Foto Tracy Lee / CombatLifestyle.com

Relacja, wyniki i bonusy.

Aż osiem z dziesięciu walk na wczorajszej pierwszej gali UFC w stacji FX zakończyło się przed czasem. W walce wieczoru w Nashville w stanie Tennessee Jim Miller (MMA 21-3) poddał duszeniem w pierwszej rundzie groźnego Melvina Guillarda (MMA 29-10-2).

Miller powrócił na drogę zwycięstw po sierpniowej porażce z Bensonem Hendersonem. Wygrana przyszła jednak lekko reprezentantowi AMA Fight Club, gdyż już na samym początku Guillard trafił go kilkoma mocnymi ciosami i kolanami. Zawodnik z New Jersey zachował spokój i w dogodnym momencie obalił rywala wychwytując jego próbę latającego kolana. W parterze Guillard popełnił błąd, próbując uciec do stójki oddał przeciwnikowi plecy. Miller nie zmarnował okazji i kilka sekund później zapiął kończące walkę duszenie.

Podobny przebieg miała druga główna walka na karcie. Josh Neer (MMA 33-10-1) na początku pojedynku przyjął kilka mocnych ciosów od Duane’a Ludwiga (MMA 22-12), co szybko przekonało go do przeniesienia walki na ziemię. Tam weteran wykorzystał niefrasobliwość byłego kickboksera, pozbawiając go przytomności ciasną gilotyną.

Najbardziej wyrównaną walką gali był pojedynek Mike’a Eastona (MMA 12-1) i Jareda Papaziana (MMA 14-7). Obaj filigranowi zawodnicy przez trzy rundy raz po raz okładali się w hokejowych wymianach w klinczu. Ostatecznie po końcowej syrenie sędziowie wskazali zwycięstwo pierwszego z nich. W pojedynku otwierającym główną kartę, Pat Barry (MMA 7-4) musiał dwa razy ratować się przed próbami poddań ze strony Christiana Morecrafta (MMA 7-3), ale w końcu udało mu się ustrzelić rywala lewy sierpowym i po kolejnych ciosach w parterze pozbawić przytomności.

Efektownych skończeń nie brakowało też w pozostałej części gali w Nashville. Kończący karierę Jorge Rivera (MMA 20-9) cierpliwie poczekał, aż jego rywal Eric Schafer (MMA 12-7-2) się wystrzela i w drugiej rundy odprawił go ciosami w parterze. Udany debiut w UFC zanotował niepokonany Dagestańczyk Khabib Nurmagomedov (MMA 17-0), który zdominował i poddał w trzeciej odsłonie solidnego Kamala Shalorusa (MMA 7-2-2). Zwycięstwa przez duszenie zza pleców do rekordów dopisywali: powracający do organizacji Fabricio Camoes (MMA 14-6-1) nad Tomem Haydenem (8-1) i kolejny debiutant Daniel Pineda (MMA 16-7) nad Patem Schillingiem (MMA 5-1). Efektowny nokaut w swoim pierwszym występie w największej organizacji na świecie zaliczył Nick Denis (MMA 11-2), Kanadyjczyk serią łokci w klinczu odprawił Josepha Sandovala (MMA 6-2) już w 22 sekundzie pojedynku. W drugiej z walk gali zakończonej decyzją Charlie Brenneman (MMA 14-3) pewnie wypunktował Daniela Robertsa (MMA 12-4).

Walka wieczoru:

155 lbs.: Jim Miller pok. Melvina Guillarda przez poddanie (duszenie zza pleców), 2:04 runda 1

Główna karta:

170 lbs.: Josh Neer pok. Duane’a Ludwiga przez techniczne poddanie (gilotyna), 3:04 runda 1
135 lbs.: Mike Easton pok. Jareda Papaziana przez większościową decyzję, 29-28; 30-27; 29-29
265 lbs.: Pat Barry pok. Christiana Morecrafta przez KO (lewy sierpowy i ciosy w parterze),  3:38 runda 1

Walki w FUEL TV:

185 lbs.: Jorge Rivera pok. Erica Schafera przez TKO (uderzenia w parterze), 1:31 runda 2
155 lbs.: Khabib Nurmagomedov pok. Kamala Shalorusa przez poddanie (duszenie zza pleców), 2:08 runda 3
170 lbs.: Charlie Brenneman pok. Daniela Robertsa przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28
155 lbs.: Fabricio Camoes pok. Toma Haydena przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:03 runda 1
145 lbs.: Daniel Pineda pok. Pata Schillinga przez poddanie (duszenie zza pleców), 1:37 runda 1
135 lbs.: Nick Denis pok. Josepha Sandovala przez KO (łokcie w klinczu), 0:22 runda 1

Bonusy po 45 tys. $

Walki wieczoru: Pat Barry vs. Christian Morecraft
Nokaut wieczoru: Nick Denis
Poddanie wieczoru: Jim Miller

2821 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 36. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 37. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 38. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 39. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 40. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 41. Panowie, opuszczacie się!

  Jest aż jeden pojedynek w wadze średniej i przegrany prawdopodobnie pożegna się z UFC.

  To może ja zacznę.

  Przegrany z walki Jorge Rivera vs. Eric Schafer może walczyć na KSW z Mamedem.

  😀

  Szkoda, że nie ma nikogo „na wylocie” z półciężkiej na tej gali, bo nie będzie przeciwnika dla Janka.

 42. BlackStar
  w lewym dolnym rogu masz video quality, daj 3000kbps i powinno być pięknie

 43. chyba nie, szybka rejestracja i jakosc jak w TV
  „I’m the best ever. I’m the most brutal and vicious, the most ruthless champion there has ever been. No one can stop me.
  There is no one who can match me. My style is impetuous, my defense is impregnable, and I’m just ferocious.”

 44. Ale nokaut,łokcie to jest to…a w KSW ich nie ma, nie mógłbym tam walczyć ;D

  Z resztą Juras na Moosinie pokazał jak się to robi:) i też łokciem jeśli mnie pamięć nie myli znokautował pięknie.

 45. Pięknie jest. Ale zaraz, któryś będzie płakał że chujowa rozpiska i zmuła (chyba Automat z tego co pamiętam tak mówił, no offence stary)

 46. Ooo, gdzie Joe? Znowu nieustraszonych kręci ?

   

   

  PS: ładny nokaut 🙂
  „Nigdy się nie poddawaj”

 47. a dlaczego na KSW nie można uderzać łokciem? bo to zbyt brutalne jak na otwarty polsat, bo większe ryzyko rozcięcia?

 48. Albo, że krasnoludy bez siły ;D właśnie widać było, kilka łokci od Bantama i po zabawie. Jak jakiś ciężki chce to mu mogę podobnego łokcia zafundować i się przekona ;)))

 49. nie ma ani Joe ani Mike'a bo to gala FX i maja tam swoich ludzi co mi sie bardzo niepodoba Sad

 50. Tych reklam to nawkładają w całej transmisji. Dobrze, że w internetowych transmisjach je omijają.

 51. Strasznie chujowe głosy mają Ci komentatorzy 🙁  Dzięki kiler za wyjaśnienie.

 52. Nie ma kur…czekania, lay and pray, jest chęć wygranej…niech zlikwidują pasy to może i najlepsi tak bez kalkulacji będa walczyć 😉

  kolejna walka lżejszych….brawo.

  A brak komentatorów mi osobiście wisi, byle był dobry poziom sportowy.

 53. dla mnie Mike i Joe to nieodlaczny element oktagonu
  „I’m the best ever. I’m the most brutal and vicious, the most ruthless champion there has ever been. No one can stop me.
  There is no one who can match me. My style is impetuous, my defense is impregnable, and I’m just ferocious.”

 54. Też ich lubię, cenię, ale bez przesady…to tak jakby mi się kolor reklam w oktagonie czy fryzura sędziego nie podobała. Mnie interesuje walka przede wszystkim 😉

  Swoją drogą niepokonany typek poznał gorycz porazki. Rekordy nie zawsze mają znaczenie, czasem wygrywa doświadczenie. Co lepsze poddany to w końcu submission artist he he he…

 55. to taka formula ze chyba normalne przegrac. A co do reklam to nikt narazie za nie nie zaplacil pewnie pracuja nad tym alby byla ogladalnosc przez internet to i tu beda rekalmy za niedlugo.

