Merab Dvalishvili kolejny raz w prześmiewczym stylu zaczepił swojego następnego rywala, Henry’ego Cejudo. Gruzin zmierzy się z Amerykaninem w ten weekend na UFC 298 w Anaheim w USA.

Merab Dvalishvili to czołowy zawodnik kategorii koguciej, który nadal walczy o mistrzowską szansę w oktagonie UFC. Gruzin w następnym pojedynku zmierzy się z Henrym Cejudo na UFC 298 w nadchodzący weekend. Dvalishvili wielokrotnie zaczepiał Triple C w mediach społecznościowych, a tym razem The Machine postanowił zainspirować się następnym przeciwnikiem, co pokazał na profilu na X.

Zawsze przyglądam się temu jak Henry Cejudo trenuje. Wziąłem z niego przykład.

33-letni Dvalishvili (16-4 MMA) w ostatniej walce wygrał z Petrem Yanem przez decyzję sędziowską w marcu 2023 roku. Dla Gruzina była to dziewiąta wygrana z rzędu, po której musiał przejść operację kontuzjowanej ręki. Obecnie zajmuje on 2. miejsce w rankingu kategorii koguciej. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Jose Aldo czy Marlonem Moraesem. Większość zwycięstw, bo 12 z 16, zdobywał przez decyzje sędziowskie. W oktagonie UFC występuje od 2017 roku. Po dwóch przegranych z rzędu, wygrał dziewięć walk i jego bilans w klatce największej organizacji MMA na świecie to 9-2. W przeszłości był mistrzem organizacji Ring of Combat.

UFC 298 – karta walk, godziny transmisji

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,011 komentarzy 3,093 polubień

Merab Dvalishvili kolejny raz w prześmiewczym stylu zaczepił swojego następnego rywala, Henry’ego Cejudo. Gruzin zmierzy się z Amerykaninem w ten weekend na UFC 298 w Anaheim w USA. Merab Dvalishvili to czołowy zawodnik kategorii koguciej, który nadal walczy o mistrzowską szansę w oktagonie UFC. Gruzin w następnym pojedynku zmierzy się z Henrym Cejudo na UFC […]

Odpowiedz polub

click to expand...