[youtube id=”ISgmw98ripo” width=”620″ height=”360″]

Podsumowanie szczecińskiej gali KSW 28 oczami Martina Lewandowskiego. Nie omieszkaliśmy też spytać o perypetie związane z kartą walk grudniowej KSW 29.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

8 KOMENTARZE

 1. A właśnie skończyłem nadrabiać wywiad Martina dla sport.wp.pl…  Ciekawe jak z tym Melvinem będzie, choć znając klątwę KSW, przez którą zawodnicy wypadają z karty walk, Holender będzie pierwszą taką ofiarą z karty KSW 29. Oby tylko Cipkowi znaleźli jakieś godne zastępstwo, a nie przyjechał kolejny Bezerra. 

  A KSW w Szczecinie fakt, wyczekiwana była. Skoro tak się Martinowi spodobało to liczę, że wrócą choćby w przyszłym roku z kolejnym eventem. 

 2. Oby to teoretyczne wypadnięcie Melvina było jedynym tej gali w Krakowie.

 3. Ja obstawiam, że Melvin w grudniu nie pojawi się na 100%. Mam nadzieję, że będzie solidne zastępstwo. Niby Martin zapewnia, że mają multum zawodników w 84, ale mnie martwi kwestia ich poziomu. Nie chcę by Krakowska gala wyglądała tak jednostronnie jak większość pojedynków na Szczecińskiej edycji.
  MMAA1, MMAA2, MMAA3, ALMMA42, KSW24, PROMMAC1… What’s next? PROMMAC2! KSW29!

 4. ciekawe co wyjdzie z tym Melvinem %) mają w 84 zawodników ale kto z nich niby ma walczyć z Michałem? Mamed nie, Strus walczy z Abu, stawiam że jak nie wyjdzie z Melvinem to dadzą mu Falcao.

 5. doping może i był dobry, ale buraczane towarzystwo dało znać że jest i gwizdało gdy Gracie zwijał się bólu, taki drobiazg ale jednak kładzie się cieniem na tej cudownej publiczności.

 6. z tego co widziałem w Polsacie to jakieś 90% tej publiczności to jakieś lansery z ciśnieniem na trenowanie KSW… jakieś korporacyjne dupki, które uważają, że w dobrym tonie jest się tam pokazać… "nie o takom Polskem walczyłem…"  z pozdrowieniami  Bolek

 7. Przecież to więcej niż pewne, że Melvin nie zawita w KSW. K&L anonsują wam niedogadanych zawodników a wy łykacie jak młode pelikany, potwierdzeniem tego jest walka w bellatorze miesiąc wcześniej.

 8. @Charles Bronson Ja nie wiem jakim prawem jest mowa o Drwalu i promowaniu organizacji an jego nazwisku, jak Tomek siedzi cicho i nic nie mówi.

  Melvin jak przegra przez TKO to też przyjedzie? Łatwy kąsek?

  Cały czas powtarzam, że przeciwnicy KSW nie robią pełnego okresu przygotowawczego i stąd poziom jest jaki jest.

  Biznes jest biznes i $ muszą się zgadzać. A z tym dopingiem to teraz bym uważał, bo jak przedawkują?

  A tak serio, to tym co gwizdali jak Brazylijczyk przyjął kopa na jajca proponuje zrobić sobie taką przyjemność. Teraz to ja się nie dziwie że większość oddaje na walkach kopnięciem za kopnięcie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.