 56. Szkoda, że Yamasakiego nie zabrali.

  Ci goście z aktualnej walki to jak potulne baranki wyglądają…groźność = 0, choć wiem, że to nie walczy…

  Co to kurde było?Zawodnik klepał wcześniej?Oj Josh…akurat jego cenię dość mocno, no ale w sumie bardziej mi to wyglądało na ściemnianie fightera, żeby mógł się potem przyczepić do przerwania niż faktyczne klepanie. no i kolejny "submission artist" z blue beltem poddany 😉

 57. Wow, świetne. Śmiesznie wypada ksw ze swoim jednym zakończeniem przed czasem na galę (oczywiście nie tylko z tym :)) w porównaniu do ufc 🙂

 58. Sam nie wiedział, czy klepać, czy nie 🙂  Walki idą jak burza.

   

  Fhuuuuu łuuuuu Fhuuuuu łuuuuu Fhuuuuu łuuuuu Fhuuuuu łuuuuu Fhuuuuu łuuuuu Fhuuuuu łuuuuu Fhuuuuu łuuuuu

 59. Mi się podoba fakt,. że UFC weryfikuje wszystkich budujących rekordy 🙂 No, ale niektórym w takim stanie udaje się dojść aż do pasa…

 60. Nie przegra…jeśli by przegrał to bym go wywalił, bo z kim miałby wogle wygrywać jak nie z Morecraftem?Takie mi się nasuwa spostrzeżenie 🙂 Choć Dana lubi tych, którzy lubią walczyć i dają emocje, fani go lubią…

 61. Chciałbyś by gala jeszcze szybciej przebiegała ;)? Nie za duzo wymagasz…mi tam za szybko, nie ma czym się nacieszyć, walki nie ma, tylko kończenia szybkie ;D

  Teraz Charlie !

 62. Hardy 4 razy z rządu przegrał a Dana ani mysli go zwolnić 🙂 a taki nasz Irokez, raz i to w debiucie… gdzie tu sprawiedliwość Dejna ?Cry

 63. Panowie jak założyć konto na stronie UFC ? . Prosze o szybą odp. bo chce zobaczyć Nurmagomedov’a

 64. daje sie obijać widowiskowo? 🙂 to ja bym wział najmana, zawsze sa cyry

 65. No Iro fajnie się pokazał w WEC, ale w UFC…Dana nie lubi tych, którzy nie radzą sobie z zapasami, a i przy tym nie potrafią zbytnio zagrozić swoim BJJ zapaśnikowi, choć wydawało się, że może dać radę, za mało tego bylo. Tyle, że ja bym dał spokojnie jeszcze szansę…pierwsza porażka w karierze dopiero, a jednak WEC i to kogo pokonał powinni wziąć pod uwagę. No, ale może przewidzieli, że może coś być w nim takiego, że jednak kolejną walkę przegrał dość szybko i łatwo. Może są jasnowidzami, ale wolałbym, żeby taka droga się nie sprawdziła i Iro jeszcze wrócił i zarządził nieco:)

 66. O…jeśli tam były u Silvy ciosy w tył banki to tu już na pewno…I nic się nie dzieje.

  Charlie deklasuje.

 67. ja nie mogę tego typa oglądać w octagonie, mam wrażenie, że po 1 min walki nie ma kompleteni siły – daniel no steam roberts

 68. Charlie „ale go wyleżę” brenemann vs daniel „po minucie nie mam siły” roberts …

 69. To podnoszenie… hm nie podoba mi się. W dodatku robi to najlepszy sędzia w UFC. To chyba nowa polityka sędziowania. Wciąż… nie podoba mi się podnoszenie, gdy zawodnik cały czas pracuje, nawet jeżeli na chwile przestał zadawać ciosy.

 70. Tez mam takie wrażenie ogólnie, że idzie w tym kierunku lekko, nie chcą ludzi nudzić…

  Masakra jak się walka skończyła, choć myslę też, że Charlie zlekceważył tą próbę znając czas.

 71. Czemu…w zasadzie jakby trochę dłużej udało mu się przytrzymać w crucifixie i dalej uderzał to sędzia by przerwał,a kontrola, obalenia pierwsza klasa, a przynajmniej ciekawie się oglądało, bo i Roberts starał się czymś zaświrować…

 72. Pojedynek Irańczyka z Ruskiem, ciekawe komu amerykańska publiczność będzie kibicować 😀

 73. ja wam powiem ze to mma i wszystko sie moze tu zdarzyc ale zobaczycie jak to dagestan co to praca i trening i walka do konca jak nie bedzie nokautu to powinno byc dobrze

 74. Boze, juz sie balem, ze taki lucky punch rozstrzygnie walkę ;/edit: konkratna runda pod koniec, dla któregoś się to żle skończy, albo siły spadną i ciosy będą, ale nie na tyle silne by światło wyłączyć, choć Shalorus ma powera w tej łapie też.

 75. hehe ale lucky punch, ogolnie stojka Habiba lezy i kwiczy. obawiam sie cięzkiego KO, z resztą już nie ma siły

 76. widac ogromne braki w boksie ale liczylem ze rosjanin bedzie lepiej z takim rankingiem wygladal przekrojowo iranczyk ciagle grozny ale kondycja na kozysc mlodego

 77. widać że Khabib strasznie spięty. Lucky puch prawie roztrzygnął pojedynek.

 78. Nurmagomedov strasznie słabo w stójce, ciosy w powietrze, dziurawa garda, jak obrywa zaczyna się zachowywać jak Lesnar…miał szczęście że trafił tym cepem, ale zobaczymy czy się nie wypompował próbując dobić księcia, przy okazji nie czyniąc wiele krzywdy

 79. Młodziak strasznie spięty, widać tę nerwowość w ruchach, gdyby trochę się uspokoił to może pozycje by dłużej utrzymał albo celniej ciosy zadawał. Mimo to Rusek chyba to wyciągnie, choć Irańczyk przed trafieniem w 1 rundzie wyglądał lepiej.

 80. W parterze to Charlie o niebo więcej pokazał niż Habib. Stójka chaotyczna, ale czasem mu nto nieźle wyjdzie, bo zaskakuje trochę Irańczyka.

 81. Khabib już drugi raz tak śmiesznie skoczył…co to ma być, flying bitch slap??

 82. Brawo…w debiucie z Shalorusem…nieźle. Dwie rundy dla niego, a w 3 poddanie.

 83. Kornikowi?Kamal dotąd bardzo dobrze się spisywał moim zdaniem, mocne zapasy, których tu wcale nie było, aż szok no i mocne łapy, wytrwały jednak jest i serce do walki też ma.

 84. Zapasy dobre stójka bardzo słaba grappling średnio obawiam się że nad grapplingiem i stójką jak nie popracuje to 2-3 walka bedzie na minus

 85. Nie przeceniałbym tego zwycięstwa. Khabib ładnie skończył, ale nie wyobrażam sobie, by w kolejnych walkach młody nie nadział się na prosty, albo podbródkowy kogoś bardziej ogarniętego w stójce niż Shalorus, który dzisiaj bardzo słabo się prezentował. Khabib ma potencjał, ale niech popracuje nad gardą, bo będzie krucho.

 86. zapasy zajebiste , ale nic po za tym. Nie wróze mu kariery w UFC. Shalorus dla Kornika jak już ktoś wyżej napisał.

 87. Khabib dziękuje Allachowi a gość tłumaczy dzięki Bogu. A potem bilbordy przy drogach że islam to to samo co chrześcijaństwo.

  BTW Jakiś stream do tych płatnych walk?

 88. Niech pracuje nad brakami, bo z takimi zapasami może coś zacząć coś znaczyć.

 89. taaaak wygral debiut w UFC i juz dla Kornika, ludzie ogarnijcie sie trocheWall

 90. @mnih i nakręcasz teraz tylko ludzi z tym kornikiem! wstydz się! mihowi to nie wypada! 😀

 91. ma dopiero 23 lata bdb zapasy, na pewno zawodnik z przyszłością. no i psychike tez ma niezła bo sie nie spalił w debiucie

 92. @Przemek, żarty takie. Powszechnie wiadomo, że Kornik będzie walczyć z Puhakką na UFC w Polsce.

 93. transmisja na str. UFC się skończyła. ma ktoś link do głownej karty ?

 94. generalnie brak zdrowia i chęci panowie juz swoje lata mają za sobą i tak tępo było spokojne i tym bardziej mnie dziwi brak motywacji i zdrowia Erica Schafera nie do końca rozumiem podejścia ale może to nie ten dzień. Dobranoc.

 95. Może i czarny pas BJJ to z niego nie będzie, ale trzeba przyznać, że nauczył się bronić przed poddaniami (nie tak jak z Crocopem, wygrywającym przez RNC :D)

 96. Hype or Die! widać progres w obronie przed subami. PIĘKNIE!!!!!!!!!!!

 97. Człowiek bez zapasów, ale bardzo trudny do poddania i z mocnym pierdolnięciem – Barry. 😀

 98. Mówie wam Assassin sprawi piękne K.O ! ale zobacze to już rano ; miłej nocki panowie ,panie ;))

 99. po prostu wow, moze przerwanie ciut za pozne ale przynajmniej nie ma watpliwosci;p Cios w stojce ktory zakonczyl walke nie wygladal na czysty ale jednak "punkcik" musiał zostać trafiony. Brawo Pat i za występ i planking hehe;]

 100. Papazian ma ciosy jak robot. : O Walka naprawdę ciekawa…

  BTW te wymiany w klinczu wyglądały trochę niczym te z walki Frye'a z Takayamą. 😛

 101. Gdyby nie to, że mamy do czynienia z debiutantami, wypalonymi weteranami, oraz zawodnikami, których nie ma w rankingu, lub zajmują w nim odległe (20+) miejsca, to powiedziałbym, że gala zaskoczyła pozytywnie. Ale niestety, to pierwsza od dawna gala, którą oglądam bez emocji, jednocześnie robiąc inne rzeczy.

