zxcxzczxc

Wyniki i relacja po przejściu:

Krzysztof Jotko (MMA 14-0) udanie zadebiutował w UFC, wygrywając z Brazylijczykiem Brunem Santosem (MMA 13-1) przez jednogłośną decyzję sędziowską (2x 29-28, 30-27). Podopieczny „Okniński MMA” zaczął to starcie spokojnie, słuchając wskazówek trenera Mirka Oknińskiego. Zdobywał przewagę, punktując rywala i wyprowadzając kombinacje zakończone okazyjnymi kopnięciami, których zaniechał po reprymendzie narożnika. W trzeciej minucie pierwszej rundy Santos sklinczował. Jednak przy próbie obalenia to Jotko wylądował na górze, w półgardzie Brazylijczyka. Kolejne obalenia szły zarówno na stronę Krzysztofa, jak i Bruna, lecz nic z nich nie wynikało, gdyż zawodnicy szybko wstawali do stójki. Należy jednak przyznać, że przez całą pierwszą rundę to zawodnik z Kraju Kawy wywierał presję oraz kontrolował pozycję w oktagonie. W drugiej rundzie nie uświadczyliśmy zbyt wiele akcji. Pojedyncze ciosy przeplatały się z klinczem Santosa, w którym obaj zawodnicy walczyli o pozycje. Przełom nastąpił w ostatnich sekundach starcia, kiedy to lewy sierp Krzysztofa wylądował na szczęce Brazylijczyka i posłał go na deski. Przed skończeniem pojedynku, Bruna uratował gong oznajmiający koniec rundy. Ostatnia odsłona pojedynku przyniosła nam solidne obalenie ze strony Brazylijczyka, po którym wylądował w gardzie Polaka. To właśnie w parterze działa się większa część walki, gdzie nasz rodak miał więcej sukcesów, a nawet zdołał dociągnąć górną pozycję do końca rundy. To przekonało sędziów do przyznania mu rundy i całej konfrontacji.

Jedną z najlepszych walk w dywizji ciężkiej dali Mark Hunt (MMA 9-8-1) oraz Antonio Silva (MMA 18-5-1). Była to istna pięciorundowa batalia, w której obaj zawodnicy przeżywali swoje wzloty i upadki. Obaj lądowali na macie zaliczając nokdauny. Obaj również włożyli w ten bój całe swoje serce. To wręcz niesamowite, ale Mark Hunt był lepszy w zapasach i… grapplingu od czarnego pasa BJJ Antonia Silvy. W płaszczyźnie stójkowej, zawodnicy bez wytchnienia próbowali sobie urwać głowę, jednak robili to w iście zdyscyplinowany sposób. Bez napalania się, tylko momentami bardziej się angażując w ofensywę. Jednak apogeum nastąpiło w piątej rundzie. Ledwo żywi zawodnicy przyjmowali najlepsze uderzenia na szczęki i odpłacali pięknym za nadobne. Starcie to było zestawieniem dwóch równych sobie wojowników i tak zostało też ocenione. Sędziowie, co rzadko się zdarza, orzekli remis.

Mauricio „Shogun” Rua (MMA 22-8) potrzebował nieco ponad minuty na znokautowanie Jamesa Te-Huny (MMA 16-7). Po chwili sprawdzania się i ustalania dystansu „Shogun” ruszył do natarcia i udało mu się nawet przewrócić Te-Hunę, jednak ten szybko wstał. Krótką chwilę później James zaatakował, lecz zrobił to w taki sposób, że odsłonił lewą część twarzy, na którą powędrował krótki, wymierzony w tempo lewy sierpowy. Ten cios znokautował Nowozelandczyka na zimno.

Niesamowite lanie sprawił Ryan Bader (MMA 16-4) Anthony’emu Peroshowi (MMA 14-8). Ryan zdominował każdą rundę, przytłaczając Anthony’ego zapasami i zasypując go gradem ciosów. Bardzo szybko na twarzy 41-latka pojawiły się obficie krwawiące rozcięcia. Walka ta mogła i wręcz powinna zostać przerwana wcześniej. Perosh był masakrowany przez piętnaście minut.

Pat Barry (MMA 8-7) nie ma ostatnio szczęścia. Po przegranej z ręki przyjaciela Shawna Jordana (MMA 15-5), ponownie uległ przez nokaut, tym razem walcząc przeciwko Soa Paleleiowi (MMA 20-3). Amerykanin próbował kolana na nadbiegającego Paleleiego, pęd tego drugiego jednak sprawił, że zawodnicy wylądowali na macie, z czego Soa na górze. Po zdobyciu dosiadu zaczęła się furia ciosów, która ostatecznie wyłączyła prąd Barry’emu.

Kobiety w pierwszej walce karty głównej dały z siebie wszystko. Bethe Correia (MMA 8-0) celnie punktowała, a Julie Kedzie (MMA 16-13) biła mocno oraz efektywnie używała nóg. Wyrównane starcie odzwierciedla niejednogłośna decyzja sędziowska na korzyść Brazylijki. Obie zawodniczki nie szczędziły zdrowia w walce w stójce. W tej płaszczyźnie to jednak Bethe wychodziła zwycięsko, nie tylko punktując celniej, ale częściej trafiając mocnymi ciosami. Również obalenia przypadały w większości na korzyść Correii i zapewne ten aspekt przekonał sędziów do decyzji na jej korzyść.

Dylan Andrews (MMA 17-5) nie miał szczęścia w starciu z Clintem Hesterem (MMA 9-3). Po wygraniu pierwszej rundy i przegraniu drugiej, przed wyjściem do decydującego starcia Dylan nie został dopuszczony do dalszej walki z powodu nieautoryzowanego przemieszczenia ramienia. Co ostatecznie przyczyniło się do wygrania Clinta.

Bardzo ciekawy pokaz walki w stójce zaprezentowali nam Takeya Mizugaki (MMA 19-7-2) i Nam Phan (MMA 18-12). Od pierwszych minut Japończyk trafiał mocnymi ciosami na korpus oraz sierpowymi. Amerykanin odgryzał mu się prostymi. W połowie pierwszej rundy podczas jednej z wymian Mizugaki zranił mocnej Phana, lecz ten zdołał się otrząsnąć, mimo nacierającego z celnymi i różnorodnymi kombinacjami zawodnika Hakkei Gym. W drugiej odsłonie Phan zaczął wyprowadzać więcej ciosów, jednak to te uderzane przez Japończyka były mocniejsze. W ostatnich pięciu minutach Amerykanin zaczął nieznacznie przeważać, ale Mizugaki miał także swoje momenty. Ostatecznie po bardzo miłej dla oka walce sędziowie orzekli jednogłośnie zwycięstwo zawodnika z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Świetne widowisko dali Nick Ring (MMA 13-3) z Caiem Magalhaesem (MMA 7-1), tocząc intensywny bój, w którym ten pierwszy świetnie bronił się przed atakami parterowymi Brazylijczyka. Co ciekawe, Caio zyskał respekt Nicka, prezentując niemałe zagrożenie w stójce, machając na lewo i prawo mocnymi zamachowymi uderzeniami. W ostatniej odsłonie pojedynku Nick starał się obalać, co jednak nie wychodziło mu najlepiej. Magalhaes, wykorzystał większe doświadczenie w parterze i wygrał dwie rundy z trzech, co przyniosło mu drugą wygraną z rzędu.

