Melvin

Bellator MMA postanowiło dać okazję do natychmiastowego rewanżu Holendrowi po jednej z bardziej kontrowersyjnych decyzji w tym roku. Rafael Carvalho, mistrz kategorii śedniej Bellatora, będzie bronił swojego tytułu na gali Bellator 168 przeciwko Melvinowi Manhoefowi.

Organizacja oficjalnie ogłosiła, iż będzie to główna walka wieczoru gali organizowanej we Florencji, we Włoszech. Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia. Drugą walką na karcie będzie pojedynek Alessio Sakary z Joeyem Beltranem.

Carvalho (13-1 MMA) został mistrzem Bellatora w październiku, 2015 roku, kiedy to znokautował Brandona Halseya w drugiej rundzie.

Manhoef (30-13-1, 2 NC) to prawdziwy weteran MMA. Fani mogą oglądać występy Holendra już od 2 dekad. Występował on w takich organizacjach jak KSW, Strikeforce czy ONE FC.

11 KOMENTARZE

 1. Swoją drogą szkoda, że ostatecznie nie doszło do walki podczas KSW 29 (chyba) z Materlą, stawką był wtedy jeszcze pas…

 2. Pamiętam jaki fight card szykował się na KSW 29…

  Khalidov – Drwal

  Pudzian – Nastula

  Materla – Manhoef

  Przekozak, niestety do dwóch walk nie doszło, potem kontrakt z Melvinem został zerwany.

 3. Pamiętam jaki fight card szykował się na KSW 29…

  Khalidov – Drwal

  Pudzian – Nastula

  Materla – Manhoef

  Przekozak, niestety do dwóch walk nie doszło, potem kontrakt z Melvinem został zerwany.

  w chuj przekozak, bo manhoef to jakis super zawodnik 😆 jedyna dobra walka z tych zestawien to mamed-drwal

 4. w chuj przekozak, bo manhoef to jakis super zawodnik 😆 jedyna dobra walka z tych zestawien to mamed-drwal

  Przekozak może faktycznie przesadziłem, ale na bardzo dobrym poziomie… Takie starcie legend Pudzian – Nastula było trochę ciekawe, gość ze sportów siłowych vs legendarny judoka… Natomiast co do starcia Michała z Melvinem to ja z chęcią bym to zobaczył, ale raczej oczywiste, że skończyłoby się w parterze… Ciekawsze było Karaoglu vs Manhoef, oj to byłoby coś, myślę, że walka na maks minutę / dwie.

 5. w chuj przekozak, bo manhoef to jakis super zawodnik 😆 jedyna dobra walka z tych zestawien to mamed-drwal

  Z Materlą to chujowe zestawienie, ale ja bym zobaczył jego walkę z Azizem. Poza tym wolałbym w KSW oglądać Manhoefa niż jakiś Pepinio i inne twory brazylijskie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.