  Ale w końcu czas na pojedynek, przez który zarywam noc. 🙂

 102. Automat ale na serio dobra gala,skonczenia,wojny w ringu.Nazwiska to jedno ale sama walka to co innego.

 103. @up

  Hahaha. Jakość zawodników powalała. 🙂

  To, że walki się kończą przed czasem, nie zmienia faktu, że oglądamy drugi/trzeci sort i „narybek”. Jeśli to cię emocjonuje to chyba dobrze. Mnie nie.

  Ale doceniam fakt, że Joe Silva dobrze zestawił pojedynki.

  Ok, teraz walka dla której tu jeszcze siedzę.

 104. Zajebista gala. Szybkie walki, piękne poddania i nokauty. Dobranoc!

 105. Melvinek znów daje dupy w ten sam sposób, czas się zastanowić nad karierą… ; p

 106. Piękna walka wieczoru.

  Ale między główną walką, a resztą pojedynków była techniczna przepaść.

  Tyle. Dobranoc.

 107. Dawidos nie dziwi cie liczba komentarzy twoja?ja dziisiaj czytalem z 5 postów twoich 😀

  Chwaląć się tylko bym zle schafera obstawił..:P

 108. Madzer to nie do Ciebie..

  Dawidos jasne że można.To raczej skierowane do adminow ze ci sie licznik zaciął.bez cisnien

 109. Swietna gala. Dobre walki i wywiady Ariela na zywo, tylko kiedy sie tu k…. wyspac.

 110. Melvin drugi raz z rzędu przegrywa przez poddanie w pierwszej rundzie. Musi nad tym popracować. Nurmagomedov mnie zaskoczył, myślałem, że Shalorus to za wysoka półka dla niego. Widzę w nim duży potencjał. Nie widziałem innej gali na której byłoby tyle poddań przez RNC. Barry efektownie tak jak się spodziewałem. Teraz chciałbym go zobaczyć z Gonzagą.

 111. Pat sprawil, ze mialem ochote podskoczyc razem z biurkiem ze szczescia 😀 na nagraniu walki ktore odpalilem nie znajac wyniku byl Morecraft siedzacy prawie za plecami Barrego i z prawie zapietym RNC wiec juz bylem „smutny” no ale odpalam walke liczac na cud..

  Dochodzi do sytuacji z tego screena z RNC i Pat wychodzi, nadzieja powraca, trzymam kciuki.. bam, kolejne obalenie, balacha, malo czasu do konca, zalozylem, ze Pat nie klepnie, reka pojdzie, a reszta czasu nagrania to werdykt..BAM! Pat wychodzi.. dalej historie znamy, Morecraft spi, Herb Dean lata, jest zajebiscie 😀 Teraz oczekuje w koncu kogos lepszego dla Pata, bo jesli zlapal troche parteru to teraz moze w koncu cos zwojowac.

  Bylem za Millerem w main evencie ale ilosc kolan i ciosow jakie zebral wprawiala w zmartwienie. Ciagle jednak widac bylo, ze to on napiera i nie wygladal ani troche na uszkodzonego. Melvin to zawodnik ktorego fajnie ogladac ale jednak powinien wziac przyklad z Barrego, a Jim niech leci dalej 😀

  Wyszlo jak zazwyczaj.. slaba rozpiska – ekscytujaca gala

 112. Eh trzymałem kciuki za Melvina, ale same umiejętności to za mało jak się tak mało myśli. To jak oddał plecy powinno być wykładane na treningach BJJ…Millerowi dałbym teraz Diaza, a Melvinowi Cerrone, to może być fajna walka bo obaj lubią wymiany w stójce. Cieszy wygrana Barry’ego bo to sympatyczny chłop, ale przy zaciągu ze Strikeforce daje mu jeszcze góra 2 walki w UFC…

 113. Świetna gala, a Miller jak zwykle pokazał upór. Szczena mi zawsze opada kiedy widzę jak ten gość skądś wydobywa tyle woli aby przeć do przodu kiedy już nawet oddychać nie potrafi. Niesamowite.

 114. Miałem wstac i teraz żałuję że tego nie zrobiłem. Czas nadrobić zaległości. Z opisu walki Barrego wynika że jest jakiś progres w parterzeYahoo

 115. Biorąc pod uwagę ilość walk Guilarda dziwi fakt, że potrafi tak łatwo oddać wygraną przeciwnikowi, udowodnił dzisiaj nie pierwszy raz, że nie ma co go zaliczać do czołówki tej kategorii wagowej.

  Khabib Nurmagomedov to chyba największy plus tej gali, bardzo udany debiut, pokazał szeroki wachlarz umiejętności MMA, w 1 rundzie posyła przeciwnika na deski sierpem, w 2 dominacja zapaśnicza a w 3 poddanie, Ma dopiero 23 lata i jeśli będzie dobrze prowadzony może namieszać w tej kategorii wagowej

  Ogólnie gala mimo słabej rozpiski na plus, czkając na obitą mordę Bispinga na gali fox dobrze było zobaczyć kilka ciekawych fighterów w akcji

 116. Ogólnie gala mimo słabej rozpiski na plus, czekając na obitą mordę Bispinga na gali fox dobrze było zobaczyć kilku ciekawych fighterów w akcji *

 117. @Automat
  Jaki naturalny średni? Od kiedy 110,5 kg to jest na wage średnią? Mylisz pojęcia z tym naturalnym średnim.

 118. Co za gala, tylko dwie decyzje. Denis i Barry – KOZACKO! Guillard ma do odrobienia tą samą lekcję co Pat miał do niedawna, bo na tej gali pokazał, że wziął się w końcu za grappling i wbrew temu, co pisał któryś z redaktorów, nie ma upośledzenia umysłu które mu przeszkadza w nauce tegoż.

 119. Świetna postawa Rosjanina Khabiba Nurmagomedova. Byłem pod wrażeniem jak sobie dał radę. Rewelacyjny debiut, non stop praca. Guillard w swoim stylu, aż żal na to patrzeć. Jestem zdziwiony Fight of the Night. Dla mnie o wiele lepsze były walki Shalorus- Nurmagomedov i wojna Ludwiga z Neer. Jakie wasze zdanie??

 120. @Sebbeks_BN

  @Nightmare napisał: „automatowi chyba chodzilo o wzrost Pata”.

  Dziękuję, że sam nie musiałem tego pisać. 🙂

  Jak ktoś ma ok.180 cm wzrostu i ok.190 cm zasięgu, to jest naturalnym średnim. Ewentualnie, jak Evans może pokusić się o walkę w półciężkiej. Ale ciężka, to już po prostu wieczna walka z zawodnikami, o dużo lepszych warunkach.

  Barry nadrabia sercem, szybkością i mocną łapą, ale chciałbym go zobaczyć z kimś zbliżonym do niego wzrostem i zasięgiem. Bo w tej chwili rozbija się o każdego w miarę solidnego, naturalnego ciężkiego i jest na granicy zwolnienia. Wolałbym, żeby miał jakieś perspektywy w swojej kategorii, a nie wiecznie obijał drugi sort wagi ciężkiej. Stać go na więcej, niż walki na pograniczu ciekawostki wieczoru.

 121. kurcze, niestety gale przegapilem, a widze, ze warto chyba jednak obejrzec, 

  jakby ktos mial jakiegos linka z wszystkimi walkami w niezlej jakosci, bede wdzieczny 🙂

 122. Na mnie Nurmagomedov jakiegoś specjalnego wrażenia nie zrobił. Już dawno nie widziałem w jednej walce tylu ciosów w powietrze co w jego przypadku.

  Barry też niby jakiś postęp zrobił, ale łatwość z jaką pakuje się groźne sytuacje raczej nie wróży najlepiej.

 123. @Mobius

  Zwykle zawodnicy nie z obu Ameryk, mają problemy w debiucie w oktagonie. Ostatnio chyba tylko Nedkov w miarę udanie debiutował. Więc pewne zwycięstwo Nurmagomedova jest powodem do szanowania go jako zawodnika.

  Nie rozumiem dlaczego został aż tak skrytykowany w tym wątku.

  Jego stójka była chaotyczna, ale kontrolował kolejne rundy i wykazał się sporą cierpliwością – „nie spalił się”. Mimo wieku, to dojrzałe zwycięstwo.