Alex Garcia (MMA 11-1) nie dał żadnych szans Benowi Wallowi (MMA 7-1-1), nokautując go w nieco ponad czterdzieści sekund. KO nastąpiło po prawym podbródkowym na przeciwniku, który starał się zejść po nogi. Dobicie rywala w takim stanie, w jakim znajdował się po tym uderzeniu, było już tylko formalność.

 Walka wieczoru:

265 lbs: Mark Hunt większościowo zremisował z Antonio Silvą (2x 47-47, 48-47)

Główna karta:

205 lbs: Mauricio Rua pok. Jamesa Te Hunę przez KO (lewy, krótki sierp), runda 1., 1:03.
205 lbs: Ryan Bader pok. Anthony’ego Perosha przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 30-26).
265 lbs: Soa Palelei pok. Pata Barry’ego przez TKO (uderzenia z dosiadu), runda 1., 2:09.
185 lbs: Clint Hester pok. Dylana Andrewsa przez przerwanie lekarza, runda 2., 5:00.
135 lbs: Bethe Correia pok. Julie Kedzie przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 28-29).

Walki na FOX Sports 2:

135 lbs: Takeya Mizugaki pok. Nama Phana przez jednogłośną decyzję (2x 29-28, 30-28).
185 lbs: Caio Magalhaes pok. Nicka Ringa przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).
125 lbs: Justin Scoggins pok. Richiego Vaculika przez TKO (uderzenia), runda 1., 4:43.
185 lbs: Krzysztof Jotko pok. Bruna Santosa przez jednogłośną decyzję (2x 29-28, 30-27).

Walki na Facebooku:

170 lbs: Alex Garcia pok. Bena Walla przez KO (prawy podbródkowy), runda 1., 0:43,

W czasopiśmie "Sztuki Walki" zajmował się okazyjną publicystyką. Z uwagi na przebiegunowanie zainteresowań ze sztuk walk ściśle na MMA, zamienił papier na Internet. Zgodnie z dewizą "jak pisać, to dla najlepszych" zwrócił się w stronę MMA Rocks i tak już zostało. Obecnie pracuje jako analityk, prześwietlając przy okazji rywali zawodników z którymi współpracuje.

540 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 10. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 11. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 12. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 13. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 14. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 15. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 16. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 17. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 18. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 19. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 20. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 21. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 22. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 23. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 24. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 25. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 26. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 27. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 28. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 29. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 30. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 31. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 32. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 33. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 34. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 35. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 36. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 37. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 38. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 39. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 40. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 41. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 42. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 43. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 44. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 45. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 46. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 47. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 48. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 49. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 50. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 51. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 52. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 53. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 54. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 55. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 56. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 57. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 58. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 59. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 60. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 61. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 62. Moglibyście zrobić dla mnie wyjątek z tym czatem. Moje analizy sportowe są bezbłędne a chciałbym się nimi dzielić właśnie na czacie.
  Kiedy pojawią się linki do stream’ów?

 63. Dobra, kto jest kozak i podeśle linka do tego pierdolonego playera Orange Sport na stronie, bo nie mogę tego znaleźć…

 64. Nie będe ukrywał, że nigdy jakimś wielkim fanem Krzyśka nie byłem ale wiadomo, całym sercem za Polakiem ! czekamy na walke a na rogrzewke Wall – Garcia 🙂

 65. Koleś był tak spięty że praktycznie go tam sparalizowało, no cóż,

  WAR DŻOTKO

 66. Walka Jotki chyba od pierwszej? szkoda ze na orange sport nie mozna oglądac za darmo w necie, a trzeba szukac streamów

 67. szkoda ze pierwszy raz nie mozna zobaczyc prelimow na ufc.tv, ide na janusza, ups, janisza ;p

 68. Orange puscilo taki krotki mini reportaz utrzymany w humorystycznym klimacie o przyjazni Mirasa i Krzycha – niezle sie usmialem 😀 Duet bezbledny – jak Starsky i Hutch, albo Flip i Flap bardziej;p a najlepszy był tekst: „Mirek to wspaniały taktyk!” 😀 polecam

 69. A już mysąłem ze bee musiał stremować bo mi dekoder przestał działać ale jednak sie uruchmił WAR Jotko !

 70. @gmailcom4 polecam oglądać walki Polaków także w innych organizacjach, jest dużo ciekawych walk w M-1, Held w Bellatorze, czy PLMMA, niestety czata dla nas atomowych nie ma, więc trzeba samemu szukać i się ekscytować w pojedynkę niestety.

  @szadol wstęp na czata mają tylko Ci, którzy zostali namaszczeni niewidzialnym palcem Dżihadosa.

 71. The beast, nie wiem skąd się urwałeś, ale wielkie dzięki! jeszcze link na czat 😛

 72. Mirek w formie — stracił głos juz w polowie pierwszej rundy xD

  Pewnie ciśnienie 200/100Laughing

 73. i tak jest lepiej niż myślałem ale jeśli Krzysiek dalej bedzie odsłonięty wstawał po obaleniu to go w końcu Santos ustrzeli

 74. No to mamy remis w rundach. Piękna końcówka dla Jotki – teraz KO w 3 rundzie!

 75. Jezeli to jest eliminator o bycie w ufc to niech sie jotko postara, bo narazie tylko krzyk mirka i gwizdy publiki to jedyne co sie dzieje

 76. Niestety będzie dec dla Santosa. W trzeciej mial obalenie, kontrole z gory i boczna.

 77. 1 i 3 calkiem wyrownana, zadnej wiekszej przewagi nikt nie mial, druga runda za to wyraznie dla Jotki i byl bliski skonczenia, ale niestety punktuje sie inaczej. :/

 78. no i pieknie! gratulacje! 

  na nastepna walke styl zrodlowy – breakdance .)

 79. Pięknie kurwa, wyszedł na luzie i elegancko w chuj! jeszcze brekdenza jebnął pięknego na koniec :))

 80. Dawałem 29:28 dla Krzyśka. 2 i 3 runda oczywiście. Zajebiste emocje, przewrotne w tą dobrą stronę 😀

  Brawo Krzysiek! 14-0, a rywal 13-1, to musi być zajebiste uczucie 🙂

  Świetne obrony przed obaleniami, szkoda, że tak mało boksu, ale uznam to za badanie gruntu i szacunek dla ciosu rywala. Fajnie skontrował klincz na swoją korzyść i parter również był dla niego.

