za wpadkę na turinabolu.

1 KOMENTARZ

  1. A chuj z tym Jones'em. Jeśli brał znowu jakieś gówno i znowu (jednak) wpadł to niech już spada na bambus. Nie dość, że jebany ma nad każdym przewagę fizycznych warunków to jeszcze sie wspomaga jakimś gównem. Niech wypierdala.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.