 124. A gdzie ja napisałem coś co pozwalałoby stwierdzić, że go nie szanuję?
  Nie zrobił na mnie wrażenia i tyle. Z szacunkiem nie ma to nic wspólnego.

 125. Niestety byłem w pracy i nie mogłem obejrzeć ale trzymałem kciuki za Barrego

 126. Automat, zarówno Barry jak i Fedor udowadniaja, ze nie ma czegos takiego, ze walczysz w ciezkiej i jestes naturalnym srednim. Wytlumacz mi dlaczego to wzrost mialby decydowac o tym w jakiej sie jest kategori?

 127. @Mobius

  Twój komentarz wpisywał się we wcześniejszą konwencję. Czyli ignorowanie zalet i wytykanie wad. Dla mnie zaliczył udany debiut z sensownym przeciwnikiem. A z kilku powyższych komentarzy wynika, że ma same luki i pewnie nie zagrzeje miejsca w UFC. Ja widziałem coś zupełnie innego. Solidne zapasy i sporo rozsądku.

  @JaPAN

  Żartujesz prawda?

  „Wytlumacz mi dlaczego to wzrost mialby decydowac o tym w jakiej sie jest kategori?”

  Widzisz Fabera, któremu zachciewa się walki w półciężkiej z Jonesem. Bo wagowo jest to możliwe. Limit 85+ kg jest dla niego osiągalny. Więc czemu nie.

 128. Irytuja mnie takie posty. Rozumiem, ze moglbys powiedziec o Anthonym Johnsonie, ze jest naturalnym polciezkim, albo ciezkim, a zbija do sredniej. W druga strone to nie dziala. Zawodnik mma jest w ciaglym ruchu, przechodzi wiele obozow, codziennie trenuje i jesli przy takim trybie zycia przy wzroscie 180cm wazy 110kg to znaczy, ze to jest jego naturalna waga ( gdyby nie trenowal, pewnie wazylby jeszcze wiecej). Naturalnym srednim mozesz nazwac kolege z osiedla, ktory wazy 100kg, ale dzieki temu, ze zrobil sobie kuracje z omadrenu i przytyl 15kg.

  @a porownianie Fabera i Jonesa, malo przekonujace. Widziales walke Barry vs Struve?

 129. Barry nadrabia sercem, szybkością i mocną łapą, ale chciałbym go zobaczyć z kimś zbliżonym do niego wzrostem i zasięgiem. Bo w tej chwili rozbija się o każdego w miarę solidnego, naturalnego ciężkiego i jest na granicy zwolnienia. Wolałbym, żeby miał jakieś perspektywy w swojej kategorii, a nie wiecznie obijał drugi sort wagi ciężkiej. Stać go na więcej, niż walki na pograniczu ciekawostki wieczoru.

  Gdyby Barry zszedł niżej, to jego występy w UFC byłby już tylko przykrym doświadczeniem. Wielu się to nie podoba, wielu nie chce przyjąć tego do wiadomości, ale prawda jest taka, że tylko w wadze ciężkiej przeciętny kickbokser bez zapasów i parteru może odnosić zwycięstwa.

 130. Guillard chyba nigdy nie nauczy się bronić poddań , a szkoda bo wiele traci przez te braki parterowe

 131. To odpisuj na inne komentarze, a nie na mój. Ja nic nie pisałem o tym, że ma same luki i że zaraz go wywalą z UFC. Na Tobie jego solidne zapasy i rozsądek zrobił wrażenie, na mnie nie, tyle. Nie wiem jak mam to jeszcze napisać.

 132. Też tego nie rozumiem jak zawodnik z taką ilością walk jak Melvin może mieć praktycznie zerowe umiejętności w parterze. Przecież jakby ogarnał parter choćby do średniego poziomu obron to już by dawno walczył o pas(widać mają podobne cechy z Barrym). A Barry nie wyleci prędko, bo po ostatniej jego przegranej Danka mówił, że zawsze daje widowiskowe walki i za to go ceni. Przynajmniej łysy ma gwarancję, że jak gala jest nudna do momentu walki Pata to jak już On walczy to zawsze jest pełno emocji

  Barry i Melvin powinni wyjechać na pół roku do Brazylii i ćwiczyć tylko parter to o wiele lepiej by wyglądali w następnych walkach, bo stójkę to oboje mają niesamowitą.
  I see dead spammers !

 133. Ja uważam, że skoro Barry zrobił taki postęp, że umiał uciec z tych technik, to jeśli będzie pracował dalej, to wkrótce nie będzie też ładował się w takie sytuacje.

  I rozwaliła mnie jego fryzura a’la Lesnar.

 134. Barry ładna wygrana, właśnie liczyłem na tko pod koniec pierwszej rundy, do tego te wyjścia z technik w parterze naprawdę mnie zdziwiły może w końcu weźmie się za tą płaszczyzne.

 135. coz melvin zawiodl ,
  jak zwykle przegral glowa i przez wiare w swoje latajace kolana
  3 razy weszly nieczysto czwarte przejal miller
  to byl najwiekszy blad guillarda teoretycznie zero zagrozenia gdyby nie latal kolanami

  po kazdym latajacym drzalem o przechwyt nogi coz …….. trzeba sie pogodzic z tym ze z dobrymi parterowcami nie daje sobie rady i juz .

  guillard cerrone teraz

 136. Cerrone to specjalista od poddań więc nie wiem czy Melvin z takimi umiejętnościami w parterze dałby rade

 137. Ladna gala. Barry dobra obrona przed poddaniami, a stojka nie podlega watpliwosci. Jesli chodzi o Melvina, to bylo widac, ze jest zmotywowany i w stojce kazdego robi jak chce, co innego w parterze.

  Jeszcze ta muzyczka, przed zapowiedziami nie dawala mi spokoju 🙂

  http://www.youtube.com/watch?v=e_S0iUnL-CI

 138. @Hallabongos 

  Cerrone i Guillard to sparingpartnerzy z tego samego teamu Grega Jacksona.

 139. pytanie czy Melvin dostanie szanse a jak tak to dlugo bedzie czekal na swoja szanse on sam musi duzo przemyslec bo dwie porazki z rzedu i i w takim samym wykonaniu daje do myslenia a przeciez t ozawodnik z duzym doswiadczeniem napewno niewarto go przekreslac wiadomo ze zawsze przyciagnie tlumy ale czy tak bedzie czas pokaze a mmoze ma jakis maly kryzys zdaza sie nikt nie jest surhomme 🙂 co do gali byla super takie walki mozna ogladac mam nadzieje ze kolejna gala bedzie podobna a to juz niedlugo oj bedzie sie dzialo napewno temperatura bedzie na plus 🙂

 140. Właśnie oglądnąłem walki z karty głównej oraz walke Denisa "Rozrabiaki". Świetne walki i szybkie. 

  W walce wieczoru myślałem,że Guillard wygra, bo w stójce był od rywala zdecydowanie lepszy i nawet na początku dobrze bronił sie przed obaleniami rywala. Ale….no właśnie, niestety, w tej walce to nie Miller udowodnił,że jest świetny, tylko Guillard – jak słaby ma parter. 

  Barry –  Może Morcraft to nie wirtuoz bjj, ale nie spodziewałem się ,że Pat da rady przetrzymać próby poddań (przy balaszce nie widziałem już szans dla Barrego) – a tu proszę! Co do zakończenia – mocarne ciosy w parterze. Morcraft w pozycji "po bożemu" zakończył walkę. 

  Ludwig miał przewagę, ale jakoś tak głupio wpadł w to duszonko.

  Ale KO Rozrabiaki – coś pięknego!!! 

  Gala mi się  podobała.

  Wyciąłem te łokcie Denisa – bo robią wrażenie:

  http://cohones.mmarocks.pl/topic/wiem-kto-wygra-na-100-gra/page/44#post-201784

 141. Nie mogę zdzierżyć komentarzy Anika z Florianem.
  Rogan & Goldberg – wróćcie!

 142. Właśnie, rozumiem, że na wszystkich galach z tego cyklu nie będzie Rogana i Goldberga?

 143. Zawsze to jakas odmiana i odpoczynek od duetu Rogan i Goldberg. Ogolnie cala oprawa graficzna przed walkami, jak dla mnie na plus 🙂

 144. Goldberg sam w sobie to może nie jest mistrzem komentowania, ale razem z Roganem się fajnie uzupełniają. Mike jest komentatorem-porządkowym, a Joe komentatorem-żartownisiem.

  Ja jestem fanem tego duetu, dlatego też nigdy nie oglądam gal z polskim komentarzem.

  @Highlander – nie wiem, ale obawiam się, że tak.