 81. Nie ma to jak czekać cały tydzień na walkę i net się rozłączy w drugiej rundzie wracając w końcówce 3 ;/ Nagrywał ktoś może ? 😀

 82. Tak jest kurwa mać, teraz się odnajdują wielcy wielbiciele Jotko, większość forum była przeciwko Polakowi.

  1 i 2 runda dla Krzyśka 3 możliwe, że dla Brazylijczyka ale bardziej 10:10. Brawoooo!!!

 83. Pięknie, tak jak powiedział Janisz bilans Polaków w UFC dodatni 6-5. Pora spać Dobranoc

 84. Chłopaki, na spokojnie jak obejrzycie to zobaczycie, że jak najbardziej nawet 30-27 było ok.
  Mimo jak wielu z Was, nie byłem fanem Jotki, tak oczywiście mu kibicowałem:) co pokazał Santos? siła + próby obaleń, z których większość nieudane, po obaleniu w 3 to Jotko z dołu aktywniejszy, zresztą jak w całej walce.
  Tak więc – zasłużone zwycięstwo!

 85. Ja od poczatku tam stawialem na Jotko i to jeszcze przez dec 😉  wiedzialem ze bedzie ciezko, wazne ze dał radę

 86. Fantastycznie sie zaczela przygoda Krzyska w UFC. Walka wcale nie byla taka slaba a i zwyciestwo w pelni zasluzone, Brazylijczyk poza jednym efektownym obaleniem nic nie zrobil. Brawo Krzysiek, brawo Mirek !

 87. jotko ładnie, nie wiem jak ktoś mógł obstawiać, że decyzja pójdzie na santosa. bardzo dobra kondycja to chyba największy plus, trochę brakuje poglądu na oktagon i trochę ruchu do przodu. jotko ma warunki jak widać a wygrana baaardzo cieszy

 88. Dzotko zaskoczył mnie naprawdę dobrą obroną przed obaleniami na dodatek z tak silnym i dobrym w tej płaszczyźnie zawodnikiem. Jeszcze jeden pozytyw to kondycja. Cholernie się Ciesze i zwracam honor bo nie wierzyłem specjalnie w zwycięstwo. Brawo.

 89. No i ładnie Chris dżotko:)  Wypadł lepiej niż się spodziewałem i  co prawda było to dość wyrównany pojedynek ale 2 i 3 runda dla Jotki + najlepsza kondycja ze wszystkich którzy dotąd się z naszych zaprezentowali. Mógłby spokojnie przewalczyć jeszcze z 2 rundy.

 90. sędziego odepchnął ;] breakdance bezbledny, juz sobie Krzychu wyrabia wartosc marketingową, sprytny chlop 🙂

 91. Punktowałem 29-28 dla Krzyśka (2 i 3 runda). Brawo! Wszystkie Polskie debiuty w UFC w tym roku udane!

   

  Większość tweetów dotyczących tej walki są o Mirku. Jego głośne cornerowanie zrobiło furorę 🙂

 92. Najważniejsza wygrana. Sama walka pewnie osób z krajów neutralnych nie porwała

 93. 6-5 a nie 6-4 ? 3 przegrane Drwala i jedna Piotrka gdzie 5 ?

  dla mnie 2 i 3 runda dla Krzyśka nie wiem jak można dawać mu 1 a 3 dla brazola …

 94. pięknie:) co z tego , że w trzeciej brazylijczyk miał z góry jak nic nie zrobił – krzysiek go uderzał nawet lepiej z dołu. nie lubię takich fighterów co zamiast walczyć tylko klinczują pod siatką szukając obalenia żeby lay and pray robić potem. jotko ładnie się wywinął i pyk mu pokazał jak się z góry bije. nie jestem specjalnie fanem jotko bo mi kolegę pobił, ale doceniam to, że jest dobry i w UFC wiadomo – Polska górą. pzdr!

 95. Jotko mnie zaskoczył na plus. Widać było, że w pierwszej rundzie zestresowany i strasznie pasywnie, druga już troche lepiej, no i w trzeciej bardzo ładnie. To co warto zaznaczyć, to bardzo dobra obrona obaleń. W następnych walkach trochę więcej pewności siebie a powinno być dobrze 🙂

 96. haha na forum sherdoga Jotko kupił sobie ludzi tym breakdancem i Mirkiem. Dobrze, że zapada w pamięć:D

 97. ładny wystep Krzyśka, szkoda że tak nieśmiało działał w stójce, bo wyraźnie Santos nie czuł się swobodnie w tej płaszczyźnie

 98. Ja punktowałem 30-29. Bardzo ładnie. Zaskoczył mnie defensywnymi zapasami. Myślałem, że Krzysiek będzie oddawał łatwiej obalenia. 

 99. @viper
  a fakt, zapomniałem o nim jakoś 😛 grunt że bilans dodatni 😛

 100. Kibicowałem Polakowi, ale nie byłem do końca przekonany do Jotki. Ta walka zdobył moje uznanie, widać, że pozytywnie nakręcony, a break na końcu miażdży. Wartość marketingowa po takich tańcach wzrośnieSmile

 101. Zapasy mega. Myślę,  że świadomie walczył tak ostrożnie.  Stres też zrobił swoje. Gratulacje się należą. 

 102. A idę spać,  nie mam streamu żadnego,który by odpalił. Mam nadzieję, że jutro Voranek wrzuci walki 🙂

 103. Jak na takiego luzaka to początkowo był zbyt spięty, za to skończył elegancko! A ponoć po tym poznaje się faceta

 104. pierwsza runda jak to juz bywało u Piotrka i Daniela, wystarczył lekki zwrot akcji żeby Dzotko się wyluzował, ale nadal twierdze że za mało łokciii : (

 105. Powaznie dajecie 3 Krzychowi? Obalenie i 2 proby duszenia dla Brazola, a 2 min pracy z gory Jotko.Held glos rozsadku, twierdzacy, ze werdykt trudny do przewidzenia.

 106. Dla mnie Jotko świetnie sobie poradził! Nie był wedlug mnie w ogóle zestresowany. Walka może nie porywała , ale podobało mi się że kondycja na najwyższym poziomie ze strony Krzyśka , i często bronił się przed sprowadzeniami. Ja jestem z niego chyba najbardziej zadowolony ze wszystkich obecnie polaków którzy są w UFC. Kondycja panowie kondycja!!!! BRAWO KRZYSIEK

 107. w tej walce sędzia się chyba trochę pospieszył, gość próbował się odwrócić. Ale da się obronić decyzję o przerwaniu. Szkoda Vaculika.

