Bisping po swojej kontrowersyjnej wygranej i całym szumie jaki się wytworzył na sieci postanowił zabrać głos w tej sprawie. Enjoy

Bisping :

„Wielu ludzi widziało że walka pomiędzy mną a Hamillem była bardzo wyrównana. Widziałem jakie kontrowersje wywołała decyzja więc oczywiste jest że muszę odpowiedzieć. Osobiście czuje że wygrałem rundę 2 i 3 a on tylko 1. Jak mówiłem była to wyrównana walka i mogę zrozumieć to że niektórzy ludzie czują inaczej. Tego wieczoru to mi udało się wygrać decyzją ale przy innej okazji może być odwrotnie.”

„Patrząc na fora internetowe mam wrażenie że niektórzy ludzie za wkurzeni za moje komentarze po walce. Patrząc wstecz przyznaje że powinienem oddać Hamillowi szacunek za to że dał świetną walkę i za to jak bardzo poprawił swoje umiejętności. Musicie jednak pamiętać że w moich żyłach płynęła adrenalina. Walczyłem w ciężkiej walce i byłem bardzo szczęśliwy z powodu zwycięstwa. Chcę wykorzystać tą okazje aby powiedzieć „świetna robota Matt” za dobrą walkę. Powinienem powiedzieć to zaraz po walce.”

„Skontaktowałem się już z UFC i powiedziałem że chce walczyć z Hamillem w najszybszym możliwym terminie ponieważ tak jak pewnie wiecie żaden fighter nie chce wygrywać przez dyskusyjne decyzje. Będę zadowolony jeśli walka się odbędzie, nie ważne gdzie ona się odbędzie i liczę na to że wyrównamy rachunki raz na zawsze. Osobiście uważam że daliśmy świetną walkę dla fanów i że ludzie powinni skupić się na tym trochę bardziej.

„Przepraszam moich fanów którzy poczuli się zawiedzeni tym co się wydarzyło podczas weekendu, hej jestem młodym człowiekiem który ma w sobie wiele emocji i czasami mówię rzeczy w przypływie emocji”

Chcę podziękować wszystkim którzy wysłali do mnie wiadomość. Jest ich zbyt dużo abym mógł odpowiedzieć na każda z nich. Powiem tyle, jeśli Matt Hamill będzie chciał mnie pociąć następnym razem to będzie musiał użyć noża do krojenia ponieważ dzięki ostatnim wydarzeniom mam zdecydowanie dużo grubszą skórę”

Dana White potwierdził że pracuje już nad rewanżem obu fighterów a dziś na sieci przeczytałem pogłoski że do walki tej dojdzie w styczniu na UFC 80.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.