 145. Madzer – co z tego …. jak ufc bedzie chcialo ich zestawic to beda sie musieli lac , a to jak dla mnie teraz najciekawsza walka z looserow

 146. Kolejna dobra gala z ogromem skończeń. Dużo nieznanych nazwisk w widowiskowych ( aczkolwiek krótkich ), pojedynkach. Komentarz niestety pozostawia wiele do życzenia. Kenny'emu chyba szło kiedyś lepiej, ale mimo wszystko i tak zastąpiłbym go Mirem ( tylko na gale bez udziału Torresa Laughing ).

  Co do walk "parterowców" Pata i Melvina, to nawet nie ma co porównywać ich parteru, bo jeden wyszedł z poddań Morecrafta ( ?!? ), natomiast drugi klepał w walce z Millerem, który wg mnie jest w top5 LW.

 147. @Hallabongos

  Raczej nie "co z tego", bo tak bylibyśmy już świadkami wielu bratobójczych pojedynków.

 148. Tak w ogóle to czego komentatorzy są inni i ogólnie gala wygląda jakoś tak inaczej? 😀

 149. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 150. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 151. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 152. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 153. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 154. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 155. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 156. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 157. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 158. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 159. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 160. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 161. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 162. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 163. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 164. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 165. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 166. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 167. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 168. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 169. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 170. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 171. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 172. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 173. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 174. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 175. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 176. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 177. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 178. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 179. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 180. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 181. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 182. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 183. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 184. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 185. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 186. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 187. @Hubi

  Starcie Diaz – Maynard w mojej ocenie jest bardzo wyrównane, dlatego przy podziale szans 50/50, kurs 2.37 wydał mi się bardziej atrakcyjny do zaryzykowania. W aktualnym 2.17 jest jeszcze "value", ale nie jest to aż taka okazja, by to proponować ludziom by obstawiali. Ja w poprzedniej, tej i kolejnych analizach polecałem i mam zamiar polecać te kursy, z których, po pierwsze – sam korzystam, a po drugie – mam spore przekonanie, że "wejdą". Tutaj te dwa warunki nie są spełnione.

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Diaz z Maynardem spotykali się w klatce już dwukrotnie. Pierwsze ich starcie miało miejsce w półfinałach The Ultimate Fightera 5 w 2007 roku. Wtedy Maynard dominował, jednak władował się pechowo w poddanie i musiał klepać. Druga walka z 2010 roku była strasznie wyrównana i wynik tak na prawdę mógł pójść w dwie strony. Co warte odnotowania, bój toczył się w stójce. Grey prawdopodobnie bał się powtórki scenariusza z poprzedniej walki i nie odwoływał się do swoich zapasów. Czy teraz będzie podobnie? Mam taką nadzieję, bo Nate od tamtego czasu poprawił się boksersko, z kolei jego rywal sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego kontuzjami. Nawet jak Maynard pójdzie po obalenie to jest szansa, że znowu się właduje w poddanie. Ale jak już wielokrotnie pisałem: walka walce nierówna. Mimo, że wiemy sporo o obu fighterach, to scenariusz akurat tego starcia bardzo ciężko przewidzieć.

  Z innej strony patrząc – obaj w swoich ostatnich walkach zaprezentowali się tragicznie i cholera wie, co im teraz siedzi w głowie i z jakim nastawieniem wyjdą do tej walki. Chciałbym zaobaczyć Diaza w dyspozycji z walki z Cerrone – deklasującego rywala w stójce, w przerwach między rundami pokazującego "fucka" w stronę przeciwnika. 🙂

  @Maryjan

  [​IMG]

  🙂

 188. @Hubi

  Starcie Diaz – Maynard w mojej ocenie jest bardzo wyrównane, dlatego przy podziale szans 50/50, kurs 2.37 wydał mi się bardziej atrakcyjny do zaryzykowania. W aktualnym 2.17 jest jeszcze "value", ale nie jest to aż taka okazja, by to proponować ludziom by obstawiali. Ja w poprzedniej, tej i kolejnych analizach polecałem i mam zamiar polecać te kursy, z których, po pierwsze – sam korzystam, a po drugie – mam spore przekonanie, że "wejdą". Tutaj te dwa warunki nie są spełnione.

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Diaz z Maynardem spotykali się w klatce już dwukrotnie. Pierwsze ich starcie miało miejsce w półfinałach The Ultimate Fightera 5 w 2007 roku. Wtedy Maynard dominował, jednak władował się pechowo w poddanie i musiał klepać. Druga walka z 2010 roku była strasznie wyrównana i wynik tak na prawdę mógł pójść w dwie strony. Co warte odnotowania, bój toczył się w stójce. Grey prawdopodobnie bał się powtórki scenariusza z poprzedniej walki i nie odwoływał się do swoich zapasów. Czy teraz będzie podobnie? Mam taką nadzieję, bo Nate od tamtego czasu poprawił się boksersko, z kolei jego rywal sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego kontuzjami. Nawet jak Maynard pójdzie po obalenie to jest szansa, że znowu się właduje w poddanie. Ale jak już wielokrotnie pisałem: walka walce nierówna. Mimo, że wiemy sporo o obu fighterach, to scenariusz akurat tego starcia bardzo ciężko przewidzieć.

  Z innej strony patrząc – obaj w swoich ostatnich walkach zaprezentowali się tragicznie i cholera wie, co im teraz siedzi w głowie i z jakim nastawieniem wyjdą do tej walki. Chciałbym zaobaczyć Diaza w dyspozycji z walki z Cerrone – deklasującego rywala w stójce, w przerwach między rundami pokazującego "fucka" w stronę przeciwnika. 🙂

  @Maryjan

  [​IMG]

  🙂

 189. Wydaje mi się, że Gray jest zdecydowanym faworytem. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

 190. Wydaje mi się, że Gray jest zdecydowanym faworytem. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

 191. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

  Ja mam Rakoczy w singlu. Pena dalej pozostaje faworytem, ale kurs 3.00 jest godny uwagi.

  Z nowych nabytków TUFa mam też kupon Holdsworth + Duke.

  Oboje mają duży potencjał. Holdsworth na codzień trenuje w Team Alpha Male. Trenuje z czołówką dywizji lekkich, co widać. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Znalazł się w finale zasłużenie i jestem przekonany, że w przyszłości dołączy do grupy kolegów z teamu oscylujących w granicach walki o pas.

  Grant jest zawodnikiem, którego nie można lekceważyć. Walczy agresywnie, ma dziką stójce, jest też dobry i w parterze. Mocno zdominował Louis'a Fisette. Sęk w tym, że Holdsworth to nie Fisette, wydaje się być lepszy we wszystkich płaszczyznach od Granta.

  Drugim typem jest Jessamyn Duke. Ostatni sezon zapamiętam dzięki jej walce z Raquel Pennington.( notabene jej walka jest też godna pomysłu obstawienia 😉 ) Zarówno Duke, jak i Morgan to zawodniczki, które preferują stójkę, więc tam rozegra się głównie walka.

  Duke ma charakter do walki i umiejętności. Posiada też spory zasób ciosów i często używa nóg ( częstotliwość prawie jak Condit ) Wie jak używać kolan i łokci, umie się też odnaleźć w klinczu.

  Morgan będzie łatwiejszym wyzwaniem dla Duke niż Pennington. Jest delikatniejszej budowy, ciosy też nie będą urywały głowy, jak w ostatniej walce. Słabością Morgan jest to, że stójka opiera się głównie na technikach bokserskich. Styl walki ma też mniej ofensywny od Jessamyn, więc zarówno kontrola oktagonu, jak i punktacja walki powinna być po stronie Duke. Co do parteru, Jessamyn wydaje się też kulać lepiej. Dla mnie ta walka się skończy z wynikiem Jessamyn Duke przez jednogłośną decyzję ( bądź poddanie ). 😉

 192. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

  Ja mam Rakoczy w singlu. Pena dalej pozostaje faworytem, ale kurs 3.00 jest godny uwagi.

  Z nowych nabytków TUFa mam też kupon Holdsworth + Duke.

  Oboje mają duży potencjał. Holdsworth na codzień trenuje w Team Alpha Male. Trenuje z czołówką dywizji lekkich, co widać. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Znalazł się w finale zasłużenie i jestem przekonany, że w przyszłości dołączy do grupy kolegów z teamu oscylujących w granicach walki o pas.

  Grant jest zawodnikiem, którego nie można lekceważyć. Walczy agresywnie, ma dziką stójce, jest też dobry i w parterze. Mocno zdominował Louis'a Fisette. Sęk w tym, że Holdsworth to nie Fisette, wydaje się być lepszy we wszystkich płaszczyznach od Granta.

  Drugim typem jest Jessamyn Duke. Ostatni sezon zapamiętam dzięki jej walce z Raquel Pennington.( notabene jej walka jest też godna pomysłu obstawienia 😉 ) Zarówno Duke, jak i Morgan to zawodniczki, które preferują stójkę, więc tam rozegra się głównie walka.