 108. hejtery od 8-0?? Znowu nie poszło!! hahaha… 😀
  Słaby ten Jotko!! Co???

 109. Fajnych czasów dożyliśmy, w piątek Polak wygrywa w ufc, a w sobotę gala ksw. Sam miód dla kibiców. 

 110. Gala wraca teraz na OS jak po walce Hallmanna w Manchesterze ? Mam nadzieję, że nie będzie tylko głównej karty i pokażą resztę prelimsów, bo czekam na Mizugakiego

 111. Z tym cardio Jotki to fakt, mógłby walczyć dalej, nie wiem czy się spocił?

 112. Wszystko fajnie, Krzychu wygral, mamy powody do radosci. Ale mnie najbardziej boli inna kwestia. Polacy na prawde mogą zawojować UFC. Mamy na to zawodników, oni mają do tego argumenty, nie ma wątpliwości, że polscy fighterzy są w stanie wygrywać w największej organizacji na świecie.

  Abu Azaitar w którymś z wywiadów mówił, że MMA w Polsce jest w świetnej kondycji, co widać słychać i czuć. Zawodnicy mają sponsorów, świetnych trenerów, specjalistów od przygotowania kondycyjnego i sztab ludzi czuwających nad mniejszymi i większymi szczegółami przygotowań. Ale niestety jedna rzecz bardzo wyraźnie kuleje – a są to mianowicie plany taktyczne przygotowywane pod konkretnych zawodników.

  Hallmann idzie do walki z Iaquintą a jego trener mówi: „nie mamy jako takiego gameplanu – będziemy walczyć w stójce, jak i w parterze”, Błachowicz w wywiadzie na pytanie o przygotowanie taktyczne w walce z Zwickerem mówi to samo – że nie miał precyzyjnego gameplanu. Damian Grabowski mimo całego szacunku dla jego umiejętności wydaje się często również zaniedbyać ten aspekt przygotowań. Jotko gdyby nie robił jednej jedynej rzeczy, mógłby wygrać tą walkę łatwiej, szybciej i co najważniejsze bez martwienia się o werdykt – wystarczyło nie cofać się w linii prostej do siatki i unikać klinczu przy niej! Ta jedna rzecz zapewniła by mu zwycięstwo, bo Santos nie miałby wówczas na niego zupełnie argumentów.

  Trenerzy – zwracajcie uwagę na gameplany. Analizujcie oponentów pod względem ich słabych punktów, które podczas walki można obrócić na swoją korzyść. Analizujcie przeciwników pod względem ich mocnych stron, a następnie postarajcie się znaleźć sposób żeby wyeliminować je podczas walki. Greg Jackson ze swoim sztabem poświęcają ogromną część przygotowań na opracowanie odpowiedniej strategii i planu taktycznego dla swoich zawodników – takie podejście nie zawsze gwarantuje wygrane latającymi kolanami, piękne nokauty czy spektakularne poddania, ale baaardzo często przyczynia się do tego, czego potrzeba Polskim zawodnikom MMA – do wygranych walk.

 113. Tą nogą szedł jakby do sweepa, ale sędzia chyba się przeraził, że twarzą się odwrócił do przeciwnika. Sądzę, że zdołałby się przekręcić do lepszej pozycji, ale przerwał. Zgadzam się, że przerwał za wcześnie, nie wyglądał gość jakby miał problemy wielkie z świadomością.

 114. Myślę, że jak jutro emocję opadną to przyjdzie czas na trzeźwą ocenę tej walki ,a ta moim zdanie nie przystawała do pozimu UFC. Z resztą kilka opinii na twitterze zdaje się to potwierdzać. Skoro największe wrażenie zrobił breakdance…

 115. Cieszą mnie kolejne zwycięstwa Polaków, bo obala to jakieś absurdalne przekonanie co niektórych,  że UFC to dla Naszych za wysokie progi. Tymczasem trzy wygrane debiuty w tym roku.

 116. Jezeli, ktoś dawał remis w III rundzie, bądz wygraną dla santosa, to musiał być ślepy, albo nietrzeźwy. Przecież Brazol tam nic nie pokazał. To ze go ładnie obalił i próbował duszenia za plecy? Panowie bez przesady. Dzotko ładnie Sweepował i był aktywniejszy z dołu, jak i z góry.

 117. Słaba walka obu zawodników i dyskusyjna wygrana Chrisa Dżotki. Nie mam pojęcia jak ktoś mógł to starcie typować 30-27 dla Christophera. Piszecie, że Dżotko był bliski skończenia rywala. Ale do cholery to samo można powiedzieć o Santosie. Miał plecy, miał Chrisa rozciagnietego i nie wiem jakim cudem go nie skończył. Zresztą w ostatniej rundzie również była próba duszenia. Dla mnie najsprawiedliwszym werdyktem byłby split na korzyść Santosa.

  Btw.

  CORMIER vs EVANS – 22 luty, Las Vegas, już się jaram!!!111

 118. Spokojnie z tymi wymaganiami wobec Jotki, to był debiut, a to ma swoje prawa. Liczy się tylko wygrana.

 119. Dla mnie najsprawiedliwszym werdyktem byłby split na korzyść Santosa.

  Pisząc coś takiego tracisz prawo do wypowiadania się.

 120. kto jest sędzią tej walki? Gość się świetnie porusza po ringu. Poza tym to ten sędzia z choinki się na święta urwał.

 121. Z jednym zgadzam sie z Mamedem , ma racje, ze polscy dziennikarze zbytnio gloryfikuja UFC i wygrane tam, jakby dla Polaków bylo to niewiadomo co. Nie pisze to w tym sensie,ze UFC jest be i slabe itp , ale uwazam jak Mamed ,ze UFC ma 5,6 zawodnikow w czolowce w danej wadze, a reszta moze spokojnie pokonac kazdego w jedna lub druga strone.

  Polacy w tych 3 debiutach pokazali mi to o czym mowil Mamed, dzieki nim naprawde myslac dzis o pojedynkach Grabowski vs nr 10 ufc HW niema na mojej twarzy glupich usmieszkow tylko przyjmuje na luzie, ze taki Graba moze go spokojnie pokonac.

 122. Sherdog Scores

  Round 1
  Jordan Breen scores the round 10-10
  Chris Nelson scores the round 10-10
  Mike Whitman scores the round 10-9 Santos

  Round 2
  Jordan Breen scores the round 10-9 Jotko
  Chris Nelson scores the round 10-9 Jotko
  Mike Whitman scores the round 10-9 Jotko

  Round 3
  Jordan Breen scores the round 10-9 Santos (29-29 Draw)
  Chris Nelson scores the round 10-9 Jotko (30-28 Jotko)
  Mike Whitman scores the round 10-9 Jotko (29-28 Jotko)

 123. Ładna walka, były grzmoty. Cud, że Nam to dotrwał do końca, jak pokazała walka, aż takim underdogiem nie był, jak to mówiono przed walką. Mizugaki tak z głową wchodzi przed siebie w czasie ataków, że ktoś go w końcu ustrzeli. Wynik 30-28? ktoś dał rundę na remis w UFC, czy źle słyszałem?

