Były rywal utytułowanego zapaśnika, Damiana Janikowskiego, Yannick Bahati, zawalczy z absolutnym weteranem sportów uderzanych, Melvinem Manhoefem. Walka w kategorii półciężkiej odbędzie się 12 października, na gali Bellator MMA w Mediolanie.

Manhoef (31-14-1, 2 NC MMA) po dwóch przegranych z rzędu z byłym mistrzem Bellator MMA, Rafaelem Carvalho, wygrał przez decyzję sędziowską z Kentem Kauppinenem. W swojej karierze zawodnik mierzył się z m.in. Mamedem Khalidovem, Robbiem Lawlerem, Markiem Huntem, Gegardem Mousasim czy Kazushim Sakurabą.

Bahati (9-4, 1 NC MMA) po trzech przegranych z rzędu, a w tym z m.in. Damianem Janikowskim, udanie wrócił do klatki na gali Bellator Birmingham, gdzie poddał Amira Dadovica. Yannick 8 z 9 wygranych zdobywał w swojej karierze przed czasem.

Na gali w Mediolanie wystąpią również wcześniej wspomniany Rafael Carvalho, który zmierzy się z Vadimem Nemkovem. Nie zabraknie oczywiście głównej gwiazdy tego rynku dla Bellator MMA, Alessio Sakary – ten zawalczy z Canaanem Grigsbym.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.