  Duke ma charakter do walki i umiejętności. Posiada też spory zasób ciosów i często używa nóg ( częstotliwość prawie jak Condit ) Wie jak używać kolan i łokci, umie się też odnaleźć w klinczu.

  Morgan będzie łatwiejszym wyzwaniem dla Duke niż Pennington. Jest delikatniejszej budowy, ciosy też nie będą urywały głowy, jak w ostatniej walce. Słabością Morgan jest to, że stójka opiera się głównie na technikach bokserskich. Styl walki ma też mniej ofensywny od Jessamyn, więc zarówno kontrola oktagonu, jak i punktacja walki powinna być po stronie Duke. Co do parteru, Jessamyn wydaje się też kulać lepiej. Dla mnie ta walka się skończy z wynikiem Jessamyn Duke przez jednogłośną decyzję ( bądź poddanie ). 😉

 193. @up, no nie wiem. Byłbym w stanie postawić pieniądze na cyborgową przeciwko niektórym z fighterów z męskiej dywizji. 😉 … a na Carmouche też się przejechałem :/

 194. @up, no nie wiem. Byłbym w stanie postawić pieniądze na cyborgową przeciwko niektórym z fighterów z męskiej dywizji. 😉 … a na Carmouche też się przejechałem :/

 195. Oj tam, walki kobiet to świetny sposób na zarobek. 🙂 Wystarczy stawiać przeciwko faworytkom. Eye, Andrade, Nunes i Davis elegancko wygrały, a kursy były smakowite. 🙂

 196. Oj tam, walki kobiet to świetny sposób na zarobek. 🙂 Wystarczy stawiać przeciwko faworytkom. Eye, Andrade, Nunes i Davis elegancko wygrały, a kursy były smakowite. 🙂

 197. Moje typy zamieszczone powyżej (Holdsworth, Pennington, Duke) weszły. 😉 Co do Rakoczy, poległa, ale kurs za małą kwotę był godny uwagi 😉

 198. Moje typy zamieszczone powyżej (Holdsworth, Pennington, Duke) weszły. 😉 Co do Rakoczy, poległa, ale kurs za małą kwotę był godny uwagi 😉

 199. Heh, często tak mam, że kupony, których jestem najmniej pewny dosyć łatwo wchodzą. Tym razem tak było z Natem Diazem. Tak jak pisałem – w tej walce mogło się zdarzyć wszystko. Jak ktoś przewidział TKO w pierwszej rundzie to gratuluję. 🙂

  Rozważam obstawienie Luiza Cado Simona z najbliższego KSW. Kurs 3.45 jest wzięty z kosmosu. Mam wrażenie, ze niektórzy mylą Cado z Benem Lagmanem. Brazylijczyk pokazał się z dobrej strony w swojej pierwszej walce w Polsce, także w innych walkach, w których go widziałem prezentował się co najmniej przyzwoicie. Może być sporym zagrożeniem w stójce. Potrafi punktować ciosami prostymi (w najbliższym starciu to nie powinno być trudne ze względu na sporą przewagę zasięgu), ale też nie boi się wchodzić w częste wymiany; bije mocno i raz po raz rzuca obszernymi cepami. W szale bitewnym zdarza mu się zapominać o obronie, ale ma dość wytrzymałą szczękę, a Moks nie ma nokautującego ciosu. Dla mnie jest takim "uboższym krewnym" Diego Sancheza – uwielbia browl i w każdą walkę wkłada 100% serca.

  Przegrał z Rafaelem Carvalho (bilans MMA: 8 zwycięstw, 1 porażka), jednak nie pokazał się wtedy źle. Całą walkę wygrywał, trafiał celniej i mocniej oponenta, który często ratował się wymęczającym klinczem. Niestety pod koniec drugiego starcia popełnił kilka błędów, które zaważyły na końcowym wyniku. Parter Simona też nie jest na złym poziomie i gość też potrafi zaskakiwać różnymi sztuczkami. Zdarzało się, że po tym jak dawał się obalić szybko szedł po skrętówkę.

  Simon ma dopiero 20 lat, zawodowo walczy od ponad dwóch i cały czas się rozwija. Uważam go za utalentowanego fightera. W najbliższej walce kluczowe będzie submission defence Brazylijczyka. Jeśli nie da się nabrać na żadną skrętówkę czy nie wpadnie w gilotynę, to może być różnie. Moks oczywiście jest faworytem, ale grania tego po kursie 1.28 odradzam, bo tam nie ma żadnego value.

  PS. Myślę też nad Olim Thompsonem.

  Abu Azaitar to chyba największy pewniak gali. Szkoda, że Blanco zepsuł mi kupon z nim, bo udało mi się wyhaczyć ładny kurs 1.57.

 200. Heh, często tak mam, że kupony, których jestem najmniej pewny dosyć łatwo wchodzą. Tym razem tak było z Natem Diazem. Tak jak pisałem – w tej walce mogło się zdarzyć wszystko. Jak ktoś przewidział TKO w pierwszej rundzie to gratuluję. 🙂

  Rozważam obstawienie Luiza Cado Simona z najbliższego KSW. Kurs 3.45 jest wzięty z kosmosu. Mam wrażenie, ze niektórzy mylą Cado z Benem Lagmanem. Brazylijczyk pokazał się z dobrej strony w swojej pierwszej walce w Polsce, także w innych walkach, w których go widziałem prezentował się co najmniej przyzwoicie. Może być sporym zagrożeniem w stójce. Potrafi punktować ciosami prostymi (w najbliższym starciu to nie powinno być trudne ze względu na sporą przewagę zasięgu), ale też nie boi się wchodzić w częste wymiany; bije mocno i raz po raz rzuca obszernymi cepami. W szale bitewnym zdarza mu się zapominać o obronie, ale ma dość wytrzymałą szczękę, a Moks nie ma nokautującego ciosu. Dla mnie jest takim "uboższym krewnym" Diego Sancheza – uwielbia browl i w każdą walkę wkłada 100% serca.

  Przegrał z Rafaelem Carvalho (bilans MMA: 8 zwycięstw, 1 porażka), jednak nie pokazał się wtedy źle. Całą walkę wygrywał, trafiał celniej i mocniej oponenta, który często ratował się wymęczającym klinczem. Niestety pod koniec drugiego starcia popełnił kilka błędów, które zaważyły na końcowym wyniku. Parter Simona też nie jest na złym poziomie i gość też potrafi zaskakiwać różnymi sztuczkami. Zdarzało się, że po tym jak dawał się obalić szybko szedł po skrętówkę.

  Simon ma dopiero 20 lat, zawodowo walczy od ponad dwóch i cały czas się rozwija. Uważam go za utalentowanego fightera. W najbliższej walce kluczowe będzie submission defence Brazylijczyka. Jeśli nie da się nabrać na żadną skrętówkę czy nie wpadnie w gilotynę, to może być różnie. Moks oczywiście jest faworytem, ale grania tego po kursie 1.28 odradzam, bo tam nie ma żadnego value.

  PS. Myślę też nad Olim Thompsonem.

  Abu Azaitar to chyba największy pewniak gali. Szkoda, że Blanco zepsuł mi kupon z nim, bo udało mi się wyhaczyć ładny kurs 1.57.

 201. Barry vs Palelei największa zagadka gali jak dla mnie na pewno będzie nokaut tylko pytanie w którą strone.Postawiłem na Barrego sugerując się większym obyciem na galach UFC.Bethe będzie betem gali i liczę na jej wygraną.

 202. Barry vs Palelei największa zagadka gali jak dla mnie na pewno będzie nokaut tylko pytanie w którą strone.Postawiłem na Barrego sugerując się większym obyciem na galach UFC.Bethe będzie betem gali i liczę na jej wygraną.

 203. Tym razem coś średnie te typy. Ta gaka obfituje w całą masę potencjalnych value, ale ten typ z walką w HW to akurat taki strzał w kolano. Soa to ogór, nawet zeta nie postawię na tego leszcza po jego pierwszej walce w UFC :D.

  Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3)
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0)
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6)
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2)

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D.

 204. Tym razem coś średnie te typy. Ta gaka obfituje w całą masę potencjalnych value, ale ten typ z walką w HW to akurat taki strzał w kolano. Soa to ogór, nawet zeta nie postawię na tego leszcza po jego pierwszej walce w UFC :D.

  Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3)
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0)
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6)
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2)

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D.

 205. Co tu dużo pisać propsy za artykuł, analiza wnikliwa, podejście jak najbardziej profesjonalne. Słowa uznania za profesjonalizm w podejściu do tematu kieruje głównie w stronę Szadego, do Ciebie Tomaszu Ch. oczywiście też, ale jak to maryjan trafnie ujął " Wołoszański', to "Wołoszański", taka praca Panie. 😉

  Co do samych typów,to o Bethy Correia smaruję na forum pozytywy od dwóch dni. Zgadzam się z opinią w stu procentach. Za samą argumentację powinien świadczyć fakt, że postawiłem na nią 40 GBP w singlu.