 124. Łooooooooooooo! Ale się Palelei przygotował!!!!!!!!!!!

   

  Po tym co pokazał z Krylovem to nie spodziewałbym sie takiej formy, no wyglada jakby wtedy wyszeł ostro najebany w porownaniu do dzisiejszego 🙂 

 125. Ma ktoś jakiś polski stream z J&J? Niestety oglądam zagraniczny bo na wszystkich polskich jakiś zjebany boks puscili 

 126. Niezła walka, Bader ostro zmasakrował Perosha, aż momentami przypominało to walkę Glovera Teixeiry z  Fabio Maldonado!

 127. szkoda ze nie ma zadnego streamu polskiego z gali, wszedzie boks i trzeba oglądac zagraniczny 🙁 

 128. Punktacja w walce Bader vs. Perosh to żart. Jak można ocenić pojedynek, w którym jeden zawodnik wyprowadza 11 ciosów, a drugi 145 – dodatkowo ten pierwszy trzykrotnie w pierwszej rundzie jest na wrotkach – na 30-27.

 129. Debiut Krzyśka widzę udany, cieszy mnie to, że człowiek wstaje do pracy rano a tu walka wieczoru właśnie leci 😉 

 130. Silva gleba a Mark spokojnie spacerkiem „idę Ci wpierdolić” 😀

 131. tutaj z miejsca twierdzę że walka lepsza niż Caina z Juniorem, to jest wojna a nie jednostronna destrojka 😀

 132. Silva nawet nie ma siły iść do lekarza 😀 jak małe dziecko za rękę ;D

 133. Ależ to była batalia. Dla mnie wygrana dla Hunta ale nie zdziwię się jak wynik pójdzie w drugą stronę bo Mark też sporo tego przyjął. 

 134. Nie do wiary, jestem w ciężkim szoku! Co za walka!!! Tak poza tym, moim zdaniem, decyzja powinna isc dla
  Silvy.

 135. Ależ walka, nikt nie myślał się bronić. Jak to ustali do końca wiedzą tylko oni, brawa za świetny pokaz MMA.

 136. Piękna walka i decyzja, dla takich walk warto kochac MMA 😀 Hunto z walki na walkę coraz lepszy.

 137. Dana White ‏@danawhite
  Both Hunt and Silva win FON and both get their win bonus and I might buy them both their own private ISLANDS!!!! Sickest HW fight ever!!!

  🙂

 138. Mark pokazał, że mając prawie 40lat ciągle można podnosić wyraźnie swoje umiejetności. Strach myśleć jaką formę bedzie miał w kolejnych walkach.

 139. UFC Fight Night 33: Hunt vs Silva . Gala Roku 🙂 Wszyskie pojedynki mi się podobały.

 140. Remis jak najbardziej dobry werdykt. Jak Hunto przeżył 4 runde,nie wiem, a Wielkanocna Głowa nie taka miękka. Hunt w wieku 40 lat robi największy progres. Warto było czekać dla takiej walki.

 141. Hunt i Silva najwięksi wygrani tej gali! Bonus za walkę wieczoru. Bonus za wygraną. Super!

 142. Walka świetna. Bardzo zdziwily mnie 2 rzeczy: wytrzymałość bigfoota na ciosy oraz jego niemoc w obaleniu Hunta. Muszę nadrobić reszte gali bo troszkie mi sie przysnelo.

 143. Dobrze ,że sędziemu nie przyszło do głowy przerywać w 4 rundzie,jak Stopa obijał Marka,jestem fanem Hunta ,emocje typu z piekła do nieba.

 144. Mam nadzieję, że redakcja nie będzie sarkać na tę walkę we wtorkowej „Szczęce”…:P

 145. Jak Silva miał w dosiadzie Hunta to tylko odliczałem te jebane minuty do końca rundy na cały ryj… choć po takiej walce szkoda byłoby mi zarówno jednego jak i drugiego gdyby któryś z nich przegrał, swoja drogą najbardziej cieszy mnie właśnie ten werdykt mimo, ze kibicowałem Huntowi.

 146. Teraz tyko czekać jak Czeczen w wywiadach będzie gadał , że w UFC poza 3-4 zawodnikami z każdej kat wagowej to poziom z KSW jest porównywalny ; )

 147. Zdecydowanie walka roku! To co pokazali obaj panowie zasługuje na wszystkie  bonusy świata! Nie pamiętam takich emocji. Hunt przygotowany zapaśniczo rewelacyjnie, Big Foot stójkowo na piątkę. Co się dzieje! Tyle krwi, ciosów, wymian.. Trudno to wszystko ubrać w słowa. Po prostu jedna z najlepszych walk jakie w życiu widziałem. Chcę rewanż Hunta z JDS! Ten człowiek z każdą walką się rozwija a ma 40 lat!

  Co do decyzji, to mimo że punktowałem 48-47 dla Hunta to nie chciałem by  BF przegrał. Obaj są zwycięzcami, świetny gest Danki.

  Dalej trzymają mnie emocje.
  http://w788.wrzuta.pl/audio/7aywOWkOyj7/mahonek_-_umbrella

 148. Hunt jest meega uwielbiam go, gość o takich slabych warunkach fizycznych jak na wagę ciężką, a daje takie mega walki i jest w czołówce swojej wagi.

 149. Kurcze dopiero u mnie jest prąd przed te cholerne wichury 😀 Aż ja nie mogę co ja przegapiłem ! ! ! 🙁 Kolejny występ polaka na plus, a to co zrobili Bigfoot i Hunt to nigdy bym się tego nie spodziewał . Liczyłem na bardziej nudną walkę heh 😀

 150. Fajnie, wszyscy się jarają zajebistym pojedynkiem, a ja nie mogę obejrzeć tego, bo w sieci walki nigdzie nie ma.Sad

 151. Brawo Jotko ,Shogun i czapki z głów przed Huntem i Bigfootem.Co za gala ,a jeszcze KSW przed nami 😉

 152. Wciaz licze na to ze Shogun powroci na tron. Dzis nawet zaliczyl kilka kopniec 🙂

 153. Świetna walka i widzę że remis wszystkich zadowolił. Ja też się zgadzam z tym werdyktem. Pewnie za jakiś czas rewanż

 154. Mam wrażenie że alistair w tym momencie w żadnej płaszczyźnie nie jest lepszy niż Hunt.Nad ranem oglądająć walkę,przeszło mi przez głowę stwierdenie że "Hunt ma parter". Rozwinał się chłop w tym aspekcie bardzo,nie jest to Werdum,ale naprawdę postęp mega.

