foto Dave Mandel / Sherdog.com

Galą w kablowej stacji FX, 20 stycznia przyszłego roku z Nashville UFC formalnie rozpocznie siedmioletnią umowę z koncernem FOX. W walce wieczoru gali wystąpi dwóch czołowych lekkich na świecie powracających po porażkach Melvin Guillard (MMA 29-9-2, UFC 10-5, 12 w rankingu MMARocks) oraz Jim Miller (MMA 20-3, UFC 9-2, 8 w rankingu MMARocks).

Miller nie sprostał w sierpniu walczącemu w nowym roku o pas UFC Benowi Hendersonowi ulegając mu wyraźnie na punkty. Wcześniej zawodnik AMA Fight Club zwyciężał w siedmiu kolejnych występach. Z kolei jego rywal Guillard zaliczył wpadkę na październikowym UFC 136 dając się błyskawicznie odklepać Joe Lauzonowi. Porażka ta przerwała jego serię pięciu zwycięstw.

Rozpiska UFC on FX: Guillard vs Miller.

Już osiem dni po gali w Nashville, 28 stycznia UFC powróci do ogólnodostępnej stacji FOX tym razem z hali United Center w Chicago. Na razie nie wiadomo, wokół jakiego pojedynku zostanie zbudowana rozpiska, wstępnie mówi się o trzecim starciu Dominicka Cruza z Uriją Faberem, o ile ten w sobotę pokona Briana Bowlesa. W odróżnieniu od zeszłotygodniowej gali Velasquez vs Dos Santos, w styczniu FOX pokaże więcej niż jedną walkę, być może transmisja potrwa nawet 2,5 godziny.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.