  Na walkę Barry vs Palelei nie stawiam. To może pójść w obie strony, co przy w miarę stonowanym kursie nie przedstawia się atrakcyjnie bukmachersko.

 206. Co tu dużo pisać propsy za artykuł, analiza wnikliwa, podejście jak najbardziej profesjonalne. Słowa uznania za profesjonalizm w podejściu do tematu kieruje głównie w stronę Szadego, do Ciebie Tomaszu Ch. oczywiście też, ale jak to maryjan trafnie ujął " Wołoszański', to "Wołoszański", taka praca Panie. 😉

  Co do samych typów,to o Bethy Correia smaruję na forum pozytywy od dwóch dni. Zgadzam się z opinią w stu procentach. Za samą argumentację powinien świadczyć fakt, że postawiłem na nią 40 GBP w singlu.

  Na walkę Barry vs Palelei nie stawiam. To może pójść w obie strony, co przy w miarę stonowanym kursie nie przedstawia się atrakcyjnie bukmachersko.

 207. Tomaszu, ja wiem, że to nie Twoja wina. Po prostu Szady był szybszy i podprowadził atrakcyjniejszy kurs. Na Palalei miałem stawiać do czasu, kiedy natknąłem się na bardziej atrakcyjną ofertę ( Correia ). Postanowiłem wtedy anulować wątpliwe typy ( Hunt, Palelei ) i włożyć wszystko w moim zdaniem lepsze value. A że się odgryziesz na następnej gali, nie wątpię. 😉

 208. Tomaszu, ja wiem, że to nie Twoja wina. Po prostu Szady był szybszy i podprowadził atrakcyjniejszy kurs. Na Palalei miałem stawiać do czasu, kiedy natknąłem się na bardziej atrakcyjną ofertę ( Correia ). Postanowiłem wtedy anulować wątpliwe typy ( Hunt, Palelei ) i włożyć wszystko w moim zdaniem lepsze value. A że się odgryziesz na następnej gali, nie wątpię. 😉

 209. Przepraszam, ze tak późno, ale byłem "unplugged" i kto wie, czy za chwilę mnie nie odłączą. Moje kupony (wszystko standardowa stawka – oprócz Cado, którego puściłem za połowę "standardu"):

  Correira 2.85
  Te Huna 1.88
  Hester 2.26
  Big Foot 1,72
  Mizugaki + Scoggins 1.92
  Strus 2.50
  Azaitar 1.45
  Thompson + Azaitar 2.03
  Cado Simon 3.45

 210. Przepraszam, ze tak późno, ale byłem "unplugged" i kto wie, czy za chwilę mnie nie odłączą. Moje kupony (wszystko standardowa stawka – oprócz Cado, którego puściłem za połowę "standardu"):

  Correira 2.85
  Te Huna 1.88
  Hester 2.26
  Big Foot 1,72
  Mizugaki + Scoggins 1.92
  Strus 2.50
  Azaitar 1.45
  Thompson + Azaitar 2.03
  Cado Simon 3.45

 211. Orestos, pisałem już na forum wcześniej, że mam Oliego na kuponie i trochę tego żałuję, ale niech się dzieje co chce – nie będę robić kontrkuponu. 🙂

 212. Orestos, pisałem już na forum wcześniej, że mam Oliego na kuponie i trochę tego żałuję, ale niech się dzieje co chce – nie będę robić kontrkuponu. 🙂

 213. @Zychal

  Oczywiście, że nie mam zakazu. 🙂 Nie udzielam się tylko w temacie bukmacherskim, bo nie podobało mi się w jaki sposób prowadzący go się do mnie odnosił i w sumie tyle w tej kwestii.

 214. @Zychal

  Oczywiście, że nie mam zakazu. 🙂 Nie udzielam się tylko w temacie bukmacherskim, bo nie podobało mi się w jaki sposób prowadzący go się do mnie odnosił i w sumie tyle w tej kwestii.

 215. Ja nie jestem drażliwy – po prostu nie pcham się tam, gdzie mnie nie chcą. 🙂 I skończmy ten pudelkowy temat. 😉

  Nie było możliwości się ustosunkować do analizy Tomka, ale w sumie w zupełności się z nią zgadzam. Dodam tylko, że warto sobie przypomnieć (albo obejrzeć pierwszy raz, jeśli ktoś jeszcze nie widział) walkę Barry'ego z Cheickiem Kongo. Polecam!

 216. Ja nie jestem drażliwy – po prostu nie pcham się tam, gdzie mnie nie chcą. 🙂 I skończmy ten pudelkowy temat. 😉

  Nie było możliwości się ustosunkować do analizy Tomka, ale w sumie w zupełności się z nią zgadzam. Dodam tylko, że warto sobie przypomnieć (albo obejrzeć pierwszy raz, jeśli ktoś jeszcze nie widział) walkę Barry'ego z Cheickiem Kongo. Polecam!

 217. Hahaha, aż muszę zobaczyć ten pojedynek grubasów-ogórasów. Ale mi trafiło się więcej value, a poza tym były lepsze :-).

  "Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3) OK, choć jak widzę na farcie
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0) OK
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6) – LIPA, kiczowaty bet.
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2) – OK

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D. – OK "

 218. Hahaha, aż muszę zobaczyć ten pojedynek grubasów-ogórasów. Ale mi trafiło się więcej value, a poza tym były lepsze :-).

  "Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3) OK, choć jak widzę na farcie
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0) OK
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6) – LIPA, kiczowaty bet.
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2) – OK

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D. – OK "

 219. Graty za Correire, też chciałem postawić ją i Hestera – ale już kasy nie miałem na buku :C
  Wyszedłem na -1zł, bo kierwa połączyłem Shoguna z under 1,5 w Bader/Perosh. Za to hajs zgarnąłem na over 1,5 Hunt/Silva.

 220. Graty za Correire, też chciałem postawić ją i Hestera – ale już kasy nie miałem na buku :C
  Wyszedłem na -1zł, bo kierwa połączyłem Shoguna z under 1,5 w Bader/Perosh. Za to hajs zgarnąłem na over 1,5 Hunt/Silva.

 221. Ajajaj! Aż mnie skręcało, jak Palelei, Hester i Correia na których postawiłem w lidze wchodzą po zajebistych kursach, a ja nie mam z tego ani grosza :/ ale postanowienie to postanowienie. Do końca roku odpuszczam bukmachera.

 222. Ajajaj! Aż mnie skręcało, jak Palelei, Hester i Correia na których postawiłem w lidze wchodzą po zajebistych kursach, a ja nie mam z tego ani grosza :/ ale postanowienie to postanowienie. Do końca roku odpuszczam bukmachera.

 223. To był piękny weekend. Z 9 kuponów nie weszły tylko 2, z czego jeden był za połowę stawki.

  Jestem z siebie dumny, że udało mi się tak dobrze rozpracować walkę Correira – Kedzie. Nawet split-decision przewidziałem. 🙂

  Piotrek Strus, którego polecałem w poprzedniej analizie Betsafe też wszedł po bardzo ładnym kursie. 🙂

 224. To był piękny weekend. Z 9 kuponów nie weszły tylko 2, z czego jeden był za połowę stawki.

  Jestem z siebie dumny, że udało mi się tak dobrze rozpracować walkę Correira – Kedzie. Nawet split-decision przewidziałem. 🙂

  Piotrek Strus, którego polecałem w poprzedniej analizie Betsafe też wszedł po bardzo ładnym kursie. 🙂

 225. Dzięki Szady za polecenie Strusa. Pewnie postawiłbym na Horwitcha, co do Correia, to za nią propsów ode mnie nie dostaniesz, bo obaj sami ją wyhaczyliśmy bez pomocy innych. :-). Pozdro

 226. Dzięki Szady za polecenie Strusa. Pewnie postawiłbym na Horwitcha, co do Correia, to za nią propsów ode mnie nie dostaniesz, bo obaj sami ją wyhaczyliśmy bez pomocy innych. :-). Pozdro

 227. Pietagoras, mam już jeden typ na najbliższą galę UFC na zawodnika, który na tapology jest underdogiem i mam nadzieję, że dla bukmacherów też taki będzie. Ciekawe, czy tym razem też się tak zdarzy, że będę miał już napisaną analizę i czekał na publikację, a Ty mnie uprzedzisz na forum. 🙂

 228. Pietagoras, mam już jeden typ na najbliższą galę UFC na zawodnika, który na tapology jest underdogiem i mam nadzieję, że dla bukmacherów też taki będzie. Ciekawe, czy tym razem też się tak zdarzy, że będę miał już napisaną analizę i czekał na publikację, a Ty mnie uprzedzisz na forum. 🙂