 155. Hunt vs Silva  Za godzine chyba powtórka w OS

  Learn a lesson from a dog; no matter what life brings you – kick some grass over that shit and move on.

 156. Po takiej pelnej wrazen gali do KSW podejde raczej bez wypiekow na twarzy. Poza dwiema pierwszymi walkami i wystepem Moksa emocji raczej wielkich nie bedzie. Bardziej pasjonujace moga byc walki Mateusza i Agnieszki na CW. Swoja droga ciekaw jestem czy Norbert Sawicki po tej walce nadal uwaza, ze Daniel poradzilby sobie z Markiem w parterze 🙂

 157. Shogun nieźle zajebał – nokaut poezja, Te Huna poleciał zimny i taki już pozostał. Walka Hunta z Silvą zajebista, chociaż wydawało mi sie, mimo mojej ogromnej sympatii do Marka, że Silva zasłużył na split. Ale najbardziej sporne są pierwsze dwie rundy, które były mało wyraziste więc tu sie można spierać – remis nikogo nie krzywdzi więc też jest spoko

 158. Te Hunę głowa będzie chyba boleć przez najbliższy miesiąc, odpłynął z miejsca po tym ciosie, już padał nieprzytomny. Pięknie Shogun, może jeszcze coś ugra w UFC? Nie mówię o pasie, ale zbliżyć się do TS, jakaś seria 3 wygranych pod rząd czy coś w tym stylu 

  Szkoda Barry'ego pewnie wyleci po tej gali… więc do KSW go !

 159. w przypadku Pata najglosniej mowi sie o Glory Kickboxing, niech on kurwa da juz sobie spokoj z HW w UFC, jesli zostanie to do LHW, ja pierdole, wszystko wesolo i smiesznie, ale nie lubie patrzec jak dostaje wpierdol co chwila, uwielbiam goscia, a on sobie w kulki leci.

 160. Ciekawe ilu użytkowników forum przerwałoby walkę na korzyść Big Foota, kiedy miał Hunto pod siatką? Dla mnie hunto wygrał.

 161. Co za walka Hunt vs Pezao!!!! Kapitalne emocje i fajnie, że remis bo obaj pięknie sie pokazali. Hunta uwielbiam, ale swoją wytrwałością zaskoczył mnie Silva. Wielkie brawa dla obu za najlepszą walkę w wadze ciężkiej ostatnich lat.

  Cieszy udany debiut Krzyśka Dżotko 🙂 To nie była wielka walka, ale wygrał zasłużenie.

  Powrót Shoguna w efektownym stylu, ale mam nadzieję, że pójdzie do średniej.

 162. Zdecydowanie walka roku!

  Wow, to pojechałeś z tematem. Jeżeli Hunt/Silva ma być walką roku to oznacza, że był to smutny rok.

  Teraz to co drugą galę objawia się walka roku. Niedawno był to pojedynek Melendeza z Sanchezem, choć do teraz nie rozmumiem niby czemu.

 163. W walce zachwyciły mnie tylko dwie ostatnie rundy, gdzie była bezpardonowa wymiana. Pierwsze 3 rundy to sporadyczne udane akcje obu zawodników i popis ciągle rozwijającego się Hunta w parterze.

 164. Swietna gala! Main event obok Melendez vs Sanchez to brawl roku! Czuc klimat dawnego mma, i chyba pierwszy raz nikt nie jest wkurwiony na remis

  Bardzo mnie cieszy wygrana i piekny nokaut Shoguna.

  Bader mialem wrazenie, ze mogl skonczyc ta walke w pierwszych minutach a tak ogladalismy 15minut obijania Jasia Fasoli.

  Walka azjatow rowniez na duzy plus.

  Na minus porazka HD i slaba postawa Ringa. No i musze sie uderzyc w piers, bo nie wierzylem w Krzyska i tym samym nie stawialem na niego, mam nauczke na przyszlosc

  Ogolnie fajnie sie ogladalo i udalo sie sporo zarobic. Bardzo dobry start weekendu.

 165. nadorbilem wlasnie ME, ja pierdole, 3 rundy mistrzowskie, dla mnie walka dla Hunto, ale remis tez dobry. swietne zachowanie zawodnikow w trakcie i po walce, takich zawodnikow i walk sie oczekuje!!! brawo!

 166. Piękna walka, szkoda że sędzia przerwał w piątej rundzie, bo może wtedy Hunt by przechylił szalę na swoją stronę. Mam tylko nadzieję, że redaktorzy tym razem odpuszczą sobie sarkastyczne za przeproszeniem pierdolenie w "Szczęce" na temat kondycji, zapasów i grapplingu. Późno, bo późno, ale Hunt w końcu stał się przekrojowym zawodnikiem MMA, nie ma z czym dyskutować.

  PS: Równie cieszy to, że Shogun wrócił do gry. Mam tylko nadzieję, że nie są to jedynie ostatnie konwulsje przed ostatecznym końcem ery mistrzów z PRIDE.

 167. Kapitalna gala! Walka wieczoru dostarczyła wielu emocji. W życiu się nie spodziewałem, że tak się potoczy. Wygrana Shoguna również cieszy. Chętnie widywałbym go teraz z zawodnikami właśnie zawodnikami pokroju Te-Huny – bardzo solidnymi, ale jednak nie wybitnymi. Chętnie zobaczę go teraz z Thiago lub Feijao. Bader też mógłby być. Niewykluczone, że Shogun ustrzeliłby jego szklankę. Jednak coby nie mówić o Baderze to jest to naprawdę solidny zawodnik i w ewentualnym starciu z Shogunem byłby moim faworytem.

  Aż mnie skręcało, jak wszyscy underdogowie na których postawiłem w lidze wchodzą, a ja nie mam z tego ani grosza 😉 ale dalej ciągnę detoks do nowego roku.

 168. Niedawno wstałem… Kurwa nie mogłem jeszcze długo zasnać po tej gali no i po walcze wieczoru… bez kitu gala roku jak dla mnie chyba że ostatnia numerowana gala to przebije 28 grudnia… Aż się boję oglądać KSW po takiej gali… Smiać mi się chce po słowach Mameda że co to jest UFC że my też mamy dobre gale w Polsce zajebiste walki i zawodników… No zobaczymy wieczorem ale wczorajsze UFC potwierdziło że to jest LIGA MISTRZÓW a nie jakieś lizanie się po jajach i klepanie się po tyłku w Polsce… Niech żyje UFC!!!!!!!!!!!!!!!!!

