foto Dave Mandel / Sherdog.com

Galą w kablowej stacji FX, 20 stycznia przyszłego roku z Nashville UFC formalnie rozpocznie siedmioletnią umowę z koncernem FOX. W walce wieczoru gali wystąpi dwóch czołowych lekkich na świecie powracających po porażkach Melvin Guillard (MMA 29-9-2, UFC 10-5, 12 w rankingu MMARocks) oraz Jim Miller (MMA 20-3, UFC 9-2, 8 w rankingu MMARocks).

Miller nie sprostał w sierpniu walczącemu w nowym roku o pas UFC Benowi Hendersonowi ulegając mu wyraźnie na punkty. Wcześniej zawodnik AMA Fight Club zwyciężał w siedmiu kolejnych występach. Z kolei jego rywal Guillard zaliczył wpadkę na październikowym UFC 136 dając się błyskawicznie odklepać Joe Lauzonowi. Porażka ta przerwała jego serię pięciu zwycięstw.

Rozpiska UFC on FX: Guillard vs Miller.

Już osiem dni po gali w Nashville, 28 stycznia UFC powróci do ogólnodostępnej stacji FOX tym razem z hali United Center w Chicago. Na razie nie wiadomo, wokół jakiego pojedynku zostanie zbudowana rozpiska, wstępnie mówi się o trzecim starciu Dominicka Cruza z Uriją Faberem, o ile ten w sobotę pokona Briana Bowlesa. W odróżnieniu od zeszłotygodniowej gali Velasquez vs Dos Santos, w styczniu FOX pokaże więcej niż jedną walkę, być może transmisja potrwa nawet 2,5 godziny.

17 KOMENTARZE

 1. Guilard to zmoczy, blada dupa jest na ziemi a Miller czaruje suby z rękawa. Szkoda

 2. Guilard to zmoczy, jest blady na ziemi a Miller tam wyczarowuje suby jak z rękawa

 3. no moze byc walka jak z diazem , oklepie millera i sie da na jakas skretowke nabrac

 4. Miller to świetny grappler, lecz nie sądzę, żeby Melvin popełnił błąd z poprzedniego pojedyku. Spodziewam się petardy, która zakończy się w 1szej lub 2giej rundzie

 5. Miller przez Sub , albo Melvin przez KO , ale trudno wskazać wynik walki

 6. Jeszcze z pół roku temu postawiłbym na Millera, ale po tym co zrobił z nim Benson, to już nie wiem. Szczękę ma mocną, ale myśle, że Melvin wyciągnie konkretne wnioski po swoim ostatnim, aroganckim występie i tym razem rozegra to z głową. Niewątpliwie czeka nas bardzo ciekawy pojedynek.

 7. Melvin napewno wyciągnie wnioski z ostatniego pojedynku i licze na bardzo ciekawą walke.

 8. FOX pokaże więcej niż jedną walkę, być może transmisja potrwa nawet 2,5 godziny

   

  Dobrze dla abonentów OS w Polsce. 😉

 9. Pieknie 28 Stycznia United Center !!!! Oby byl inny Main Event !!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.