Fot. Dave Mandel/Sherdog.com

(Fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Melvin Guillard po zwolnieniu z UFC nie zagrzał długo miejsca w organizacji World Series of Fighting. „The Young Assasin” opuścił szeregi WSOF i związał się z organizacją Bellator MMA.

Guillard (MMA 32-14-2) podpisał właśnie wieloletni kontrakt z organizacją, której aktualnie szefuje Scott Coker. Według oficjeli Bellatora, umowa Melvina opiewa na dużą ilość walk – nie podano konkretnie jej liczby. Nie znamy także nazwiska kolejnego rywala 32-letniego zawodnika. Ta informacja, a także miejsce gali, na której ma wystąpić Guillard, mają być podane w najbliższym czasie.

O wzmocnieniu dywizji lekkiej Bellatora wypowiedział się wspomniany wcześniej Scott Coker:

Jesteśmy podekscytowani tym, że mamy Melvina na pokładzie. Występuje teraz dużo potencjalnych zestawień z takimi zawodnikami jak mistrz kategorii lekkiej Will Brooks, Michael Chandler, Marcin Held, Derek Anderson, Saad Awad, Dave Jansen czy Patricky Freire.

„The Young Assasin” po wielu latach spędzonych w Ultimate Fighting Championship i ostatecznym zwolnieniu go z największej organizacji MMA świata w ubiegłym roku, stoczył dwa pojedynki we WSOF. W lipcu zastopował ciosami Gesiasa Cavalcantego, a w listopadzie przegrał przez niejednogłośną decyzję z Justinem Gaethjem.

22 KOMENTARZE

 1. WSOF dla niego za słabe, wiadomo.
  Niech mu się wiedzie jak najlepiej, to może zasłuży żeby Marcin go kiedyś poskręcał.

 2. Chętnie zobaczył bym jak go Marcin składa :DTakie nazwisko to zawsze coś.

 3. Hmm… ciekawe po ilu walkach Coker i spółka stwierdzą, że współpraca z nim to jedno wielkie gówno… obstawiam ze 2-3 max

 4. Fajnie. Liczę, że zostanie przywitany solidnym przeciwnikiem. Na usta cisną mi się będący, tak jak Melvin, po przegranych Freire i Jensen. Starcie z Brazylijczykiem mogłoby być bardzo… Elektryzujące.

 5. Patrząc na ostatnie walki Melvina stwierdzam , że czołówka BFC i tak jest za mocna dla niego , ale nazwisko w rekordzie jak najbardziej dobre

 6. Marcin bierze pas, Melvin wygrywa debiut w Bellatorze z kimś z czołówki a potem Heldzik dopisuje sobie jego nazwisko do kolekcji 😎

 7. Guillard z Awadem nie powinien mieć łatwej przeprawy. Chociaż może Bellator po prostu wykorzysta Melvina do odbudowania rekordu Chandlera, który teraz cienko stoi.

 8. Jest!W końcu jakieś konkretne nazwisko w dywizji słomkowej Belatora.Teraz Marcin i spółka będą musieli się nieźle napocić by dojść do walki o pas

 9. @Taran
  Melvin ma do zaoferowania mocny cios. Kondycyjnie nie błyszczy, a po przeniesieniu walki do parteru może zacząć od razu klepać.
  Poza tym szczerze wątpię w jego obecna motywację i jakość przygotowania do walki.

 10. Shajs

  @Taran
  Melvin ma do zaoferowania mocny cios. Kondycyjnie nie błyszczy, a po przeniesieniu walki do parteru może zacząć od razu klepać.
  Poza tym szczerze wątpię w jego obecna motywację i jakość przygotowania do walki.

  co nie zmienia faktu że Bellator>rozwodnione JueFSi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.