 169. Hunt vs Silva, za takie walki uwielbiam ten sport Pray Tak sobie pomyślałem jak na ich tle (oby tak było) zaprezentuje się Damian ; )

 170. Najbardziej zaskakuje mnie progres zapaśniczy Hunta który wyraźnie uwidacdznia się jużod walki z Rothwellem. Ze Hunt dał rade przewrócić BF a fedor nie.

 171. Właśnie nadrobiłem walki z ME.

  Bader zarąbisty grinding i kontrola, chyba z 4 razy dropnął Perosha w stójce?

  Shogun MEGA, wspaniały widok.

  A Hunt-Silva… coś niesamowitego. To nie była batalia, który pokazuje piękno sztuk walki, bo technicznie to niezbyt, ale pokazała niesamowite serducha, wytrzymałość i zawziętość Antonia i Marka. Typowy slugfest, ale te emocje no i krew 😀 Esencja pojedynku dwóch prawdziwych wojowników.
  Mark musi być niesamowicie silny fizycznie, bo w klinczu przeważał. Obrona obaleń, kontrola w parterze i te łokcie na ogromny plus. Silva znacznie poprawił gardę no i już trudno mówić, że ma słabą szczękę, o co go oskarżano po porażce z Cormierem.
  Szczerze mówiąc spodziewałbym się wygranej Silvy (kopnięcia), ale werdykt moim zdaniem jest ok. Wujek Dana obsypie ich złotem, bo wygrali australijską publiczność dla UFC.

 172. Hunt vs Silva to była piękna batalia, a że jeszcze wysili na własnych nogach z klatki pełny szacunek. 

  Bardzo ładny powrót Shoguna.

 173. W pewnych momentach byem pewny, ze Big Foot padnie, a jednak nie padał. Genielana walka. W 4 i 5 rundzie walczyli głównie sercem. I się nieco zdziwiłem, bo myśląłem, że Silva jest wyższy (nie tylko od Hunta, ale w ogóle), a jednak ma wielką twarz, wielką stopę, wielką dłoń a wysoki aż tak nie jest ;D

 174. Podsumowanie gali w gifach

   

  Hunt vs Silva

  Gif 1

  Gif 2

  Gif 3

  Gif 4

  Gif 5

  Gif 6

  Gif 7

  Gif 8

  Gif 9

  Gif 10

  Gif 11

  Gif 12

  Gif 13

   

  Shogun vs Te Huna

  Gif 1

   

  Bader vs Perosh

  Gif 1

  Gif 2

  Gif 3

  Gif 4

   

  Barry vs Palelei

  Gif 1

  Gif 2

   

  Andrews vs Hester

  Gif 1

  Gif 2

  Gif 3

  Gif 4

  Gif 5

   

  Kedzie vs Correira

  Gif 1

  Gif 2

   

  Mizugaki vs Phan

  Gif 1

   

  Magalhaes vs Ring

  Gif 1

   

  Scoggins vs Vaculik

  Gif 1

  Gif 2

   

  Jotko vs Santos

  Gif 1

  Gif 2

   

  Garcia vs Wall

  Gif 1

  Główny kanał—> http://www.dailymotion.com/haha9987 <—Mnóstwo archiwalnych walk (ciągła aktualizacja) Sporo z OS

 175. @Brasil, ja tak samo odliczałem  w czwartej rundzie na głos do końca. 😀 Niesamowita walka. 😀

  Co do komentarzy o walce Jotki to wydaje mi się, że niektórzy nie ogarniaja znaczenia terminu split/niejednogłośna. 😛

 176. Fajna główna karta! Szogun chyba nie trafił tym dobiciem – czy trafił? Wygląda jakby na szczęście chybił.

 177. Ja na goraco typowalem 48-48 choc moglo pojsc 48-47 dla Hunta.

  1 i 4 dla big Foota

  3 i 5 dla Hunta

  2 remis albo dla Hunta

 178. w ostatniej rundzie 10-8 dwoch sedziow dalo dla hunta runde. co przesadzilo o remisie ,po 4 rundach Silva wygrywal dwoma punktami

 179. Ależ batalia, wspaniała walka. Dopiero teraz nadrobiłem, ale emocje były ogromne pomimo, że znałem wynik. No coś wspaniałego! Hunt jest jak wino, im starszy tym lepszy. Remis jak najbardziej sprawiedliwy.

 180. Shogun chybił na szczęście (nie wiem czy celowo). Breakdance Jotki genialny Fly

 181. Barry w trybie zoombie

  kto ocenial palaleia po wystepie z krylovem ten sie mylil . ale nie wiem czy bary pokazal sie z lepszej strony niz krylov

 182.  

   

  Zdecydowanie walka roku!

  Wow, to pojechałeś z tematem. Jeżeli Hunt/Silva ma być walką roku to oznacza, że był to smutny rok.

  Teraz to co drugą galę objawia się walka roku. Niedawno był to pojedynek Melendeza z Sanchezem, choć do teraz nie rozmumiem niby czemu.

   

  Czemu smutny rok? Dla mnie to była walka roku, któa dramaturgią i serduchem przebiła JJ-Gustaw i inne. Obaj udowodnili że sercem, determinacją i wolą walki można dać kapitalne show. Które starcie było tak emocjonujące w tym roku? Który fighter poczynił taki progres i z zawodnika  o którym były drwiny stał się absolutnym Topem.

  Jasne, każdemu inne walki sie podobaja, i pojawi się marudzenie o braku techniki, cardio. No ale kurwa! To są 120 kg potwory które przewalczyły 25 minut przyjmując masę bomb na twarz.

   

  http://w788.wrzuta.pl/audio/7aywOWkOyj7/mahonek_-_umbrella

 183. Coś ostatnio dużo zawodników co im nogi odłącza dobrą chwilę po przerwaniu walki.

 184. Dopiero dzisiaj nadrobiłem walki.

  Gratulacje dla JOTKI!!

  Co do Big Foot to znowu narzekał i jak typowy brazylijczyk miał wymówki dlaczego to on nie zwyciężył…i nie przegrał…człowieku dałeś dobrą walkę, zremisowałeś!

  Nie wiem skad te brazylijskie wymówki pochodzą, ale chyba jeszcze nie widziałem brazylijskiego zawodnika bez wymówek…kiedy przegra…albo kiedy to teraz zremisuje.

  MARK HUNT top 10. Piękna, brutalna walka.

 185. Może nie wszyscy zawodnicy z tej gali to mistrzowie techniki, ale ile dali emocji. Dobre batalie były w walkach Badera, Phana i oczywiście w main evencie. Do tego wygrana i breakdance Jotki i nokaut shoguna. Coś pięknego. Btw wydaje mi się że shogun specjalnie w ostatniej chwili skręcił z tą dobitką. 