 229. rozumiem, ze Court McGee broni sie sam, na niego kurs rowniez byl wysoki w pewnym momencie, a za chwile zaczal dyrastycznie spadac… 🙂

  zgadzam sie z analiza Greena. w walce Faber – MacDonald jestem tak rozdarty, ze nie wiem kogo mialbym obstawic, obu lubie. ciekaw jestem tego Makovsky'ego.

  na Castillo nikt nie liczy? :>

 230. rozumiem, ze Court McGee broni sie sam, na niego kurs rowniez byl wysoki w pewnym momencie, a za chwile zaczal dyrastycznie spadac… 🙂

  zgadzam sie z analiza Greena. w walce Faber – MacDonald jestem tak rozdarty, ze nie wiem kogo mialbym obstawic, obu lubie. ciekaw jestem tego Makovsky'ego.

  na Castillo nikt nie liczy? :>

 231. Green zagrany co to reszy to stawialem na johnsons i fabera w dublu i na moje oko ma spora sznse na wejscie.

  dobra robota:P

 232. Green zagrany co to reszy to stawialem na johnsons i fabera w dublu i na moje oko ma spora sznse na wejscie.

  dobra robota:P

 233. Podoba mi się analiza Fabera z Macdonaldem chyba jeden z nielicznych na forum zagrałem Maydaya bo zawsze jestem za młodymi wilkami i jestem przekonany ,że to jest jego czas choć porażka z Urijahem nie jest żadną ujmą.Co do Makovskiego to może być różnie jest Underdogiem przez duże U ale mam go chyba na jednym kuponie i taśmie spierdoli to płaczu nie będzie ale wole żeby zaskoczył i sprawił mała niespodziankę.Jeśli chodzi o walke o pas to wynik może iść w każdą ze stron ostatnio był split i czuje ,że teraz będzie podobnie chyba ,że któryś zaskoczy i będzie przed czasem.Postawiłem na Mysze ale Benevidez jak najbardziej nadaje się na mistrza.Najbardziej jestem pewien Greena i wyczuwam KO.

  Po raz kolejny świetna robota Panowie.

 234. Podoba mi się analiza Fabera z Macdonaldem chyba jeden z nielicznych na forum zagrałem Maydaya bo zawsze jestem za młodymi wilkami i jestem przekonany ,że to jest jego czas choć porażka z Urijahem nie jest żadną ujmą.Co do Makovskiego to może być różnie jest Underdogiem przez duże U ale mam go chyba na jednym kuponie i taśmie spierdoli to płaczu nie będzie ale wole żeby zaskoczył i sprawił mała niespodziankę.Jeśli chodzi o walke o pas to wynik może iść w każdą ze stron ostatnio był split i czuje ,że teraz będzie podobnie chyba ,że któryś zaskoczy i będzie przed czasem.Postawiłem na Mysze ale Benevidez jak najbardziej nadaje się na mistrza.Najbardziej jestem pewien Greena i wyczuwam KO.

  Po raz kolejny świetna robota Panowie.

 235. @baju

  Oczywiście mam kupon z McGee. 🙂 Zdążyłem wyhaczyć jak było 2.02.

  Court jest faworytem, ale Laflare'a nie można lekceważyć. To wyborny zapaśnik, który bardzo fajnie się pokazał w ostatniej walce. Obstawiam przeciwko nie mu ze względu na to, że wziął walkę w zastępstwie kilka tygodni temu, a McGee miał pełny obóż przygotowawczy + to, że w niższej kategorii dobrze się prezentuje i ma całkiem dobre tdd.

 236. @baju

  Oczywiście mam kupon z McGee. 🙂 Zdążyłem wyhaczyć jak było 2.02.

  Court jest faworytem, ale Laflare'a nie można lekceważyć. To wyborny zapaśnik, który bardzo fajnie się pokazał w ostatniej walce. Obstawiam przeciwko nie mu ze względu na to, że wziął walkę w zastępstwie kilka tygodni temu, a McGee miał pełny obóż przygotowawczy + to, że w niższej kategorii dobrze się prezentuje i ma całkiem dobre tdd.

 237. szady co tam jeszcze zagrales?, ukrywasz kupony:D:-)?

  Kiras@

  SZady zawsze ,,pokazywal" i jak pamiec mnie nie myli to zle na tyym nie wychodzil 🙂

 238. szady co tam jeszcze zagrales?, ukrywasz kupony:D:-)?

  Kiras@

  SZady zawsze ,,pokazywal" i jak pamiec mnie nie myli to zle na tyym nie wychodzil 🙂

 239. Szademu się pewnie udziela reguła mojego koleszki który nie pokazuje kuponów bo myśli ,że pokazywanie przynosi pecha i kupon mu wleci jak nikomu nie pokaże 🙂 oczywiście głupie żarty pucuj sie Szady co tam puściłeś 😀

  @Zychal dobrze o tym wiem 😀 robie sobie takie podśmiechujki małe

 240. Szademu się pewnie udziela reguła mojego koleszki który nie pokazuje kuponów bo myśli ,że pokazywanie przynosi pecha i kupon mu wleci jak nikomu nie pokaże 🙂 oczywiście głupie żarty pucuj sie Szady co tam puściłeś 😀

  @Zychal dobrze o tym wiem 😀 robie sobie takie podśmiechujki małe

 241. Dobrze wiecie, że ja się nigdy nie boję ujawniać swoich kuponów przed galą. 🙂

  Każdy za tą samą stawkę:
  Benavidez 2.07
  Mendes przez KO/TKO/DQ 1.85
  McGee 2.02
  Bowling 1.94
  Ozkilic + Jorgensen AKO 1.91
  Green 2.27

  Rozważam dołożenie trochę pieniążków na McGee i Greena. Na spokojnie to przemyślę do jutra wieczora.

 242. Dobrze wiecie, że ja się nigdy nie boję ujawniać swoich kuponów przed galą. 🙂

  Każdy za tą samą stawkę:
  Benavidez 2.07
  Mendes przez KO/TKO/DQ 1.85
  McGee 2.02
  Bowling 1.94
  Ozkilic + Jorgensen AKO 1.91
  Green 2.27

  Rozważam dołożenie trochę pieniążków na McGee i Greena. Na spokojnie to przemyślę do jutra wieczora.

 243. Pozwolę sobie skopiować co postawiłem:

  Johnson • 1,794
  Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25
  McDonald • 2,35
  Lauzon/Danzig under 2,5 • 1,92
  Johnson + Mendes + Lauzon + Barboza + Healy • 6,78
  McKenzie • 3,0
  Healy + Mendes • 1,98

 244. Pozwolę sobie skopiować co postawiłem:

  Johnson • 1,794
  Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25
  McDonald • 2,35
  Lauzon/Danzig under 2,5 • 1,92
  Johnson + Mendes + Lauzon + Barboza + Healy • 6,78
  McKenzie • 3,0
  Healy + Mendes • 1,98

 245. Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25

  Podoba mi się. Teraz jest już mniej. Ja zagrałem na Mendes by KO/TKO i mam na to cały pojedynek. 😉 Ale w sumie ten Twój typ bardziej atrakcyjny się wydaje.

 246. Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25

  Podoba mi się. Teraz jest już mniej. Ja zagrałem na Mendes by KO/TKO i mam na to cały pojedynek. 😉 Ale w sumie ten Twój typ bardziej atrakcyjny się wydaje.

 247. Ja mam powązny problem z wytypowaniem kogoś z walki wieczoru. Albo Demitrious wygra decyzją, albo będzie TKO od Benavideza.

  Faber raczej wygra z młodym McDonaldem, którego bardzo lubię. Ciekawe walki się zapowiadają, a OS kurde nie puszcza jej w TV ;/

  Bardzo dobra analiza panowie!

 248. Ja mam powązny problem z wytypowaniem kogoś z walki wieczoru. Albo Demitrious wygra decyzją, albo będzie TKO od Benavideza.

  Faber raczej wygra z młodym McDonaldem, którego bardzo lubię. Ciekawe walki się zapowiadają, a OS kurde nie puszcza jej w TV ;/

  Bardzo dobra analiza panowie!

 249. Jak dla mnie kurs na Uyenoyame również jest zawyżony, i nie wiem czy nie zaryzykować i nie puścić parę groszy.

 250. Jak dla mnie kurs na Uyenoyame również jest zawyżony, i nie wiem czy nie zaryzykować i nie puścić parę groszy.

 251. Kurwa McGee już za 1.75…. Leci kurs na łeb na szyję, chyba jednak nie postawię tego, bo powyżej dwóch było to warte ryzyka, a teraz nie widzę w tym aż tak atrakcyjnego kursu.

 252. Kurwa McGee już za 1.75…. Leci kurs na łeb na szyję, chyba jednak nie postawię tego, bo powyżej dwóch było to warte ryzyka, a teraz nie widzę w tym aż tak atrakcyjnego kursu.