Pearson

(Foto Sherdog.com) Tradycyjnie już kolejna brytyjska gala zaplanowana na 26 października w Manchesterze będzie obfitowała w pojedynki lokalnych gwiazd MMA. Obok starcia Michaela Bispinga z Markiem Munozem, drugą walką wieczoru będzie pojedynek najlepszego angielskiego lekkiego Rossa Pearsona (MMA 15-6, UFC 7-3) z doświadczonym Melvinem Guillardem (MMA 31-12-2, UFC 12-8, 23. w rankingu MMARocks).

Dla zawodnika z Sunderlandu będzie to trzeci pojedynek z rzędu w wadze lekkiej, po krótkim wyskoku do kategorii piórkowej. W grudniu ubiegłego roku „The Real Deal” pokonał drugiego trenera z brytyjsko-australijskiego TUF-a George’a Sotiropoulosa przez TKO w trzeciej rundzie. Natomiast w kwietniu nie dał żadnych szans Ryanowi Couture’owi na UFC w Sztokholmie.

Guillard wygrał tylko dwa ze swoich ostatnich sześciu występów. Pomiędzy trzy ubiegłoroczne porażki z Jimem Millerem, Donaldem Cerrone i Jamie Varnerem, wplótł tylko punktowe zwycięstwo nad Fabricio Camoesem. Ten rok zaczął się dla niego znacznie lepiej, bo od niedawnego nokautu na Macu Danzigu podczas gali UFC on FOX w Seattle.

Rozpiska UFC Fight Night w Manchesterze.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.