 186. Niedawno wstałem… Kurwa nie mogłem jeszcze długo zasnać po tej gali no i po walcze wieczoru… bez kitu gala roku jak dla mnie chyba że ostatnia numerowana gala to przebije 28 grudnia… Aż się boję oglądać KSW po takiej gali… Smiać mi się chce po słowach Mameda że co to jest UFC że my też mamy dobre gale w Polsce zajebiste walki i zawodników… No zobaczymy wieczorem ale wczorajsze UFC potwierdziło że to jest LIGA MISTRZÓW a nie jakieś lizanie się po jajach i klepanie się po tyłku w Polsce… Niech żyje UFC!!!!!!!!!!!!!!!!!

   

  Amen Bracie!

 187. Skreślałem Hunto przedwcześnie, zwracam honor : ) Walka roku hw jak dla mnie. Chciałbym zobaczyć Hunto vs Reem ponownie.

 188. To co zrobił Shogun było niebywałe, odłaczyć całkowicie przeciwnika tak krótkim ciosem! Myślę, żę Shogun celowo chybił tą bombą, pewnie w ostatniej chwili zauważył, że Te Huny już nie ma. Z Machidą, też ładnie się zachował przerywając atak. W walce Badera myślałem, żę wynik będzie 30- 25 Smile. Walka wieczoru masakra, tyle zwrotów i emocji dawno nie było. 

 189. Fajnie, że Kris jednak przeważa w oczach mediów. Santos, te ataki przy siatce to  nie było coś do punktowania in plus. Bardziej imponowała mi obrona Krzycha i mimo, że Brazylijczyk miał mieć moc to Jotko miał większą od niego : D

 190. Świetna gala, czułem to po rozpisce 🙂 Co prawda bardziej po wlakach czułem jakbym UFC Brazil oglądał z racji ilości reprezentantów tego kraju.

  Shogun świetny nokaut. Trafił jak należy, widać poprawę w boksie, a Te Huna się nie ruszył, dodatkowo śmiem nieco wątpić w jego szczękę i mamy bonus dla Shoguna 😉 Hunt vs Silva wojna. Jak zawodnik się nie męczy na pełnym dystansie…to znaczy, że walczy za mało rund lub zbyt mało się angażuje 😉 Dałbym to 48:47 Huntowi, ale remis po takim starciu mogę przyjąć. W Barrym czułem już brak mocy do walczenia na ważeniu nawet ;] Mizugaki vs Phan dali pojedynek jakiego się spodziewałem. No może nie takiej przewagi Takeyi w boksie, świetne czuł dystans w 1 i 2 rundzie. Praktycznie każda walka przynosiła emocje z jej przebiegu. Nie wspominam nawet o walce Krzyśka, bo od tego jest inny temat. Świetna gala, z naszym akcentem, do zapamiętania na długo.

 191. Właśnie obejrzałem ME, zajebista walka, nie wiem z czego oni mają głowy Applause

  Liczę na rewanż

 192. Co za ku*&a walka.Najlepsza walka w historii HW w UFC !!!
  Przez cały czas biło mi serce,i się obawiałem że Mark przegra.Podczas gdy Silva był w tarapatach,modliłem się w myślach żeby Hunt go w końcu znokałtował.
  Dobrze że przypadł remis,wielkie brawa dla obu !!!

 193. Mamed na konferencji prasowej po KSW25: KSW to najlepsza organizacja na świecie.

  ROFLROFLROFL

   

 194. Może Mamed nie ogląda UFC, bo jest tak zakochany w KSW już. Smutne być hipokrytą.

 195. To wy chyba nie słyszeliście jednego wywiadu z Kowulskim. Ziomuś powiedział że jak ci z UFC przylecieli na rozeznanie terenu to się spotkali, uścisneli dłognie i UFC niby powiedziało że KSW jest drugią najlepszą organizacją w Świecie :d Wtedy śmiechłem teraz nie pamiętam w jakim wywiadzie to było 😀

  Edit:

  Wybaczcie mała poprawka 🙂

 196. UFC niby powiedziało że KSW jest drugią najlepszą organizacją w Europie :d

  No jak dla mnie to jest pierwszą albo drugą. A z Mameda beka.

 197. Drodzy panowie. Ktoś wstawiał audio z konfy i to ostatnie minuty tej konferencji. Mamed owszem powiedział, że KSW jest najlepszą organizacją, ale chodziło o przybliżenie do PRIDE, że są najbliżej. Posłuchajcie ostatnich minut

 198. Panowie ! Dobrze widać że powiedział organozacja a nie organizacja ! i to by się zgadzało !! 😉

 199. Co jakaś dobra walka to jakieś kontuzje i urazy. naprawdę to jest ciężki sport :O

 200. Genialna druga połowa ME! Serce, krew, iron chin, było wszystko. Chociaż już spodziewam się eksperckiego stękania redaktora Rysiewskiego 😛

 201. Brawa dla Krzyśka. NAprawdę fajnie zawalczył. Brawa dla Trenera Oknińskiego, zawstydził publikę był od niej głośniejszy. Szkoda tego jak zawalczyl Pat Barry, wierzyłem, że się w tej walce odbije. Shogun fajne KO a dwie ostatnie rundy ME powaliły na kolana.Bardzo dobra gala

 202. Chcialem pobrac sobie galę z piątku z komentarzem J&J, niestety wszędzie dostepna gal bez walki wieczoru :/ ma może ktoś coś gdzie możnaby pobrać ME z polskim komentarzem? ;/

 203. Jotko! Ależ emocje! Wspaniały brekdens! Wow! Bader! Pacyfikacja! 30-20! Shogun! Tyle siły! Takie KO! Hunt i Bigfoot! Uszanowanko! tyle ciosów przyjętych! Taka walka! Niesamowite! Uszanowanko! Wow! Wow!

  Fajna gala, nawet z powtórki

 204. Mam takie pytanie, czy zauważyliście, że Big Foot ma lewą rękę dużo mniejszą od prawej ??

 205. Ja ogólnie myślałem, że Silva jest wyższy i większy, a to normalny typ z wielkimi kończynami i głową 😀

 206. rece takie same tylko od wewnetrznej strony wydaja sie wieksze niz od zewnetrznej bo ma takie nieczęste ulozenie bicków

 207. on ma przede wszystkim ogromny tors, te nogi i rece tez nie sa wielkie, ale tors jest az nienormalny. razem z glowa.

 208. z tym jego wielkim torsem to święta prawda, zawsze jak go widzę to mam wrażenie jakby chłopak jakiś kredens połknąłSmile

 209. Stopy i dłonie ma wielkie oraz nienaturalnie zdeformowaną twarz dlatego że długo chorował akromegelie i jest to naturalny objaw tej choroby

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.