W ostatnim dniu maja, warszawska hala Torwar stanie się areną widowiskowych walk. Na ringu spotka się 24 wojowników, by stoczyć 10 pojedynków w formule MMA i dwa w formule K-1. Wkrótce zostanie opublikowana pełna lista zawodników i walk.

 

Dziś wiemy, że pierwsze trzy starcia odbędą się w formule MMA. Jako pierwsi między liny wyjdą Michał „Smerf” Wyszyński i Paweł Żydak. Dla Wyszyńskiego będzie to trzecia profesjonalna walka MMA, dla Żydaka druga. Stylem źródłowym obu zawodników jest Judo, każdy z nich ma na swoim koncie spore sukcesy w tej dziedzinie.

 

Druga walka to jedyne tego wieczoru spotkanie pań w ringu. Warszawskiej publiczności zaprezentuje się pochodząca z Łodzi, jedyna polska zawodniczka MMA – Magda Jarecka. W drugim narożniku stanie fajterka z Francji. Warto dodać, że będzie to pierwsza w historii polskiego MMA walka kobiet!

 

Po walce kobiecej przyjdzie czas na mocne uderzenie. W ringu pojawi się Kerim Abzaiłow. Jego przeciwnikiem będzie Grigorij Nikiforiec. Abzaiłow to bardzo dynamiczny zawodnik, świetnie przygotowany do walki w parterze, a jego umiejętności w stójce sprawiają, że jest bardzo mocnym zawodnikiem przekrojowym.

 

Dane zawodników:

 

Michał „Smerf” Wyszyński
Styl: Judo
Rekord MMA 1-1-0
Wiek 24
Wzrost 175
Waga 74

Paweł Żydak
Styl: Judo
Rekord MMA 1-0-0
Wiek 22
Wzrost 173
Waga 74

Kerim Abzaiłow

Styl: Zapasy, BJJ
Rekord MMA 4-0-0
Wiek 24
Wzrost 177

Grigorij Nikiforiec

Styl: MMA
Rekord MMA 7-4-0
Wiek 27
Wzrost 174
Waga 79

Magda Jarecka

Styl: Shidokan
Rekord MMA 1-2-0
Wiek 24
Wzrost 167
Waga 67

 www.martialcc.pl

WRESTLING || JUDO

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.